Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 14. 08:08 #10061
- törölt felhasználó -    
sok mindennel... thumbsup.gif
2015. augusztus 14. 13:27 #10062
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
A jog egy nagy sz.r....elolvasni is halál,hát még megérteni valahogy meg megjegyezni...nem megyek át azon a k*baszott pótvizsgán.olyan szinten nem érdekel a jog...csak hát ebből megbuktam,mert a legnehezebben ment,de olyan nehezen,hogy biztos megbukom pótvizsgán is..de nem is érdekel,csak aztán ne csesztessenek ezzel.Az,aki emiatt cseszekedni fog velem,őt többé nem fogom meglátogatni.. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Lil98, Szandi0820, Ria1997
2015. augusztus 14. 14:42 #10063
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Pár nappal ezelőtt történt, hogy valaki megölt egy idős embert egy otthonban, azóta látom mindenféle portálon, hogy azzal kapcsolatban nyugtalankodtak néhányan, hogy ilyen emberek is mehetnek magatehetetlen egyének mellé segíteni. Nem akarok politizálni, de ha csak pár tízezer forintal is megemelnék a fizetést, sokkal több szakképzett ápoló menne a szociális ágazatba dolgozni. Én szoc.gondozó és ápolónak tanulok, de bármennyire szeretem, ezen a területen biztos nem helyezkednék el, mert egy 8 általánost végzett gyári munkás többet vinne haza nálam. Ezek a nővérek úgy keresnek alig valamit, hogy az évek alatt tönkremegy a hátuk, ünnepnapokon is kénytenek bemenni, meg még sok egyéb. Ha nem lenne ág melletti díj meg éjszakás pótlék, úgy 80 ezret kapnának kézhez. Ahogy az egyik szakmai tanárnőm mondta, aki ilyen helyen dolgozik, hivatástudatból teszi...
6 felhasználónak tetszik: Fenrir Wolf, Bátor Ventillátor, Lil98, Lizania, Szandi0820, IQninja99
2015. augusztus 14. 17:31 #10064
- törölt felhasználó -    
Kövezzetek meg, de nem szeretem a gyerekeket. Tudom nem mindegyik egyforma, de most bizonyos gyerekek elérték nálam azt a szintet, hogy egyszerüen nem tudom öket elviselni. Szülök elött kis ártatlan angyalkák és másképp adják elö a történteket. Máshol meg kibújik belölük sátáni énük. Nem gyerekkori csínytevésekre gondolok. Egyszerüen kiborítanak...
9 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Phaedra, Fannycska999, Lil98, nothingcanstopme, icarlyluv, Wyrd, IQninja99, CandUs
2015. augusztus 14. 19:11 #10065
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Már agyf@szt kapok ettől a redvás PixWordstől. Illetve nem is magával a játékkal van a gondom, hanem egyik ismerősömmel, aki _szinte mindent_ az ismerőseitől kérdez meg... komolyan, tele van az üzenőfala az ilyen képekkel. Annyira idegesít, hogy kb. az ismerősei oldják meg a feladványokat helyette... az ilyen minek játszik? reklamalo.gif
4 felhasználónak tetszik: Fenrir Wolf, Lil98, Lovatics04, Phaedra
2015. augusztus 14. 20:13 #10066
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Eljöttem anyámékkal nyaralni, hatalmas kedvvel, egész nyáron alig láttam őket, inkább elmentem vásárolni vagy barátnőzni, vagy a mamáékhoz, mert mikor velük vagyok annak sosincs jó vége. Egész nap strandon voltunk, alig értünk haza erre anyám szerint azonnal kell menni kajálni, mert csak este 9-ig van vacsora, de amúgy tegnap is elmentem kajáért, mert nem fogok lemenni háromnegyed 8-kor, mikor már sírok annyira fáradt vagyok, rühellek itt lenni, utálom, hogyha szólok akármiért azonnal felhozza, hogy viselkedek vele, mikor egész nyáron azt kapom meg, milyen egy nyomorék lánya vagyok, tényleg felemelő érzés vele lenni, persze ha ő bőg, akkor én vagyok a rossz, de ha én sírok akkor az le se van szarva. Kibaszta a börőndöm felét otthon, mert túl nehéz, és körbelül az összes ruhámat kibaszta, 5 napon keresztül 2 pólót meg 2 gatyát hordok, mert semmi normális cuccom nincs. De amúgy nem tudom miért nyúlt a cuccaimhoz én se kutakodok bennük, istenem annyira unom, hogy így viselkedik velem. sad.gif
8 felhasználónak tetszik: Phaedra, Fannycska999, Wyrd, Szandi0820, Lil98, icarlyluv, IQninja99, Bátor Ventillátor
2015. augusztus 14. 23:07 #10067
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Hosszú idő után megint rámjött a "gyűlölöm az egész társadalmat" hangulat. Nem is szomorú vagyok, hanem inkább kiábrándult, vagy hogy is mondjam... talán eltúlzom a dolgot, de egyszerűen olyan érzésem van, mintha manapság már az adná meg egy ember értékét, hogy mennyire népszerű, és azok az emberek, akik nem "menők", kilógnak a sorból, arra vannak kárhoztatva, hogy magányosan és elfeledve tengessék az életüket. Még csak nem is arról van szó, hogy szép és ki nem. Van aki egyszerűen szociális, mindenkivel össze tud haverkodni, és akkor nyert ügye van. És vannak azok a nyomorékok mint én, akik egyszerűen nem emberek közé valók. Komolyan, apácának kéne mennem. Vagy remetének. Még nem döntöttem el.
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor, Wyrd, Lil98, icarlyluv, Ria1997, IQninja99, CandUs, areo
2015. augusztus 14. 23:27 #10068
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fannycska999 @ 2015.08.14. 23:07)
Hosszú idő után megint rámjött a "gyűlölöm az egész társadalmat"  hangulat. Nem is szomorú vagyok, hanem inkább kiábrándult, vagy hogy is mondjam... talán eltúlzom a dolgot, de egyszerűen olyan érzésem van, mintha manapság már az adná meg egy ember értékét, hogy mennyire népszerű, és azok az emberek, akik nem "menők", kilógnak a sorból, arra vannak kárhoztatva, hogy magányosan és elfeledve tengessék az életüket. Még csak nem is arról van szó, hogy szép és ki nem. Van aki egyszerűen szociális, mindenkivel össze tud haverkodni, és akkor nyert ügye van. És vannak azok a nyomorékok mint én, akik egyszerűen nem emberek közé valók. Komolyan, apácának kéne mennem. Vagy remetének. Még nem döntöttem el.

Szívesen látunk köreinkben, már vagyunk egy páran. beer.gif
On: Úgy szeretem ezt a várost; lassan magam sem tudom, kit kivel csalok. rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor, Fannycska999, Phaedra, Lil98, icarlyluv, Lizania, IQninja99, CandUs
2015. augusztus 14. 23:29 #10069
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (Drágica @ 2015.08.14. 23:27)
Szívesen látunk köreinkben, már vagyunk egy páran. beer.gif

Csatlakozom. Mára már kifinomult, tisztes mizantróp-állampolgár vagyok thumbsup.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor, Fannycska999, Lil98, CandUs
2015. augusztus 14. 23:39 #10070
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.08.14. 23:27)
Szívesen látunk köreinkben, már vagyunk egy páran. beer.gif

ó, igen, van egy saját zárdánk. beer.gif
ON: fú, ma is ritka k csög voltam. kezd megőrjíteni a meleg, pedig én szeretem a hőséget. de az utóbbi időben feszült vagyok és a szokásosnál kétszer agresszívebb.
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor, Phaedra, Fannycska999, Lil98
2015. augusztus 15. 01:47 #10071
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Szar érzés volt, mikor pont a szülinapomon előjöttek a rokonok a homofób nézeteikkel, én meg konkrétan majd megfulladtam az elnyelni kényszerült válaszaimtól és inkább elvonultam félre megnyugodni. mellow.gif
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor, Wyrd, Fannycska999, Lil98, icarlyluv, CandUs, IQninja99
2015. augusztus 15. 10:15 #10072
- törölt felhasználó -    
Fogalmam sincs, mint csinál az alattunk lakó a gyerekével, de 5 óra óta úgy üvölt, mint akit éppen kerékbe törnek. sad.gif
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor, Lil98, icarlyluv, Wyrd, CandUs
2015. augusztus 15. 13:03 #10073
Fenrir Wolf
Fenrir Wolf
visszatérő vendég
 
StátuszThe Light Behind Your Eyes -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.28.
Hozzászólás: 121
Csatolások: 5
Azonosító: 245489
Offline offline
Azzal, hogy a legjobb barátom offline help.gif help.gif
2015. augusztus 15. 13:48 #10074
- törölt felhasználó -    
Na most borított ki az egész pereputty rokonostul. Én vagyok a családban a fekete bárány, mert kevés barátom van és nem nagyon járok el otthonról (munka után hulla vagyok és ott is felb...k az agyam). Nincs olyan nap, hogy ne akasztanának ki valamilyen hülyeséggel. A rokonaimat is kerülöm ahogy tudom. Csak a magánéletemben vájkálódnak, na meg többi hülye kérdéseikkel is kiborítanak. Már össze házasítottak a szomszéd Pistával akivel már az ötödik gyerekünket várjuk. Köszönöm, hogy elöre eltervezték az életem. Nekem márcsak hátra kell dölnöm és élveznem kell az egészet.
Alig várom, hogy itt hagyjam az egész bagázst rolleyes.gif
9 felhasználónak tetszik: Lil98, icarlyluv, Phaedra, Ria1997, Wyrd, IQninja99, Bátor Ventillátor, Szandi0820, exoverdose
2015. augusztus 15. 16:51 #10075
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Az időjárással. Egész héten majd' megdöglöttem ebbe a 40 fokos kánikulába. Jövőhéten meg esőt mond. bolond.gif Csak én lehetek olyan szerencsés, hogy pont a szülinapomon jön a lehűlés, talán még eső is, jaj de jó mossa el az egész programom. Nem, nem terveztem arra a napra semmit, á dehogy. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: ArianaGrandeforever, CandUs, Bátor Ventillátor
2015. augusztus 15. 18:32 #10076
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Azzal, hogy a szüleim képtelenek azzal, hogy valaha is elégedettek legyenek azzal, amit csinálok, és ne csesszenek le mindenért, amit csinálok... elejtek egy tányért, kb 5 centiről, az asztalra, semmi baja, de azért hallgathatom 10 percig, hogy milyen felelőtlen vagyok... színötös bizonyítványom volt, 4 dicséretessel (pesti elitgimi) de az nem elég jó, mert országos versenyeket kéne nyernem, meg a szünetben előre tanulni az iskolára... na persze. Mért is csodálkoznak, hogy ez nem történik meg? reklamalo.gif
6 felhasználónak tetszik: icarlyluv, Lizania, IQninja99, Bátor Ventillátor, Wyrd, Szandi0820
2015. augusztus 15. 20:02 #10077
- törölt felhasználó -    
a szüleimmel. felhívtak telefonon, és rohadtul félreértették, amit mondtam, úgyhogy most emiatt mindenki összeveszett mindenkivel, anyám felhívott, és húsz percen keresztül ordított velem, hogy mekkora egy sz.rkeverő idióta vagyok, aki mindenkit manipulál. kicsit sem akadtam ki, dehogy. megkérdeztem tőle, hogy ezt mégis honnan a francból szedte, én soha életemben nem manipuláltam még senkit, őket meg aztán pláne nem. előadta, hogy én itt bemocskolok előttük mindenkit és CSAK miattam már veszekszenek apával is. hiába mondtam, hogy helló, én csak azt mondtam el, amit tudtam, ők meg félreértették és szándékosan kiforgatták. a sírás kerülget, komolyan mondom. akármi van, mindenért én vagyok leb.szva, senki sem hibás rajtam kívül sosem.
6 felhasználónak tetszik: icarlyluv, IQninja99, Bátor Ventillátor, Szandi0820, Wyrd, Phaedra
2015. augusztus 15. 20:20 #10078
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.08.15. 20:02)
a szüleimmel. felhívtak telefonon, és rohadtul félreértették, amit mondtam, úgyhogy most emiatt mindenki összeveszett mindenkivel, anyám felhívott, és húsz percen keresztül ordított velem, hogy mekkora egy sz.rkeverő idióta vagyok, aki mindenkit manipulál. kicsit sem akadtam ki, dehogy. megkérdeztem tőle, hogy ezt mégis honnan a francból szedte, én soha életemben nem manipuláltam még senkit, őket meg aztán pláne nem. előadta, hogy én itt bemocskolok előttük mindenkit és CSAK miattam már veszekszenek apával is. hiába mondtam, hogy helló, én csak azt mondtam el, amit tudtam, ők meg félreértették és szándékosan kiforgatták. a sírás kerülget, komolyan mondom. akármi van, mindenért én vagyok leb.szva, senki sem hibás rajtam kívül sosem.

Ezt szeretem. Soha, kicsit sem paradoxon, hogy mindig a gyerek a hibás mindenért. Mintha nem csak egy szimpla lurkóról lenne szó, hanem egy utolsó szappanopera égetni való Demónájáról, istenem. rolleyes.gif
Nyugi, klubtagsághoz most ingyé' tüncüsh' klón is jár. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Szandi0820
2015. augusztus 15. 20:48 #10079
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.08.15. 20:20)
Ezt szeretem. Soha, kicsit sem paradoxon, hogy mindig a gyerek a hibás mindenért. Mintha nem csak egy szimpla lurkóról lenne szó, hanem egy utolsó szappanopera égetni való Demónájáról, istenem. rolleyes.gif 
Nyugi, klubtagsághoz most ingyé' tüncüsh' klón is jár. smileeee.gif

pontosan. az öcsém persze sosem hibás, ő egy angyal, én meg még azért is el vagyok hordva mindennek, amihez közöm sincs.
ez legalább vigasztal valamelyest :') beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Szandi0820
2015. augusztus 15. 23:54 #10080
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Nem tudom, hogy mi volt olyan sürgős dolog, amiért a szembeszomszédomhoz este fél tizenkettőkor kellett jönni, de kedvem lett volna beleverni a csávó fejét a kerítésbe, amikor tíz percig itt üvöltözött kint az utcán neki befelé. Nem mintha én aludtam volna, de a szomszédom idős, ő nagy valószínűség szerint már igen. rolleyes.gif Egek, hogy ezek nincsenek tekintettel senkire és semmire. Mert a telefont még nem találták ki, így azzal nem is lehet jelezni, hogy "hé, itt vagyok, te barom!". rolleyes.gif Egyszer azért keltem fel hajnali fél hatkor, mert ennek a majomnak autódudával jelezték, hogy itt vannak. Végülis, minek is aludtam volna tovább, mikor aznap kivételesen nem dolgoztam... rolleyes.gif
8 felhasználónak tetszik: Jody, icarlyluv, Lovatics04, LaDySmIth, IQninja99, Bátor Ventillátor, Wyrd, Phaedra
540 oldal 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!