Starity

Vanessa Hudgens & Zac Efron - Leaving Dominic's after dinner 12.22

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. december 24. 21:42 #1
bestiak
bestiak
Sweet and Sticky
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.03.11.
Hozzászólás: 6373
Csatolások: 68391
Azonosító: 25642
Offline offline
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: bajer
2008. december 24. 21:45 #2
amira17
amira17
házisárkány^^^
 
Státuszszesszió...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.06.
Hozzászólás: 4454
Csatolások: 28372
Azonosító: 51785
Offline offline
nagyon tetszik Vanessa haja rolleyes.gif
koszi meghajolo.gif
2008. december 24. 21:52 #3
- törölt felhasználó -    
Szerintem nagyon aranyosak együtt. Amúgy köszi a képeket.
2008. december 25. 14:34 #4
miss.victoria.jonas
miss.victoria.jonas
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.24.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 80349
Offline offline
nagyon jó képek smileeee.gif Vanessának jól áll ez a haj wink.gif Zac viszont kezd kicsit igénytelen lenni... mellow.gif
2008. december 31. 21:44 #5
vejonita
vejonita
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.28.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 56345
Offline offline
igénytelen?azt azért nem mondanám!nemvárhatjuk el tõle hogy mindig amikor kilép az utcára ugy nézzen ki mint aki premierre készûl!!hagyjuk már!te se szoktál godolom ünneplõbe ebédelni!!!ráadásúl lehet hogy nemszámolt azzal hogy lesifotósok fogják õket "üldözni"!azon viszont nagyon kacagtam hogy vanessának futnia is kellet!!legaláb lead néhány kilot!!azért rajta is meglátszik a felesleg a fürdõruhás képeken!!!van ott ám bélés!!!jó mondjuk nemlehet mindenki tökéletes de ha már annyi pénze van hogy nemtom hány dolláros apartamant vásárol magának!akkor egy fitness havibérletet is vehetne!!de lehet hogy õ ilyen "apróságokra" nem ad ki pénzt!!!nah mind1 nemidegesítem fel magam!!! köszi a képeket azért teccetek!!!zac 4ever!!!
2008. december 31. 22:13 #6
heartohear
heartohear
visszatérő vendég
 
Státuszdddddddddddd
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.02.28.
Hozzászólás: 241
Csatolások: 723
Azonosító: 4117
Offline offline
gyönyörû kislány. a kocsit lemoshatták volna
2009. január 04. 11:07 #7
miss.victoria.jonas
miss.victoria.jonas
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.24.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 80349
Offline offline
én az igénytelenséget nem az öltözékére értettem. és nem azt mondtam, h úgy öltözzön a mindennapokban,mintha premierre készülne. csak lehetne kicsit igényesebb. pl: moshatna hajat... de ettõl független tehetséges, csak kicsit adhatna magára smileeee.gif
2009. január 04. 12:07 #8
vejonita
vejonita
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.28.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 56345
Offline offline
Idézet(miss.victoria.jonas @ 2009. January 4. - 11:07)
én az igénytelenséget nem az öltözékére értettem. és nem azt mondtam, h úgy öltözzön a mindennapokban,mintha premierre készülne. csak lehetne kicsit igényesebb. pl: moshatna hajat... de ettõl független tehetséges, csak kicsit adhatna magára smileeee.gif




rendben persze neharagudj csak egy kicsit ideges voltam mikor azt írtam!!!mert msn en valaki jól felidegesített nah mind1 és én ilyenkor zacet szoktam nézegetni mármint mndig öt szoktam nah mind1 csak az a lényeg hogy ideges voltam egy kicsit és rajtad töltöttem ki a dühömet!!!és már amugyis nagyon eegem van vanessából olyan egy beképzelt ###### és idegesit meg ilyen neveket kitalálnak hogy zanessa meg troyella tiszta égõ!!!nemtom minden csaj hogy odavan vanessáért hogy mien szép mikos sehol semmi mkor ashley sokkal szebb meg amanda bynes akivel a hairspray be is szerepelt!!és már megint ideges vagyok!!ugyhogy inkább beiss fejezem mert még olyat írok vanessáról hogy mások megsértõdnek!!nah mind1 meg hogy napvilágra kerültek a pucér képei biztos vmi közeli barátja rakta fel a netre mert már annak is elege lett a nyavirkolásából!!!meg ahogy öltözködik hát sokszor én ugy kinemm mennék az utcára!!!áhhh lényegtelen most mindenki biztos azt mondja h egy féltékeny ###### vagyok mire legyek féltékeny a narancsbõrös picsájára meg arra h smink nélkül már ugy néz ki mint egy nemtommi!!!hagyukmá!!nah mindegy!!ennyi a véleményem errõl a csajról!!vagyis még van véleményem róla de az már nemtûrne nyomdafestékt!!!!nah pusz mindenkinek
2009. január 04. 13:05 #9
amira17
amira17
házisárkány^^^
 
Státuszszesszió...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.06.
Hozzászólás: 4454
Csatolások: 28372
Azonosító: 51785
Offline offline
Idézet(vejonita @ 2009. January 4. - 12:07)
rendben persze neharagudj csak egy kicsit ideges voltam mikor azt írtam!!!mert msn en valaki jól felidegesített nah mind1 és én ilyenkor zacet szoktam nézegetni mármint mndig öt szoktam nah mind1 csak az a lényeg hogy ideges voltam egy kicsit és rajtad töltöttem ki a dühömet!!!és már amugyis nagyon eegem van vanessából olyan  egy beképzelt ###### és idegesit meg ilyen neveket kitalálnak hogy zanessa meg troyella tiszta égõ!!!nemtom minden csaj hogy odavan vanessáért hogy mien szép mikos sehol semmi mkor ashley sokkal szebb meg amanda bynes akivel a hairspray be is szerepelt!!és már megint ideges vagyok!!ugyhogy inkább beiss fejezem mert még olyat írok vanessáról hogy mások megsértõdnek!!nah mind1 meg hogy napvilágra kerültek a pucér képei biztos vmi közeli barátja rakta fel a netre mert már annak is elege lett a nyavirkolásából!!!meg ahogy öltözködik hát sokszor én ugy kinemm mennék az utcára!!!áhhh lényegtelen most mindenki biztos azt mondja h egy féltékeny ###### vagyok mire legyek féltékeny a narancsbõrös picsájára meg arra h smink nélkül már ugy néz ki mint egy nemtommi!!!hagyukmá!!nah mindegy!!ennyi a véleményem errõl a csajról!!vagyis még van véleményem róla de az már nemtûrne nyomdafestékt!!!!nah pusz mindenkinek


ha nem szereted vaness-at, akkor inkabb ne is irj rola semmit. senki sem kezdi el cseszegetni zac-et, hogy ilyen meg olyan, pedig rola is lehetne egyszer-egyszer ilyeneket irni(na jo nem azt h hulye .....), de megsem teszik, ha nem tetszik vanessa, akkor csak zac-et nezd blink.gif
2009. január 04. 14:24 #10
viraag
viraag
mrs.padalecki
 
Státuszazt gondolom,ami te.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.19.
Hozzászólás: 2329
Csatolások: 4542
Azonosító: 69484
Offline offline
Idézet(vejonita @ 2009. January 4. - 12:07)
rendben persze neharagudj csak egy kicsit ideges voltam mikor azt írtam!!!mert msn en valaki jól felidegesített nah mind1 és én ilyenkor zacet szoktam nézegetni mármint mndig öt szoktam nah mind1 csak az a lényeg hogy ideges voltam egy kicsit és rajtad töltöttem ki a dühömet!!!és már amugyis nagyon eegem van vanessából olyan  egy beképzelt ###### és idegesit meg ilyen neveket kitalálnak hogy zanessa meg troyella tiszta égõ!!!nemtom minden csaj hogy odavan vanessáért hogy mien szép mikos sehol semmi mkor ashley sokkal szebb meg amanda bynes akivel a hairspray be is szerepelt!!és már megint ideges vagyok!!ugyhogy inkább beiss fejezem mert még olyat írok vanessáról hogy mások megsértõdnek!!nah mind1 meg hogy napvilágra kerültek a pucér képei biztos vmi közeli barátja rakta fel a netre mert már annak is elege lett a nyavirkolásából!!!meg ahogy öltözködik hát sokszor én ugy kinemm mennék az utcára!!!áhhh lényegtelen most mindenki biztos azt mondja h egy féltékeny ###### vagyok mire legyek féltékeny a narancsbõrös picsájára meg arra h smink nélkül már ugy néz ki mint egy nemtommi!!!hagyukmá!!nah mindegy!!ennyi a véleményem errõl a csajról!!vagyis még van véleményem róla de az már nemtûrne nyomdafestékt!!!!nah pusz mindenkinek



te hallod/olvasod /látod amit írsz? biggrin.gif tiszta nevetséges _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Kata159
2009. január 05. 09:35 #11
- törölt felhasználó -    
Nem tom ti hogy vagytok vele, de ha én nem szeretek egy celebet, nem írkálok a topikjába... _nevet.gif
2009. január 05. 10:32 #12
suzy182
suzy182
♥sweetkisses♥
 
StátuszIt's the sweetest sin..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.04.
Hozzászólás: 6765
Csatolások: 13320
Azonosító: 31521
Offline offline
köszi a képeket,arik! thumbsup.gif
2009. január 05. 19:54 #13
amira17
amira17
házisárkány^^^
 
Státuszszesszió...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.06.
Hozzászólás: 4454
Csatolások: 28372
Azonosító: 51785
Offline offline
Idézet(CanDee Sweet @ 2009. January 5. - 09:35)
Nem tom ti hogy vagytok vele, de ha én nem szeretek egy celebet, nem írkálok a topikjába... _nevet.gif


én szeretem zac-et(mármint nem úgy biggrin.gif ), amit fent irtam az csak egy példa volt smileeee.gif
2009. január 05. 20:03 #14
viraag
viraag
mrs.padalecki
 
Státuszazt gondolom,ami te.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.19.
Hozzászólás: 2329
Csatolások: 4542
Azonosító: 69484
Offline offline
Idézet(CanDee Sweet @ 2009. January 5. - 09:35)
Nem tom ti hogy vagytok vele, de ha én nem szeretek egy celebet, nem írkálok a topikjába... _nevet.gif



hát igen.. de biztos van aki szereti ha nem szeretik mellow.gif a kis mazohista ohmy.gif
2009. január 14. 21:21 #15
vejonita
vejonita
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.28.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 56345
Offline offline
hát engem nem érdekel ki mit gondol!!ez a véleményem és nem félek kinyilvánitani!!! és igen látom mit irok!!sztem nézz tükörbe mert az nevetségesebb mint amit írtam!!nemérdekel hogy engem ki hogy oltogat és hogy ki mit mond rám!
én tudom magamról hogy mik hibájim és probálok rajtuk váltztatni tbb kevesebb sikerrel! senki sem lehet tökéletes ahogy énsem!!!csak ideges voltam!!! de azóta is ezt gondolom vanessáról!én ilyen vagyok ez van!!!egy nagy pancser akinek minden fiu átbassza fejétt mert csak arra kell nekik ezért zac rajongásába menekültem!!!16 éves vagyok de annyi csalódás ért már mint egy embernek egy egész életen át sem!! nemtom hogy bennem van e a hiba vagy csak az baj hogy élek!!!bocs hogy egyszer életemben kifakadtam és le hülyéztem vagy mit csináltam egy embert akit se ti se én nemismerek!!!! de nem érdekell enyii kész!na szijastok!!


UI:vároma további válaszokat hogy "hogy veszed ehez a bátorságot hogy iet mondj nessáról!stb... PFFFFFFFFFFFFF....
2009. január 14. 21:23 #16
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Idézet(vejonita @ 2009. January 14. - 21:21)
hibájim


...
2009. január 15. 09:54 #17
- törölt felhasználó -    
_nevet.gif
2009. január 15. 09:56 #18
- törölt felhasználó -    
Hú azt a mindenit de meg lett mondva...
Szegény képek nem ezt érdemelték volna... Ez a topic egy vicc lett a hsz-ekkel! _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Kata159
2009. január 15. 15:45 #19
amira17
amira17
házisárkány^^^
 
Státuszszesszió...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.06.
Hozzászólás: 4454
Csatolások: 28372
Azonosító: 51785
Offline offline
na ezt megkaptam/magkaptuk cray.gif cray.gif cry.gif
omg.gif rohog.gif _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Kata159
2009. január 15. 15:51 #20
imi
imi
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.06.
Hozzászólás: 820
Csatolások: 2
Azonosító: 60146
Offline offline
ez kemény,nem gondoltam volna,hogy itt valaki össze tud valamin veszni a másikkal.Egyébként csak mellékesen megjegyzem életem legjobb fórumán vagyok. smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok