Starity

Kozma Klaudia lett az idei Miss International Hungary

2012. augusztus 01. 09:09   |   Szerző: Bogi13

Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.

Július 29-én lezajlott a Miss International Hungary döntője, mely végén Kozma Klaudia kapta a koronát.

Kideült, hogy ki az a lány, aki Japánban képviselheti országunkat a Miss International döntőjén. A zsűri a huszonegy éves Kozma Klaudiának itélte a koronát, melyet a tavalyi győztes, Virágh Nóra adott át neki.

A budapesti lány elmodása szerint eléggé gátlásos, kifutóra nem szívesen menne, csak egy fotóműteremben tudja igazán elengedni magát. A versenyre azzal a céllal indult, hogy önbizalmat szerezzen. Konzervatív nevelésben részesült, a szülei szigorúan nevelték, és nem igen mert ellent mondani nekik, sosem volt lázadó típus. Tíz évig tanult zongorázni, nyolc évig kamarakórusban énekelt, mindezek mellett néptáncot tanult, szertornázott, és atletizált is.

Az, hogy Klaudia milyen helyezést ér el a Miss International 2012 döntőjén, október 21-én derül ki.