Starity

Ezekről a celebfotókról maradhattál le a héten

2018. június 03. 12:12   |   Szerző: Glamster

Ismét eltelt egy újabb hét: nézzük meg a hét legizgalmasabb celebfotóit az Instagramról!

hirdetés

1. Adam Lambert Londonban járt

 

ADAMLAMBERT (@adamlambert) által megosztott bejegyzés,

2. Perrie igazi hableány

 

Perrie Edwards  (@perrieedwards) által megosztott bejegyzés,

3. Leigh-Anne is nyaral az LM5 megjelenése előtt

 

Little Mix (@littlemix) által megosztott bejegyzés,

4. Lila hajat mutatott be Katy Perry

 

KATY PERRY (@katyperry) által megosztott bejegyzés,

5. Harry Styles Mexikóban járt

 

@harrystyles által megosztott bejegyzés,

6. Csodálatos helyen pihen Nina Dobrev

 

Nina Dobrev (@nina) által megosztott bejegyzés,

7. A természetben romantikázik Ian Somerhalder és Nikki Reed

 

iansomerhalder (@iansomerhalder) által megosztott bejegyzés,

8. Hamarosan érkezik az Ocean's 8 Rihannával

 

@oceans8movie is in theaters next Friday! I’m watching for the first time in #NY! hashtag and rep your city below

badgalriri (@badgalriri) által megosztott bejegyzés,

9. Zac Efron szinte felismerhetetlen szakállával

 

Zac Efron (@zacefron) által megosztott bejegyzés,

10. Igazi nyári finomságot kapott Taylor Hill

 

Taylor Hill (@taylor_hill) által megosztott bejegyzés,

11. Bella Thorne forgatás közben

 

BELLA (@bellathorne) által megosztott bejegyzés,

12. Megmutatta szeplőit Demi Lovato

 

Demi Lovato (@ddlovato) által megosztott bejegyzés,

13. Fellépése előtt pózolt Shawn Mendes

 

Shawn Mendes (@shawnmendes) által megosztott bejegyzés,

14. Britney Spears is visszatérésére készül

 

Britney Spears (@britneyspears) által megosztott bejegyzés,

15. Xtina egyszerűen gyönyörű

 

Christina Aguilera (@xtina) által megosztott bejegyzés,

16. Kocsis utazáson vett részt Palvin Barbi

 

Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) által megosztott bejegyzés,

17. Janet Jacksonnal pózol Bruno Mars

 

Bruno Mars (@brunomars) által megosztott bejegyzés,

18. Erőteljes üzenet előtt áll Emma Watson

 

Emma Watson (@emmawatson) által megosztott bejegyzés,

19. Vidám fotót rakott ki Emma Roberts

 

Emma Roberts (@emmaroberts) által megosztott bejegyzés,

20. Sztárfotó Orlando Bloom által

 

Orlando Bloom (@orlandobloom) által megosztott bejegyzés,

hirdetés

  twitter 
hirdetés

Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek