Starity

Alex Band

Alex Band Alex Band nemzetisége 3136. 102rajongó 15vélemény
  • Értékelés
  • tehetség: 97%
  • stílus: 98%
  • szimpátia: 98%
  • Születési név
  • Alexander Max Band
  • Becenév
  • Alex
  • Születési idő
  • 1981. június 08.
  • Születési hely
  • Los Angeles, California, USA
  • Foglalkozás
  • énekes
  • Családi állapot
  • nős
  • Magasság
  • 178 cm
  • Eredeti hajszín
  • barna
  • Szemszín
  • kék
  • Csillagjegy
  • Ikrek
  • Linkek
  • IMDB-adatlap
  • Hivatalos weblap
  • Twitter-oldal
  • Starity RSS-csatorna
  • Kapcsolódó sztárok
  • Carlos Santana

Amit tudni kell róla

Alex Band a The Calling nevű együttes frontembereként vált híressé, akik Wherever You Will Go című slágerükkel törtek a slágerlistákra. Az együttes két albumot adott ki, Alex 2010-ben jelentette meg első szólólemezét.

bővebb életrajz
hirdetés

Legújabb cikkek

Elrabolták, összeverték a The Calling frontemberét!

Elrabolták, összeverték a The Calling frontemberét!

Alex Bandet, a The Calling nevű zenekar énekesét a hétvége során elrabolták és összeverték!

Barátnőjével fotózták le Bad Bunnyt

Barátnőjével fotózták le Bad Bunnyt

Bad Bunny és barátnője, Gabriela Berlingeri együtt sétáltak Németországban.

Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai

Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai

Mika Abdalla és Josh Heuston pikáns párizsi fotói meggyőzték a rajongókat, hogy az Off Campus sztárjai randiznak.

Logan Lerman elvette a barátnőjét

Logan Lerman elvette a barátnőjét

Logan Lerman és Ana Corrigan régóta alkotnak egy párt, most pedig össze is házasodtak.

Évről évre képekben

20012001
20042004
20112011
további képek

Legújabb fórumtémák

Elrabolták, összeverték a The Calling frontemberét!

Indította: Courtneyy | Utoljára válaszolt: Zene  2014.02.22. 20:55-kor

The Calling

Indította: nicol bellox | Utoljára válaszolt: nicol bellox  2013.02.09. 17:10-kor

Alex Band személyes képek

Indította: nicol bellox | Utoljára válaszolt: nicol bellox  2012.07.03. 17:47-kor

Alex Band - Live in Metzingen

Indította: nicol bellox | Utoljára válaszolt: nicol bellox  2012.10.26. 12:38-kor

Alex Band - "Forever Yours" Promoshoot by Dustyn...

Indította: funny18 | Utoljára válaszolt: nicol bellox  2012.05.27. 08:29-kor

Alex Band - We've All Been There album cover (2010)

Indította: thunderbird | Utoljára válaszolt: dave095  2011.06.18. 23:25-kor

Alex Band - Tonight Video Shoot October 10, 2009

Indította: funny18 | Utoljára válaszolt: nicol bellox  2011.09.23. 13:13-kor

Alex Band Photoshoots

Indította: funny18 | Utoljára válaszolt: nicol bellox  2011.09.27. 15:43-kor

The Calling - "Two" Album promoshoot 2005

Indította: Regina | Utoljára válaszolt: nicol bellox  2011.09.15. 19:10-kor
további témák

Kiemelt vélemények

Rockercsajszi

Rockercsajszi: Nem sok szamot ismerek meg Alextol de azt elmondhatom hogy eszmeletlen hangja van.Az egyik baratnom mutatta meg nekem az Only one cimu dalt,elso hallgatasra megtetszett.Nagyon jol enekel es jol is... tovább

napraforgó  76

napraforgó 76: Uh, hát én Alexet nem régen ismertem meg egy átdolgozás kapcsán. Nagyon tetszenek a dalok, amiket énekel. A Wherever You Will Go örök kedvenc marad :) . Szimpatikus ember. Jól énekel :) . Azóta az... tovább

Biiavagyok

Biiavagyok: Imádom, imádom, imádom!!!:) Nagyon tehetséges énekesnek tartom, bár népszerüsége nem valami nagy, de szerintem ő akkor is COOL. Imádom a Wherever you will go számát, és azon kivül a szóló számait... tovább

NorPatch

NorPatch: nagyon szeretem a hangját, valami elképesztő :) még annó a Vámpírnaplókban hallottam az egyik számát, aztán megtetszett a hangja, így elkezdtem keresgélni a Tube-n. Legkedvesebb számom tőle az Only... tovább

sziszi89

sziszi89: én a wherever you will go őrület óta ismerem Alexet, illetve akkor még The Callingot:D imádtam őket! mára ez már kicsit lecsendesült, mint ahogy Alex körül is minden, de továbbra is nagyon nagyon... tovább

nicol bellox

nicol bellox: A legeslegnagyobb kedvenc férfi énekesem :)!!♥♥ Annyiraa de annyira IMÁÁÁDOOOM !! ♥♥♥♥ Fantasztikus, nem mindennapi hangja van, engem a hideg ráz(persze jó értelemben) amikor meghallom a hangját... tovább

alexband

alexband: Nekem a kedvenc énekesem. Kedvenc számom tőle az "All For You", de a "Tonight"-ot is szeretem. A The Calling- ban is imádtam. Oda vagyok a hangjáért. Minden számát ismerem. És... tovább

fviktória95

fviktória95: Nagyon imádom a hangját meg ö magát!!!Olyan aranyos főleg vámpírként!!Szeretem nagyon a számait!!Láttam már egy sorozatba és színésznek is jó!!!Nagyon tehetséges és remélem még nagyon sokáig ír... tovább

Kawaii0606

Kawaii0606: Szerintem nagyon aranyos és tök jó a hangja!!Nagyon szerettem a zenéjét hallgatni!!Olyan jó hangja van és annyira szépen zongorázik, meg gitározik!!Öröm hallgatni de tényleg!!Egyszerűen nagyon... tovább

további vélemények

Online rajongó

AngelFace
AngelFace

új tag

Utolsó frissítés: 2016.07.06. 18:06 nicol bellox által


Oszd meg!   iwiw  facebook  twitter  myspace