Starity

Szekeres András

Szekeres András Szekeres András nemzetisége 3612. 81rajongó 6vélemény
  • Értékelés
  • tehetség: 98%
  • stílus: 98%
  • szimpátia: 98%
  • Születési név
  • Szekeres András
  • Becenév
  • Monkey
  • Születési idő
  • 1974. június 19.
  • Születési hely
  • Szentpétervár
  • Foglalkozás
  • Énekes
  • Családi állapot
  • nős, 1 gyermek
  • Eredeti hajszín
  • Szőke
  • Csillagjegy
  • Ikrek
  • Linkek
  • Facebook-oldal
  • Starity RSS-csatorna
  • Kapcsolódó sztárok
  • Barbaró Attila

Amit tudni kell róla

Jelenleg a Junkies és a Stereomilk együttesek énekese. 1994-től tagja a Junkies-nak. Ilyen zenekarokban játszott mint: JKE, Tennesse, Onix. Édesanyja 2005. okt. 1-én elhunyt.

hirdetés

Legújabb cikkek

Ők is ott lesznek a 2017-es Rockmaratonon

Ők is ott lesznek a 2017-es Rockmaratonon

A Rockmaraton szervezői négy külföldi, és 20 hazai zenekarról rántották le a leplet az elmúlt napok folyamán.

Brad Pitt hamarosan elveszítheti a teljes családját - fontos mérföldkő közeledik

Brad Pitt hamarosan elveszítheti a teljes családját - fontos mérföldkő közeledik

Vivienne és Knox Jolie-Pitt a jövő hónapban töltik be 18-at, így pedig véget ér a közös felügyeleti jog.

Jessica Simpson szívesen randizik olyannal is, aki csak ír neki

Jessica Simpson szívesen randizik olyannal is, aki csak ír neki

Jessica Simpson nyitott azokra a férfiakra, akik privát üzeneten keresztül keresik meg őt.

Férjhez ment Zoey Deutch? Történt egy kis félreértés

Férjhez ment Zoey Deutch? Történt egy kis félreértés

Zoey Deutch megerősítette, hogy még nem ment férjhez, miután a rajongók félreértelmezték a fotóit.

Legújabb fórumtémák

Ők is ott lesznek a 2017-es Rockmaratonon

Indította: Porkéz | Utoljára válaszolt: Gothic01  2016.12.28. 09:12-kor

Junkies koncert 2013.03.23.

Indította: Lordi Angel | Utoljára válaszolt: Lordi Angel  2013.03.24. 16:32-kor

Kiemelt vélemények

baloghpeti

baloghpeti: András a Junkies punk-rock formáció énekese. Nekem ez a fiatal(os) metál csapat bejött! Az Éredj fel!, A Félbe tépve, az Élni tudni kell, a Szép új világ nagyon jó nóták! Élőben is hallottam már... tovább

nincsmegoldas

nincsmegoldas: Imádom a Junkies-t, és Andris másik együttesét, a Stereomilk-et is! A hangja eszméletlen, koncertjükön is voltam már, és élőben is fenomenálisan jól nyomják :) Még kislány koromban lett a kedvenc... tovább

Punkgirl

Punkgirl: Nagyon tetszik a hangja és imádom a Junkies zenekart nagyon szeretem az összes számukat csak sajnálom, hogy a legújabb album ilyen gyenge lett. Biztos vagyok benne, hogy ennél jobbat is tudnak, de... tovább

Kawaii0606

Kawaii0606: Én imádom a Junkies zenekart, szerintem nagyon jó számaik vannak!!!Nagyon jó hangja van Andrásnak!!Nincs is annyira kedvenc számom tőlük, szinte az összeset szeretem. Egyszerűen ez a zenekar valami... tovább

Janka25

Janka25: Nagyon szeretem a zenéjét!Jó a stílusa.A kedvenc számom tőle a Szép új világ.De a többi szám is jó.A zenekara a Junkies nagyon jó számokat játszik.Nekem a barátnőm mutatta meg évvel ezelőtt és... tovább

Legaktívabb rajongók

Alszi666
Alszi666

HIMster

nincsmegoldas
nincsmegoldas

visszatérő vendég

Nonoca
Nonoca

új tag

WildSide
WildSide

új tag

MissVadvirág
MissVadvirág

új tag

baloghpeti
baloghpeti

új tag

VThea
VThea

új tag

Katherine017
Katherine017

új tag

Utolsó frissítés: 2012.12.25. 15:03 Punkgirl által


Oszd meg!   iwiw  facebook  twitter  myspace