Starity

Mire gondoltok most? II.

172 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 26. 20:22 #121
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Nem tudom, hogy mi van velem, de egész délután ezt a dalt hallgattam és nem is szándékozom levenni a replayről.
Szerintem végre kezdem meglelni a teljes lelki békémet.
2016. november 26. 22:07 #122
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.11.26. 18:26)
Hiába vagyok már felnőtt, mégis képes voltam elpityeredni, amikor kiderült, hogy a legkedvencebb cicám nem jött ma haza élve az állatorvostól. Annyira elterjedtek a daganatok, hogy inkább az elaltattatás mellett döntöttünk. Hát, nagyon furcsa lesz, hogy amikor késő este túrom a hűtőt kaja után, nem fog dorombolva a lábamhoz dörgölőzni néhány szelet felvágottért. Tizennégy évet élt velünk, és a világ egyik legkedvesebb cicája volt. Nagyon fog hiányozni, az biztos. cray.gif

Sajnálom nagyon sad.gif imádom a cicákat, én is vesztettem el pár éve egy cicust. Egy éve aztán megmentettem egy másik szeretetcsomagot. wub.gif Tényleg hihetetlen, hogy mennyi szeretetet, törődést tudnak adni a macskák (meg persze még nagyon sok állat). Annyian mondják, hogy öntörvényűek, meg nem foglalkoznak az emberrel... az enyém mindig szalad elém, ha hallja, hogy hazajövök, jön a szobámba aludni az ágyamra, reggel ő ébreszt a dorombolásával, imád az ölembe kucorodni. A lovak mellett a cicákat imádom nagyon még, és tényleg eszméletlen, mennyire tud kötődni egy macska hozzánk. Én amúgy már a szomszéd cicájával is nagyon összehaverkodtam, mindig megsimogattam, ha épp elmentem a ház előtt, aztán most már ha kijön, mindig jön hízelegve, hogy simogassam meg. wub.gif
Sajnálom a veszteséged, minden cica egy egyéniség, úgyhogy sajnos nem pótolhatod Őt, de még sok-sok cicával fogsz találkozni, akik boldogságot hoznak az életedbe! smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: ilus1996, Szandi0820, InoriGothGirl, Beyla
2016. november 27. 13:05 #123
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
When your ex turns up out of blue uninvited after a year...
_nevet.gif _nevet.gif

http://i1019.photobucket.com/albums/af311/GraceBenning/jensenfunny_zpskhtcqwf5.gif
3 felhasználónak tetszik: Lil98, Bátor Ventillátor, Mrs.Jack Frost
2016. november 27. 13:30 #124
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2016.11.26. 22:07)
Sajnálom nagyon sad.gif imádom a cicákat, én is vesztettem el pár éve egy cicust. Egy éve aztán megmentettem egy másik szeretetcsomagot.  wub.gif Tényleg hihetetlen, hogy mennyi szeretetet, törődést tudnak adni a macskák (meg persze még nagyon sok állat). Annyian mondják, hogy öntörvényűek, meg nem foglalkoznak az emberrel... az enyém mindig szalad elém, ha hallja, hogy hazajövök, jön a szobámba aludni az ágyamra, reggel ő ébreszt a dorombolásával, imád az ölembe kucorodni. A lovak mellett a cicákat imádom nagyon még, és tényleg eszméletlen, mennyire tud kötődni egy macska hozzánk. Én amúgy már a szomszéd cicájával is nagyon összehaverkodtam, mindig megsimogattam, ha épp elmentem a ház előtt, aztán most már ha kijön, mindig jön hízelegve, hogy simogassam meg.  wub.gif 
Sajnálom a veszteséged, minden cica egy egyéniség, úgyhogy sajnos nem pótolhatod Őt, de még sok-sok cicával fogsz találkozni, akik boldogságot hoznak az életedbe! smileeee.gif

Én is tudom a fentieket tanúsítani. A cicák valóban nagyon érzelmes, kedves, szeretetteljes lények, én is mindig mire hazajövök azt látom, hogy ott ül az ablakban, és vár engem. Elmondhatatlan érzés, mikor egy nehéz nap után, oda ül az öledbe, és dorombol. Mindig tudja, mikor van rossz kedvem, és akkor jön, hogy felvidítson. Végtelenül sok szeretet adnak, és nagyon sok boldog pillanatot is. wub.gif
Nagyon sajnálom Beyla a cicád elvesztését, mielőbbi kitartást kívánok, nagyon együtt tudok veled érezni, nekem is voltak már hasonló veszteségeim. sad.gif
Remélem, hogy sok hozzá hasonló kisállattal találkozol még, akik majd boldoggá teszik napjaidat. ^.^
Egy igazi kis hős volt, minden tiszteletem előtte. Nagyon szép kort élt meg. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: ilus1996, Szandi0820, LaDySmIth, Beyla
2016. november 27. 19:35 #125
- törölt felhasználó -    
Fufuh, ilyen rossz kürtöskalácsot is rég ettem már. Ennyi cukrot te jó ég... Egy negyed kürtöskalácson szerintem rajta volt a fél havi cukorbevitelem. Blöe.
3 felhasználónak tetszik: ilus1996, Szandi0820, InoriGothGirl
2016. november 27. 21:08 #126
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Eddig csak a fülhallgatóimat tettem tönkre, most kiderült, hogy akkora béna szr vagyok, hogy a telóm jack-dugóját szúrtam el. Apával is csak jó, ha kéthavonta találkozok, ami ma volt, és egész végig azzal szórakozott, hogy valahogyan megjavítsa, de csak lenyomta gyárira, és így most az összes zeném és képem oda. Majd veszek egy bluetoothos fülest, de az is egy hét. Addig hogy fogom kibírni? Istenem, de utálom az emberek hülyeségeit hallgatni, bele fogok őrülni...
4 felhasználónak tetszik: Elody, ilus1996, Szandi0820, LaDySmIth
2016. november 27. 21:27 #127
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4414
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
Kiléptetett az oldal ezért láttam a kommentelők aláírását, aminek elrejtését én sok évvel ezelőtt beállítottam, és megveregettem a vállamat, hogy jó döntést hoztam anno ohmy.gif
2016. november 28. 08:20 #128
- törölt felhasználó -    
Két reggeli gyöngyszem egy 5 év körüli sráctól:

1. Jaj de utálom ezt a jeggeli nagy zűjzavajt.
2. Mekkoja naagy dugó van.

Azt hittem megzabálom olyan cuki volt. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. november 28. 10:00 #129
- törölt felhasználó -    
Teljesen logikus.
Sok (khm rengeteg) tanulás --> 3-as doga
Kevés, szinte semmit mondó tanulás --> 5-ös.

Franc fog legközelebbre tanulni. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Elody, Lil98, Szandi0820
2016. november 28. 12:36 #130
Nagisa
Nagisa
visszatérő vendég
 
Státuszreylo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.23.
Hozzászólás: 249
Csatolások: 10
Azonosító: 255003
Offline offline
rengeteg filmet/sorozatot meg akarok nézni, de lusta vagyok rohog.gif ráadásul még van olyan is amit folytatnom kéne, de nincs kedvem lol
3 felhasználónak tetszik: Elody, Lil98, Szandi0820
2016. november 28. 13:07 #131
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Voltam olyan marha hülye és a suliba felejteni a pendriveomat. most meg aggódok, hogy mi lehet vele. Valaki zsebre tette? Vagy leadták a portára? Most annyira rosszul érzem magam. sad.gif Pedig Pesten különösen figyelek a dolgaimra, erre fel nem telik el fél év sem és már el is vesztek valamit. A jobbik eset, hogy a suliban hagytam el, de hát erre a helyszínre, ahol ott hagytam csak szombatonként járunk be, ezért kénytelen leszek bemenni korábban busszal. És hát nem tudom ,hogy a terembe hagyták-e vagy leadták a portára vagy már valaki megörült neki ,hogy ,,jé, egy 16 gigás pendrive, gyorsan vigyük el".
Ráadásul a szalagavatóm fele azon van rajta. sad.gif Ha meglesz, ha nem, tanulság: ezentúl háromszorosan ,nem kétszeresen figyelek a dolgaimra Pesten.
Amúgy már most utaznék érte, de hát kezdjük ott, hogy most 4 órát utaznom a pendrivomért és benne van ,hogy fölöslegesen, talán ésszerűbb, hogy holnap amúgy is megyek suliba, csak hát nem arra a helyszínre.
Most nagyon aggódok. Csak remélni tudom ,hogy vagy ott van a gépbe vagy volt valaki rendes és leadta valakinek a portán. unsure.gif Annyi tuti ,hogy most 100 km-rel távolabb van most a pendrivom.
4 felhasználónak tetszik: CandUs, Beyla, Elody, LaDySmIth
2016. november 28. 13:17 #132
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Felvettem a vén dögöt az ölembe, aki ma nem igazán van bújós-dorombolós kedvében, és belekapott a mellkasomba és az alsó ajkamba...
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Lil98, Psyché, Szandi0820
2016. november 28. 16:05 #133
- törölt felhasználó -    
Őszintén fogalmam sincsen, mi van velem, lehet, hogy beteg vagyok, vagy tényleg, egyszerűen csak nem tesz jót a szervezetemnek, hogy minden nap hajnali háromkor jövök rá, hogy nem ártana aludni, de ma nagyjából ötször esett ki a ceruzám a kezemből, annyira remegett, és gyenge volt a kezem, plusz nem szerencsés tényező, hogy csak ezen, meg a jövőhéten nagyjából 10 számonkérés lesz, és holnap adok elő, de ez mindegy. Ami viszont nagyon-nagyon kárpótolt, az az új TWD epizód. Nem elég, hogy csodálatos volt a látványvilága, de istenem, annyira imádom Alanna-t a képernyőn, plusz amikor megtudta, hogy meghaltak a barátai... fhu. Nem ragozom tovább, úgy is szerkesztenem kéne kissé az adatlapomat. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Denna, Elody, CandUs
2016. november 28. 17:44 #134
- törölt felhasználó -    
fogalmam sincs, hogy mi az a motiváció, de nagyon jó dolog lehet, amikor nem vasvillával kergetnek tanulni, hanem magadtól leülsz, mert előtted van egy cél, amire nem az a reakciód, hogy "meh", hanem képes is vagy tenni érte. na nekem ez kimaradt az életemből. meg amúgy annyi hülyeséget csinálok tanulás helyett. jé, az ugye nem egy szakadt gitárhúr a sarokban. ezt most meg kell néznem közelebbről.
5 felhasználónak tetszik: Denna, Elody, Psyché, madeleine., Szandi0820
2016. november 28. 18:48 #135
- törölt felhasználó -    
Gólyatáborban ő volt az egyetlen, akivel tényleg egy szót se beszéltem, az első 1-2 hétben is totál hidegen hagyott, egyszerűen nem volt szimpatikus (amúgy szerintem ez kölcsönös volt), még csak kinézetre se fogott meg benne semmi, mostanában meg olyan aranyos velem, hogy én már teljesen kész vagyok. wub.gif Hihetetlen, mennyire megváltozhatnak a dolgok, de annyira nem akarom ezt, mert egy szerencsétlen nyomorék vagyok, és mindig csalódás a vége. Túlságosan is beleélem magam mindenbe, aztán állandóan pofára esek.

ehh, görgessetek tovább, csak rám jött az emózhatnék
2 felhasználónak tetszik: Psyché, Szandi0820
2016. november 28. 19:38 #136
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
ma főztem frankfurti levest gyakorlaton, aztán amíg a többiek nem végeztek, addig kiettem beőle a virslit. rohog.gif sokat nem vesztettek vele, mert nagyon rossz íze volt, azóta is fáj a hasam, bár anya szerint ez csak a karma, mert mindig mindent megakarok enni. sad.gif
4 felhasználónak tetszik: Lil98, CandUs, silenc, Szandi0820
2016. november 28. 19:57 #137
- törölt felhasználó -    
Jövőhét szombaton lesz az egyik közeli városban Kárpátia koncert, de nem mehetek, mert tanulnom kell dry.gif pedig nagyon olcsó lenne, ráadásul nem egyedül mennék, de neeeem, nekem itthon kell lenni, mert mért ne. - _ -
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. november 28. 20:00 #138
VivienneHaleHood
VivienneHaleHood
új tag
 
Státuszpokolra szállni könnyű
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.19.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 6
Azonosító: 255771
Offline offline
Holnap húzunk a suliban mikulásbulira, és már nagyon várom. *w*
2016. november 28. 22:34 #139
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Egyetemistaként annyira irigylem a fene lusta gimnazista énemet, aki kétszeri átolvasással lazán megtudta írni ötösre a dolgozatot. dry.gif Egy nyolcezer oldalas beugróval és jövő hétfőn lévő két zh-val ez vajon miért nem működik? Egy kedves, régi, gimis tanárnőmet idézve: "Meghalni sincs időm, gyerekek, meghalni sincs..."
Mindeközben, nyugodtan belebújok a Fitzgerald könyvembe és sétálgatok New York utcáin...
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Lil98, TheTruthAboutLove, CandUs
2016. november 29. 06:49 #140
- törölt felhasználó -    
Álmos vagyok, nyűgös vagyok, fázom. Vissza akarok bujni az ágyamba, úgy sem látom ertelmét a mai napnak. De tenyleg nem.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, ilus1996, Elody
172 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!