Starity

Mire gondoltok most? II.

172 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 19. 22:26 #41
- törölt felhasználó -    
Én szerintem most kapcsolom ki a gépet és vonulok el bőgni. (oké persze nem szó szerint, de azért rohadtul fáj már megint...) Komolyan már megint két kedvencem; Szandra és Jani fog párbajozni. Még jó hogy Barbi tovább jutott.

Nagyon nem irigylem Lacit sem, hogy két mentoráltja között kell dönteni. Remélem, azért lesz annyira rendes Bence -vagy aki szervezi ezt a showt-, hogy Lacit hagyják a végére döntésnél, így vagy már három szavazata lesz az egyik emberkének, így tök mindegy mit mond, úgy se számít, vagy 2:1 arányban, mondhatja a másik emberkét és akkor a közönségre bízza a döntés. (Megjegyzés: Az első élő adásban Gabika is csinálhatta volna ezt a kibtt hisztije helyett.)
1 felhasználónak tetszik: TheTruthAboutLove
2016. november 20. 02:05 #42
- törölt felhasználó -    
Tudom, megint ezzel jövök, de jesszusisten. Van az a leírhatatlan, csodálatos érzés, amikor a füledben üvölt a The Veronicas legújabb száma, a szobában teljes sötétség, te pedig csak mosolyogsz magadban, akár egy elmebajos, akárhányszor arra gondolsz, hogy hogyan és miképp lesz Maggie-ből vezető, hogy addig hányszor fog szerepelni, hogy hogyan fog bosszút állni Negan-en, hogy milyen jelentős karakter lesz. Édes istenem, nincsen ennél frenetikusabb érzés. Nem gondolni a rossz kémia dolgozatokra, a jövőheti felelésekre és előadásokra, nem gondolni arra, hogy kevesebb, mint huszonnégy órával ezelőtt majdnem elütött egy autó. Nem gondolni másra, csak arra, aki igazán boldoggá tesz, és emiatt mosolyogni szabadon.
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, forever.romanci
2016. november 20. 14:21 #43
- törölt felhasználó -    
Békésen nézegettem pár Skid Row-os gifet, egyszer csak szembejött velem Scotti, és az édi mosolya láttán arra a következtetésre jutottam, hogy ezt bizony meg kell mutatnom a nagyvilágnak, és ki kell tennem avatarnak. Ahhw. wub.gif
napi fangörlködés kipipálva.
5 felhasználónak tetszik: taylex, LaDySmIth, Denna, MadHatter, forever.romanci
2016. november 20. 14:36 #44
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Annyira egyértelmű, hogy nem tudunk egymás nélkül meglenni és nem tekintünk egymásra barátokként. Mikor szakítottunk, egy darabig a keresztnevemen szólított csak, ami szokatlan is volt számomra, mert ritkán hívott a valódi nevemen. Most viszont, így másfél hónap elteltével megint visszatértek a beceneveim, az aranyos bókjaival együtt. Talán Ő is kezdi szép lassan felfogni, hogy mi ketten szétszakíthatatlanok vagyunk. wub3.gif
6 felhasználónak tetszik: disco queen, Szandi0820, Lil98, MadHatter, Fannycska999, forever.romanci
2016. november 20. 15:27 #45
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Arra, hogy majdnem beraktam a táskámba a kis büdöst, hogy hazalopjam magammal. Anyja lánya, piszokul tudja kelletni magát. rohog.gif
13 felhasználónak tetszik: CandUs, Fannycska999, Bátor Ventillátor, Psyché, LaDySmIth, sg1992, Szandi0820, Callieh, Lil98, MadHatter, Elody, forever.romanci, Glamster
2016. november 20. 17:33 #46
- törölt felhasználó -    
Khm. Szóval: gennyes lett a mandulám, iszonyatosan fáj a fülem, nem hatnak a gyógyszereim, kaptam volna injekciót, de allergiás vagyok valamelyik benne lévő anyagra, ezért nem kaptam meg, a nyakamba borítottam egy tálnyi levest, beleléptem egy rajzszögbe, aztán az eddigi életem filmként pergett le előttem, amíg kihúztam, ráadásul Ő sem írt már napok óta. Sors, akarsz még büntetni valamivel!?
12 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Psyché, LaDySmIth, sg1992, Gureka10, CandUs, Szandi0820, Denna, Lil98, MadHatter, Fannycska999, forever.romanci
2016. november 20. 18:49 #47
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Imámim meghallgatásra találtak. Holnap, elmarad az első, a hetedik és a nyolcadik órám, így csak öt órám lesz, amiből kettőt helyettesítenek. Tehát, holnap sem kell megerőltetnem magam. wub3.gif pompom.gif
7 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Lil98, sg1992, CandUs, MadHatter, Fannycska999, forever.romanci
2016. november 20. 20:35 #48
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
1. Újra elkezdtem nézni a Naruto Shippuudent és 38 rész után (ismét) rájöttem, hogy miért hagytam abba tavaly. Filler, filler hátán, amiből nem sok újat tudtam meg (mondjuk jó volt egy-két szereplővel ismét találkozni, főleg, hogy akiket bírok azok általában meghalnak dry.gif), a fősztori alig megy és ezzel szerintem tökre elsz*rták az egészet, szinte egy merő fillerhegy az egész. Talán egy kis idő elteltével majd ismét előveszem.

2. Évek óta festem a körmömet, és visszatérő problémám, hogy buborékos lesz és egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Próbáltam így festeni a körmömet meg úgy is, várok elegendő időt a festések között, nem húzok vastag réteget, a körömlakkot se rázom fel (a lakk sincs lejárva), nem szoktam előtte buborékosat inni. Szóval eddig mindent kipróbáltam, amit olvastam, illetve tanácsoltak, de sajnos nem történt változás. Tény, hogy vannak időszakok, mikor nem látszik annyira, de megszüntetnem nem sikerült. Tavalyelőtt a kézápolás tanárnőt is megkérdeztem, hátha tud valamit, de sajnos nem lettem okosabb. Próbáltam beletörődni, de engem baromira zavar, legalább annyira, mintha pucérak lennének a körmeim; és azzal se lehet megnyugtatni, hogy mások nem veszik észre, mert én tökre úgy érzem, hogy mindenki azt nézi. Ha esetleg olvasná egy sorstársam, aki talált erre valami módszert (vagy akinek van valami ötlete/javaslata), egy üzenetet nyugodtan dobhat, köszi.
2 felhasználónak tetszik: Elody, forever.romanci
2016. november 20. 20:55 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (silenc @ 2016.11.20. 20:35)

2. Évek óta festem a körmömet, és visszatérő problémám, hogy buborékos lesz és egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Próbáltam így festeni a körmömet meg úgy is, várok elegendő időt a festések között, nem húzok vastag réteget, a körömlakkot se rázom fel (a lakk sincs lejárva), nem szoktam előtte buborékosat inni. Szóval eddig mindent kipróbáltam, amit olvastam, illetve tanácsoltak, de sajnos nem történt változás. Tény, hogy vannak időszakok, mikor nem látszik annyira, de megszüntetnem nem sikerült. Tavalyelőtt a kézápolás tanárnőt is megkérdeztem, hátha tud valamit, de sajnos nem lettem okosabb. Próbáltam beletörődni, de engem baromira zavar, legalább annyira, mintha pucérak lennének a körmeim; és azzal se lehet megnyugtatni, hogy mások nem veszik észre, mert én tökre úgy érzem, hogy mindenki azt nézi. Ha esetleg olvasná egy sorstársam, aki talált erre valami módszert (vagy akinek van valami ötlete/javaslata), egy üzenetet nyugodtan dobhat, köszi.

Két dolog ugrott be. Egyrészt a fedőlakkod (ha használsz) márkájától is függhet, meg nem tudom, használsz-e alaplakkot. Én anno Essence BTGN fedőlakkot, most pedig Essence The Gel alap-és fedőlakkot használok, nekem nincs ilyen problémám, csak egy-két lakkal, de semmi összefüggést nem tapasztaltam, hogy miért. Másrészt nem tudom, milyenek a körömlakkjaid márkái. Nekem szinte csak Essence lakkjaim vannak, meg pár másik, de pl. van egy Essence lakkom, ami ugyanolyan márka, csak más szín, és az a többivel ellenben buborékosodik.
1 felhasználónak tetszik: silenc
2016. november 20. 22:06 #50
- törölt felhasználó -    
éppen örülök annak, hogy vannak magamfajta introvertált gyíkoknak gyártott "hogyan beszéljünk másokkal", "hogyan motiváljunk másokat" és "hogyan tűnjünk kevésbé idiótának" típusú cikkek, amikből aztán ihletet meríthetek a beszélgetéseimhez. ha az ismerőseim tudnák, letiltanának. rohog.gif kár, hogy "hogyan legyünk tehetség és motiváció nélkül kitűnők fizikából" cikket még nem találtam. de azért isten áldja az internetet.
ráadásul szociális készségeim mellett az angoltudásomat is fejlesztem ezekkel, szóval minden király good.gif
9 felhasználónak tetszik: Lil98, Denna, Szandi0820, Bátor Ventillátor, MadHatter, Fannycska999, LaDySmIth, Elody, forever.romanci
2016. november 20. 22:10 #51
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (General Stark @ 2016.11.20. 22:06)
éppen örülök annak, hogy vannak magamfajta introvertált gyíkoknak gyártott "hogyan beszéljünk másokkal", "hogyan motiváljunk másokat" és "hogyan tűnjünk kevésbé idiótának" típusú cikkek, amikből aztán ihletet meríthetek a beszélgetéseimhez. ha az ismerőseim tudnák, letiltanának. rohog.gif kár, hogy "hogyan legyünk tehetség és motiváció nélkül kitűnők fizikából" cikket még nem találtam. de azért isten áldja az internetet.
ráadásul szociális készségeim mellett az angoltudásomat is fejlesztem ezekkel, szóval minden király good.gif

Ú, hol találsz olyanokat? Egy "hogyan tűnjünk kevésbé idiótának" és hasonló cuccra én is befizetnék rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Lil98, Szandi0820, MadHatter, forever.romanci
2016. november 20. 23:38 #52
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Vagy öt napja nézegetem az előző témát, és nézek magamelé, hogy 'miafszennyirekihalt?' erre most megtalálom, hogy második van. Velldán Attila, tapstapstaps. rohog.gif
13 felhasználónak tetszik: Lil98, Szandi0820, taylex, CandUs, MadHatter, Psyché, Gureka10, exoverdose, Fannycska999, Elody, Bátor Ventillátor, forever.romanci, An_d_a
2016. november 21. 12:55 #53
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Persze, hogy végre amikor neki állok kitakarítani, kiborítom a lavór vizet és minden úszott a földön (beleértve a hosszabbítókat is...). De legalább megcsináltam a karácsonyi nagytakarítást, én idén biztos, hogy nem vagyok hajlandó többet ablakot pucolni biggrin.gif
8 felhasználónak tetszik: Lil98, Szandi0820, MadHatter, Psyché, Fannycska999, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, forever.romanci
2016. november 21. 15:53 #54
- törölt felhasználó -    
Tegnap a tesómmal megnéztem néhány régi kedvenc filmünket és ki kell jelentenem, hogy nekem még most is ugyanúgy tetszik.
Kívülről fújtam a párbeszédeket, pedig már ezer éve, hogy láttam és századszorra is elérzékenyültem bizonyos részeknél.
Az ilyen apró pillanatok olyan jól esnek. blush.gif

Pocsék érzés volt rájönni, hogy vége a hétvégének...
5 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Lil98, Szandi0820, MadHatter, forever.romanci
2016. november 21. 16:45 #55
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bátor Ventillátor @ 2016.11.20. 22:10)
Ú, hol találsz olyanokat? Egy "hogyan tűnjünk kevésbé idiótának" és hasonló cuccra én is befizetnék rohog.gif


igazából csak beírtam a megfelelő keresőszavakat a gugliba, és megnyitottam mindent, ami ehhez kapcsolódik, de pl. itt egész hasznos dolgok vannak. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Psyché, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, forever.romanci
2016. november 21. 18:57 #56
- törölt felhasználó -    
Megnyugvásom, hogy Ő még mindig szeret és hiányzom neki. wub.gif
Az viszont egyáltalán nem nyugtat, hogy nagy valószínűséggel fel fogják szúrni a fülem...
5 felhasználónak tetszik: Lil98, Szandi0820, Fannycska999, LaDySmIth, forever.romanci
2016. november 21. 19:01 #57
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, ki van még így vele, de szerintem a macskadorombolás a világ egyik legmegnyugtatóbb dolga. Szombaton annyira rosszul voltam lelkileg, már majdnem bőgtem, sem a párom, sem a barátnőim nem tudtak lenyugtatni... Felkaptam rokonnak a kis* cicáját. Simogatni kezdtem, ő pedig csak dorrombolt a fülembe és máris lenyugodtam. Csodás érzés volt. wub.gif

*kis cica = egy hatalmas, 10+ éves Garfield méretű kandúr
8 felhasználónak tetszik: Lil98, Szandi0820, Fannycska999, sg1992, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, MadHatter, forever.romanci
2016. november 21. 19:07 #58
- törölt felhasználó -    
Még sosem voltam a mostaninál boldogabb. Sohasem. wub.gif
5 felhasználónak tetszik: CandUs, Lil98, Fannycska999, MadHatter, forever.romanci
2016. november 21. 19:21 #59
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3682
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Tipikus este, amikor ezerféle dolgom lenne matektanulástól zongoráig, ehhez képest fél órája messengeren és tumblrön lógok, közben meg valami random emós bandát hallgatok, ami igazából még csak nem is tetszik. De legalább a tankönyv nyitva van.
9 felhasználónak tetszik: CandUs, Lil98, Szandi0820, MadHatter, Mrs.Jack Frost, sg1992, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, forever.romanci
2016. november 22. 16:57 #60
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Nem tudtam reggel kavezni, de szerencsere Nori megmentett, mert adott penzt kavera. Igy harmadik ora elott boldogan mentem fel a lepcson a gozolgo kavemmal.. Mondjuk azt nem igazan ertettem mikor azt mondta Janka, hogy hogyan tudom ilyen keseruen inni a kavem.. hat epp nem emiatt olyan jo?
Btw ma nem volt angolom, igy tudtunk csinalni baratnommel jo par olyan kepet, amit szerintem senkinek se mutatunk meg soha. De, az ozikes snapchat filter meg mindig a kedvenceim koze tartozik.
Egyebkent jo lenne megeroltetnem magam, es tanulnom, de ki a francnak van kedve tanulni, mikozben a sorozat lemaradasait hozza be?
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
172 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!