Idézet (RachelWillows @ 2010.04.18. 15:15)
Formula 1
2010. április 18. 15:21
#482
Idézet (matessz @ 2010.04.18. 15:19)
Gondolom fetel most is nagyot sírt hogy milyen gonosz és kegyetlen volt Hamilton bácsi
Most már megnyugodhattok, Alonsot se fogják büntetni
Most már megnyugodhattok, Alonsot se fogják büntetni
Alonso: komoly hibát követtem el a rajtnál
2010. április 18. 15:23
#483
|
|
RachelWillowsMeme Ma'am™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.24. Hozzászólás: 1500 Csatolások: 18304 Azonosító: 37583 offline
|
Idézet (matessz @ 2010.04.18. 15:19)
Gondolom fetel most is nagyot sírt hogy milyen gonosz és kegyetlen volt Hamilton bácsi
Idézet (matessz @ 2010.04.18. 15:19)
Most már megnyugodhattok, Alonsot se fogják büntetni 
2010. április 18. 15:27
#484
|
|
RachelWillowsMeme Ma'am™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.24. Hozzászólás: 1500 Csatolások: 18304 Azonosító: 37583 offline
|
Idézet (Dirthy @ 2010.04.18. 15:21)
Köszi
Idézet
Egyértelműen javítanunk kell a pontszerzésen és az időmérő teljesítményünkön
Remélem a spanyol nagydíjra sikerül
2010. április 18. 15:40
#486
|
|
RachelWillowsMeme Ma'am™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.24. Hozzászólás: 1500 Csatolások: 18304 Azonosító: 37583 offline
|
Alonso és Massa egy hajóval utazik vissza Európába?
Felipe Massa nem vesztette el a humorát, és a Kínai Nagydíj után érdekes ötlettel állt elő a hazautazást illetően.
Az izlandi vulkánkitörés miatt továbbra is légblokád van érvényben, így kérdéses, hogy a csapatok mikor utazhatnak haza.
Annak ellenére, hogy a sajtó azt hangoztatja, hogy Fernando Alonso szabálytalanul előzte meg Felipe Massát a bokszutca bejáratánál ma Kínában a versenyen, a brazil humorizált egy kicsit.
„Nagyon remélem, hogy gyorsan haza tudunk majd menni ezután.” – mondta viccesen Massa a történtek után.
„A végén még hajóval kell visszamennünk.” – tette hozzá Felipe.
________________
Vagy hazaúsznak
Felipe Massa nem vesztette el a humorát, és a Kínai Nagydíj után érdekes ötlettel állt elő a hazautazást illetően.
Az izlandi vulkánkitörés miatt továbbra is légblokád van érvényben, így kérdéses, hogy a csapatok mikor utazhatnak haza.
Annak ellenére, hogy a sajtó azt hangoztatja, hogy Fernando Alonso szabálytalanul előzte meg Felipe Massát a bokszutca bejáratánál ma Kínában a versenyen, a brazil humorizált egy kicsit.
„Nagyon remélem, hogy gyorsan haza tudunk majd menni ezután.” – mondta viccesen Massa a történtek után.
„A végén még hajóval kell visszamennünk.” – tette hozzá Felipe.
________________
Vagy hazaúsznak
2010. április 18. 15:43
#487
azért a biztonság kedvéért egy kacsás úszógumit el ne felejtsenek vinni
2010. április 18. 16:00
#488
|
|
RachelWillowsMeme Ma'am™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.24. Hozzászólás: 1500 Csatolások: 18304 Azonosító: 37583 offline
|
2010. április 18. 16:13
#489
wow! a fedélzeti kameráról nézve még annyira sem volt durva hogy kivetnivaló legyen benne. Utolérte, és hamarabb fordult el.
2010. április 18. 17:55
#490
|
|
fuge7Dódika |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.23. Hozzászólás: 1880 Csatolások: 1927 Azonosító: 74746 offline
|
Idézet (Dirthy @ 2010.04.18. 13:20)
etikailag kifogásolható, amúgy az ott még versenypálya, lehet versenyezni (amíg át nem lépik a box sebességhatároló vonalát) bármit mondjon a nagyokos Czollner. Massa elbambult, Alo meg nem volt láma. Ha Alonso Massa mögött marad, akkor Ferrari 8-9 vagy 9-10. Így Ferrari 4-9. Én örültem neki, Felipét rossz nézni, nem tudja úgyvenni a kanyart hogy ne kelljen lassítani mögötte Fernandonak. Elég volt 2 futamon vonatozni mögötte szerintem..
na ez teljesen így van!
2010. április 21. 02:37
#495
|
|
RachelWillowsMeme Ma'am™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.24. Hozzászólás: 1500 Csatolások: 18304 Azonosító: 37583 offline
|
Idézet (viraag @ 2010.04.20. 17:18)
egy újabb adag Kínából 
Köszi
2010. április 21. 02:48
#496
Közben Barcelonára fogynak a jegyek, eddig 10%-kal több mint tavaly ilyenkor.
2010. április 21. 02:55
#497
|
|
RachelWillowsMeme Ma'am™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.24. Hozzászólás: 1500 Csatolások: 18304 Azonosító: 37583 offline
|
Idézet (Dirthy @ 2010.04.21. 02:48)
Közben Barcelonára fogynak a jegyek, eddig 10%-kal több mint tavaly ilyenkor. 
Nem csoda
2010. április 21. 03:03
#498
Idézet (RachelWillows @ 2010.04.21. 02:55)
Nem csoda 
De most már lépni kell, mert ez így nem lesz jó. . >_>
Ideje lenne már nyerni egy p1-et, aztán meg másnap...
2010. április 21. 03:12
#499
|
|
RachelWillowsMeme Ma'am™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.24. Hozzászólás: 1500 Csatolások: 18304 Azonosító: 37583 offline
|
Idézet (Dirthy @ 2010.04.21. 03:03)
De most már lépni kell, mert ez így nem lesz jó. . >_>
Igazad van, ez így tényleg nem állapot
Idézet (Dirthy @ 2010.04.21. 03:03)
Ideje lenne már nyerni egy p1-et, aztán meg másnap... 
De jó is lenne
2010. április 21. 03:19
#500
Eddig úgy-ahogy sikeresen tippelgettem, szóval most már csak azért is azt mondom hogy az F10B lesz a leggyorsabb Barcában.
Azért is derogál a helyzet, mert a jelenlegi csomagban sem ennyi van, hanem reális dobogós helyezés mindenhol.
Azért is derogál a helyzet, mert a jelenlegi csomagban sem ennyi van, hanem reális dobogós helyezés mindenhol.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.


0 felhasználónak tetszik:
offline

