Starity

Formula 1

62 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. november 16. 16:24 #161
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. November 16. - 15:55)
wtf.gif Na, erre nem számítottam, ez érdekes lesz.

Mondjuk voltak már kósza hírek arról, hogy a McLaren csapat az utóbbi idõkben enyhén szólva sem ápol jó kapcsolatot a Mercedes gyárral, és annak vezetésével.
2009. november 18. 00:31 #162
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
A hír amitõl féltem hetek óta féltem...

mega_shok.gif

"Hivatalos: Räikkönen nem tudott megegyezni a McLarennel, távozik a Formula-1-bõl"

„Csak egy lehetõség volt a következõ szezonra a Formula-1-et illetõen. Kimi és a McLaren nem tudott megállapodásra jutni, így õ nem folytatja az F1-ben, legalábbis nem jövõre” – mondta Robertson.

"A Formula-1-nek hiányozni fog Kimi. Oly módon harcolt egy olyan Ferrarival, melynek fejlesztése már nyáron befejezõdött, ahogy csak a legjobb versenyzõk képesek."

Räikkönen lapértesülések szerint a Citroen WRC csapatában folytatja autóversenyzõi pályafutását, de felmerültek olyan hírek, melyek szerint a Le Mans-i 24 órás viadalon is megméretteti magát.


FÁKK! sad.gif
2009. november 18. 14:35 #163
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
...és akkor a következõ:

Hivatalos: Button lesz Hamilton csapattársa a McLarennél

A McLaren-Mercedes nem sokkal ezelõtt hivatalosan megerõsítette, hogy 2010-ben a Hamilton - Button párossal vágnak neki a világbajnoki küzdelmneknek.



Ezzel tehát a McLaren jövõ évi felállása is megvan. Már csak a Mercedes hivatalos bejelentésére kell várni... (bár óriási meglepetés nem valószínû)
2009. november 18. 14:43 #164
linus04
linus04
OTH & Glee ♥
 
StátuszLea, Dianna, Naya- Lovesong ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.18.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 1294
Azonosító: 74401
Offline offline
Idézet(ventura @ 2009. November 18. - 00:31)
A hír amitõl féltem hetek óta féltem...

mega_shok.gif

"Hivatalos: Räikkönen nem tudott megegyezni a McLarennel, távozik a Formula-1-bõl"


reklamalo.gif mega_shok.gif
Sajnálom hogy távozik sad.gif Talán majd jövöre viszatér...... sad.gif
2009. november 18. 20:56 #165
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
hát ennyi volt,8 forma-1 évadot néztem végig pedig még csak 19 vagyok,eléggé meghatározó dolog volt az életemben és most vége...Kimi elmegy,nekem pedig nincs kiért/miért néznem többet...
egyszerûen nem hiszem el,pedig sajnos belül mélyen éreztem,hogy ez lesz,de akkor se akartam elhinni...nincs többé szombati idõmérõ drukkolás,nincs többé vasárnapi futamon izgulás,nincs többé F-1 számomra,nem tudom elmondani mennyire fáj,hihetetlenül fog hiányozni,de a legjobban persze Kimi,rally-t nem nagyon hiszem,hogy nézném,de ha ott folytatja akkor az eredményeit mindenképp nyomon fogom kísérni,talán 2011-ben visszajön,de õszintén,bármennyire is megszakad a szívem,hogy ezt mondom,de nem látok rá nagy esélyt :'( ezt most fel kell dolgoznom...
2009. november 18. 23:32 #166
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
SporTV: Räikkönen aláírt a Mercedes GP-hez!

A brazil SporTV újságírója, Lito Cavalcanti információi szerint Kimi Räikkönen aláírt a Mercedes-hez!

Szinte már-már követhetetlen volt az, ami a sajtóban zajlott az elmúlt pár napban. A neves televíziós társaságok, elismert lapok egymás híreit cáfolták. Mindenki a hivatalos bejelentésekre várt, és továbbra is vár.

Tegnap késõ este az elsõk között számolhattunk be Önöknek, hogy Kimi Räikkönen-nek nem sikerült megegyeznie a McLaren-nel.

2007 világbajnokának menedzsere, Steve Robertson elmondta, mivel pártfogoltja számára a wokingiak jelentették az egyetlen lehetõséget a következõ szezonra a Forma-1-ben, egy év pihenõre vonul.

A Ferrarival kötött megállapodás értelmében Kimi 17 millió eurót kap az olaszoktól, de…

Nem sokkal ezelõtt a brazil SporTV újságírója, Lito Cavalcanti megtudta, Räikkönen aláírt a következõ szezonra az immáron Mercedes GP néven futó csapathoz. A kontraktusról sokkal többet egyelõre nem tudni.

A McLaren idõközben leszerzõdtette 2009 világbajnokát, Jenson Button-t Lewis Hamilton mellé.

A Brawn-ból lett Mercedes GP továbbra sem hozta nyilvánosságra azt, hogy kik fognak jövõre náluk versenyezni.

Nico Rosberg-et kvázi biztosra vehetjük, mivel a német nem egyszer lenyilatkozta, reményei szerint a 2010-es szezonban is versenyképes lesz a Ross Brawn által irányított gárda.

Norbert Haug, a Mercedes-Benz Motorsport alelnöke szerint meglepetés lesz az egyik versenyzõjüknek kiléte.

Mivel Michael Schumacher biztosan nem lesz a csapat versenyzõje, Räikkönen lehet a „bombameglepetés”.


A Mercedes GP ügyvezetõ igazgatója, Nick Fry a brit médiának megerõsítette, igencsak vaskos ajánlattal álltak elõ, amit Jenson nem fogadott el.

Fry csak mosolygott azokon az összegeken, melyeke az elmúlt pár napban napvilágot láttak a sajtóban.

„Természetesen csalódottak vagyunk, amiért Jenson úgy döntött, elhagy minket, mert a mi ajánlatunk egy nagyon bõkezû ajánlat volt, ami jelentõsen meghaladja azokat a hamis adatokat, melyek a sajtóban megjelentek az elmúlt hetekben.” – Nick Fry.

Fry úgy gondolja, hogy a McLaren alacsonyabb ajánlattal állt elõ, valamint azt is elárulta, hogy a tárgyalások vasárnap, vagy hétfõ este tértek tévútra, miután Button minden erelyével a McLaren-re koncentrált.

„Nyilvánvaló, hogy a lojalitás szép lenne, de manapság ezt nem várhatod el. Mindig boldog vagyok, ha egy dolgozó kilép a cégtõl, ha azt gondolom, hogy a helyes döntést hozta, és jobb munkát végez. Tiszteletben tartom Jenson döntését, ugyanakkor nem értjük. Talán meggondolatlan volt.” - utalt Fry arra, hogy Lewis Hamilton hazai pályán fog vele szembeszállni.

f1-live.hu

-----
az elõbb akartam írni,hogy 99,9%-ban biztos vagyok benne,hogy elmegy,de 0,1%-ban még pont a Mercedes GP-ben reménykedtem,annak ellenére,hogy errõl eddig nem volt szó,bár a McLaren-Mercedes-bõl a Mercedes stimmel smileeee.gif nem tudom igaz-e vagy csak szenzációhajhászás,mindenesetre most még ebben reménykedek,nagyobbat már úgyse fogok koppanni,mint ma délután,mikor meghallottam,hogy nem egyeztek meg...
2009. november 19. 00:44 #167
Lencz
Lencz
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.22.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 90982
Offline offline
Én is most olvastam a cikket :-O
Már én is készültem rá hogy többet nem nézek f1-et, erre itt ez a hír smileeee.gif
Reménykedjünk.

A mclaren meg egy nagy vicc.Legalább Hamiltonnak könnyû dolga lesz, és bár nem szeretem Hamiltont, remélem lealázza Buttont, és akkor majd rájön a vezetõség milyen rosszul döntöttek vele smileeee.gif

Amúgy ebbe a dologba lehet valami. Norbert Haug nyilatkozta pár napja, hogy nagyon meglepõ lesz az egyik pilóta személye, és mivel õ akarta visszavinni a mclarenhez is, így remélem tényleg aláírt Raikkonen.
2009. november 19. 08:36 #168
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
Kimi Räikkönen hajlandó lenne megfontolni azt, hogy 2010-ben a Mercedes színeiben álljon rajthoz a Formula-1-ben, azonban csak akkor, ha a csapat meg tudja gyõzni arról, hogy fel tudják venni a versenyt a világbajnoki címért.

...brazil lapértesülések szerint nem kizárt, hogy Räikkönen a Mercedes színeiben mégis részese lesz a 2010-es mezõnynek, noha menedzsere, Steve Robertson korábban úgy nyilatkozott, a finn biztosan kihagyja a következõ szezont.

„Ez a Formula-1. Ha tudnak kínálni nekünk egy olyan lehetõséget, mellyel Kimi is elégedett és elégedettek vagyunk együtt és úgy érezzük, hogy versenyeket és világbajnokságot nyerhetünk, akkor soha ne mondd, hogy soha” – mondta Robertson az AUTOSPORT kérdésére a Mercedeses szerzõdéssel kapcsolatban.

„Nincs sok csapat, mely érdekelné Kimit, hiszen tényleg azt mondja, hogy nem a pénz a fontos, hanem az, hogy versenyképes autó legyen alatta. Természetesen a pénz is számít, de neki nem nagyon van rá szüksége. Akar egy autót, mellyel bizonyítani tudja tehetségét. Csalódott volt az idei évet követõen, ez tény, hiszen nem tudott több versenyt nyerni és harcolni a bajnoki címért. Ha már kilenc éve vagy a Formula-1-ben és világbajnok lettél, akkor szükség van kihívásokra – Kiminek az a kihívás, hogy versenyeket és bajnokságot nyerjen.”
2009. november 21. 11:20 #169
kim04
kim04
visszatérő vendég
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 372
Csatolások: 60
Azonosító: 67313
Offline offline
Remélem tényleg aláírt és nem kamu a hír mert nekem õ bast heart.gif
2009. november 30. 20:53 #170
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
Räikkönen aláírt a Citroenhez!

A finn MTV3 televízió hivatalos weboldalán nem sokkal ezelõtt arról számolt be, hogy a Formula-1 2007-es világbajnoka, Kimi Räikkönen aláírta szerzõdését a Citroen ralicsapatával.

A televízió megbízható forrásra hivatkozik, s leírja, hogy Räikkönen a francia gyár C4 típusú versenygépével versenyezhet majd 2010-ben a juniorcsapatnál. A finn pilóta csapattársa minden bizonnyal Sébastien Ogier lesz majd.

A csapat rövidesen egy teszten vesz majd részt a Ferraritól távozó versenyzõvel, aki valószínûleg ott lesz majd a januárban megrendezésre kerülõ Artic Lappföld-ralin. Finn médiaértesülések szerint fizetését a Red Bull állja majd, s nem kizárt, hogy 2011-ben ismét visszatérhet a Formula-1-be, ahol Mark Webbert váltja majd a Red Bull Racing csapatánál.


sad.gif / smileeee.gif
2009. november 30. 22:18 #171
RachelWillows
RachelWillows
Meme Ma'am™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.24.
Hozzászólás: 1500
Csatolások: 18304
Azonosító: 37583
Offline offline
"Räikkönen ügynöke: Kimi NEM írt alá a Citroen-hez!

Nem sokkal ezelõtt Kimi Räikkönen ügynöke, és otthoni szóvivõje, Riku Kuvaja a finn ILTA-SANOMAT-nak kategorikusan kijelentette, 2007 világbajnoka nem írt alá a Citoren Junior csapatához.

Csapó 3263… A Räikkönen finn „mega-szappanopera” egy rövid reklám után folytatódik. A finn MTV3 televízió ma este arról számolt be, hogy honfitársuk, a „Jégember” aláírt a Citoren-hez, és jövõre a WRC-ben a Junior csapatban fogja róni a köröket.

Hivatalos megerõsítést továbbra sem kaptunk ezzel kapcsolatban. Sokat nem kellett várni, és alig két órán belül a szintén finn ILTA-SANOMAT cáfolta az MTV3 Räikkönen-rõl szóló legfrissebb hírét.

Pontosabban Räikkönen ügynöke, és otthoni szóvivõje, Riku Kuvaja, aki a lapnak elmondta, szó sincs arról, hogy munkaadója aláírt volna a Citoren-hez.

IS információ szerint Kimi és menedzsmentje folytatja a tárgyalásokat egy esetleges 2010-es F1-es szerzõdéssel kapcsolatban.

A legnagyobb esélyes a Mercedes GP. A német gyártó legújabb gyári istállója leghamarabb nem sokkal karácsony elõtt hozza nyilvánosságra, hogy ki lesz Nico Rosberg csapattársa a következõ szezonban."



Kíváncsi vagyok, meddig húzzák még mellow.gif dry.gif
1 felhasználónak tetszik: ventura
2009. november 30. 22:35 #172
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
köszi az infót!
hihetetlen... biggrin.gif
2009. december 04. 10:09 #173
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
Hivatalos: Räikkönen aláírt a Citroenhez!

A Citroen péntek reggel hivatalosan megerõsítette, hogy a Formula-1 világbajnoka, Kimi Räikkönen a következõ idényben a ralivilágbajnokság mezõnyében folytatja autóversenyzõi pályafutását a gyár juniorcsapatában.

"Mindig is szerettem volna a raliban versenyezni, különösen a WRC-ben" - mondta a 2007-es év formula-1-es világbajnoka.
"Hála a Red Bullnak, most lehetõségem lesz vezetni a sorozat legjobb autóját, a Citroen C4-et. Ez egy új, de nagyon izgalmas kihívás."
"Jelenleg egyéves a szerzõdésem, de majd meglátjuk, hogy alakul a jövõ. Nagyon várom, hogy teszteljem az autót és hogy megkezdõdjön az elsõ verseny."

Räikkönen csapattársa egyébként Sebastien Ogier lesz jövõre.

A Citroen csapatfõnöke, Oliver Quesnel elmondta: nagyon örül annak, hogy a finn versenyzõ náluk folytatja versenyzõi karrierjét. "Hatalmas öröm számunkra, hogy üdvözölhetjük Kimit sorainkban. Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy a Citroent választotta."
2009. december 12. 12:17 #174
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
...a Schumacheres hercehurca még mindig megy...


A német sajtó szerint Schumacher aláírt a Mercedeshez



A német FOCUS információ szerint a Száguldó Cirkusz hétszeres világbajnoka, Michael Schumacher megállapodást kötött a Mercedes Grand Prix-vel, így 2010-ben a csapat színeiben tér vissza a Formula-1-be.

A lap úgy tudja, a német versenyzõ egy ötmillió dolláros szerzõdést írt alá a világbajnok istállóval.
Mint ismeretes, a Formula-1 legsikeresebb versenyzõje idén nyáron már megpróbálkozott a visszatéréssel Felipe Massa hungaroringi balesetét követõen, ám csigolyasérülése miatt végül nem tudta vállalni a szereplést. A pilóta menedzsere, Willi Weber korábban úgy nyilatkozott, Schumacher már száz százalékos egészségi állapotnak örvend, s képes lenne harcba szállni a gyõzelemért.
A Focus értesülései szerint Schumacher egyelõre csupán egyéves versenyzõi szerzõdést írt alá, ám a Mercedes úgy tervezi, hogy hosszabb távra kötelezi el a német pilótát, aki akár a gyár nagyköveteként is tevékenykedhetne a jövõben.
2009. december 12. 16:51 #175
linus04
linus04
OTH & Glee ♥
 
StátuszLea, Dianna, Naya- Lovesong ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.18.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 1294
Azonosító: 74401
Offline offline
Idézet(ventura @ 2009. December 12. - 12:17)
A német sajtó szerint Schumacher aláírt a Mercedeshez.

ebben nem nagyon hiszek,de majd meglátjuk.....
2009. december 14. 10:01 #176
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
smileeee.gif



2009. december 14. 10:47 #177
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(ventura @ 2009. December 12. - 12:17)
A német sajtó szerint Schumacher aláírt a Mercedeshez

Ennek tudnék örülni. smileeee.gif
2009. december 14. 16:29 #178
linus04
linus04
OTH & Glee ♥
 
StátuszLea, Dianna, Naya- Lovesong ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.18.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 1294
Azonosító: 74401
Offline offline
Idézet(ventura @ 2009. December 14. - 10:01)
smileeee.gif


wub.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2009. december 20. 20:17 #179
RachelWillows
RachelWillows
Meme Ma'am™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.24.
Hozzászólás: 1500
Csatolások: 18304
Azonosító: 37583
Offline offline
Hivatalos: Jön a Római Nagydíj!

Maurizio Flamini, a Római Nagydíj fõszervezõje a RAI közszolgálati televíziós csatornának adott interjújában megerõsítette, megállapodást kötött a Formula-1 kereskedelmi jogait birtokló Bernie Ecclestone-nal.

Az új utcai versenypálya Rómában leghamarabb 2012-ben láthatja vendégül a száguldó cirkusz mezõnyét.


Róma városa évek óta tervezi egy esetleges nagydíj szervezését a legnagyobb kategóriában, a Formula-1-ben. Nos, csaknem másfél éves tárgyalások után megszületett az egyezség a szervezõk, és az F1 porondmestere, Bernie Ecclestone között.

A Római Nagydíj a tervek szerint 2012-ben debütálna a naptárban. Ecclestone a 2013-as évet tartja valószínûnek.

Giovanni Alemanno, róma polgármestere az olasz médiának elmondta, maximálisan a nagydíj szervezése mögött állnak, és semmi esetre sem akarnak Monza riválisa lenni.

Részleteket egyelõre nem közöltek a megegyezésrõl, de a pletykák szerint Ecclestone egy igencsak jövedelmezõ üzletet kötött a rómaiakkal.
2009. december 21. 20:13 #180
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
Hivatalos: A Petronas a Mercedes GP új fõtámogatója

A Brawn GP utódcsapata nemrégiben tudatta, hogy jövõre Mercedes GP Petronas néven vesznek részt a bajnoki sorozatban.

...az istálló hivatalos neve "Mercedes GP PETRONAS Formula One Team" lesz, és a malajziai olajipari vállalat matricái a 2010-es autók felületén is tekintélyes méretû részt fognak kapni.

„Nagyon örülünk annak, hogy megkezdhetjük hosszútávú partnerkapcsolatunkat új fõtámogatónkkal, a PETRONAS-szal”- nyilatkozta a Mercedes-Benz Motorsport alelnöke, Norbert Haug.



fantáziaképek a jövõ évi autóról... smileeee.gif

62 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!