Starity

Pretty Little Liars / Hazug Csajok Társasága (2010-2017)

94 oldal 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 22. 18:49 #1141
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Luckie @ 2013.06.22. 15:25)
Az is érdekes, hogy Aria kapja a legkevesebb üzenetet A-tól. rolleyes.gif Vagy a 3x24-ben, amikor a négy lány és Mona a kocsiban voltak miután Alison(?) kimentette őket az égő házból, Mona mondott valamit, ami A ellen szólt (már nem tudom, hogy mit), és Aria tiltakozott. Meg az is érdekes, hogy Alison már "meglátogatta" Hannát, Emily-t, Spencer-t és a fináléban Monát is, de Ariát még sosem. Ezek azért érdekesek. biggrin.gif Egyébként hihetetlen, hogy egyesek mennyire odafigyelnek a részletekre, mert ha LittleLoca nem mutatja meg ezt, én nem tippeltem volna Ariára... biggrin.gif


Alison meglátogatta már Ariát is nem? Amikor beteg volt. huh.gif De amúgy én is nagyon sokat agyaltam már Arian. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, Vampire Lady
2013. június 22. 18:53 #1142
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (chelseagirl18 @ 2013.06.22. 18:49)
Alison meglátogatta már Ariát is nem? Amikor beteg volt. huh.gif De amúgy én is nagyon sokat agyaltam már Arian. laugh.gif

Igen,és akkor mondta azt,hogy:
You know why I picked you,right?
2013. június 22. 19:16 #1143
- törölt felhasználó -    
Idézet (chelseagirl18 @ 2013.06.22. 18:49)
Alison meglátogatta már Ariát is nem? Amikor beteg volt. huh.gif De amúgy én is nagyon sokat agyaltam már Arian. laugh.gif

Hoppá, az kiment a fejemből blush.gif De köszi, hogy szóltál wink.gif
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2013. június 22. 20:36 #1144
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Engem legjobban a 2. évad 1. részében lepett meg az a rész, mikor kapják az SMS-t, de Aria előtte a telefonját bügyköli. A másik meg, hogy lehet, hogy Aria a "Big A", de a szereplők nem tudják, hogy ki -A, tehát, erre nem lehet alapozni.
Az "A"-s nyaklánc is elég furcsa, plusz Aria újságja, ami 2 évaddal később -A asztalán landolt.
Rengeteg furcsa és megmagyarázhatatlan dolgot csinált Aria és én sokáig azt hittem, hogy ő -A, de mostanában valahogy más lett. Nem tudom, lehet, hogy szándékosan, de eleht, hogy nem. abban viszont egyre jobban biztos vagyok, hogy Ali él. Nem lehet a véletlen műve, hogy Hannaék őt látták, ahogy Aria is az "álmában". Ha valóban ő lenne -A nagyot csalódnék, mert most komolyan. Mi oka lenne rá? Hannat még megérteném, a súlya miatt piszkálták, de Aria, ennek semmi értelme nem lenne. Bár sok dolog van, ami miatt azt hihetjük, hogy Aria -A, de sok van, ami miatt nem. Nem tudom, remélem mihamarabb kiderül, hogy ki is -A, emrt elég unalmas kezd lenni a sorozat, felőlem, azt, hogy ki "ölte" meg Alit, az titok maradhat, de komolyan, 3 évadon keresztül semmi sem derült ki.
2013. június 23. 17:27 #1145
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12095
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
S3 Promoshoot HQ heart.gif
20 felhasználónak tetszik: nightfever, Rékakroki72, BunnyGirl, saii, Vampire Lady, kiskepikeh, chelseagirl18, Luckie, Beba13, Bessie, SmileyZ, Sztár Mániás, pink_bunny, Toxic, heyitsblaze, Galexa93, LoveNessa, Boscorelli, idone, alexahemingway
2013. június 23. 17:30 #1146
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12095
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
S4 Promoshoot + Poster HQ heart.gif
(de nem a legnagyobb)
26 felhasználónak tetszik: nightfever, Rékakroki72, BunnyGirl, saii, Vampire Lady, Adrianna, Melcsi1997, kiskepikeh, chelseagirl18, Luckie, Beba13, Bessie, Jody, SmileyZ, Sztár Mániás, Cintii, rencsi95, pink_bunny, Toxic, heyitsblaze, Galexa93, LoveNessa, Boscorelli, recklessbitch, idone, alexahemingway
2013. június 27. 12:17 #1147
- törölt felhasználó -    
nem értem miért nem tudunk már meg valami konkrétat is...végre.. dry.gif az új részben is aztán sok új dolog kiderült mit ne mondjak.. mad.gif
2013. június 27. 12:20 #1148
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.06.27. 12:17)
nem értem miért nem tudunk már meg valami konkrétat is...végre.. dry.gif  az új részben is aztán sok új dolog kiderült mit ne mondjak..  mad.gif

Ne is mondd, annyira unalmas volt szerintem, hogy komolyan a felénél kiakartam nyomni. Ilyet is ritkán hallani tőlem a PLL-el kapcsolatban. mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Corby, pink_bunny
2013. június 27. 14:15 #1149
- törölt felhasználó -    
Idézet (Luckie @ 2013.06.27. 12:20)
Ne is mondd, annyira unalmas volt szerintem, hogy komolyan a felénél kiakartam nyomni. Ilyet is ritkán hallani tőlem a PLL-el kapcsolatban. mellow.gif

annyira értelmetlen az egész ...nem elég h jenna kis csapata is már képben van kitudja persze h ők még is mi a fenét akarnak...melissa megint képbe került... fogalmam nincs h neki is mi oka itt keverni össze vissza.. plusz -A is rászáll az anyukra..ezt most minek?? hol van ennek értelme?
Az meg érdekes hogy egyedül Aria barátja Ezra nem tud semmit -A ről miközben a többi lányé eléggé képben van.. dry.gif
2013. június 27. 16:48 #1150
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.06.27. 14:15)
annyira értelmetlen az egész ...nem elég h jenna kis csapata is már képben van  kitudja persze h ők még is mi a fenét akarnak...melissa megint képbe került... fogalmam nincs h neki is mi oka itt keverni össze vissza.. plusz -A is rászáll az anyukra..ezt most minek?? hol van ennek értelme? 
Az meg érdekes hogy egyedül Aria barátja Ezra nem tud semmit -A ről miközben a többi lányé eléggé képben van.. dry.gif

Túlbonyolítják az egészet, itt a gond. Az első két évad óta sokat rontottak a színvonalon, az elején jó volt, mert két évadon át húzták az agyunkat, hogy ki lehet "A", majd amikor a második évad fináléjában kiderült, a harmadikkal megint kezdődött minden elölről... Sőt, végül is semmi változás nem történt. *Mona* sincs benne már az A-team-ben, és semmit se tudott a fő A-val kapcsolatban, ahogyan *Toby* se. Szóval ugyanott tartunk, ahol az első évadban, keresik A-t és Alison gyilkosát. Remélem nem lesz hatodik évad, bár Marlene írta (pontosabban utalt rá), hogy szeretné, ha 7 évad lenne belőle. Dafuq wtf.gif Így is a negyedik évadra rengeteget vesztett a minőségéből, ha megélné a hetedik évadot, akkor is azért kéne elkaszálni, mert már túl vontatott. Mondjuk most is az, de akkor még rosszabb lenne.
5 felhasználónak tetszik: Corby, Vampire Lady, Nita09, pink_bunny, Adrianna
2013. június 27. 18:06 #1151
- törölt felhasználó -    
Idézet (Luckie @ 2013.06.27. 16:48)
Túlbonyolítják az egészet, itt a gond. Az első két évad óta sokat rontottak a színvonalon, az elején jó volt, mert két évadon át húzták az agyunkat, hogy ki lehet "A", majd amikor a második évad fináléjában kiderült, a harmadikkal megint kezdődött minden elölről... Sőt, végül is semmi változás nem történt. *Mona* sincs benne már az A-team-ben, és semmit se tudott a fő A-val kapcsolatban, ahogyan *Toby* se. Szóval ugyanott tartunk, ahol az első évadban, keresik A-t és Alison gyilkosát. Remélem nem lesz hatodik évad, bár Marlene írta (pontosabban utalt rá), hogy szeretné, ha 7 évad lenne belőle. Dafuq wtf.gif Így is a negyedik évadra rengeteget vesztett a minőségéből, ha megélné a hetedik évadot, akkor is azért kéne elkaszálni, mert már túl vontatott. Mondjuk most is az, de akkor még rosszabb lenne.

SPOILER
Az nem kifejezés mennyire elhúzzák a dolgokat... Toby nál örültem hogy nem állt át a gonosz oldalra... de Mona esetét én nevetségesnek tartom.. olyan kis gyámoltalan fejét vág most..de miközben szívatta őket elég határozott volt és totál dilis..
Magában pedig az is elég értelmetlen hogy lassan már mindenki a lányok ellen van, pedig soha nem tettek semmit amivel ezt érdemelnék..egyedül Jenna és Toby az akiknek van okuk rájuk haragudni de a többiekben véleményem szerint nincs..és elég gáz hogy a 4. évadnál tartunk de azt se tudjuk Alival mi történt anno... sztem arra mindenki kiváncsi hogy kinek a keze húzta ki őt a földből.. ezt a szálat is hamar abbahagyták..
6 felhasználónak tetszik: Corby, Luckie, Vampire Lady, rencsi95, pink_bunny, Adrianna
2013. június 28. 10:27 #1152
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.06.27. 18:06)
SPOILER
Az nem kifejezés mennyire elhúzzák a dolgokat... Toby nál örültem hogy nem állt át a gonosz oldalra... de Mona esetét én nevetségesnek tartom.. olyan kis gyámoltalan fejét vág most..de miközben szívatta őket elég határozott volt és totál dilis..
Magában pedig az is elég értelmetlen hogy lassan már mindenki a lányok ellen van, pedig soha nem tettek semmit amivel ezt érdemelnék..egyedül Jenna és Toby az akiknek van okuk rájuk haragudni de a többiekben véleményem szerint nincs..és elég gáz hogy a 4. évadnál tartunk de azt se tudjuk Alival mi történt anno... sztem arra mindenki kiváncsi hogy kinek a keze húzta ki őt a földből.. ezt a szálat is hamar abbahagyták..

SPOILER
Azért az is eléggé unalmas már, hogy mindig ráfogják valakire, hogy ő ölte meg Alisont, aztán kiderül, hogy mégsem... Engem már az nem is érdekel, inkább hagyják a francba ezt az ügyet, akkor legyen megoldatlan, és kész. Mert mennyi is az esélye így hirtelen, hogy megtalálják? Szinte semmi, tekintve, hogy fél Rosewood Alison halálát kívánta volna, így bárki lehet, akiről nem is gondolnánk. Mint anno a második évadban. Ki hitte volna, hogy Mona lesz A, amikor Hannával olyan rendes volt? biggrin.gif
De azt is leleplezhetnék végre, hogy mi volt a fő indok, amiért ez az egész A-team dolog elindult... Mégis mit tudott csinálni Alison, hogy ennyire utálta szinte mindenki? Bár úgysem fogunk rá választ kapni még minimum egy évig. rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, rencsi95, pink_bunny, Adrianna, Alizgirl98
2013. június 28. 11:13 #1153
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Legalábbis mi úgy tudjuk, hogy nem tettek semmi rosszat. biggrin.gif Egyébként tényleg szeretik bonyolítani a dolgot, néha túlságosan is. Sokszor néha elkezdenek valamit, majd be is fejezik, és aztán 1-20 rész múlva folytatják. Arra viszont ne várjatok, hogy hamar ki fog derülni, hogy kicsoda A. Szerintem majd csak az utolsó évadban tudjuk meg. Kíváncsi vagyok, ez a maszkos ügy hova vezet? És az új nyomozónk miként fog még bekavarni a képbe. biggrin.gif A heti rész egyébként nem volt valami nagy durranás. Remélem a jövő heti jobb lesz. smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: Luckie, Vampire Lady, Sztár Mániás, Corby, pink_bunny, Adrianna
2013. június 29. 17:06 #1154
- törölt felhasználó -    
Öhmm ne haragudjatok hogy itt lábatlankodok a hülye kérdéseimmel! De én ma kezdtem el nézni és nagyon érdekelne hogy az Ezria páros meddig fog kitartani? Hanyadik évadig? biggrin.gif Előre is köszönöm blush.gif
2013. június 29. 17:47 #1155
Nikikke
Nikikke
Princess.♔
 
StátuszMy lover's got humour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 3219
Csatolások: 230
Azonosító: 198382
Offline offline
2013. június 30. 22:47 #1156
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Idézet (fanicsa @ 2013.06.29. 17:06)
Öhmm ne haragudjatok hogy itt lábatlankodok a hülye kérdéseimmel! De én ma kezdtem el nézni és nagyon érdekelne hogy az Ezria páros meddig fog kitartani? Hanyadik évadig? biggrin.gif  Előre is köszönöm blush.gif


Még a harmadik évadban is együtt lesznek. Nyugi, a végén már nem fogod bánni, hogy szétmennek, rég unalmassá fog válni a kapcsolatuk addigra. rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Luckie, saii, Adrianna
2013. július 01. 11:24 #1157
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Magyar premierről valamit nem tudni? Én csak azt hallottam, hogy már a 3. évadot is leszinkronizálták, de akkor miért nem adják már az elsőt? Nem értem az RTL-t! reklamalo.gif
2013. július 01. 12:36 #1158
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Engem hidegen hagy a magyar premier, de ha már úgyis leszinkronizálták legalább adnák ki dvd-n. Nem mintha valaha megnézném magyarul, de legalább jól mutatna a polcon. biggrin.gif
10 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, funny18, pink_bunny, kiskepikeh, Adrianna, Corby, Alizgirl98, heyitsblaze, Luckie, Bessie
2013. július 02. 16:10 #1159
jamiesworld
jamiesworld
új tag
 
Státusz#fangirling
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.01.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 50
Azonosító: 205017
Offline offline
kulisszák mögötti képek
5 felhasználónak tetszik: nightfever, Sztár Mániás, heyitsblaze, Galexa93, Alizgirl98
2013. július 05. 17:43 #1160
DoDo16
DoDo16
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 205333
Offline offline
Imádom a sorozatot, és most végeztm a 3.évaddal, de egy kicsit csalódott vagyok unsure.gif eddig kb 23465237563478563785 -A-lehet!! ohmy.gif ha ez így fojatatódik bejelentem hogy Én vagyok A!! cool.gif
94 oldal 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!