Starity

Pretty Little Liars / Hazug Csajok Társasága (2010-2017)

94 oldal 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 13. 21:40 #1721
- törölt felhasználó -    
Gyerekek,az a hír járja,hogy lehet lesz 8.évad fear.gif
Amúgy Bessie,egyetértek,a Sarát alakító színésznő valami csapnivaló volt,nem tudom honnan szedték,de szerintem abban tehetséges,hogy nem tehetséges . blink.gif
5 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, adriienn96, ONE DIRECTION20, blackcoffee, CandUs
2015. augusztus 13. 23:34 #1722
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Lehet kövezni, de én nem bánom. Szeretem nézni a lányokat, és a misztikumot, ami a sorozatból ered. Jó, kicsit túl sok a kavarás, következetlenség, és olyan dolgok, hogy néha a fejemet verném a falba legszívesebben, de ezektől eltekintve imádom a műsort. rohog.gif Nagyon furdalja az oldalamat, hogy mit találtak ki a folytatásra. Csak ne ismételjék magukat. Ne legyen újabb A. Lepjenek meg. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, adriienn96, ONE DIRECTION20, blackcoffee, Cintii, Vans
2015. augusztus 14. 12:11 #1723
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
Hanna és az anyukája az időugrás után smileeee.gif És egy kép a "felnőtt" Lucyról. heart.gif
9 felhasználónak tetszik: SmileyZ, marti27, adriienn96, Bogiii5, ONE DIRECTION20, Bessie, CandUs, lucymharding, Cintii
2015. augusztus 14. 12:17 #1724
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
Ja, és kaptunk még egy előzetest.
https://www.facebook.com/prettylittleliars/videos/vb.291824160232/10153042650755233/?type=2&theater
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 14. 12:20 #1725
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
True story _nevet.gif
6 felhasználónak tetszik: SmileyZ, adriienn96, LoveNessa, blackcoffee, lucymharding, KataCullen
2015. augusztus 14. 13:55 #1726
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lilla06 @ 2015.08.14. 12:11)
Hanna és az anyukája az időugrás után smileeee.gif És egy kép a "felnőtt" Lucyról.  heart.gif

Ezek szerint sikerült kiszabadulniuk az anyukáknak a pincéből 5 év alatt. thumbsup.gif
12 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Blackheart.com, adriienn96, LoveNessa, Judit107, Bogiii5, ONE DIRECTION20, CandUs, Lilla06, Bessie, KataCullen, LeerdammerGirl
2015. augusztus 14. 17:35 #1727
- törölt felhasználó -    
Idézet (Walk of Fame @ 2015.08.14. 13:55)
Ezek szerint sikerült kiszabadulniuk az anyukáknak a pincéből 5 év alatt. thumbsup.gif

Én is ezen gondolkoztam, hát nem mutatták őket, akkor most mi van rohog.gif
De szerintem a nyári fináléban még Kenneth és Jason reakciója lett volna nagyon lényeges.
2 felhasználónak tetszik: adriienn96, ONE DIRECTION20
2015. augusztus 14. 17:52 #1728
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (CaliforniaGirl @ 2015.08.14. 17:35)
Én is ezen gondolkoztam, hát nem mutatták őket, akkor most mi van rohog.gif 
De szerintem a nyári fináléban még Kenneth és Jason reakciója lett volna nagyon lényeges.

Erről elfelejtkeztek a nagy szájbarágás mellett. dry.gif

Amúgy még valami: úgy dereng azt mondták, Sarát kiengedik a kórházból. Ezek szerint őt le sem csukta a rendőrség? ohmy.gif Kétlem, hogy egy kis pofon után kórházba került volna, vagy ha igen, Emily igen nagyot behúzhatott neki. Úszás helyett inkább pankrátornak kellett volna mennie rohog.gif _nevet.gif
6 felhasználónak tetszik: Bogiii5, Blackheart.com, adriienn96, CandUs, Judit107, ONE DIRECTION20
2015. augusztus 14. 17:58 #1729
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lilla06 @ 2015.08.14. 12:17)

Az ott a végén Sara? Remélem nem, mert már annyira irritál már. dry.gif Egyáltalán miért nem csukták le? A rendőrség el is feledkezett a Babaházas sztoriról? CeCenek se volt komoly indoka a kínzásra, de Sarának végképp nem.
SPOILER Most olvastam hogy Hannat eljegyezték, de nem feltétlen ő lesz aki férjhez megy majd. És szerintem Caleb jegyezte el, mert szerepel az előzetesben.
Meg ugye Alison is, de ő meg nem Lorenzohoz. Neki akkor mi szerepe volt ebben a sztoriban? ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: adriienn96
2015. augusztus 14. 18:04 #1730
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2015.08.14. 17:52)
Erről elfelejtkeztek a nagy szájbarágás mellett. dry.gif 
Amúgy még valami: úgy dereng azt mondták, Sarát kiengedik a kórházból. Ezek szerint őt le sem csukta a rendőrség? ohmy.gif Kétlem, hogy egy kis pofon után kórházba került volna, vagy ha igen, Emily igen nagyot behúzhatott neki. Úszás helyett inkább pankrátornak kellett volna mennie rohog.gif  _nevet.gif

De azért a bruttó 162 centis CeCe A-nak öltözve simán lenyomta. rohog.gif
https://www.youtube.com/watch?v=bxkDf90fRj4
Mellesleg CeCe valami alakváltó mutáns lehet az X-Menből, mivel itt magasabb, mint a 175 centis Emily. Ja, és annyira szereti a tesóját, hogy a viszontlátás hevében majdnem meg is fojtja. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, ONE DIRECTION20
2015. augusztus 16. 20:50 #1731
- törölt felhasználó -    
Idézet (Walk of Fame @ 2015.08.14. 18:04)
De azért a bruttó 162 centis CeCe A-nak öltözve simán lenyomta. rohog.gif 
https://www.youtube.com/watch?v=bxkDf90fRj4
Mellesleg CeCe valami alakváltó mutáns lehet az X-Menből, mivel itt magasabb, mint a 175 centis Emily. Ja, és annyira szereti a tesóját, hogy a viszontlátás hevében majdnem meg is fojtja.  laugh.gif

CeCenek jövőre jelenik meg a filmje, amit a Marvel készít neki, hiszen amit véghez vitt az simán eltörpül Thor és Hulk ereje mellett. Az alakváltása meg csak tetézi eme képességeit. rolleyes.gif Egyébként az nekem is nagyon tetszik hogy a Babaházban Spencernél/Troiannál magasabb volt, aki 170 cm, míg CeCe/Vanessa csak 163. Kezdjük ott hogy mindenkinél magasabb volt, aki ott volt ahhoz képest CeCe csak Ariánál magasabb akin akkor biztos volt minimum egy magassarkú, CeCen pedig nem. De biztos egymás vállára álltak Sarával.
Azt olvastam hogy visszatér a 6B-be, avval a bamba Sarával együtt...
4 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, adriienn96, ONE DIRECTION20, CandUs
2015. augusztus 20. 20:27 #1732
- törölt felhasználó -    
Amúgy én még egy valamit nem értek. Marlene egyszer azt nyilatkozta, hogy Big A személye feltűnt a Pilotban. De ha jól emlékszem, Cece a harmadik évadtól szerepel a sorozatban. Akkor most mi van? blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, CandUs
2015. augusztus 21. 20:54 #1733
- törölt felhasználó -    
Idézet (lacie @ 2015.08.20. 20:27)
Amúgy én még egy valamit nem értek. Marlene egyszer azt nyilatkozta, hogy Big A személye feltűnt a Pilotban. De ha jól emlékszem, Cece a harmadik évadtól szerepel a sorozatban. Akkor most mi van? blink.gif

Szerintem ez is csak az egyik bizonyíték arra hogy Wren lett volna az eredeti "A".
2015. augusztus 25. 16:59 #1734
- törölt felhasználó -    
Egyébként. Maradt egy pár megválaszolatlan kérdésem amik emésztenek engem már a nyári finálé óta, ebből párat leírok, mert lehet csak én vagyok az a bamba akinek nem esett le biggrin.gif
CeCenek miért volt szüksége Noel és Alison segítségére, ahhoz hogy elhagyja az országot, hogyha ő az a zseniális 'A', aki egy haláltáborhoz hasonló Babaházat felépít a rendőrség tudata nélkül? Hol van most Melissa? Vagy Wren. Vagy éppenséggel Noel. Mi az, hogy CeCe nem volt a Rosewood High diákja? Akkor miért volt a fényképe az ominózus évfolyam évkönyvébe, sőt, még bálkirálynő jelölt is volt. (Hanna nézte.) Elméletileg CeCe beszökött többször is a Radleybe, Alisonnak kiadva magát. Mégis miért szökött be, ha az intézmény betege volt? Hogyan lett Charlesból egy éjszaka alatt nő? Egy intézet betege volt, ahol ráadásul azt gondolták, meghalt, és ha mindez nem lenne elég, az egész nemváltoztatás egy sokkal hosszabb folyamat - komoly műtétekről, gyógyszeres kezelésekről van szó.
Szerintem is Wren lett volna eredetileg 'A', csak ugye rengeteg ilyen teória jött, és hogy nagyobb meglepetés legyen. CeCetől az is jobb lenne, ha Marlene lenne 'A'. Annyira sok logikai hibát hagyott, és még csak pár kérdést írtam le, van még nekem több száz is.
2 felhasználónak tetszik: adriienn96, Bessie
2015. augusztus 25. 20:24 #1735
Helga27
Helga27
Queen of Nothing
 
StátuszBirth is begin of death
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.11.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 5
Azonosító: 244743
Offline offline
Én nagyon szeretem ezt a sorozatot!! wub.gif A két kedvenc szereplőm:Aria Montgomery-Lucy Hale,Spencer Hastings-Troian Bellisario.Nagyon kiváncsi vagyok ,hogy ki A?Tudja valaki?Eddig a neten néztem de a 3.évadtól nem találtam.
2015. augusztus 27. 15:49 #1736
KitCat
KitCat
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.27.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 3
Azonosító: 248992
Offline offline
Vicces hogy mindenhol olvasom milyen sok a megválaszolatlan kérdés...majd egy egy részlet felidézése és utána a kérdőjel hogy akkor ez akkor, ott miért történt meg? ohmy.gif
Rengeteg olyan történés amit nem lehet hozzákapcsolni mindahhoz amit a finálénban tártak elénk.
Hát én őszíntén szólva szinte már semmi apróbb részletre nem emlékszem biggrin.gif Az összes részt láttam , talán még többször is, de sok jelenetre már nem is emlékszem , szóval talán ezért volt az hogy a finálé nézése közben nem volt annyira barátságtalan, logikátlan Cece-t látni a fekete kapucni alatt.
Nekem annyira nem volt ez rossz megoldás, de persze sztem még egy évad alatt bőven megtudnak válaszolni mindent amit tudni akarunk. Egy rész alatt nem lehet kitérni mindenre . Nyilván erre kell még várni. Talán ezzel akartak minket sokkolni biggrin.gif Hogy totál belezavarodjunk és semmi értelmet ne lássunk a dologban biggrin.gif biggrin.gif
Igazából fogalmam sincs mit akarnak a kövi évadban , valmilyen szinten itt kellett volna véget érnie a sorozatnak...mikor A honléte kiderül... régen azt hittem a lányok sosem tudják meg, és az utólsó képkockában pedig meglátjuk az arcát és The End biggrin.gif Habár az meg bosszantó lenne, de egy újabb A-t behozni valamilyen szinten meg illúzióromboló...legalábbis sztem.
2015. augusztus 27. 16:05 #1737
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Nem tudom, hogy az írók hogy működnek, de szerintem azokat az apróságokat, amik A-hoz voltak köthetőek, fel kellett volna jegyezni (mindent) és úgy kreálni egy történetet.
Nekem egy percre sem jött be a Cece = A történet. Én már akkor idegbajt kaptam tőle amikor először láttam és most sem tudok egyetérteni. Jó, persze az is lehet hogy mondjuk Wrent alakító Julian nem akart ennyit a PLL-ben szerepelni, így akkor mondjuk érthető lett volna ez a húzás. De nem, akkor sem. Inkább lett volna egy tök ismeretlen valaki. Aki úgymond ott volt mondjuk az első résztől, de sosem tűnt fel. unsure.gif Mindegy, a folytatás várós. Már amennyire ezek után lehet rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: SmileyZ, adriienn96, Blackheart.com, Judit107
2015. augusztus 27. 18:49 #1738
Blackheart.com
Blackheart.com
yizhan - bjyxszd
 
Státuszliving my best fujoshi life ^.^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.04.
Hozzászólás: 3585
Csatolások: 1884
Azonosító: 42891
Offline offline
Én még mindig arra gondolok, hogy Cece csak azért vállalta magára A szerepét, mert az igazi A-t akarja "védeni", vagy bújtatni. Nem akarom elhinni, hogy Cece lenne az igazi A. Mert ha tényleg így van, akkor elsírom magam, de komolyan. Nem ezt vártam ennyi éven át, hogy egy nő legyen A. Ha belegondoltok (nyilván már előzőekben szépen kitárgyaltátok) eddig mindig férfiasan mozgott A, eddig sosem láttuk, hogy vannak cickói. Csak, amikor Ariával láttatni akarta, vagy lefotóztatni akarta magát. Kétlem, hogy most hirtelenjébe elfelejtette A leszorítani a cickóit? ohmy.gif Meg amiket A csinált, hem hiszem, hogy egy nő végigcsinálta volna, anélkül, hogy mondjuk felszisszent volna néhány ugrásnál, vagy bárminél. Nem hiszem, hogy Cece annyira kemény csaj lenne, hogy ezeket végig csinálja. Á-á. Remélem, egy komolyabb fordulatra számíthatunk, amiben kiderül, hogy Cece mégsem az igazi A, hanem csak egy jobbkeze, vagy minek is hívjam... És A egy férfi, nem pedig egy nő! laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, adriienn96, Bessie
2015. augusztus 28. 15:13 #1739
KitCat
KitCat
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.27.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 3
Azonosító: 248992
Offline offline
Nekem annyira nincs bajom azzal hogy Nő vagy Férfi...
Az tény hogy a ledöbbenés nem olyan értelemben érte a nézőket ahogyan ők várták, én sem estem le a székről a sokhatás következtében...Cece-t még kilehetne ebből hozni jól ha minden kérdésre amit nem tudunk , egy logikus választ kapnánk... bár nem tudom mennyire tudnának megmagyarázni mindent hogy az hihető is legyen
Azt se értem hogy Melissa miért volt sokszor olyan amilyen ha abszolút semmi rossz szándék nem volt benne....furcsa hogy egy darabig mindenkit gonosznak állítanak be félrevezetés céljából majd utána csak úgy hirtelen tök jóvá válnak.
2015. augusztus 28. 19:24 #1740
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2015.08.27. 16:05)
Nem tudom, hogy az írók hogy működnek, de szerintem azokat az apróságokat, amik A-hoz voltak köthetőek, fel kellett volna jegyezni (mindent) és úgy kreálni egy történetet.

Tényleg fel kellett volna jegyzetelniük, úgy legalább a logikai bakikat elkerülték volna biggrin.gif
Szerintem még az a Phantomimes teória is hihetőbb, mint CeCe, sőt. biggrin.gif
94 oldal 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!