Starity

MacCaulay Culkin - Frank Ockenfels Photo

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 04. 21:33 #1
- törölt felhasználó -    
Frank Ockenfels : Tetszik ez a... nem is tudom, olyan vicces volt, amikor készült a kép. Csak állt ott, kezében a cigivel,és rám, illetve inkább a messzeségbe bámult. Aztán megszólalt Mary, az egyik stylist : Szerintem sokkal jobban nézne ki a pólóban! És már vette is le a pólót, MacCaulay pedig azonnal magára húzta. A Kiss felirat tökéletesen passzol MacCaulay ajkához és szeméhez, és ahogy a kezében tartja a cigit, az a hanyagság tökéletes kontraszban van a gyermeki arcával. Egy felnõtt és egy tinédzser személyiségének kettõssége jelenik meg a képen. MacCaulay anélkül mutatta meg a rengeteg arca közül éppen ezt, hogy erõlködnie kellett volna azon, hogy melyiket válassza.
3 felhasználónak tetszik: EszterLondon, Csinibaba, Vegas
2010. október 13. 14:27 #2
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4451
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
Idézet (Mohican @ 2010.03.04. 21:33)
Frank Ockenfels : Tetszik ez a... nem is tudom, olyan vicces volt, amikor készült a kép. Csak állt ott, kezében a cigivel,és rám, illetve inkább a messzeségbe bámult. Aztán megszólalt Mary, az egyik stylist : Szerintem sokkal jobban nézne ki a pólóban! És már vette is le a pólót, MacCaulay pedig azonnal magára húzta. A Kiss felirat tökéletesen passzol MacCaulay ajkához és szeméhez, és ahogy a kezében tartja a cigit, az a hanyagság tökéletes kontraszban van a gyermeki arcával. Egy felnõtt és egy tinédzser személyiségének kettõssége jelenik meg a képen. MacCaulay anélkül mutatta meg a rengeteg arca közül éppen ezt, hogy erõlködnie kellett volna azon, hogy melyiket válassza.

Nagy TY!!!
meghajolo.gif thumbsup.gif
2010. október 29. 18:47 #3
Barbygirl95
Barbygirl95
'M'aime pour qui je suis..." :)
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.08.
Hozzászólás: 2041
Csatolások: 2421
Azonosító: 130850
Offline offline
nagyon jó kép!!! thumbsup.gif köszi! meghajolo.gif
2011. február 03. 19:03 #4
mikeyla
mikeyla
hudgens
 
StátuszWhat if life is a dream and death wakes us up?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.07.29.
Hozzászólás: 4746
Csatolások: 31476
Azonosító: 103304
Offline offline
Idézet (Mohican @ 2010.03.04. 21:33)
Frank Ockenfels : Tetszik ez a... nem is tudom, olyan vicces volt, amikor készült a kép. Csak állt ott, kezében a cigivel,és rám, illetve inkább a messzeségbe bámult. Aztán megszólalt Mary, az egyik stylist : Szerintem sokkal jobban nézne ki a pólóban! És már vette is le a pólót, MacCaulay pedig azonnal magára húzta. A Kiss felirat tökéletesen passzol MacCaulay ajkához és szeméhez, és ahogy a kezében tartja a cigit, az a hanyagság tökéletes kontraszban van a gyermeki arcával. Egy felnõtt és egy tinédzser személyiségének kettõssége jelenik meg a képen. MacCaulay anélkül mutatta meg a rengeteg arca közül éppen ezt, hogy erõlködnie kellett volna azon, hogy melyiket válassza.

Imádom wub.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok