Starity

Mit álmodtál?

43 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. május 23. 22:52 #41
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Akkor kezdem smileeee.gif
Egy sötét erdőben sétált egy lány meg egy fiú. Egy lebegő gyertya megjelent mögöttük és valami berántotta a lányt a bokorba.. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2010. május 23. 22:53 #42
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Szerintem mindenki érti smileeee.gif Írjátok le azt az álmotokat ami nagy butaság volt és amin most is tudtok nevetni biggrin.gif
2010. május 23. 22:54 #43
bibicsibi
bibicsibi
cookiemonster
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.23.
Hozzászólás: 4709
Csatolások: 3520
Azonosító: 93952
Offline offline
én egyszer azt álmodtam h mindenki meghal akit szeretek.. o.O hát sztem ez volt a legrosszabb.. kiskoromban az volt a legrosszabb álmom mikor a szörny RT.-ből üldözött az a pók vagy miaz mellow.gif biggrin.gif
2010. május 23. 22:54 #44
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Kezdem...
Még kicsi voltam olyan 3 éves és akkor ezt még rémálomnak hívtam:
Megmérgezték Donald kacsát _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFan, riri17, Bátor Ventillátor
2010. május 23. 22:55 #45
- törölt felhasználó -    
mikor a róka harabdált laugh.gif éreztem is xD vagy mikor lezuhantam magasról blink.gif
2010. május 23. 22:58 #46
Aquincum
Aquincum
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.21.
Hozzászólás: 290
Csatolások: 38
Azonosító: 125557
Offline offline
Egy elhagyatott kastélyban voltam és egy test nélküli ember futott a falon (magyarul egy árnyék). Aztán futottam és mellettem futott egy árnyék blink.gif
2010. május 23. 23:01 #47
Aquincum
Aquincum
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.21.
Hozzászólás: 290
Csatolások: 38
Azonosító: 125557
Offline offline
A Mekiben vettem egy kutyáknak készített szalámit a barátnőm szülinapjára. Persze a kutyakajáról levettem a fóliát és beleraktam egy nejlon zacsiba. A barátnőm meg kidíszítette vele a tortáját _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif rohog.gif rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: DisneyFan, Pepsi8, riri17, ApusztákBoszorkánya, Bátor Ventillátor
2010. május 24. 10:15 #48
- törölt felhasználó -    
Megtámadott egy nagy kutya, de sikerült kinyúvasztanom sad.gif
2010. május 24. 18:35 #49
Kódy0311
Kódy0311
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.16.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 46
Azonosító: 93212
Offline offline
Az egyik az volt hogy a bátyám temetésén voltam blink.gif ohmy.gif
A másik pedig az volt hogy üldözött a fogtündér abbol a horror filmből a ööö asszem az a cime hogy Árny leplek vagy valami ilyesmi és bele akart folytani a Balatonba, és amikor felébrettem nem kaptam levegőt. Borzasztó volt blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2010. május 24. 18:36 #50
cute cuki
cute cuki
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.09.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 19
Azonosító: 95465
Offline offline
Elraboltak az UFO-k
2010. május 25. 16:07 #51
Sophie
Sophie
 
StátuszSok mindent átállítanék a profilomon, mert változtak, de emlékből így hagyom :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.17.
Hozzászólás: 633
Csatolások: 1998
Azonosító: 123071
Offline offline
Nekem az h üldöztek a farkasok unsure.gif
2010. május 25. 16:10 #52
Sophie
Sophie
 
StátuszSok mindent átállítanék a profilomon, mert változtak, de emlékből így hagyom :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.17.
Hozzászólás: 633
Csatolások: 1998
Azonosító: 123071
Offline offline
Idézet (Sophie @ 2010.05.25. 16:07)
Nekem az h üldöztek a farkasok unsure.gif

Jaj meg az h megtámadott a játékmacim _nevet.gif blush.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2010. június 13. 17:05 #53
greenviolin
greenviolin
visszatérő vendég
 
StátuszI bet that you look good on the dance floor..:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.10.
Hozzászólás: 148
Csatolások: 36
Azonosító: 124738
Offline offline
Valahol sétáltam az utcán, és ott volt anyukám, meg azt hiszem még a nagymamám is, és egy emeletes ház mellett haladtunk el, és felnéztünk az egyik ablakba, amiből egy kislány nézett ki! Semmi ijesztő nem volt a kislányban (pl. nem lógott a fél szemére a haja, vagy nem villogtak pirosan a szemei), csak az egész helyzet volt rémisztő, ahogyan az ablak párkányán támaszkodott, és lenézett ránk, és ahogyan mi ott álltunk az utcán, és felnéztünk rá! ohmy.gif unsure.gif
Mikor felébredtem ebből az álmomból nagyon sokáig nem tudtam visszaaludni, annyira féltem, hogy megint ezt álmodom! unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Bátor Ventillátor
2010. június 18. 08:56 #54
kathleen
kathleen
 
StátuszChange is hard...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.03.
Hozzászólás: 544
Csatolások: 55
Azonosító: 73242
Offline offline
Sziasztok.
Tegnap este fura álmom volt. Valami erdőben laktam egy tök jó házban, és ahogy egyszer az udvaron voltam pár ismerősömmel és ismeretlennel megláttam egy pumát a fák között. Persze még álmomban is enyhén megijedtem, és elindultam a ház felé, fel a lépcsőn. A puma felém kezdett jönni, majd a ház melletti dombon megállt, és engem nézett. Aztán elment. Nos. Kerestem a neten, hogy mit jelent Pumát látni, de sehol sem találtam. Még Vidra meg ilyenek is voltak, de puma sehol. Nincs ötletetek, hogy mit jelenthetett?
Emellett bárkinek, ha ilyesmi fura álma volt, és nem tudja, hogy miért, itt nyugodtan elmondhatjátok, valahogy megoldjuk. smileeee.gif wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2010. június 18. 09:00 #55
xBlondie
xBlondie
fashionista
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.11.14.
Hozzászólás: 2713
Csatolások: 14045
Azonosító: 112254
Offline offline
Nekem már annyi fura álmom volt, hogy nem is tartom számon őket. unsure.gif
Egyébként a pumás nem tudom, mit jelenthet, pedig van több ilyen könyvem is, de nem találtam benne ilyet. Ne haragudj :/
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2010. június 18. 09:08 #56
kathleen
kathleen
 
StátuszChange is hard...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.03.
Hozzászólás: 544
Csatolások: 55
Azonosító: 73242
Offline offline
Idézet (xBlondie @ 2010.06.18. 09:00)
Nekem már annyi fura álmom volt, hogy nem is tartom számon őket. unsure.gif 
Egyébként a pumás nem tudom, mit jelenthet, pedig van több ilyen könyvem is, de nem találtam benne ilyet. Ne haragudj :/

Ezen akadtam ki. Nekünk is van egy Krúdys, minden őrültség megtalálható, még olyan is, hogy "halott asszony fésülni", na jó ilyen lehet pont nem, de hasonlók, viszont pumáról egy szó sincs... elég idegesítő. Pedig, tudom, hogy jelent valamit. Sose álmodtam még pumával. biggrin.gif xD Szép volt... smileeee.gif blush.gif
2010. június 18. 11:30 #57
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Volt egyszer egy nagyon durva unsure.gif
A suliban szellemek voltak és szellem farkasok mellow.gif Osztályfőnöki óra volt és azt mondta a tanár, hogy ha bejön egy farkas akkor meg ne mozduljunk mert nekünk ugrik. mellow.gif Ebben a pillanatba pont bejött egy és meglátta, hogy az arcomon folyik egy könnycsepp és felém ugrott, aztán minden elsötátült és a táblából kijött egy emberfej ohmy.gif
Egy hónapig nem tudtam aludni dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2010. június 18. 13:07 #58
DinAa
DinAa
 
StátuszAz a dolgunk, hogy megbékéljünk a múlttal és tanuljunk belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.02.
Hozzászólás: 630
Csatolások: 13
Azonosító: 126246
Offline offline
nekem most elég fura álmaim vannak biggrin.gif de amugy az eddigi legfurább az az volt h egy farkas voltam és volt mellettem kb egy velem egyidős himfarkas és egy idősebb nőstényfarkas. és az volt h fel kellet deritenünk az erdőt.és kiértünk egy tisztásra, ott volt egy nagy ház.amuyg éjszaka volt. bementünk átkutattuk h van e vmi kaja. én végül bementem a fürdőszobába és ott feküdt a kádban egy halott férfi. én voltam az aki fogta kettétépte az embert és elosztottam hármónk között biggrin.gif elég durva álom volt laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2010. június 18. 13:19 #59
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Egy álom nem álom. Az álmoknak akkor van jelentőségük, ha ismétlődnek. Valószínűleg napközben valami olyasmi élmény ért, amitől álmodban ez előjött. Szóval nincs neki különösebben semmilyen jelentősége. Viszont ha ismétlődik, akkor igen és érdemes vele jobban foglalkozni.

Viszont azt jó, ha tudod, hogy egy álom 10 embernél 10 különböző dolgot jelent(het). Ugyanis ahhoz, hogy megfejtsünk egy (ismétlődő) álmot, nagyon jól ismernünk kell azt, aki álmodta. Anélkül nem megy.

Szóval mi ebben, akik nem ismerünk, nem tudunk segíteni. smileeee.gif sad.gif

Idézet (kathleen @ 2010.06.18. 08:56)
Sziasztok. 
Tegnap este fura álmom volt. Valami erdőben laktam egy tök jó házban, és ahogy egyszer az udvaron voltam pár ismerősömmel és ismeretlennel megláttam egy pumát a fák között. Persze még álmomban is enyhén megijedtem, és elindultam a ház felé, fel a lépcsőn. A puma felém kezdett jönni, majd a ház melletti dombon megállt, és engem nézett. Aztán elment. Nos. Kerestem a neten, hogy mit jelent Pumát látni, de sehol sem találtam. Még Vidra meg ilyenek is voltak, de puma sehol. Nincs ötletetek, hogy mit jelenthetett? 
Emellett bárkinek, ha ilyesmi fura álma volt, és nem tudja, hogy miért, itt nyugodtan elmondhatjátok, valahogy megoldjuk. smileeee.gif wink.gif

1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2010. június 18. 13:32 #60
delena3
delena3
cuidado con el ángel♥
 
Státuszmaite perroni ..<33
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.03.
Hozzászólás: 1385
Csatolások: 372
Azonosító: 124110
Offline offline
hát elég régen, negyedikben volt egy fura álmom és még most is tisztán emlékszem rá;
napköziben voltam, alsós (negyedikes) kiscsaj. a tanárunk 15:50-kor megkért, hogy vigyem fel a naplót a tanáriba. az ebédlő mellett kellett elmennem, ahol túl nagy is volt a csend. no aztán jól van, megjártam, felvittem a naplót, meg minden és utána mentem el megint az ebédlő előtt, nyitva az ajtó, a székek felrakva és olyan zombik voltak a dolgozók, mint a KAPTÁRban... úúú utána alig mertem bemenni az ebédlőbe na meg persze nem is könnyen aludtam el.

ezt pedig épp tegnap éjjel álmodtam:
egyik legjobb bnőmmel (starityn LM.C fanként találod meg) lógtunk a parkban és egy dilis baltás telefonlopó sorozatgyilkos akart minket megölni. én szereztem egy fegyvert h majd leüssük, ha támad, de erre niki azt mondta, hogy beszéljük meg vele diplomatikusan, erre betörte a pszcihopata az ajtót a baltával, mindefelé hadonászott, és elindult felénk.... gyorsan felriadtam, aztán meg meséltem el nikinek ezt msn-en biggrin.gif (ő persze nem azt tette volna mint álmomban; mindent a gonosz gyilkos elé dobált volna)
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
43 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!