Starity

Slipknot

63 oldal 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 12. 18:13 #941
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
A tetkó rohadtul hasonlít, csak ez a muksó balkezes. Ki tudja? Amúgy kiaf.szom ez?
Oh, egyébként mielőtt elhordtok mindennek, csak tudni akarom, kit gyűlölök.
Ez mondjuk jól néz ki, de értitek, mi a bajom. Még a basszistát elviselem. Mondjuk, de értitek,. ha nem akkor nem kezdek bele.
2014. szeptember 12. 18:37 #942
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
nekem valamiért a Mushroomhead-féle maszkok jutnak eszembe az új "tagok" maszkjairól
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. szeptember 12. 18:43 #943
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (lpmaskmancick @ 2014.09.12. 18:37)
nekem valamiért a Mushroomhead-féle maszkok jutnak eszembe az új "tagok" maszkjairól

meg eg picit Corey vol3-s maszkja
2014. szeptember 12. 18:53 #944
Long Fart
Long Fart
visszatérő vendég
 
StátuszA SlipKnoT HALOTT..........
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 279
Csatolások: 0
Azonosító: 152383
Offline offline
Idézet (thestupidboy96 @ 2014.08.10. 00:10)
Nem gondolom, hogy érdemes lenne erre valamit is visszaírnom, de ha egy hónapos kommentre képes vagy így bepörögni, a többit el se olvasd. Hidd el nagyon jól tudom, mi hogy működik a Knotban, nem kell a számba rágnod. (neked sem)De ha nem tetszik, ne olvasd, mert fárasztó lenne ennyit visszaírnom. De nem akarom koptatni a pofámat feleslegesen, a magyarázkodás meg nem az én módszerem, úgyhogy inkább rád hagyom, gondolj amit csak akarsz, én tudom hogy nekem mi a véleményem az egészről, az meg olyan mint az emberek hátsó fele, mindenkinek van de... 
Szóval maradjunk itt ennyiben, fáradt vagyok ahhoz hogy most hosszabbat írjak, majd amikor normális ember módjára tudod nekem elmondani, hogy mi a problémád, meghallgatlak. smileeee.gif


Ki pörgött be? o.O Ó jaj elnézést, hogy egy régebbi komihoz szóltam hozzá, azért tettem, mert nem véletlenül lehetséges és tudtommal nem véletlenül lehet visszanézni őket. Tudod ez egy fórum… (de miért kell erre is kitérni) Hogy elolvasom-e a többit, azt majd én eldöntöm.
Én annyit kértem, hogy a hozzá nem értők ne szóljanak bele. Nem is egyszer kiemeltem ezt, de úgy látom, mint le is írtad, nem sikerült se megérteni, se felfogni. Arra azért már nekem sincs időm, hogy egy dolgot többször elmondjak neked, csak mert neked értelmezési problémáid vannak. Ha számodra nem érthető, az nem feltétlenül az én hibám. Ha nem vagy képes megérteni, ne rögtön rám fogd. Ennyi.
Nem, nem hiszem el, hogy te neked elég fogalmad lenne arról, hogy mi működik a "Second Stone Shit"-ben, mert most már mindenki tudja, hogy nem sok.
Nem a szádba rágtam, csak kijavítottalak. Esetleg az alátámasztó érvelésem tartalmazhatott olyat, amit te valamilyen oknál fogva így nevezel. (jaj te, olyan fárasztó vagy ><)
A kisebbik gond az, hogy nem én vagyok az, aki össezagyvál. Írj már érthetően… I mean ne legyen már tele ellentmondásokkal, amit írsz.
"De ha nem tetszik, ne olvasd, mert fárasztó lenne ennyit visszaírnom." - igen, annyira fárasztó, hogy ezt is mondatokon keresztül írod? :/ mellow.gif boredom.gif
"rád hagyom" – miért írsz ilyet, közben itt kitérsz erre-arra, ami neked nem tetszik. omg.gif acute.gif
Azért ennyire ne... légy szíves! mellow.gif Elég nehéz, egy olyannal bírni, aki már ellentmondásokba keveredik saját magával. nea.gif Én csak kértem valamit, és nem, nem téged szúrtalak, ki általánosságban kérem mindenkitől, hogy ha nem tud, nem pofátlankodik bele. Ennyi az egész sad.gif ok.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. szeptember 12. 19:30 #945
Long Fart
Long Fart
visszatérő vendég
 
StátuszA SlipKnoT HALOTT..........
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 279
Csatolások: 0
Azonosító: 152383
Offline offline
Idézet (thestupidboy96 @ 2014.08.10. 08:24)
Nem is arról van szó, mert tőlem írhat választ a legelső kommentemre is, ami 2 éves, csak mielőtt ócsárolni kezd nézzen már utánam egy kicsit. Lehet hogy nem vagyok akkora nagy Slipknot lexikon, de amennyit én tudok róluk, az nekem éppen elég. És azzal nem vagyok kevesebb ember nálatok egy fikarcnyit sem, hogy pl. nem tudom milyen színű Joeynak, vagy mondjuk Chrisnek a szeme, azt tudom hogy játsszanak, aztán kész, engem ez érdekel. smileeee.gif


Miért kéne utánnad néznem ahhoz, hogy megmondjam, a hozzászólásod nem helyén való? Ha jól tudom, ez a fórumtéma a "SlipKnoT"-ról szól, és nem rólad. ( Ha esetleg az a bajod most, hogy régebbi komidhoz írtam, hogy azóta esetleg avlamit máshogy gondolsz, vagy már leírtál, akkor azt mond ahelyett, hogy még én vagyok a f@sz, mert nem nézek utánnad) o.O Ócsároltalak? He? Most miért kell így felfújni és kiforgatni azt, ha kijavítanak?
Ha neked elég az amennyit tudsz róluk, azzal nincsen semmi baj, de ne mutogasd ezt a tudatlanságot olyan formában, hogy leállsz vitatkozni, ha valaki szól, ha valamit esetleg rosszul gondolsz.
Azt meg végképp nem értem, honnan szeded, hogy én vagy Darkness több lennénk azzal, ha ilyeneket tudunk h szemszín stb o.O Ez nem is ide tartozik, hordassz itt mindent össze.. ._."
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. szeptember 12. 20:43 #946
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Új basszista - Alessandro Venturella
a másik meg valószínűleg Jay Weimberg vagy mi.
2014. szeptember 12. 21:48 #947
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Másnak is leesett, hogy miért van az, hogy mindenki fehér cuccban, a régi (majdnem mindenki) maszkban hal meg? Vagy ilyeneken csak én gondolkodok?
1 felhasználónak tetszik: Long Fart
2014. szeptember 13. 10:25 #948
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Idézet (Darkness @ 2014.09.12. 20:43)
Új basszista - Alessandro Venturella
a másik meg valószínűleg Jay Weimberg vagy mi.


Hammerworld-ön boncolgatták hogy Roy Mayorga az az SS-ból, de most akkor javítottam és jobban megnézte, nem ő mert nincs ott a tetoválása. Vagy csak eltüntették a sminkesek. XD Akkor én is csak arra tudok hivatkozni, amire mindenki, hogy az a Jay lehet az. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. szeptember 13. 15:24 #949
- törölt felhasználó -    
Nekem nagyon tetszik a klip, szerintem eszméletlen jó lett. biggrin.gif Meg sem néztem még, ki rendezte, de egyből tudtam, hogy Clown... szerintem ez az eddigi legbetegebb klipjük. Valahogy így klippel együtt a dal is jobban megtetszett.
És a régimaszkos-önmagukat megölős résszel kapcsolatban... pusztán annyi jelentéssel bír szerintem, hogy megölik magukat a régi külsejükben, hogy újjászülessenek az új maszkokkal, mert eljött az új album ideje. Az új srácokat meg szintén kinyírták, mert ha már mindenki, ők miért ne. XD Egyesek szerint pedig a vörös lepedős szellemkék Pault és Joeyt szimbolizálják.
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. szeptember 13. 15:59 #950
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (MsDeadpool @ 2014.09.13. 15:24)
Nekem nagyon tetszik a klip, szerintem eszméletlen jó lett. biggrin.gif Meg sem néztem még, ki rendezte, de egyből tudtam, hogy Clown... szerintem ez az eddigi legbetegebb klipjük. Valahogy így klippel együtt a dal is jobban megtetszett. 
És a régimaszkos-önmagukat megölős résszel kapcsolatban... pusztán annyi jelentéssel bír szerintem, hogy megölik magukat a régi külsejükben, hogy újjászülessenek az új maszkokkal, mert eljött az új album ideje. Az új srácokat meg szintén kinyírták, mert ha már mindenki, ők miért ne. XD Egyesek szerint pedig a vörös lepedős szellemkék Pault és Joeyt szimbolizálják.

Valami olyasmi.
Amúgy ma küldtem egy cikket be erről, mert megvan az új basszista, és nem Jay vagy ki a dobos. Hátha elfogadják, ha nem akkor majd bemásolom ide, mert a biztonság kedvéért lementettem biggrin.gif
Egyébként utálom ezt mondani, de b.sszus. Gyűlölöm, de így most nem kicsit néz ki jól.
Egyébként tényleg nem lett olyan rossz a klip, de mi az a disco fény? _nevet.gif Meg azért gondolom értitek mi a bajom. Semmi bajom nem lenne, ha új néven álltak volna neki ennek az egésznek.
2014. szeptember 13. 16:05 #951
- törölt felhasználó -    
Idézet (Darkness @ 2014.09.13. 15:59)
Valami olyasmi.
Amúgy ma küldtem egy cikket be erről, mert megvan az új basszista, és nem Jay vagy ki a dobos. Hátha elfogadják, ha nem akkor majd bemásolom ide, mert a biztonság kedvéért lementettem biggrin.gif
Egyébként utálom ezt mondani, de b.sszus. Gyűlölöm, de így most nem kicsit néz ki jól.
Egyébként tényleg nem lett olyan rossz a klip, de mi az a disco fény? _nevet.gif Meg azért gondolom értitek mi a  bajom. Semmi bajom nem lenne, ha új néven álltak volna neki ennek az egésznek.

Akkor ki a dobos? o:
A disco fények szerintem sem kellenének bele. XD Meg feltűnt, hogy a számaikat is elhagyták a ruháikról. Lehet azért, mert nem akarták az új tagokat a régiek számával felruházni?
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. szeptember 13. 16:08 #952
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (MsDeadpool @ 2014.09.13. 16:05)
Akkor ki a dobos? o:
A disco fények szerintem sem kellenének bele. XD Meg feltűnt, hogy a számaikat is elhagyták a ruháikról. Lehet azért, mert nem akarták az új tagokat a régiek számával felruházni?

Senki se tudja, de se testfelépítés, se semmi nem hasonlít rá unsure.gif De a basszista megvan biggrin.gif
Ki tudja, talán azt is maguk mögött hagyták, mint minden mást. Amúgy ha adnának számokat az új tagoknak, abban a pillanatban repülnék Iowába kinyírni mindet. mellow.gif De szerintem ennyire azért nem k.cs.g.k.
2014. szeptember 13. 16:09 #953
- törölt felhasználó -    
Idézet (Darkness @ 2014.09.13. 16:08)
Senki se tudja, de se testfelépítés, se semmi nem hasonlít rá unsure.gif De a basszista megvan biggrin.gif
Ki tudja, talán azt is maguk mögött hagyták, mint minden mást. Amúgy ha adnának számokat az új tagoknak, abban a pillanatban repülnék Iowába kinyírni mindet. mellow.gif De szerintem ennyire azért nem k.cs.g.k.

Igen, a basszeros a tetkója alapján könnyen beazonosítható. biggrin.gif
Szerintem ha adnak is nekik számokat majd, az maximum 9 meg 10 lesz.
2014. szeptember 13. 16:12 #954
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (MsDeadpool @ 2014.09.13. 16:09)
Igen, a basszeros a tetkója alapján könnyen beazonosítható. biggrin.gif
Szerintem ha adnak is nekik számokat majd, az maximum 9 meg 10 lesz.

Amúgy arra gondoltam, hogy a dobos Roy. mellow.gif Szerintem hasonlít, de valószínűleg tévedek, mondjuk... ez megmagyarázná, hogy honnamn volt azonnal ""pótlás"", meg azt is, hogy James miért nincs más a Stone S.hitben.
Nem hiszem. A kilenc az egész bandát jelenti, a tíz meg szimplán idiótán hangzik.
2014. szeptember 13. 16:12 #955
- törölt felhasználó -    
Amúgy többeket is Roy Mayorga-ra emlékeztet a dobos (köztük engem is, mikor először megláttam), csak az a nyaktetkó dolog bezavar.
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. szeptember 13. 16:13 #956
- törölt felhasználó -    
Idézet (Darkness @ 2014.09.13. 16:12)
Amúgy arra gondoltam, hogy a dobos Roy. mellow.gif Szerintem hasonlít, de valószínűleg tévedek, mondjuk... ez megmagyarázná, hogy honnamn volt azonnal ""pótlás"", meg azt is, hogy James miért nincs más a Stone S.hitben.
Nem hiszem. A kilenc az egész bandát jelenti, a tíz meg szimplán idiótán hangzik.

Csak hasra ütve mondtam két számot, hogy ha lennének is nekik, biztos, hogy nem 1 meg 2. biggrin.gif De így valóban értelmetlen lenne, és lehet végleg elhagyják emiatt ezt a számos dolgot.
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. szeptember 13. 16:15 #957
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (MsDeadpool @ 2014.09.13. 16:12)
Amúgy többeket is Roy Mayorga-ra emlékeztet a dobos (köztük engem is, mikor először megláttam), csak az a nyaktetkó dolog bezavar.

F...om se tudja laugh.gif Itt mintha lenne valami rohog.gif
Majd ha lesznek normális képek átcserélek mindenkit új maszkra (adatlapok).
Most már nagyon gyűlölöm az a..búkot XD
Lehet, hogy elmondják mi van Joey-val? ohmy.gif Mondjuk én scak azt hiszem el, amit Joey mond.

Idézet (MsDeadpool @ 2014.09.13. 16:13)
Csak hasra ütve mondtam két számot, hogy ha lennének is nekik, biztos, hogy nem 1 meg 2. biggrin.gif De így valóban értelmetlen lenne, és lehet végleg elhagyják emiatt ezt a számos dolgot.

Már egyáltalán nem érdekel, azt csinálnak, amit akarnak, csak ne 1 vagy 2 legyen. Amúgy valószínű, hogy ezt is tényleg hagyják... biggrin.gif Hagyni kellet volna a Slipknot nevet és kitalálni valami újat. Úgy még...
2014. szeptember 13. 16:22 #958
- törölt felhasználó -    
Idézet (Darkness @ 2014.09.13. 16:15)
F...om se tudja laugh.gif Itt mintha lenne valami rohog.gif 
Majd ha lesznek normális képek átcserélek mindenkit új maszkra (adatlapok).
Most már nagyon gyűlölöm az a..búkot XD
Lehet, hogy elmondják mi van Joey-val? ohmy.gif Mondjuk én scak azt hiszem el, amit Joey mond.
Már egyáltalán nem érdekel, azt csinálnak, amit akarnak, csak ne 1 vagy 2 legyen. Amúgy valószínű, hogy ezt is tényleg hagyják... biggrin.gif Hagyni kellet volna a Slipknot nevet és kitalálni valami újat. Úgy még...


Az a valami hasonlít Roy tetkójára. ohmy.gif
Kitálalhatnának már a Joey-ügyről, valóban.
Érdekes, hogy a képen csak 7-en vannak. Bár érthető.
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. szeptember 13. 16:27 #959
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (MsDeadpool @ 2014.09.13. 16:22)
Az a valami hasonlít Roy tetkójára. ohmy.gif
Kitálalhatnának már a Joey-ügyről, valóban.
Érdekes, hogy a képen csak 7-en vannak. Bár érthető.

Ja, de szerintem csak képzelődünk biggrin.gif Azon gondolkodom, hogy Roy nem izmosabb?
Azt nem értem, Joey miért nem beszél, tudom, eleinte miért nem tette, végül is... jó megértem, de... tudod... unsure.gif
Az az érdekes, hogy nem csak Corey van rajta rohog.gif

És ez az oldal posztolta a képet, akkor meg miért így hívják reklamalo.gif

+ Néztem a basszista másik kezét is, ott is stimmel a tetkó. ÉS..
2014. szeptember 13. 16:39 #960
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Idézet (Darkness @ 2014.09.13. 16:27)
Ja, de szerintem csak képzelődünk biggrin.gif Azon gondolkodom, hogy Roy nem izmosabb?
Azt nem értem, Joey miért nem beszél, tudom, eleinte miért nem tette, végül is... jó megértem, de... tudod... unsure.gif 
Az az érdekes, hogy nem csak Corey van rajta rohog.gif
És ez az oldal posztolta a képet, akkor meg miért így hívják reklamalo.gif
+ Néztem a basszista másik kezét is, ott is stimmel a tetkó.


Én néztem, szerintem Roy az (csak mert egy mai korábbi kommentemben azt írtam hogy nem ő az, de most jobban megnéztem és most mégis azt mondom hogy ő az) a testfelépítése szerintem hasonlít rá, meg a technikája is egy kicsit. (a Gone Sovereign-ben is véltem ilyet felfedezni, meg meghallgattam pár koncert felvételt is.)

Én a klipben azokat a kerekesszékes jeleneteket nem tudtam mire vélni, de igazából még most is alig értem XD
63 oldal 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!