Starity

Slipknot

63 oldal 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 14. 15:22 #981
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Mondjuk ez a borítókon is látszódik, legalább ennyi van, ha már más nem.
2014. szeptember 14. 19:40 #982
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Majd ha lesz fotósorat a profilképcserével együtt nekiállok a lapok megszépítésének, meg aztán majd írok az albumról meg a 2 Knot Festről is. Pauly lapját szerintem holnap megcsinálom. Csak hogy tudjátok biggrin.gif (Joeyt meg már mondtam)
Olyan 9-10 hónap eltelével most van először Slipknot lemez a lejátszóban. Iowa.
2014. szeptember 14. 19:49 #983
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Nem írtam még ebbe a topicba, bár évek óta óriási Slipknot rajongó vagyok, - Darkness tudja ezt a legjobban - most azonban mégis idetévedtem. Örülök neki, hogy még együtt van a zenekar, de annak nem, ami Joeyval történt. Joey mindig is egy nagyon különleges része lesz a szívemnek, a legjobb dobosnak tartom, akit valaha is hallgattam. Éppen ezért még mindig tanácstalanul állok azelőtt, hogy már nem ő dobol a Knotba. Sőt, ma már dühös is vagyok emiatt. Paul után nem kellett volna őt is elvesztenie a zenekarnak. Meghallgattam az új dalokat, de... Nem is tudom. Vegyesek az érzéseim, és nem feltétlen jó értelemben. Várom azért a lemezt, a csodát. De ez már nem az Iowa lesz. És számomra már talán nem is a Slipknot. Nem vagyok vaskalapos, nyitok az új dalok, az új tagok felé, de. Nem tudom, idő lesz talán. Mindenesetre olvasgatom a topicot, és nagyon szépen fenntartjátok. Csak így tovább! beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. szeptember 14. 20:12 #984
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (bakocsenge @ 2014.09.14. 19:49)
Sziasztok! 
Nem írtam még ebbe a topicba, bár évek óta óriási Slipknot rajongó vagyok, - Darkness tudja ezt a legjobban - most azonban mégis idetévedtem. Örülök neki, hogy még együtt van a zenekar, de annak nem, ami Joeyval történt. Joey mindig is egy nagyon különleges része lesz a szívemnek, a legjobb dobosnak tartom, akit valaha is hallgattam. Éppen ezért még mindig tanácstalanul állok azelőtt, hogy már nem ő dobol a Knotba. Sőt, ma már dühös is vagyok emiatt. Paul után nem kellett volna őt is elvesztenie a zenekarnak. Meghallgattam az új dalokat, de... Nem is tudom. Vegyesek az érzéseim, és nem feltétlen jó értelemben. Várom azért a lemezt, a csodát. De ez már nem az Iowa lesz. És számomra már talán nem is a Slipknot. Nem vagyok vaskalapos, nyitok az új dalok, az új tagok felé, de. Nem tudom, idő lesz talán. Mindenesetre olvasgatom a topicot, és nagyon szépen fenntartjátok. Csak így tovább!  beer.gif

Jaja, amit írtál még mindig az egyik nagy kedvencem tongue.gif
Ő is a legjobb dobos, ez kétségtelen wink.gif
Én egy kicsit másképp vélekedem, hatalmas árulás volt kirúgni PONT Joey-t. Osobaság is. Nem kezdek most bele, a mostani zenekart már nem tekintem Slipknotnak. Second Stone Sh.t. Elárultak. Az új dalokból pedig hiányzik valami. Azzal még úgy megbékéltem volna, ha Vman ott játszogat meg villog a lemezen. Ugy se igazi tag. De hogy nincs ott Joey...
2014. szeptember 14. 20:57 #985
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Az új klipet megnézve és az új "tagok" kilétével foglalkozó kérdések miatt úgy érzem, hogy írnom kell valamit a mostani knottal kapcsolatban.

Szerintem jó lett az új klip, beteg, sokkoló, amilyennek egy SK klipnek lennie kell. Sikerült megkedvelnem így ezt a számot is.

Végre láthattam az új álarcokat, ennek örülök. Kóri maszkja szerintem sokkal jobb mint az AHIG korból való. Amolyan Vol3 felturbózva. Craig, Mike semmi változás, illetve Chrisnél és a Bohócnál sem olyan sok. biggrin.gif Sid maszkját már láthattuk a tavalyi koncerteken (Bob Basset-féle maszk ez is). Szerintem új "tagok" maszkjai valamiért nagyon hasonlítanak a Vol3 Kóri meg a Mushroomhead banda álarcainak keverékére.

Igazából annyira nem érdekel, hogy melyik tag valójában kicsoda és hol játszott előtte, akkor azon legyen a banda, ha már nincsenek meg a klasszikus felállásban lévőek, hogy megpróbálnak a legkevésbé eltérni az eddigi játszási stílustól.
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. szeptember 14. 20:58 #986
- törölt felhasználó -    
Idézet (Darkness @ 2014.09.14. 20:12)
Jaja, amit írtál még mindig az egyik nagy kedvencem tongue.gif
Ő is a legjobb dobos, ez kétségtelen wink.gif
Én egy kicsit másképp vélekedem, hatalmas árulás volt kirúgni PONT Joey-t. Osobaság is. Nem kezdek most bele, a mostani zenekart már nem tekintem Slipknotnak. Second Stone Sh.t. Elárultak. Az új dalokból pedig hiányzik valami. Azzal még úgy megbékéltem volna, ha Vman ott játszogat meg villog a lemezen. Ugy se igazi tag. De hogy nincs ott Joey...

Én ragaszkodom még hozzájuk. Tudod, a kapcsolatom Joeyval extrán különleges,már ha lehet ilyet mondani, amikor nem ismerem sajnos. Fenntartással kezelem őket én is. Nem hiszem, hogy hallgatni fogom a lemezt, és a srácok rá fognak ébredni mennyi rajongót vesztettek. Igazából nem is rajongót... a Slipknotot. Nem mondanám Stone Sour - Corey Taylor bandának, de erős a befolyás, kétségtelen. A dalok nekem tudod mik? Tiszták. Simára vannak csiszolva, amilyet várna minden... kritikus. De nem az igazi Knot rajongók, akik megélték az Iowa sikerét, az az előtti fejlődést, és a Paulra emlékezést az All Hope Is Gone idején. Joeyt eltávolítani - mindegy milyen jelzővel illetjük ezt továbbá - a legrosszabb döntés volt.
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. szeptember 15. 09:53 #987
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Szépítés, bővítés. + életrajzi elemek, évről-évre, érdekességek és a diszgráfiába beírtam az Antennas To Hellt. Végül is az ő munkája van rajta, csak posztumusz.
Amúgy meg nézem a Behind The Player jammeslését (Roy szerepel benne) és eszembe jutott mennyire szeretem Royt és az a fickó a klipben simán lehetne Roy is mellow.gif
2014. szeptember 15. 10:28 #988
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
NEM Jay az.
- a klipet két hete forgatták - rövid haj
- a csoportkép dátuma ismeretlen - hosszú haj
- Jay 18 órája posztolt egy képet, amint hosszú haja van
2 hét alatt nem nő ennyit a haj. Roynak viszont pont akkora haja van, mint a dobosnak. Ő viszont most máson dolgozik.
2014. szeptember 15. 15:56 #989
- törölt felhasználó -    
Idézet (lpmaskmancick @ 2014.09.14. 20:57)
Az új klipet megnézve és az új "tagok" kilétével foglalkozó kérdések miatt úgy érzem, hogy írnom kell valamit a mostani knottal kapcsolatban.
Szerintem jó lett az új klip, beteg, sokkoló, amilyennek egy SK klipnek lennie kell. Sikerült megkedvelnem így ezt a számot is.
Végre láthattam az új álarcokat, ennek örülök. Kóri maszkja szerintem sokkal jobb mint az AHIG korból való. Amolyan Vol3 felturbózva. Craig, Mike semmi változás, illetve Chrisnél és a Bohócnál sem olyan sok. biggrin.gif Sid maszkját már láthattuk a tavalyi koncerteken (Bob Basset-féle maszk ez is). Szerintem új "tagok" maszkjai valamiért nagyon hasonlítanak a Vol3 Kóri meg a Mushroomhead banda álarcainak keverékére.
Igazából annyira nem érdekel, hogy melyik tag valójában kicsoda és hol játszott előtte, akkor azon legyen a banda, ha már nincsenek meg a klasszikus felállásban lévőek, hogy megpróbálnak a legkevésbé eltérni az eddigi játszási stílustól.

Azért mindenki maszkja változott egy kicsit, Craignek több szög áll ki a fejéből, mint eddig. rohog.gif
Az eddigi 2 új szám szerintem jó lett, és remélem majd az egész albumon fogják hozni a formájukat.
2014. szeptember 15. 16:11 #990
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (MsDeadpool @ 2014.09.15. 15:56)
Azért mindenki maszkja változott egy kicsit, Craignek több szög áll ki a fejéből, mint eddig.  rohog.gif 
Az eddigi 2 új szám szerintem jó lett, és remélem majd az egész albumon fogják hozni a formájukat.

Ha a maszkoknál tartunk, jól latom, hogy Mickén van egy vágásnyom? biggrin.gif Szigoruan eltekintve mindentől és csak a maszkokat nézve.
Sidét már láttuk, Christől szerintem eddig ez a legjobb, Jamesé sose tetszett, Craigé nagyon tetszik, az a sok tüske és egyre több lesz... Clownét utálom. Coreyéról még nem ugazán alkottam véleményt. Az a kettő meg kicsit olyan, mintha egy rothadó hulla pofája lenne. "Teccik"
2014. szeptember 15. 17:12 #991
- törölt felhasználó -    
Idézet (Darkness @ 2014.09.15. 16:11)
Ha a maszkoknál tartunk, jól latom, hogy Mickén van egy vágásnyom? biggrin.gif Szigoruan eltekintve mindentől és csak a maszkokat nézve.
Sidét már láttuk, Christől szerintem eddig ez a legjobb, Jamesé sose tetszett, Craigé nagyon tetszik, az a sok tüske és egyre több lesz... Clownét utálom. Coreyéról még nem ugazán alkottam véleményt. Az a kettő meg kicsit olyan, mintha egy rothadó hulla pofája lenne. "Teccik"

Clowné nagyon beteg... Tőle nekem az volt a kedvencem, mikor csak befáslizta a fejét. biggrin.gif
De a mostani maszkja még mindig jobb, mint ez a gyöngyszem. XD
2014. szeptember 15. 17:17 #992
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (MsDeadpool @ 2014.09.15. 17:12)
Clowné nagyon beteg... Tőle nekem az volt a kedvencem, mikor csak befáslizta a fejét. biggrin.gif 
De a mostani maszkja még mindig jobb, mint ez a gyöngyszem. XD

Nálam pont a fáslis a legrosszabb. Iowás maszkot viszont imádom :3
2014. szeptember 15. 18:13 #993
- törölt felhasználó -    
Egyébként azt a diszkógömböt ők sem gondolhatták komolyan, hisz köztudottan idióták. biggrin.gif
2014. szeptember 15. 18:34 #994
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (MsDeadpool @ 2014.09.15. 18:13)
Egyébként azt a diszkógömböt ők sem gondolhatták komolyan, hisz köztudottan idióták. biggrin.gif

Enyhén szólva idióták... imádtam, amikor Corey csak úgy random odament Sidhez és elküldte az anyába,vagy amikor Sid réazegen mindenkit kiakart nyírni, vagy amikor kifésülte Corey hónaj szőrét, vagy amikor Chris ..verte az orrát, vagy amikor James és Paul (Ő RÁ NEM VONATKOZIK MINDEN A KÖVETKEZÖKBŐL!) játszott csapd le a csacsit vagy mit, vagy amikor... na mindegy nem sorolom végig. Mint valami ostoba kisgyerek felnéztem rájuk, annyi mindenre megtanítottak, hogy legyek az aki, ne féljek, áljak ki magamért, küzdjek... minden kis bohóság és hülyülés örömteli volt. Szerthető. Csodás. Aztán persze ott volt a komolyság és az őszinteség. Annyira imádtam mindent. Imádtam. Ha december 13 sohasem történt volna meg, most én lennék a világ legboldogabb embere. Az se érdekelne, hogy milyenek a számok, a lényeg, hogy összetartanának. Ennyi év után. Minden után. Most is maggot lennék. Ha nem villogna mindenhol a wevlapjukon a maggot szócska, akkor is az lennék Szeretnék az lenni, de nem lehetek, még ezt is elvették. Legalább ezt ne. Kitépték és apró darabokra tépték Joey (és higyétek el, hogy fogalmatok sincs, hogy mennyire is szeretem) szívét, pont az ővét. Ha bárki másét az is fájna, higyétek el, csak picit másképp, más okokból. És amit itt művelnek Paulyval (arról sincs fogalmatok, hogy ő iránta mit érzek), az még fájdalmasabb, de az még haggyán, hogy én mit érzek és Joey, ő min mehet keresztűl. Röviden ennyi. Igen, személyesen egyikőküket sem ismerem. Tudom, ostobaság, amit csinálok, de hidegen hagy Nekem ez fontos. Létszükséglet. És még a rangomat is elvették...
Amúgy nem tudom miért írtam le, 'Til We Die-t hallgattam és valahogy ki kivánkozott. Ennyit az összetartásról, nem, biztos nem Joey mondta mindif, hogy akarja az új lemezt és hogy imádja a 8 testvérét...


Nem kell elolvasni. Nem muszáj.
1 felhasználónak tetszik: thestupidboy96
2014. szeptember 15. 18:51 #995
- törölt felhasználó -    
Idézet (Darkness @ 2014.09.15. 18:34)
Enyhén szólva idióták... imádtam, amikor Corey csak úgy random odament Sidhez és elküldte az anyába,vagy amikor Sid réazegen mindenkit kiakart nyírni, vagy amikor kifésülte Corey hónaj szőrét, vagy amikor Chris ..verte az orrát, vagy amikor James és Paul (Ő RÁ NEM VONATKOZIK MINDEN A KÖVETKEZÖKBŐL!) játszott csapd le a csacsit vagy mit, vagy amikor... na mindegy nem sorolom végig. Mint valami ostoba kisgyerek felnéztem rájuk, annyi mindenre megtanítottak, hogy legyek az aki, ne féljek, áljak ki magamért, küzdjek... minden kis bohóság és hülyülés örömteli volt. Szerthető. Csodás. Aztán persze ott volt a komolyság és az őszinteség. Annyira imádtam mindent. Imádtam. Ha december 13 sohasem történt volna meg, most én lennék a világ legboldogabb embere. Az se érdekelne, hogy milyenek a számok, a lényeg, hogy összetartanának. Ennyi év után. Minden után. Most is maggot lennék. Ha nem villogna mindenhol a wevlapjukon a maggot szócska, akkor is az lennék  Szeretnék az lenni, de nem lehetek, még ezt is elvették. Legalább ezt ne. Kitépték és apró darabokra tépték Joey (és higyétek el, hogy fogalmatok sincs, hogy mennyire is szeretem) szívét, pont az ővét. Ha bárki másét az is fájna, higyétek el, csak picit másképp, más okokból. És amit itt művelnek Paulyval (arról sincs fogalmatok, hogy ő iránta mit érzek), az még fájdalmasabb, de az még haggyán, hogy én mit érzek és Joey, ő min mehet keresztűl. Röviden ennyi. Igen, személyesen egyikőküket sem ismerem. Tudom, ostobaság, amit csinálok, de hidegen hagy  Nekem ez fontos. Létszükséglet. És még a rangomat is elvették...
Amúgy nem tudom miért írtam le, 'Til We Die-t hallgattam és valahogy ki kivánkozott. Ennyit az összetartásról, nem, biztos nem Joey mondta mindif, hogy akarja az új lemezt és hogy imádja a 8 testvérét...
Nem kell elolvasni. Nem muszáj.

Nem muszáj, de érdemes. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. szeptember 15. 20:29 #996
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Idézet (Darkness @ 2014.09.15. 18:34)
Enyhén szólva idióták... imádtam, amikor Corey csak úgy random odament Sidhez és elküldte az anyába,vagy amikor Sid réazegen mindenkit kiakart nyírni, vagy amikor kifésülte Corey hónaj szőrét, vagy amikor Chris ..verte az orrát, vagy amikor James és Paul (Ő RÁ NEM VONATKOZIK MINDEN A KÖVETKEZÖKBŐL!) játszott csapd le a csacsit vagy mit, vagy amikor... na mindegy nem sorolom végig. Mint valami ostoba kisgyerek felnéztem rájuk, annyi mindenre megtanítottak, hogy legyek az aki, ne féljek, áljak ki magamért, küzdjek... minden kis bohóság és hülyülés örömteli volt. Szerthető. Csodás. Aztán persze ott volt a komolyság és az őszinteség. Annyira imádtam mindent. Imádtam. Ha december 13 sohasem történt volna meg, most én lennék a világ legboldogabb embere. Az se érdekelne, hogy milyenek a számok, a lényeg, hogy összetartanának. Ennyi év után. Minden után. Most is maggot lennék. Ha nem villogna mindenhol a wevlapjukon a maggot szócska, akkor is az lennék  Szeretnék az lenni, de nem lehetek, még ezt is elvették. Legalább ezt ne. Kitépték és apró darabokra tépték Joey (és higyétek el, hogy fogalmatok sincs, hogy mennyire is szeretem) szívét, pont az ővét. Ha bárki másét az is fájna, higyétek el, csak picit másképp, más okokból. És amit itt művelnek Paulyval (arról sincs fogalmatok, hogy ő iránta mit érzek), az még fájdalmasabb, de az még haggyán, hogy én mit érzek és Joey, ő min mehet keresztűl. Röviden ennyi. Igen, személyesen egyikőküket sem ismerem. Tudom, ostobaság, amit csinálok, de hidegen hagy  Nekem ez fontos. Létszükséglet. És még a rangomat is elvették...
Amúgy nem tudom miért írtam le, 'Til We Die-t hallgattam és valahogy ki kivánkozott. Ennyit az összetartásról, nem, biztos nem Joey mondta mindif, hogy akarja az új lemezt és hogy imádja a 8 testvérét...
Nem kell elolvasni. Nem muszáj.


Egy videóban pl Clown nyilatkozott, Kóri meg elment mellette, és csak annyit mondott, hogy: Clown sucks, Clown sucks és elrohant XD Pont ezért is szeretem én is őket, az idiótaságuk miatt, meg a komolyságuk miatt, na meg a dalszövegeik miatt is.
Elolvasni viszont amit írtál, tényleg érdemes. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. szeptember 16. 07:35 #997
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (thestupidboy96 @ 2014.09.15. 20:29)
Egy videóban pl Clown nyilatkozott, Kóri meg elment mellette, és csak annyit mondott, hogy: Clown sucks, Clown sucks és elrohant XD Pont ezért is szeretem én is őket, az idiótaságuk miatt, meg a komolyságuk miatt, na meg a dalszövegeik miatt is.
Elolvasni viszont amit írtál, tényleg érdemes. smileeee.gif

Mick meg lazán pofán csapta... ej hiányoznak is a szép idők, hiányzik a Slipknot cry.gif
2014. szeptember 16. 09:46 #998
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Egyem meg azt a tüneményes kis hangocskádat :3
Joey Jordison on why the UK means so much to Slipknot (Part 1)] - Különösen ajánlom laugh.gif
Én is kérem a telefonszámát tongue.gif
Amúgy meg lettem győzve, szóval most fanfiction-t írok, na vajon kiről Jól fog mutatni a Paulys mellett...
2014. szeptember 16. 09:55 #999
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Ez a legkirályabb biggrin.gif
2014. szeptember 16. 10:45 #1000
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
És most vesznek fel normális göncöket, lecserélve a vacak overallokat dry.gif Ne már, azokban mindenki idiótán mutat. Az AHIG-os göncöket bírtam nagyon, meg ezek is jól néznek ki. Hát r.hadjanak meg mad.gif

Akkor mindnek mondja? _nevet.gif Be..k ezen a nőn rohog.gif


Hoho, most nézem, ez az 1000. hozzászólás, ügyesek vagyunk, grat mindenkinek beer.gif
63 oldal 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!