Starity

Slipknot

63 oldal 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 07. 13:20 #881
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Ezt most vettem észre: MAGGOTS: Slipknot is excited to bring you a whole new community. A new Outside the Nine is coming soon. Stay tuned… bad.gif
2014. augusztus 09. 21:34 #882
Long Fart
Long Fart
visszatérő vendég
 
StátuszA SlipKnoT HALOTT..........
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 279
Csatolások: 0
Azonosító: 152383
Offline offline
Idézet (thestupidboy96 @ 2014.07.04. 12:34)
Ha Corey megrohadhat, a kedvenc zenekarod, amit annyira istenítesz, amiért élsz-halsz akkor nem is lenne, ha Kóri nincs, nincsen valszeg Slipknot sem, mert éppen egy lepukkant kocsmában hullarészegen dülöngélnének a kis sz*r színpadon, de persze Joey a hős, aki ki tudja miért került ki a bandából, de biztos nem azért mert nyuszikat tartott otthon... De tényleg Kóri rohadjon meg smileeee.gif 
És erről ennyit akartam mondani...


Helloszia, nem tudom ki vagy, de azt már tudom rólad, h f*ngod sincs a SlipKnoT-ról, vagy legalább is az alapuló fázisról, és pl. arról, hogy, közel sem Corey volt, aki összehozta a bandát a hosszú kihagyások után, hogy "magatok helyett a bandával foglalkozzatok...", nem ő volt az aki mindig annyira tele volt ötletekkel, hogy neki kellett noszogatnia a többieket h "na..na! jöjjünk már össze, írjunk már dalokat, adjunk már ki még egy lemezt!", és ha már itt tartunk, többek között ebből is tisztán lekövetkeztethető, hogy ki itt a dalíró, és ki adott a legtöbbet a bandába...
Szépen megkérlek, hogy ha nincs elég információd ezzel a témával kapcsolatban, ne szólj bele.
Én az ilyen hozzá nem értő hozzászólásokat törölném.
Puxa
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. augusztus 09. 22:20 #883
Long Fart
Long Fart
visszatérő vendég
 
StátuszA SlipKnoT HALOTT..........
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 279
Csatolások: 0
Azonosító: 152383
Offline offline
Idézet (thestupidboy96 @ 2014.07.05. 22:14)
Ha Kóri nem dalíró akkor a Snuffot biztosan Chris szerezte smileeee.gif 
Az száz, hogy nem Kóri írja a Knot dalait, de mint minden normális zenekarba, van beleszólása abba hogy mit csinálnak, és hogy később mit adnak ki. (személyes tapasztalat) Félfüllel hallottam hogy Joeyval nincsen minden rendben mostanában, mert biztos hogy ok nélkül senkit sem raknak ki sehonnan... Mint minden bandában, a Knotban is vannak különböző "szintű" hírességek, de szerintem pont nem neked kell mondanom, hogy Joeyt és Coreyt is egyformán szeretik az emberek. Joey nem "csak" dobos, mert a dobosok minden bandának az alappillérei, hiszen ők a fellépések vezetői, bármilyen furán is hangzik. 
Szóval tuti, hogy volt ott valami, de ez most már mit sem számít, mert Corey még mindig a Knot tagja, Joey meg már nem.


Na már megint te értetlenkedsz... -.-
Igen az az egy szám... van egy szám, rögtön azzal gyere... elárulom, nem sokat értél vele, de azért nem leszek olyan g*ci, hogy azt az 1 számot összevetem s Joey által írt számok számával(természetesen a SlipKnoT-on belül)..
Feltennék egy kérdést. Szerinted a "csak" szó mégis miért volt idéző jelbe téve? ._."""

"Corey még mindig a Knot tagja, Joey meg már nem"
Hm... Knot...hm... Nézzük csak? Corey és a többiek egy olyan "bandában" "tevékenykednek" és csinálnak albumot, aminek még a nevét is Joey-nak köszönhetik, nem hogy még azt, ahol most tartanak... elmondanám, hogy pont nem Corey volt az, aki kihúzta a bandát a sz*rból.

Majd ha megváltoztatják a nevüket, a tribal S-t és mindent amit Joeynak és Paulnak köszönhetnek, akkor majd úgy állok hozzájuk mint egy új bandához.
Ámen
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. augusztus 09. 22:33 #884
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (Long Fart @ 2014.08.09. 22:20)
még a nevét is Joey-nak köszönhetik, nem hogy még azt, ahol most tartanak... elmondanám, hogy pont nem Corey volt az, aki kihúzta a bandát a sz*rból.
Majd ha megváltoztatják a nevüket, a tribal S-t és mindent amit Joeynak és Paulnak köszönhetnek, akkor majd úgy állok hozzájuk mint egy új bandához.
Ámen

SECOND STONE S.HIT!!!
1 felhasználónak tetszik: Long Fart
2014. augusztus 10. 00:10 #885
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Idézet (Long Fart @ 2014.08.09. 21:34)
Helloszia, nem tudom ki vagy, de azt már tudom rólad, h f*ngod sincs a SlipKnoT-ról, vagy legalább is az alapuló fázisról, és pl. arról, hogy, közel sem Corey volt, aki összehozta a bandát a hosszú kihagyások után, hogy "magatok helyett a bandával foglalkozzatok...", nem ő volt az aki mindig annyira tele volt ötletekkel, hogy neki kellett noszogatnia a többieket h "na..na! jöjjünk már össze, írjunk már dalokat, adjunk már ki még egy lemezt!", és ha már itt tartunk, többek között ebből is tisztán lekövetkeztethető, hogy ki itt a dalíró, és ki adott a legtöbbet a bandába...
Szépen megkérlek, hogy ha nincs elég információd ezzel a témával kapcsolatban, ne szólj bele.
Én az ilyen hozzá nem értő hozzászólásokat törölném.
Puxa


Nem gondolom, hogy érdemes lenne erre valamit is visszaírnom, de ha egy hónapos kommentre képes vagy így bepörögni, a többit el se olvasd. Hidd el nagyon jól tudom, mi hogy működik a Knotban, nem kell a számba rágnod. (neked sem)De ha nem tetszik, ne olvasd, mert fárasztó lenne ennyit visszaírnom. De nem akarom koptatni a pofámat feleslegesen, a magyarázkodás meg nem az én módszerem, úgyhogy inkább rád hagyom, gondolj amit csak akarsz, én tudom hogy nekem mi a véleményem az egészről, az meg olyan mint az emberek hátsó fele, mindenkinek van de...
Szóval maradjunk itt ennyiben, fáradt vagyok ahhoz hogy most hosszabbat írjak, majd amikor normális ember módjára tudod nekem elmondani, hogy mi a problémád, meghallgatlak. smileeee.gif
2014. augusztus 10. 01:00 #886
- törölt felhasználó -    
De nem arról van szó, hogy Kóri az istencsászár, csak nem is ő minden rossz okozója. Úgy állítják be őt, mint valami gonosz egoista barmot. Persze, ha kiteszik Joey-t, akkor Corey egy s.ggarc, mert biztos az ő hibája. Ha nem tudunk mit tenni, mit teszünk? Ami a legegyszerűbb, másokat hibáztatunk érte. Pedig semmit, de semmit nem tudunk az események hátteréről. Én is sajnálom Joey-t, szeretem is Joey-t, de valami nyomós oka biztos volt, hogy kirakták, mert pusztán egóból semmi értelme nem lett volna:) Ahogy bárki más, ő sem szent, ő is tehet rosszat. Nem állok senki oldalán, csak próbálok józanul gondolkodni, én sem tudok semmit, csak filozofálgatok. XD
De amúgy ennyi erővel Clown nélkül nem lenne Slipknot, mert ő találta ki az egészet, hogy akar egy bandát, és a maszkokat is ő találta ki.
2014. augusztus 10. 06:21 #887
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (thestupidboy96 @ 2014.08.10. 00:10)
Nem gondolom, hogy érdemes lenne erre valamit is visszaírnom, de ha egy hónapos kommentre képes vagy így bepörögni, a többit el se olvasd. Hidd el nagyon jól tudom, mi hogy működik a Knotban, nem kell a számba rágnod. (neked sem)De ha nem tetszik, ne olvasd, mert fárasztó lenne ennyit visszaírnom. De nem akarom koptatni a pofámat feleslegesen, a magyarázkodás meg nem az én módszerem, úgyhogy inkább rád hagyom, gondolj amit csak akarsz, én tudom hogy nekem mi a véleményem az egészről, az meg olyan mint az emberek hátsó fele, mindenkinek van de... 
Szóval maradjunk itt ennyiben, fáradt vagyok ahhoz hogy most hosszabbat írjak, majd amikor normális ember módjára tudod nekem elmondani, hogy mi a problémád, meghallgatlak. smileeee.gif

Miota szabály, hogy két naposnál régebbi kommentekre nem lehet válaszolni? blink.gif
Igaz, hogy mindenkiben él jó és rossz, de nagyon ferdék a néxemmézeteid, ha mas emberekrol beszelunk, akkor a velemeny semmit se er:ismerni kell ôket. A te ismereteid pedig szœjornyen hiányosak.
Ez miért ne lenne normális stilus?
1 felhasználónak tetszik: Long Fart
2014. augusztus 10. 06:33 #888
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (MsDeadpool @ 2014.08.10. 01:00)
De nem arról van szó, hogy Kóri az istencsászár, csak nem is ő minden rossz okozója. Úgy állítják be őt, mint valami gonosz egoista barmot. Persze, ha kiteszik Joey-t, akkor Corey egy s.ggarc, mert biztos az ő hibája. Ha nem tudunk mit tenni, mit teszünk? Ami a legegyszerűbb, másokat hibáztatunk érte. Pedig semmit, de semmit nem tudunk az események hátteréről. Én is sajnálom Joey-t, szeretem is Joey-t, de valami nyomós oka biztos volt, hogy kirakták, mert pusztán egóból semmi értelme nem lett volna:) Ahogy bárki más, ő sem szent, ő is tehet rosszat. Nem állok senki oldalán, csak próbálok józanul gondolkodni, én sem tudok semmit, csak filozofálgatok. XD
De amúgy ennyi erővel Clown nélkül nem lenne Slipknot, mert ő találta ki az egészet, hogy akar egy bandát, és a maszkokat is ő találta ki.

Már nem azért de kismillió embert lâttam, aki a pokolba kívánjs Joeyt vagy rosszabb, Long Fart es en is sokkal jobban ismerjük a tagokat, mint ti együtt. Tudom, hogy Joeynak ez most mennyire fáj, s hogy Corey pont sz.rik rá, perszr, a többi tag is. Mégis mit tett volna, nrme kezdjetek olyan sza.ságokat mondani, inr ahogy mar sokaktól láttam. Amúgy is van ismerek embereke, akik mát talalkoztak Joeyval... Inkább nem kezdek bele telefonról.
A maszkok csak kellékek, Clown nem igazi dalìró, inkább rendezô.
1 felhasználónak tetszik: Long Fart
2014. augusztus 10. 08:24 #889
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Idézet (Darkness @ 2014.08.10. 06:21)
Miota szabály, hogy két naposnál régebbi kommentekre nem lehet válaszolni?  blink.gif 
Igaz, hogy mindenkiben él jó és rossz, de nagyon ferdék a néxemmézeteid, ha mas emberekrol beszelunk, akkor a velemeny semmit se er:ismerni kell ôket. A te ismereteid pedig szœjornyen hiányosak.
Ez miért ne lenne normális stilus?


Nem is arról van szó, mert tőlem írhat választ a legelső kommentemre is, ami 2 éves, csak mielőtt ócsárolni kezd nézzen már utánam egy kicsit. Lehet hogy nem vagyok akkora nagy Slipknot lexikon, de amennyit én tudok róluk, az nekem éppen elég. És azzal nem vagyok kevesebb ember nálatok egy fikarcnyit sem, hogy pl. nem tudom milyen színű Joeynak, vagy mondjuk Chrisnek a szeme, azt tudom hogy játsszanak, aztán kész, engem ez érdekel. smileeee.gif
2014. augusztus 10. 09:11 #890
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (thestupidboy96 @ 2014.08.10. 08:24)
Nem is arról van szó, mert tőlem írhat választ a legelső kommentemre is, ami 2 éves, csak mielőtt ócsárolni kezd nézzen már utánam egy kicsit. Lehet hogy nem vagyok akkora nagy Slipknot lexikon, de amennyit én tudok róluk, az nekem éppen elég. És azzal nem vagyok kevesebb ember nálatok egy fikarcnyit sem, hogy pl. nem tudom milyen színű Joeynak, vagy mondjuk Chrisnek a szeme, azt tudom hogy játsszanak, aztán kész, engem ez érdekel. :)

No, írtam rgy frappáns valasxt, de elment a wifi, szóval ez lesz: senki sem mondta hogy kevesebbet ersz, egydzeruen annyi, hogy odtobaság olyanról írni, amit nem ismersz, Joey nem dohanyzik, piálni is csak ritkán es mertkekkel szokott, persze, majd Pont Ô fog drogozni, nevetséges.
Amúgy nézd meg kinél van a 9 meg Andtes es Donnie. Meg felolem Roy lapját is nézheted,meg attol, hogy nálad van Josh lapját is a 9 szerkeszrôje írta, szóval, ennyit errôl...
2014. augusztus 10. 09:43 #891
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Idézet (Darkness @ 2014.08.10. 09:11)
No, írtam rgy frappáns valasxt, de elment a wifi, szóval ez lesz: senki sem mondta  hogy kevesebbet ersz, egydzeruen annyi, hogy odtobaság olyanról írni, amit nem ismersz, Joey nem dohanyzik, piálni is csak ritkán es mertkekkel szokott, persze, majd Pont Ô fog drogozni, nevetséges.
Amúgy nézd meg kinél van a 9 meg Andtes es Donnie. Meg felolem Roy lapját is nézheted,meg attol, hogy nálad van  Josh lapját is a 9 szerkeszrôje írta, szóval, ennyit errôl...


Tudom hogy nálad vannak a nazgúlok (remélem szereted a gyűrűk urát biggrin.gif )
De akkor legközelebb jobban utána nézek, mielőtt okoskodni kezdek. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. augusztus 10. 12:28 #892
- törölt felhasználó -    
Idézet (Darkness @ 2014.08.10. 06:33)

A maszkok csak kellékek, Clown nem igazi dalìró, inkább rendezô.


Aha, de nem azt mondom, hogy Clown egy nagy dalíró, hanem hogy nélküle Joey-nak sem lett volna mire áldozni 18 évet. Mert Clown unta meg a sok egymást majmoló bandát, és alapított valami mást. De ezt csak ilyen "ennyi erővel" alapon írtam. biggrin.gif


Attól még nem ismered őket jobban, hogy véded Joey-t, meg én nem is vagyok tudatlan, amiért nem gondolom, hogy Corey a sátán. Ha Corey olyan szemétláda lenne, már rég elterjesztett volna hazugságokat Joey-ról, ehelyett nem mondott róla semmit. Nincs egy vélemény, ami igaz, és akkor mindenki más hülyeségeket mond:))) Véleménye bárkinek lehet, és bármilyen. Ezt kérlek fogja már fel mindenki... Az is ugyanúgy maggot, akinek Siddel vagy Chrissel van kiposzterezve a fala, mint akinek Joey-éval..
Majd úgyis megtudjuk, addig meg ne menjen azon a cicaharc, hogy "ki a legnagyobb szlipnát rajongó". rohog.gif (Mert az Chris:)) Olvasni róluk bárki tud, a te korodban én is éjt nappallá téve csak velük foglalkoztam. Most is foglalkozom velük, hiszen ők voltak az első zenekar, akikért kigyalogoltam volna Iowába. És nem azt mondom, hogy Corey = Slipknot, mert nem, csak kézzel-lábbal azt próbálom elmagyarázni, hogy nem olyan biztos, hogy ő tehet mindenről...

Meg nem azért mondom, de Joey-nak voltak már problémái a droggal. ._.
2014. augusztus 10. 18:05 #893
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (MsDeadpool @ 2014.08.10. 12:28)
 
Attól még nem ismered őket jobban, hogy véded Joey-t, meg én nem is vagyok tudatlan, amiért nem gondolom, hogy Corey a sátán. Ha Corey olyan szemétláda lenne, már rég elterjesztett volna hazugságokat Joey-ról, ehelyett nem mondott róla semmit. Nincs egy vélemény, ami igaz, és akkor mindenki más hülyeségeket mond:))) Véleménye bárkinek lehet, és bármilyen. Ezt kérlek fogja már fel mindenki... Az is ugyanúgy maggot, akinek Siddel vagy Chrissel van kiposzterezve a fala, mint akinek Joey-éval..
Majd úgyis megtudjuk, addig meg ne menjen azon a cicaharc, hogy "ki a legnagyobb szlipnát rajongó".  rohog.gif (Mert az Chris:)) Olvasni róluk bárki tud, a te korodban én is éjt nappallá téve csak velük foglalkoztam. Most is foglalkozom velük, hiszen ők voltak az első zenekar, akikért kigyalogoltam volna Iowába. És nem azt mondom, hogy Corey = Slipknot, mert nem, csak kézzel-lábbal azt próbálom elmagyarázni, hogy nem olyan biztos, hogy ő tehet mindenről...

Sátánista elveket vallok, de ne zavarjon biggrin.gif
Nem is így kötöttem össze a kettőt, lehet, hogy te nem vetted észre, de az utóbbi években Corey egója súlyosan növekedni kezdett, sajnálom, ha ezt nem sikerült észrevenned. Szerintem azért az is elég szemétládaság, hogy kirúgta, kell ennél több? rolleyes.gif Ki mondta, hogy ne lenne az? Nem is erről van szó, nekem aztán mindegy, hogy kinek ki a kedvence, vagy az is, ha egyáltalán nincsen, csak ok nélkül ne kezdje el szidni a többit.
Na most nem azért, de 10 évesnek nézel, vagy mi?
Nem is mindenről,d e sok minden az ő hibája...
2014. augusztus 10. 18:15 #894
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (MsDeadpool @ 2014.08.10. 12:28)

Majd úgyis megtudjuk, addig meg ne menjen azon a cicaharc, hogy "ki a legnagyobb szlipnát rajongó".  rohog.gif (Mert az Chris:)) Olvasni róluk bárki tud, a te korodban én is éjt nappallá téve csak velük foglalkoztam. Most is foglalkozom velük, hiszen ők voltak az első zenekar, akikért kigyalogoltam volna Iowába. És nem azt mondom, hogy Corey = Slipknot, mert nem, csak kézzel-lábbal azt próbálom elmagyarázni, hogy nem olyan biztos, hogy ő tehet mindenről...

Profilomról bemásoltam. Nem muszáj elolvasnod, de megköszönném, ha figyelembe vennéd, mielőtt hülyeségeket állítasz rólam 110.gif Vagy ha nagyon akarod, akkor gyere és személyesen beszéljük meg, mert persze, hogy a gép előtt ülve bátor vagy. rolleyes.gif bár nem ajánlom, tudod, eléggé veszélyes vagyok laugh.gif

Azt hiszem eljött az ideje, hogy tisztába tegyem a dolgokat a Slipknottal kapcsolatban. Na ez hosszú lesz. Sokáig egy nagyon hosszú ömlengés állt itt, miszerint nekik köszönhetek mindent, s örökké szeretni és tisztelni fogom mindüket. Maggot voltam. Ha december 13 sohasem történt volna meg, akkor most is az lennék. Most is ugyanaz az ömlengés pöffeszkedne itt, nagy büszkeségben. De hát történt, ami történt, nem lehet kitépni a lapot a vaskos történelemkönyvből. 2010-ben elvesztettük Paulyt. Sokáig naponta mardosott, aztán egyre kevésszer, néha, még ma is fáj. Aztán egy darabig úgy tűnt, hogy - a körülményekhez képest - minden rendben lesz. Nagyon boldog voltam, de tényleg, mint egy kisgyerek, aki kezébe ragadhatta kedvenc édességét, vagy inkább sokkal boldogabb, a nap minden egyes percében, hosszú hónapokon át. S örömöm napról napra csak nőtt. Aztán, akár egy sorscsapás a semmiből jött 2013.12.13. Az a nap, ami tönkretett mindent, az a nap, ami kitépte belőlem az öröm utolsó szikráját is. Joeyból is. Először el sem hittem, úgy értem, mi van? Pont Ő? Ő, aki mindenkinél és mindennél jobban szereti azt zenekart? PONT Ő? Nem hittem, hogy ŐT bárki is kirúghatná, így még inkább megtörtem, azt hinvén, hogy ő döntött így. Ezernyi kusza gondolat tört rám, s a gondolatok csak jöttek és mentek, megállás nélkül. Őszintén? Másra sem tudtam figyelni. Minden mást kimosott a fejemből. Aztán jött január, s Joey kinyilatkozta, hogy nem ő lépett ki. Végigfutott rajtam egy apró örömhullám: Joey nem árult el. Aztán jött a düh: kirúgták Joeyt. Azt az embert, aki Pauly legjobb barátja, azt, aki a legtöbb dalt csinálta, azt, aki nevet adott nekik, azt, aki a legtehetségesebb és legképzettebb közülük... Joeyt. Pont ŐT, aki leginkább a magáénak mondhatná a zenekart. Ekkor döntöttem úgy, hogy el KELL felejtenem mindent. Én megpróbáltam, tényleg, egy darabig egész jól ment, de rá kellet jönnöm, hogy nem tudom elfelejteni azokat, akiknek az életemet köszönhetem. Óvatosan és lassan vissza kezdtem fogadni néhány dolgot: először elkezdtem STM-et és Murerdollst hallgatni, majd nagyon ritkán 'Knotot. Ezzel egyetemben ismételten leskelődtem Joey (és Paul) után. Ő bennük nem csalódtam. Nem játszották el a bizalmamat, nem hazudtak. Elfelejteni pedig nem tudom őket. Joey és Paul az én két igazi hősöm. Mivel... Pauly... "fallen", Joeyt elneveztem az utolsó hősünknek (ourlasthero). Hiába - annak a hét emberkének nem bocsátottam meg. Egyszer, ha fény derül az igazság talán egy-kettőnek megbocsátok, de újból (főleg nem annyira) nem fogom őket szeretni vagy tisztelni, pláne, hogy - még ha nem is mind a hét emberke döntött így, akkor is elárultak, hiszen csendben nézték társuk (ha szabd így hívnom) vesztét. Rendszeresen ma sem hallgatok 'Knotot, pedig már nagyon hiányzik, de még nem szabad, érzem.
2014. augusztus 10. 19:21 #895
- törölt felhasználó -    
Nem zavar, hogy sátánista elveket vallasz, nem is azért írtam úgy, csak képletesen. Nem, nem nézlek 10 évesnek, és én nem olyan típusú ember vagyok, aki gép mögött ülve bátor. Meg nem hiszem, hogy kétajtós szekrény lennél, és oda mernék állni eléd a hobbit magasságommal, de nem hiszem, hogy szükség lenne erre.
Nem szeretnék összeveszni senkivel, meg nem akarok itt a fórumban személyeskedni, ezért a többit privát üzenetben írom..
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. augusztus 12. 09:17 #896
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Fire and Caffeine- a lot of Nicotine- I’m going to burn so I better tell you everything
The Competition- The Superstition- Never mind ‘cause you’re never going to give in
It’s a Crisis, just how you like it- the same drama in a different disguise
I’m bound to walk with a target on my back- At least I’m ready for another attack
The Lord Of Lies/The Morning Star/You Had To Be Set Free
Opposing Sides/Your Choices Are/The Negative One and Me

Svengali- why are we the enemies? I never follow and I never make apologies
Your dementias are gonna getcha- because your walls can’t support each other
Settle for the Cynical- you’re so political
You’re getting ready ‘cause the first move is critical
Reciprocity- somebody’s listening- what did we learn from our time in captivity?
The Lord Of Lies/The Morning Star/You Had To Be Set Free
Opposing Sides/Your Choices Are/The Negative One and Me
The Negative One and Me
I Hope You Live/To See The Day/When Your World Goes Up In Flames
And As You Die/You See My Face/You’re The Only One To Blame

The Prescient/The Nascent/The Quotient (THEY ALL WILL FALL)
The Cystic/Symbolic/Condition (SYSTEMIC)
Egregious/Replete With/These Lesions (CONTAMINATE)
Succumb To/The Selfish/Creation (YOUR FAILURE)

No Accountability- Divisibility- I point a finger but it’s always looking back at me
The Centipede’s pulling on the mechanism- Unearthing scars of the cataclysm
When the Innocent- Begin to circumvent- The color fades but the picture is vibrant
What do you believe? Does it matter now? Turn away- The killer is disavowed
The Lord Of Lies/The Morning Star/You Had To Be Set Free
Opposing Sides/Your Choices Are/The Negative One and Me
The Negative One and Me
I Hope You Live/To See The Day/When Your World Goes Up In Flames
And As You Die/You See My Face/You’re The Only One To Blame
The Lord Of Lies/The Morning Star/You Had To Be Set Free
Opposing Sides/Your Choices Are
The Negative One
The Negative One
The Negative One
The Negative One and Me
2014. augusztus 12. 19:01 #897
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Mindenki erre várt XD

B.sszus, a Knot Festen Suicide Silence is lesz reklamalo.gif
2014. augusztus 12. 19:50 #898
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
2014. augusztus 12. 20:46 #899
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (Darkness @ 2014.08.12. 19:01)
Mindenki erre várt XD
B.sszus, a Knot Festen Suicide Silence is lesz reklamalo.gif


Remélem ez nem lesz Sour szintű dal, így egy durva után.

Japánban meg Bizkit is lesz, pedig régen hogy utálták egymást. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. augusztus 13. 16:25 #900
- törölt felhasználó -    
Idézet (lpmaskmancick @ 2014.08.12. 20:46)

Japánban meg Bizkit is lesz, pedig régen hogy utálták egymást. rohog.gif

Ezért irigylem a japánokat. biggrin.gif De azért már pár éve jóban vannak. biggrin.gif
63 oldal 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!