Starity

The Walking Dead (2010-)

44 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 11. 12:32 #361
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Jól játszik Chandler, azt meg kell hagyni. biggrin.gif
Most megint előtört a gyermeki, önző énje - azért ez valahol érthető, hisz nagyon hamar kellett "felnőnie". Egész aranyos volt, mikor meglátta a gyerekszobát, a gitárt, a lemezeket meg a tévét. biggrin.gif Élvezte a gondolatot úgy 1 percig, aztán eszébe jutott hol van, mi is történt. blush.gif
Apján verte le a haragját. Most kijöttek rajta az érzelmek, ez tetszett. Jó volt látni Mishon múltját is. Eddig nem sokat láttunk belőle. Viszont a jövő hetet jobban várom, most hogy tudom jön Daryl és a többiek. rohog.gif A jövő heti bemutató nagyon felkeltette a figyelmemet w00t.gif

plusz, plusz: Carl megemlítette Shane-t, hogy mi mindenre tanította meghajolo.gif

Plusz, plusz, plusz biggrin.gif : talán utoljára (?) láthattuk a kormányzót + Herschell feje zombiként ohmy.gif
2 felhasználónak tetszik: BlackRose69, House Of Wax
2014. február 11. 13:56 #362
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2014.02.11. 12:32)
 
Plusz, plusz, plusz biggrin.gif : talán utoljára (?) láthattuk a kormányzót + Herschell feje zombiként ohmy.gif


Hershel cry.gif

de most akkor Judith tényleg meghalt vagy csak Rick hiszi ezt? ohmy.gif remélem Apa most téved biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. február 11. 14:52 #363
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Idézet (B.Sziszkó @ 2014.02.11. 13:56)
Hershel  cry.gif 
de most akkor Judith tényleg meghalt vagy csak Rick hiszi ezt?  ohmy.gif remélem Apa most téved  biggrin.gif

Én egy régebbi Robert Kirkman-es interjúban azt olvastam, hogy vagy-vagy és kiderül a kilencedikei részben... Ehhez képest nem tudtunk meg az eddiginél többet Judith-ról. blink.gif

Egy újabb interjúban viszont már múlt időben utalt Judith-ra, valamint azt is mondta, hogy vannak olyan dolgok, amiket nem mutatnának a tévében, ergo, hogy egy járkáló széttép mondjuk egy kisbabát... De aztán ennek a végén is azt mondta, hogy viszonylag gyorsan választ kapunk a kérdéseinkre a babával kapcsolatban.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Alison Lerman
2014. február 11. 15:12 #364
- törölt felhasználó -    
Idézet (bajer @ 2014.02.11. 14:52)
Én egy régebbi Robert Kirkman-es interjúban azt olvastam, hogy vagy-vagy és kiderül a kilencedikei részben... Ehhez képest nem tudtunk meg az eddiginél többet Judith-ról.  blink.gif 
Egy újabb interjúban viszont már múlt időben utalt Judith-ra, valamint azt is mondta, hogy vannak olyan dolgok, amiket nem mutatnának a tévében, ergo, hogy egy járkáló széttép mondjuk egy kisbabát... De aztán ennek a végén is azt mondta, hogy viszonylag gyorsan választ kapunk a kérdéseinkre a babával kapcsolatban.


jajjj nagyon remélem, hogy nem történt semmi baja és Tyreese magával vitte mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. február 11. 15:23 #365
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (B.Sziszkó @ 2014.02.11. 15:12)
jajjj nagyon remélem, hogy nem történt semmi baja és Tyreese magával vitte  mellow.gif

de előzetesben semmi ilyesmit nem látni unsure.gif Persze lehet hogy későbbre tartogatják meglepinek, de remélem életben maradt.
2014. február 11. 21:27 #366
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
ÚJ PROMÓ (youtube-os, csak valamiért nem engedi belinkelni)
1 felhasználónak tetszik: BlackRose69
2014. február 12. 16:17 #367
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Elég rossz minőségű új promó, de kiderül belőle, hogy Tyreese-nál van Judith! yahoo.gif
4 felhasználónak tetszik: dave095, Bessie, BlackRose69, TheDanush
2014. február 12. 17:32 #368
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (bajer @ 2014.02.11. 21:27)
ÚJ PROMÓ (youtube-os, csak valamiért nem engedi belinkelni)

mert a linkben benne van az embed szó. Ilyenkor nem szokta belinkelni a videót valamiért. unsure.gif
2014. február 12. 19:48 #369
- törölt felhasználó -    
Idézet (bajer @ 2014.02.12. 16:17)
Elég rossz minőségű új promó, de kiderül belőle, hogy Tyreese-nál van Judith!  yahoo.gif


w00t.gif yahoo.gif
2014. február 15. 14:05 #370
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
6 felhasználónak tetszik: nightfever, House Of Wax, Toxic, BlackRose69, TheDanush, Marina Salvatore
2014. február 15. 21:34 #371
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (bajer @ 2014.02.15. 14:05)


Bírnám ha össze melegednének wink.gif
4 felhasználónak tetszik: bajer, BlackRose69, TheDanush, House Of Wax
2014. február 15. 22:18 #372
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Idézet (Empress @ 2014.02.15. 21:34)
Bírnám ha össze melegednének wink.gif

Én szintúgy.. : ) Ők a kedvenc párosom. heart.gif
2 felhasználónak tetszik: BlackRose69, House Of Wax
2014. február 17. 08:54 #373
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Nekem nagyon tetszett a múlt heti epizód is, meg ez is. Rossz így látni a kedvenceimet, de be kell vallani, már ideje volt, hogy történjen is végre valami. A börtönben már túl sok újat nem tudtak mutatni. Azt meg nem tudom, hogy ezek után kiderül-e valaha, ki is szabotálta a börtön biztonságosságát több alkalommal is azzal, hogy döglött állatok vérével odacsalogatta a járkálókat. Fontos momentum volna, szívesen végignézném, ahogy szétverik a fejét egy kővel. rolleyes.gif
SPOILER!
Carol és Tyreese.. rossz előérzetem van. unsure.gif
Judith!! thumbsup.gif meghajolo.gif
És ami Beth-t illeti, még ő járt a legjobban. A tuti befutóval kódorog, neki az égvilágon semmi baja nem lesz. biggrin.gif
Én egyébként a múlt heti részben megkedveltem Carlt. Szerintem sokat fejlődött az évadok során, és bár rengeteg hibát követett el, azért ő mégis csak egy gyerek, aki nem túl ideális körülmények között kénytelen élni és túlélni. És ami azt illeti, az ő túlélési esélyei még így is nagyobbak, mint az apjának. Az apja az égvilágon semmit nem fejlődött, és semmit nem tanult. Hibát hibára halmoz, hol azzal, hogy elhiszi magáról, hogy jó vezető és hoz egy gány döntést, hol meg azzal, hogy összeomlik, amikor a legnagyobb szükség volna rá, hogy ép maradjon. Esküszöm nem tudom hogy lehet ilyen átlagon aluli képességekkel rendelkező főhőst írni. Már bocsánat mindenkitől, aki kedveli Ricket. Nekem sajnos nem sikerült megszeretnem őt. Bár már nem is utálom, csak olyan semmilyen számomra. Valahogy azt látom, hogy mindenki okosabb, elszántabb, bátrabb, becsületesebb, mint ő, mégis még mindig itt vánszorog, évadról évadra. blink.gif Már nem is idegesít, egyszerűen hozzászoktam a jelenlétéhez. pardon.gif
Team Daryl, és Carolnak pokolian örülök. thumbsup.gif Alig várom, hogy találkozzanak végre. thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, BlackRose69, House Of Wax
2014. február 17. 11:47 #374
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2014.02.17. 08:54)
Nekem nagyon tetszett a múlt heti epizód is, meg ez is. Rossz így látni a kedvenceimet, de be kell vallani, már ideje volt, hogy történjen is végre valami. A börtönben már túl sok újat nem tudtak mutatni. Azt meg nem tudom, hogy ezek után kiderül-e valaha, ki is szabotálta a börtön biztonságosságát több alkalommal is azzal, hogy döglött állatok vérével odacsalogatta a járkálókat. Fontos momentum volna, szívesen végignézném, ahogy szétverik a fejét egy kővel.  rolleyes.gif 
SPOILER!
Carol és Tyreese.. rossz előérzetem van.  unsure.gif 
Judith!!  thumbsup.gif  meghajolo.gif 
És ami Beth-t illeti, még ő járt a legjobban. A tuti befutóval kódorog, neki az égvilágon semmi baja nem lesz.  biggrin.gif 
Én egyébként a múlt heti részben megkedveltem Carlt. Szerintem sokat fejlődött az évadok során, és bár rengeteg hibát követett el, azért ő mégis csak egy gyerek, aki nem túl ideális körülmények között kénytelen élni és túlélni. És ami azt illeti, az ő túlélési esélyei még így is nagyobbak, mint az apjának. Az apja az égvilágon semmit nem fejlődött, és semmit nem tanult. Hibát hibára halmoz, hol azzal, hogy elhiszi magáról, hogy jó vezető és hoz egy gány döntést, hol meg azzal, hogy összeomlik, amikor a legnagyobb szükség volna rá, hogy ép maradjon. Esküszöm nem tudom hogy lehet ilyen átlagon aluli képességekkel rendelkező főhőst írni. Már bocsánat mindenkitől, aki kedveli Ricket. Nekem sajnos nem sikerült megszeretnem őt. Bár már nem is utálom, csak olyan semmilyen számomra.  Valahogy azt látom, hogy mindenki okosabb, elszántabb, bátrabb, becsületesebb, mint ő, mégis még mindig itt vánszorog, évadról évadra.  blink.gif Már nem is idegesít, egyszerűen hozzászoktam a jelenlétéhez. pardon.gif 
Team Daryl, és Carolnak pokolian örülök.  thumbsup.gif Alig várom, hogy találkozzanak végre.  thumbsup.gif

talán éppen ebben különbözik minden egyébtől. Gondolj bele, a főhősök általában szuperügyesek, szupercuki, nekik soha semmi nem fáj, de ha igen, gyorsan túl lesznek rajta. Jó, néha nekem is sok, hogy mennyit szenved, de valahol megértem. Nem mindenki dolgozná fel olyan gyorsan, ha ilyesmik történnének. unsure.gif
Annak én is örülök, hogy végre kikerültek a börtönből, mert ott már nagyon nem tudtak jó sztorit összehozni. Most hogy ennyire szétszakadt a csapat, még jobb lesz a történet. biggrin.gif
És szerintem még valahol ki fog bukni az a patkányos sztori. unsure.gif
Örülök hogy végre újra láthatjuk Carolt, már nagyon vártam vissza.
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, BlackRose69, TheDanush, House Of Wax
2014. február 17. 14:13 #375
- törölt felhasználó -    
szerintem pont az a jó Rick-ben, hogy esendő, mint bármilyen átlagos ember... amennyi minden történt vele, nem csoda, hogy összeomlott.. egyébként amikor nagyon kell, akkor mindig ott van az élen és segít. (pl mikor beszabadultak a zombik a börtönbe az évad elején). azt meg aligha lehet felróni neki (ahogy pl Carl mindig teszi), hogy próbált normális életet teremteni a börtönben. beer.gif

jajj hát én úgy megörültem Judith-nak, hogy majdnem sírtam w00t.gif nagyon nagyon nagyon örülök, hogy nem bántották a babát thumbsup.gif
Lizzie és Mica viszont szerintem rém idegesítő. Jó, hogy gyerekek, meg lányok meg mit tudom én, de Carl legalább felnőtt a feladathoz és nem picsog állandóan.
Ty-t viszont most nagyon megkedveltem thumbsup.gif
Daryl és Beth meg tök jó együtt biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, TheDanush
2014. február 17. 17:13 #376
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Jó is lenne smileeee.gif

Valószínűleg forgatási kép (nagyon remélem) és jelent! valamit (NAGYON REMÉLEM). laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: bajer, TheDanush
2014. február 17. 21:28 #377
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Pillantások biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: nightfever, bajer, TheDanush, Empress, House Of Wax
2014. február 17. 21:36 #378
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Ebből a kis pszichopata Lizzie-ből nekem már nagyon elegem van... Én azt is kinézem belőle, hogy ő ölte meg Karen-éket és Carol csak falaz neki.
Ráadásul már szinte az is biztos, hogy ő volt az, aki még a börtönben patkányokkal etette a járkálókat, de ez, hogy simán megfojtott volna egy kisbabát, ez azért már rettenetesen durva. ohmy.gif


(+ kis jövőheti sneak peek)

2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Bessie
2014. február 17. 22:04 #379
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Idézet (bajer @ 2014.02.11. 00:27)
4x10 Inmates
5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, nightfever, Grace Benning, Bessie, Marina Salvatore
2014. február 17. 22:08 #380
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (bajer @ 2014.02.17. 21:36)
Ebből a kis pszichopata Lizzie-ből nekem már nagyon elegem van... Én azt is kinézem belőle, hogy ő ölte meg Karen-éket és Carol csak falaz neki.
Meg már szinte az is biztos, hogy ő volt az, aki még a börtönben patkányokkal etette a járkálókat, de ez, hogy simán megfojtott volna egy kisbabát, ez azért már rettenetesen durva. ohmy.gif
(+ kis jövőheti sneak peek)


Na igen, ez az, amit nem mertem kimondani. Hogy gondoltam erre, hogy Lizzie volt a patkányos. Elvégre elnevezte őket, kötődött hozzájuk valami beteges módon és hitte, hogy ők azért még emberek. Azt viszont nem hinném, hogy egyedül képes lett volna megölni két felnőtt embert, még akkor sem, ha betegek voltak. Bár, ha leszúrta őket, és aztán Carol rájött, és elkezdett falazni neki, az még lehetséges. De hogy az egészet egyedül csinálta, azt nem hinném. De jobb szeretném, ha mégis ő lenne a gyilkos, mert Carolnak sosem hittem el, hogy ő ölte meg Karent és Davidet. Carol egyszerűen nem ilyen. Lizie meg, szegény, egyszerűen csak egy kis pszichopata. Hibáztatni nem tudom érte, de nem is szeretem.
2 felhasználónak tetszik: bajer, Bessie
44 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!