Starity

The Walking Dead (2010-)

44 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 28. 12:04 #301
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Hajajj, alakul a molekula! w00t.gif Egyébként nem hiszek Carolnak. Nem tudom, valamiért nem hiszek neki. rolleyes.gif Glen meg... hát várható, hogy ezúttal megint olyan szereplőt fognak kinyírni, aki az elejétől fogva "velünk" van. Új szereplők jönnek és mennek, de az alapgárdából legutoljára Lorit is Andreát vesztettük el, de őket senki se szerette jóformán. Őket nem volt nagy kunszt kinyírni. Ha igazán nagyon akarnak ütni, most olyannak kell sorra kerülnie, akit a nézők nagyon szeretnek, de azért nem létfontosságú. Mégsem gondolnám, hogy Glen lesz az. Rá tippelne mindenki, de szerintem nagy meglepetés fog minket érni a végén. Ez egyre izgisebb! Darylék sztorija innentől kezdve totális lázban fog tartani. Én kicsit örülök, hogy így alakult, a börtön meg a karantén már egy kicsit uncsi volt. Gondoltam, hogy kitalálnak valamit, ami kimozdítja a sorit az egy helyben állásból. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: TheDanush, Bessie, House Of Wax
2013. október 28. 15:35 #302
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Spoiler veszélyes!
Szerintem a mostani rész nem volt valami nagy durranás, inkább a következő lesz az. Az elején a verekedést nem értettem, sőt nem is tetszett. Ez a Carl nagyon negatívan áll a dolgokhoz, sőt már megint kezdi játszani a nagy főnököt. Hershel eddig is szimpatikus volt, de most még inkább, milyen már, hogy bement segíteni az embereknek, közben tudta, hogy ez akár a vesztét is okozhatja. Valahogy éreztem, hogy Glenn megfog betegedni, nagyon sajnálom, mert én kedvelem, és remélhetőleg tőle nem fogunk búcsúzni. Amit Carol mondott még most sem hiszem el, rá tippeltem volna legutoljára, az egészben az a vicc, hogy Ty még odament hozzá és szívességet kért tőle, sőt Carol még a részvétét is kinyilvánította, én biztos vagyok benne, hogy Ty fülébe eljut majd az igazság, de akkor nagy balhék lesznek, az is biztos. Nagy izgalommal várom a következő részt, mert most már végre elkezdődnek a körömrágós jelenetek! w00t.gif
2 felhasználónak tetszik: BlackRose69, Bessie
2013. október 28. 17:23 #303
- törölt felhasználó -    
SPOILER
Az új rész szerintem sem volt valami nagy durranás. Voltak részek, amiket kifejezetten untam.
Szerintem az utolsó pillanatban majd megérkezik a gyógyszer, de szegény Hershel -en majd nem lehet már segíteni... és akkor mondjuk Maggie és Glenn kapcsolata is veszélybe kerülhet, mert ugye Hershel részben Glenn miatt "áldozta fel magát".. de ez csak tipp ugyebár. biggrin.gif
Carol-nak én sem hiszek... Biztos, hogy nem ő volt. Viszont kezd elég idegesítő karakter lenni (ahogy Ty is. Tudod, hogy szomorú, de akkor sem kéne feleslegesen kockáztatnia az életét..).
Szépen lassan Rick is kezdhetne kilábalni ebből a búskomor, zombi létből... smileeee.gif
Izgatottan várom a jövő hetet, ott biztos lesz egy-két lábon kihordott szívrohamom biggrin.gif
2013. október 29. 19:06 #304
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
HIVATALOS!! Az AMC berendelte a The Walking Dead 5. évadát is!!
11 felhasználónak tetszik: BlackRose69, Kawarimi, Bessie, Alison Lerman, Grace Benning, TheDanush, Zsófi765, csicsi20, nvirág, sMokEe.cLouD, House Of Wax
2013. november 04. 16:53 #305
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Na de kérem szépen, ez már azért sok volt Ricktől. Milyen jogon ítélkezik mások felett, miközben ő is elkövette a maga hibáit, amiket szégyell? Nekem például sokkal logikusabb Carol tette, hiszen tulajdonképpen idegenekről volt szó, akik nem nőttek a szívéhez és veszélyt hoztak akaratlanul is a szeretteire. Rick meg megölte a legjobb barátját, akivel együtt nőtt fel. Bármit is tett ellene Shane, legalább habozott volna, vagy kétségei lennének, vagy bűntudata, hiszen Shane akkor már nem volt épelméjű. Nem hiszem, hogy tisztában lett volna a tetteivel, illúziók és tévképzetek vezérelték. Mivel rosszabb akkor Carol, mint ő? Már megint istent játszik és ezt a Ricket még jobban nem szeretem, mint a tutyimutyit. dry.gif Daryl meg... hát csak ennyit tudok mondani róla: w00t.gif w00t.gif w00t.gif blush.gif wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, House Of Wax
2013. november 04. 18:49 #306
- törölt felhasználó -    
Nem tudom.. Én egyetértek Rick-kel, mert Shane teljesen bekattant és rátámadt Rick-re és meg akarta ölni... de Carol milyen alapon gyilkolt meg két ártatlan, csak mert köhögtek? Senki nem mondta, hogy nem fogják túlélni, akár meg is gyógyulhattak volna...
Bob-on kiakadtam, egy pillanatig azt hittem, Daryl lelöki a tetőről biggrin.gif wub.gif heart.gif
Kíváncsian várom megintcsak a jövő hetet, hogy a többi börtönlakó vajon hogy fogadja majd Rick tettét... w00t.gif
2013. november 05. 23:00 #307
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Mikor megölte Shanet ő sem volt teljesen magánál, vagyis "normális". Tudta, érezte mi lesz, mégis vele ment. Rick sem egy maszületett bárányka, és a többiek sem. Valahol érthető Carol, de azért a tette durva volt. magától hozott döntést, és akkor fogalma sem lehetett arról, hogy gyógyítható a dolog vagy sem? És ha igen? Megölt 2 ártatlan embert.
Tyt nagyon sajnáltam. Láthatja mindenki mennyire ki van borulva. Tényleg szinte öngyilkosságot akar elkövetni magán. Harcol, de mégis akarja. unsure.gif Váh, Darylt meg még mindig imádom. Én inkább azt hittem, hogy otthagyja a fenébe a piájával együtt. rohog.gif Nagyon jó jelenet volt. rohog.gif

Egyébként abban igaza volt Ricknek, ha a többiek megtudják, hogy Carol ölte meg a 2 embert, annak rossz vége lett volna. Ty tuti nem hagyta volna annyiban, de lehet hogy mások sem. unsure.gif Szerintem nem fogja nekik elmondani az igazat.
2 felhasználónak tetszik: TheDanush, House Of Wax
2013. november 06. 18:20 #308
- törölt felhasználó -    
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Rick elmondja-e az igazat a többieknek Carol távozásáról!
Sok oldalon mennek a találgatások. Egészen meredek verziókat is lehet olvasni (Daryl megöli Rick-et és hasonlók) biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. november 11. 16:20 #309
- törölt felhasználó -    
***Spoiler***

szerintem volt néhány szívrohamom..
Hershel -t még jobban szeretem, mint eddig (már ha ez lehetséges)!!
Maggie-t bírom, hogy eléggé erős nő lett a kis vidéki lányból. Csodálatos volt a jelenet, mikor Hershel-lel az üvegen át beszélgettek, majd ahogy megmentették Glenn-t cry.gif

a Rick - Maggie jelenetek is tetszettek. Tudtam, hogy Rick elmondja az igazat és szeretem Maggie-t, amiért megérti őt.

Amikor Rick lábát elkapta egy zombi vagy mikor Hershel-t megtámadta egy... jézus.. nem bírom sokáig az ilyen jeleneteket. mega_shok.gif

Ebben a részben elég erősek voltak a Rick - Carl részek is. A zombi támadásnál jól elintézték ketten a dolgokat, de Carl továbbra is idegesítő számomra... sad.gif
ahogy Lizzie is... sad.gif

A Rick - Hershel rész is tökéletes volt! Újfent kiderült, hogy lehet Hershel nem egy nagy zombi vadász, de tulajdonképpen ő tartja a lelket mindenkiben. Lelki támasz az összes szereplő számára. Mindenki apukája kicsit heart.gif

a vége.. WTF??? a Kormányzó visszatért!! ooo.gif
ott majdnem letettem a hajam!! biztos, hogy a következő rész körülötte fog forogni és bár őt sem bírom, de kíváncsi vagyok, mi történt vele a 3. évad fináléja óta.
továbbra is várom a többiek reakcióját Carol -lal kapcsolatban.

az utóbbi idők legjobb epizódja volt ez az utolsó. remélem továbbra is megmaradnak az izgalmak taps.gif
2013. december 02. 20:43 #310
- törölt felhasználó -    
Láttam már egy s mást, amióta nézem a sorozatot, de az amit a Kormányzó tett Hershellel, az egyszerűen kegyetlen. Ő volt a sorozatban az egyik ember, akit nagyon szerettem és fájó volt ilyen módon elveszteni. Tudtam, hogy Brian (ha már ezt a nevet vette fel) visszatérése semmi jót nem jelent, de ilyen brutalitást, szerintem még nem is produkált, mint most. Levágni valaki fejét ilyen módon embertelenségre vall és amilyen mázlija van a szíven szúrást és a pisztolylövést(?) is túléli, mert nem rémlik, hogy mutatták volna holtan, pedig igazán kiírhatnák már. Ráadásul még a kis Judithról sem derült ki, hogy akkor most meghalt vagy sem. A Grimes családnak még mit kell kiállnia a sorozat végéig?! Már ha meg is élik valaha. Ez a rész egyszerre volt brutális és szívszorító, hiszen az a fájdalom, ami Maggieék arcán volt az összefacsarja az ember szívét, hát még ha amúgy sincs toppon érzelmileg. Rendkívül megrázó volt ez a rész számomra. Lesz min rágódni a folytatásig.
5 felhasználónak tetszik: BlackRose69, Grace Benning, bajer, Alison Lerman, TheDanush
2013. december 02. 20:49 #311
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsmekaylie @ 2013.12.02. 20:43)
Láttam már egy s mást, amióta nézem a sorozatot, de az amit a Kormányzó tett Hershellel, az egyszerűen kegyetlen. Ő volt a sorozatban az egyik ember, akit nagyon szerettem és fájó volt ilyen módon elveszteni. Tudtam, hogy Brian (ha már ezt a nevet vette fel) visszatérése semmi jót nem jelent, de ilyen brutalitást, szerintem még nem is produkált, mint most. Levágni valaki fejét ilyen módon embertelenségre vall és amilyen mázlija van a szíven szúrást és a pisztolylövést(?) is túléli, mert nem rémlik, hogy mutatták volna holtan, pedig igazán kiírhatnák már. Ráadásul még a kis Judithról sem derült ki, hogy akkor most meghalt vagy sem. A Grimes családnak még mit kell kiállnia a sorozat végéig?! Már ha meg is élik valaha. Ez a rész egyszerre volt brutális és szívszorító, hiszen az a fájdalom, ami Maggieék arcán volt az összefacsarja az ember szívét, hát még ha amúgy sincs toppon érzelmileg. Rendkívül megrázó volt ez a rész számomra. Lesz min rágódni a folytatásig.

SPOILER
Dale-nél és még másoknál se oda nézett a kamera, mikor lelőtték. Szóval a Kormányzónak már vége, meg ha nem is lőtte le Lily, márpedig biztos vagyok benne, hogy lelőtte, a szúrástól amúgy is elvérezne.
1 felhasználónak tetszik: TheDanush
2013. december 02. 20:55 #312
- törölt felhasználó -    
Idézet (MsDeadpool @ 2013.12.02. 20:49)
SPOILER
Dale-nél és még másoknál se oda nézett a kamera, mikor lelőtték. Szóval a Kormányzónak már vége, meg ha nem is lőtte le Lily, márpedig biztos vagyok benne, hogy lelőtte, a szúrástól amúgy is elvérezne.


Igen, utána néztem én is különböző oldalakon, hogy akkor mi van, de ők is úgy értelmezték, hogy halott. Csak elég nagy mázlista volt eddig, azért gondoltam, hogy nem, de akkor legalább már nem okoz több szenvedést senkinek.
1 felhasználónak tetszik: TheDanush
2013. december 03. 07:31 #313
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
SPOILERES!

Azok után, amit a Kormányzó Hershel-lel tett, én bizony hagytam volna, hogy felzabálják a járkálók... reklamalo.gif Szerettem az öreget. Lassú volt és néha unalmas, de becsületes, jó ember és mindig azon fáradozott, hogy másokon segítsen. Persze értem én, hogy Michonne mondjuk érdekesebb figura, később belőle jobban lehet profitálni, meg amúgy is a nézők többnyire gyengéd érzésekkel viseltettek Hershel iránt, tehát érdemesebb volt vele végezni, de akkor is. Ez most nekem fájt. A kis Judith dolgában én még reménykedek, bár mivel a képregényben is halál a vége, csak sokkal hamarabb és maga a Kormányzó lövi le Lorival együtt, várható volt, hogy a sorozatban is meglépik ezt. Legalább látnunk nem kellett... sad.gif Az már tényleg sok lett volna, elég belegondolni is. Annak mondjuk örülök, hogy a börtönből újra az útra lépnek. Ideje volt kimozdulni, lépni valamerre. Jól kihasználták azt már másfél évadon keresztül, ha tovább húzzák, unalmas lett volna. De most nagyon utálom, hogy két hónapot várnom kell a folytatásra... blink.gif
4 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, *αηɢєℓ, TheDanush, House Of Wax
2013. december 04. 02:26 #314
- törölt felhasználó -    
a Judith kérdés engem is foglalkoztatott, ezért utána néztem és néhány oldalon azt írják, hogy Tyreese felkaptam, mikor elindult a gyerekekkel. mondjuk én ezt nem láttam, de lehet.. majd kiderül.
ami Hershel-lel történt.. nem tudom feldolgozni... sad.gif
ahogy Rick arcát sem a verekedés után... sad.gif
a Kormányzó megérdemelte, hogy meghaljon.

nagyon várom a februárt, hogy kiderüljön most akkor tényleg mi is van Judith-tal, mi van a csapat tagjaival és hogy találnak újra egymásra (már ha egymásra találnak..)

viszont a Rick elmondja Daryl-nek, hogy mi történt Carol-lal témát nagyon összecsapták, pedig hetek óta vártunk rá..
2 felhasználónak tetszik: BlackRose69, *αηɢєℓ
2014. január 23. 16:42 #315
BlackRose69
BlackRose69
|100% CUTE|
 
StátuszWrite your life & Read the chapters
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1123
Csatolások: 145
Azonosító: 196491
Offline offline
Előre is bocsánatot kérek, ha esetleg hülyeséget kérded, de nem vagyok éppen helyben, hogy ki-kivel ment szét a börtön után. Annyit tudok, hogy Daryl-Beth, Rick-Carl, Sasha-Bob-Maggie, Glenn a buszon volt, Tyrees elfutott Judith-al (?), Michone egyedül ment, és itt azzal a négy gyerekkel nem vagyok tisztában (vagy ha kihagytam valakit bocs), hogy azok most Tyrees-el vagy nem vele mentek, fogalmam nincs??? Valaki felvilágosítana, ha olyan kedves?!? blink.gif help.gif
2 felhasználónak tetszik: nightfever, Marina Salvatore
2014. január 23. 18:34 #316
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline


Jobbra számítottam
1 felhasználónak tetszik: Toxic
2014. január 23. 22:09 #317
- törölt felhasználó -    
Idézet (Empress @ 2014.01.23. 18:34)

Jobbra számítottam


ez alapján nem biztos, hogy elkezdeném nézni... Rick szinkronhangja borzalmas. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: TheDanush
2014. január 23. 22:12 #318
- törölt felhasználó -    
Idézet (BlackRose69 @ 2014.01.23. 16:42)
Előre is bocsánatot kérek, ha esetleg hülyeséget kérded, de nem vagyok éppen helyben, hogy ki-kivel ment szét a börtön után. Annyit tudok, hogy Daryl-Beth, Rick-Carl, Sasha-Bob-Maggie, Glenn a buszon volt, Tyrees elfutott Judith-al (?), Michone egyedül ment, és itt azzal a négy gyerekkel nem vagyok tisztában (vagy ha kihagytam valakit bocs), hogy azok most Tyrees-el vagy nem vele mentek, fogalmam nincs??? Valaki felvilágosítana, ha olyan kedves?!? blink.gif  help.gif


szerintem a gyerekek mind Tyrees -sal mentek (remélem Judith is vele van).
1 felhasználónak tetszik: BlackRose69
2014. január 23. 22:20 #319
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
el sem hiszem, hogy már csak 17 nap van hátra

3 felhasználónak tetszik: Bessie, TheDanush, BlackRose69
2014. január 24. 21:27 #320
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
2 felhasználónak tetszik: Bessie, TheDanush
44 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!