Starity

The Walking Dead (2010-)

44 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 16. 13:35 #281
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Hali!happy.gif
Unokatestvérem ajánlotta ezt a sorozatot, s a képeket elnézve nagyon izgalmas tűnik, nem tudna nekem valaki egy linket küldeni, ahol online magyar felirattal - vagy anélkül - meg tudom nézni?
2013. július 24. 20:22 #282
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet (TheDanush @ 2013.07.16. 13:35)
Hali!happy.gif
Unokatestvérem ajánlotta ezt a sorozatot, s a képeket elnézve nagyon izgalmas tűnik, nem tudna nekem valaki egy linket küldeni, ahol online magyar felirattal - vagy anélkül - meg tudom nézni?

Már lényegtelen, megtaláltam!

The Walking Dead fanatikus lettem!
Én ki vagyok készülve, előzőhéten kezdtem el nézni, de már a harmadik évad 10. részénél tartok. Egyszerűen ez a sorozat megunhatatlan! Bár az első évad bevezető epizódja nagyon unalmas sikeredet, így kételkedtem a sorozat sikerében. Az elején féltem, hogy nem tudok majd aludni, hiszen ebben a sorozatban aztán tényleg mindent mutatnak. Nem igazán csipem a horrorokat, de a TWD tényleg nézhető horror sztori.
Azt gondoltam, hogy a zombi téma már nagyon unalmas, de tévedtem. Lassan befejezem a harmadik évadot - ami egyébként az eddigi legjobb évad -, s alig várom a negyediket, azt olvastam, hogy az lesz az eddigi legjobb széria. Nem mellesleg szívesen megnézném, hogy hogy sminkelik ki a zombikat.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, House Of Wax
2013. július 24. 20:33 #283
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Hali!
Remélem nem bánjátok, hogy csatlakozok! smileeee.gif Én már a kezdetektől fogva imádom a sorozatot. blush.gif
Az előzetes nagyon király lett, nem bírok várni októberig! blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Empress, TheDanush
2013. július 25. 21:54 #284
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Ma hivatalosan is befejeztem az eddigi részeket, és be kell vallanom, a világ egyik legjobb sorozata! A történet, a látványvilág, a karakterek mind tökéletesek! Talán a legjobban azok idegesítettek, hogy tök sok karaktert kiiktattak, akiket imádtam és az új események a kormányzóval. Az elején még tűrtem- tűrtem, hogy sorra esnek ki a jobbnál- jobb szereplők, de már besokalltam. Shane karaktere annyira nem fog hiányozni, mert a halálához közeledve nagyon idegesített a viselkedése, főleg, hogy Ricket meg akarta ölni, és hogy csak a gyilkolás vezérelte. Andrea se állt közel a szívemhez, sőt egyenesen utáltam, úgyhogy az ő halálának nagyon örülök - tudom nem szabad ilyet mondani. Lori, halála kicsit meglepet, s eléggé rossz is volt. Láttam, hogy Rick hogy viseli és kezdtem félni, hogy teljesen összeomlik lelkileg, de szerencsére nem így történt. A kis vasgyúró váratlanul ért, mert tök azt hittem, hogy zombiként születik meg. És akit nagyon, de nagyon sajnálok az, Merle. Igaz, tudot "néha" bunkó, s*ggfej, öntelt barom lenni, de ő egy igazi túlélő volt, és ahogy Darylt szerette és védte, egyszerűen szívem szakad megérte. Rendes volt tőle, hogy feláldozta magát. A kormányzót meg annyira rühellem, egyszerűen a hányinger kap el tőle, szemrebbenés nélkül lemészárolta a "családját", remélem a negyedik évadban nem tűnik majd fel. Nem tudom, hogy fogom kibírni októberig, főleg egy ilyen évadzáró epizód és előzetes után. Az egyik kedves barátom olyan jó hírt osztott megvélem, hogy most teljesen a padlón vagyok.(2021-ig van aláírva a szerződés!!! w00t.gif )
2 felhasználónak tetszik: Bessie, House Of Wax
2013. október 14. 11:27 #285
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Jelentem alássan, megnéztem a 4. évad első epizódját. Hát basszus! Nekem speciel nagyon tetszett. Lehet, hogy azért, mert hosszú volt a várakozási idő, de nagyon bele tudtam élni magam. Szerintem ez az egyik legjobb évadnyitó a sorozat történetében. Már rögtön az az első epizódban benne volt minden, amiért szeretem ezt a sorozatot, és olyan cliffhangerrel zártak, ami tuti kiakadás szerintem mindenkinek és rengeteg kérdést vet fel. Hogyan? Miért? Mi ez? Mi lesz ebből? Most akkor mi van? Áááá, erről a sorozatról én nem tudok leszokni, amíg ennyire hűek ehhez a tematikához és hangulatvilághoz. Már arra is gondoltam, hogy totál mazochista vagyok, elvégre vidám dolog nem sok történik benne, ellenben vér, halál, sokkoló jelenetek és rengeteg mélyben mozgolódó és feltörő emberi dráma dögivel van benne. Biztosan mazochista vagyok, de nekem ez a sorozat abszolút etalon. Még a Game of Thrones-nál is jobban szeretem. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: goldman, TheDanush, Bessie, House Of Wax
2013. október 14. 18:53 #286
- törölt felhasználó -    
Nagyobb durranásra számítottam járkálók terén, de az új szereplők érdekesek, az a Bobby vagy kicsoda pedig szerintem még nem kevés meglepetést fog okozni. Daryl és Carol még mindig jó páros, Rick meg ugyanúgy meg van zakkanva, mint eddig. Michonne pedig nem fog leállni, míg rá nem talál a Kormányzóra. biggrin.gif Meg is értem. Ú, amúgy az áruházas jelenet beteg volt, főleg ahogy a járkálók potyogtak be a tetőn, a végén meg a helikopter is. Húúúú, a szemüveges srác, aki a végén összeesett tuti lemészárolja a fél csapatot. xD Miért nem két részt kaptunk?? Hol van még a jövőhét? VÁROM NAGYON, ó és drága Daryl, annyira jól áll ez a haj <3 wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. október 17. 13:28 #287
vickistarlet
vickistarlet
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.01.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 0
Azonosító: 179142
Offline offline
Would appreciate new stills
2013. október 17. 19:12 #288
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Előttem már mindent leirtatok. biggrin.gif megunhatatlan sorozat. rohog.gif Iszonyatosan várom a folytatást. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: TheDanush, Grace Benning
2013. október 19. 23:08 #289
- törölt felhasználó -    
nem tudom feldolgozni, hogy Rick mennyire jóóóó wub.gif kíváncsi vagyok, meddig marad még ilyen zakkant és hogy végül mi (vagy ki) zökkenti ki ebből az állapotból..!
Daryl -en megborultam, nagyon mókás! Rick mellett a másik nagy kedvencem. smileeee.gif
Zack-et sajnáltam sad.gif
az epizód vége igencsak érdekes folytatást feltételez.. húú várom nagyon! w00t.gif

valóban megunhatatlan sorozat, remélem tartják a színvonalat... thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. október 20. 12:26 #290
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Én viszont sokakkal ellentétben szerettem Shane-t is. Igaz, fura egy fazon volt néha. biggrin.gif Sőt, a kormányzót is szerettem, még ha egy son of a b*tch fazon is volt. rohog.gif Abszolút kedvenc szintén Rick és Daryl, de szeretem Glennt is. Viszont nem piskóta a kissrác, Carl is. ohmy.gif
4 felhasználónak tetszik: Kazuo, TheDanush, Grace Benning, House Of Wax
2013. október 20. 18:23 #291
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2013.10.20. 12:26)
Én viszont sokakkal ellentétben szerettem Shane-t is. Igaz, fura egy fazon volt néha. biggrin.gif Sőt, a kormányzót is szerettem, még ha egy son of a b*tch fazon is volt. rohog.gif Abszolút kedvenc szintén Rick és Daryl, de szeretem Glennt is. Viszont nem piskóta a kissrác, Carl is. ohmy.gif

Shane-t az elején még én is kedveltem, de ahogy közeledtünk a halálához egyre makacsabb és idegesítőbb lett. Lehet, hogy csak az elvakultság beszél belőlem, mert ugye Shane meg akarta ölni Ricket, ő pedig igen közel áll a szívemhez. Szeretted a kormányzott? Én annyira nem voltam megbékélve vele. Készülj, mert szerintem nem sokára hallani fogunk róla. Amúgy az osztálytársaimmal a kis Carl-t beszéltük, szerintünk nagyon elszaladt vele a ló, próbálja az apját utánozni, pedig még csak gyerek. Fúú, már nagyon várom a mai részt, kíváncsi vagyok, hogy kiktől kell elbúcsúznunk, bár a börtönt nagyon sajnálom, mert remek kis helyt csináltak belőle.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. október 20. 21:43 #292
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (TheDanush @ 2013.10.20. 18:23)
Shane-t az elején még én is kedveltem, de ahogy közeledtünk a halálához egyre makacsabb és idegesítőbb lett. Lehet, hogy csak az elvakultság beszél belőlem, mert ugye Shane meg akarta ölni Ricket, ő pedig igen közel áll a szívemhez. Szeretted a kormányzott? Én annyira nem voltam megbékélve vele. Készülj, mert szerintem nem sokára hallani fogunk róla. Amúgy az osztálytársaimmal a kis Carl-t beszéltük, szerintünk nagyon elszaladt vele a ló, próbálja az apját utánozni, pedig még csak gyerek. Fúú, már nagyon várom a mai részt, kíváncsi vagyok, hogy kiktől kell elbúcsúznunk, bár a börtönt nagyon sajnálom, mert remek kis helyt csináltak belőle.

Én azért valahol Shane-t is megértettem. szerelmes volt, és nem tudta, hogy Lori gyereke az övé, vagy Rické? unsure.gif És egyébként is, az első évadban, ő gondoskodott mindenkiről. (szinte mindenkiről) A végén meg bekattant, oszt cső. biggrin.gif

Egyébként a színészt szeretem jobban, de szerintem a kormányzó karaktere is nagyon jó. biggrin.gif Ahogy kiselőadásokat tartott az embereknek, meg Andreanak, aztán kiderült, hogy milyen rohadék, de mégis úgy adta elő, hogy neki legyen jó. Egyszerűen imádtam utálni. _nevet.gif

Na igen, Carlnak nem egyszer volt nagyon meleg helyzetben. Nem egyszer elszállt vele a ló. És Rick sem önmaga. Nagyon megzuhant. Viszont emlékszel a 3-ik évad végére? biggrin.gif Aaaaz nagyon állat volt. Mikor benyögte, hogy ez nem demokrácia, mostantól mindenki azt csinál, amit ő mond. biggrin.gif
Na akkor szerintem minden TWD néző nagyon sűrűn pislogott. Én speciel felkiáltottam, hogy "a k*rva életbe" _nevet.gif

Hát igen, a börtön. valahogy sejtettem, hogy már nem lesznek ott sokáig, hisz túl jól berendezkedtek. Az írók meg nem akarnak dolgokat ismételni, úgyhogy újra útra kel a csipet csapat. (ami már nem is olyan csipet biggrin.gif )
2 felhasználónak tetszik: TheDanush, House Of Wax
2013. október 21. 06:31 #293
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2013.10.20. 21:43)
Én azért valahol Shane-t is megértettem. szerelmes volt, és nem tudta, hogy Lori gyereke az övé, vagy Rické? unsure.gif És egyébként is, az első évadban, ő gondoskodott mindenkiről. (szinte mindenkiről) A végén meg bekattant, oszt cső. biggrin.gif
Egyébként a színészt szeretem jobban, de szerintem a kormányzó karaktere is nagyon jó. biggrin.gif Ahogy kiselőadásokat tartott az embereknek, meg Andreanak, aztán kiderült, hogy milyen rohadék, de mégis úgy adta elő, hogy neki legyen jó. Egyszerűen imádtam utálni. _nevet.gif 
Na igen, Carlnak nem egyszer volt nagyon meleg helyzetben. Nem egyszer elszállt vele a ló. És Rick sem önmaga. Nagyon megzuhant. Viszont emlékszel a 3-ik évad végére? biggrin.gif Aaaaz nagyon állat volt. Mikor benyögte, hogy ez nem demokrácia, mostantól mindenki azt csinál, amit ő mond. biggrin.gif 
Na akkor szerintem minden TWD néző nagyon sűrűn pislogott. Én speciel felkiáltottam, hogy "a k*rva életbe" _nevet.gif 
Hát igen, a börtön. valahogy sejtettem, hogy már nem lesznek ott sokáig, hisz túl jól berendezkedtek. Az írók meg nem akarnak dolgokat ismételni, úgyhogy újra útra kel a csipet csapat. (ami már nem is olyan csipet biggrin.gif )

Egyszerűen imádtam utálni igen, így valóban helyén való. Ha jobban belegondolok, én még jókat is szórakoztam rajta, főleg a mostani kinézetén, gondolok én itt a "kalózos a kinézetem, ezért menő vagyok" dologra.rohog.gif
Egyetértek veled, Rick baromira megzuhant, amit nagyon sajnálok. Igen, igen, én is felnéztem, hogy most akkor itt mi lesz, de szerintem teljesen jogos volt a kijelentése, hiszen a régi emberek (a börtönbe lakok) nem akarták befogadni az újakat, amit egyrészt igazságtalannak tartok, jó megértem én, hogy nehezen bíznak meg egymásba, de kérem szépen, a zombikat csak emberekkel tudják legyőzni.
Még nem néztem meg az új részt, de szerintem most a régiek közül is meghal valaki, tippelnék én itt Carlra, vagy Glennre.
De amúgy csak engem idegesít, hogy a harmadik évadban csak új sorra hulltak ki a jó karakterek?
2013. október 21. 12:26 #294
- törölt felhasználó -    
Még én sem láttam az új részt, de "jó lenne" ha valaki meghalna a régiek közül. Úgy értem ezt, hogy rengeteg sorozat fásul bele abba, hogy tonna szám hozzák be az új karaktereket csak azért, hogy legyen kinek elhullani.. Remélem a TWD alkotók nem esnek ebbe a hibába.
Szerintem Beth, Maggie vagy Glenn, akik nem sok vizet zavarnak...

Az jutott eszembe, hogy ha Judith -tal történik valami, ő is zombi lesz ? blink.gif blink.gif
2013. október 21. 13:50 #295
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Beszélgetéshez hozzákapcsolódva, I love Shane, iszonyatosan. Még mindig! Abszolút és kérdés nélkül a a kedvenc karakterem volt, a megőrülésével és a személyes, tragikus drámájával együtt. Így volt kerek, egész. Remek, izgalmas karakter volt és nagyon mély, erős dráma játszódott le a lelkében. A legjobb. Csoda, hogy a halála után még mindig nézem a sorozatot, mert más szereplő nem mozgat meg így. Igazából Darylt meg Carolt kedvelem, de őket is csak kedvelem. Viszont a sorozat remekbe szabott. Én megnéztem reggel az új részt és azt kell mondjam, elég hamar belecsaptak a lecsóba. Bár visszatér egy motívum, ami már a 3. évadban is megvolt és nem derült fény a megoldásra. Remélem most majd fog és választ kapunk pár nyitott kérdésre. Kicsit többet vártam amúgy ettől az epizódtól, de nem volt olyan lehengerlő. Viszont a cliffhanger ismét remek, szóval come soon sunday! (illetve monday, az én szemszögemből. biggrin.gif )
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. október 21. 16:56 #296
- törölt felhasználó -    
Hát, a zombitámadás és a kerítéses ügy egy átlagos dolog volt, szerintem laza egy rész volt, láthattunk már erősebbet is, de ennek ellenére tetszett. Viszont nekem nem tetszik, hogy egy emberke folyton keresztbe tesz a többieknek. Ki eteti a járkálókat, és ki égette el a csajt meg a srácot? Már az előző évadban is volt valaki, aki beengedett néhány járkálót a börtönbe, szóval nagyon kíváncsi lennék rá, ki a rák akar rosszat a csapatnak. Hú, el sem hiszem, hogy vége lett, olyan rövidnek tűnt. Várom már a következőt! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: TheDanush, Bessie
2013. október 21. 18:40 #297
- törölt felhasználó -    
húúú ez is remek rész volt! Egy pillanatig azt hittem, át fogják törni a kerítést.. w00t.gif
Rick-et egyre jobban sajnálom... meg a röfiket cry.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. október 21. 18:55 #298
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (LittleWalker @ 2013.10.21. 16:56)
Hát, a zombitámadás és a kerítéses ügy egy átlagos dolog volt, szerintem laza egy rész volt, láthattunk már erősebbet is, de ennek ellenére tetszett. Viszont nekem nem tetszik, hogy egy emberke folyton keresztbe tesz a többieknek. Ki eteti a járkálókat, és ki égette el a csajt meg a srácot? Már az előző évadban is volt valaki, aki beengedett néhány járkálót a börtönbe, szóval nagyon kíváncsi lennék rá, ki a rák akar rosszat a csapatnak. Hú, el sem hiszem, hogy vége lett, olyan rövidnek tűnt. Várom már a következőt! biggrin.gif


Na, igen, erre a motívumra céloztam a hozzászólásomban, csak nem akartam ennyire spoilerezni. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. október 21. 19:47 #299
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
A mindenit, ezek nagyon értenek ahhoz, hogy izgalmas résznél hagyják abba! Nekem ez a rész jobban tetszett, mint az első, de a kis malacokat nagyon sajnáltam. Mellesleg engem is nagyon érdekel, hogy ki eteti a járkálókat, s hogy ki ölte meg Karenéket, de egy biztos, aki elkövette ezeket arra hajt, hogy a bent lévők vitatkozzanak, s szerintem jó úton halad, mert az előzetesből is érezni lehetett a feszültséget. A másik dolog, amit nem értek az az, hogy Michonne miért sírt, amikor a kis picurka, Judithot fogta? Nem is tudom, én még mindig nem békéltem meg azzal a Carl gyerekkel, és szerintem rohadtul nem hiányzik oda még több kiskölyök - gondolok én itt arra a két szőke leányzóra. Annyira várom már a jövőhét hétfőt!w00t.gif
2013. október 21. 20:09 #300
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Most néztem meg én is. biggrin.gif Jó rész volt ez is. meghajolo.gif
Az a titokzatos ember elég rohadék. Kíváncsi vagyok, hogy ki lesz az? unsure.gif Szerintem az újak közül valaki.
A kismalacokon én is kiakadtam egy pöttyet, és ahogy elnéztem Rick sem repesett az örömtől. unsure.gif
Michone-nak biztos van valami a múltában, ami miatt kiakadt a baba miatt. majd megtudjuk. biggrin.gif Az viszont nagyon tetszett, mikor Rick újra felcsatolta a fegyverét. biggrin.gif á, nagyon várom a kövi részt.


(u.i.: én már megszoktam, hogy mindig a legjobbnál hagyják abba. rohog.gif )
3 felhasználónak tetszik: TheDanush, csicsi20, House Of Wax
44 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!