Starity

Idézetek

344 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 02. 02:20 #361
- törölt felhasználó -    
"Amikor lemondunk az álmainkról és megtaláljuk a békét, van egy rövid nyugodt időszakunk. De a halott álmok elkezdik gyötörni a bensőnket, és tönkreteszik a környezetünket is. Amit el akartunk kerülni a harcban - a csalódást és a vereséget -, az lesz gyávaságunk kegyetlen hagyatéka."

"Az élet rövid. Túl rövid ahhoz, hogy egyetlen másodpercig is olyasvalakire pazarold, aki nem becsül meg, nem értékel."

"A szerelem mindig más. Mindegy, hogy hányszor szeretünk életünkben, egyszer, kétszer vagy tízszer: az új szerelem mindig ismeretlen. A szerelem vagy a pokol fenekére taszít, vagy a mennyországba röpít, de egy biztos: valahova eljuttat. És nem utasíthatjuk vissza, mert létünk alapfeltétele. Ha nem merjük elfogadni, éhen halunk egy karnyújtásnyira a fától, amely hiába kínálja gyümölcseit. Mindenütt a szerelmet kell keresnünk és vállalnunk kell, hogy esetleg órákig, napokig vagy akár hetekig szomorúak és csalódottak leszünk miatta. Mert abban a pillanatban, amikor elindulunk keresni a szerelmet, ő is elindul, hogy megtaláljon minket."

"Nagy bátorság kell ahhoz, hogy egy ember fenntartás nélkül engedje szeretni magát. Bátorság, csaknem hősiesség. A legtöbb ember nem tud szeretetet adni és kapni, mert gyáva és hiú, fél a bukástól. Szégyelli, hogy odaadja, s még sokkal inkább szégyelli, hogy kiadja magát a másiknak, elárulja titkát. Azt a szomorú, emberi titkot, hogy szüksége van gyengédségre, nem tud meglenni nélküle."
2 felhasználónak tetszik: Glamster, Nikikke
2011. augusztus 04. 11:28 #362
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Kitörlöm az üzeneteid, kitörlöm a mosolyod, kitörlöm az illatod. Száműzlek az emlékeimből, és a gondolataimból. Nem más, csak egy feledésbe merült hiba maradsz a szívem legmélyén.
2 felhasználónak tetszik: Claudiia, andiii
2011. augusztus 13. 20:23 #363
Claudiia
Claudiia
directioner ♥
 
Státusz~elmúlik~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.01.
Hozzászólás: 1856
Csatolások: 371
Azonosító: 144535
Offline offline
Idézet (silenc @ 2011.08.04. 11:28)
Kitörlöm az üzeneteid, kitörlöm a mosolyod, kitörlöm az illatod. Száműzlek az emlékeimből, és a gondolataimból. Nem más, csak egy feledésbe merült hiba maradsz a szívem legmélyén.


ez annyira találó arra amit most érzek mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: silenc
2011. augusztus 13. 20:32 #364
SelenaGomezFan
SelenaGomezFan
visszatérő vendég
 
StátuszBoldog új évet mindenkinek!!♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.17.
Hozzászólás: 210
Csatolások: 16
Azonosító: 133399
Offline offline
Ha egy nap úgy érzed, sírnod kell... Hívj engem. Nem ígérem, hogy meg foglak nevettetni... De sírhatok Veled.

Ha egy nap el akarsz futni... Ne félj engem hívni. Nem ígérem, hogy megkérlek, állj meg... De futhatok Veled.

Ha egy nap senkit sem akarsz hallani... Hívj engem. Ígérem, Veled leszek és ígérem, csendben leszek.

De ha egy nap hívsz... És nincs válasz... Gyere gyorsan, látogass meg! Lehet, hogy nekem van Rád szükségem.

wub.gif wub.gif
3 felhasználónak tetszik: Claudiia, Amy4, Riley13
2011. augusztus 13. 20:33 #365
SelenaGomezFan
SelenaGomezFan
visszatérő vendég
 
StátuszBoldog új évet mindenkinek!!♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.17.
Hozzászólás: 210
Csatolások: 16
Azonosító: 133399
Offline offline
wub.gif
"Felírtam a neved egy papírra, de véletlen eldobtam,
Felírtam a neved a kezemre, de elmosódott,
Felírtam a neved a homokba, de a hullámok elmosták,
Felírtam a neved a szívembe, és örökre itt maradtál."
wub.gif
3 felhasználónak tetszik: csillámpor, dóóra, Sellycica
2011. augusztus 13. 20:35 #366
SelenaGomezFan
SelenaGomezFan
visszatérő vendég
 
StátuszBoldog új évet mindenkinek!!♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.17.
Hozzászólás: 210
Csatolások: 16
Azonosító: 133399
Offline offline
"Nem az számít, hogy egy hatalmas óceán partján gyönyörködsz a naplementében, vagy lopott perceidben egy pici tó kacsáit nézed. Csak az számít, ül-e melletted valaki."
2011. augusztus 13. 20:38 #367
xoxo XD XP xoxo
xoxo XD XP xoxo
új tag
 
StátuszI miss you!:"|az avatart agyon köszönöm House Of Vaxnak!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.20.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 30
Azonosító: 153386
Offline offline
Oly furcsák vagyunk mi emberek,

a lelkünk sir az ajkunk nevet.

Egymásrol azt hisszük,boldog talán,

s irigykedünk minden szaván.

Azt hisszük,ha a másik szeme ragyog

gondolatai tiszták,szabadok.

S nem vesszük észre,hogy vennénk észre

ha könnyei égnek csillogo szmében.

Hazugság az egész életünk,

hisz akkor is sirunk,ha nevetünk.
2011. augusztus 13. 20:40 #368
Eszter655
Eszter655
asylum
 
Státuszfilozofálok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 6256
Csatolások: 679
Azonosító: 134102
Offline offline
“Mindenki hallja,hogy mit mondasz,a barátok meghallják azt,amit mondasz,de az igazi barát figyel arra is,amit nem mondasz ki.”
1 felhasználónak tetszik: nora rose
2011. augusztus 13. 20:42 #369
- törölt felhasználó -    
Árva bolond, aki mindent kicsinyell, mert maga is oly kicsi.
2011. augusztus 13. 21:09 #370
- törölt felhasználó -    
"A szerelem mindent pótol, de a szerelmet nem pótolja semmi."

"Az élet ajándék, melyet vissza kell adni, de addig is boldognak kell lennünk."
2011. augusztus 14. 10:11 #371
Samballa100
Samballa100
visszatérő vendég
 
StátuszReszkessetek sznobok, ripacsok!!!! Visszatértem! xDD Ba' Dum Tss....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.24.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 264
Azonosító: 133782
Offline offline
"Ki görcsösen glóriát, csak skarlát betűt kap, aki mindent akar látni az lesz legelőbb vak."


"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."-Hofi Géza


„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)


„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola


"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona


és az egyik kedvencem biggrin.gif

Alapból Minden Barca vs Real meccset úgy kell elkezdeni, hogy kiállitják Pepét. A vonalbiró ellenőrzi a hálót, a 4. biró a digitális táblát, közben a fő biró kiállitja pepét, csak úgy szimplán.- "az év HSZ-e egy olyan gyereké volt, aki a legnagyobb fanatikusok egyike"
2011. augusztus 16. 23:38 #372
- törölt felhasználó -    
"Egy ölelés (...) sokkal többet jelent két test érintkezésénél. Egy ölelés azt jelenti: nem vagy fenyegető, nem félek ennyire közel kerülni hozzád, el tudok lazulni, otthon érzem magam, védett helyen, ahol megértenek. A hagyomány szerint valahányszor szívből átölelünk valakit, egy nappal meghosszabbodik az életünk."

"Az idő múlik. Még ha lehetetlennek tűnik is. Még akkor is, ha a másodpercmutató minden egyes kattanása olyan fájdalmas, mint a vér lüktetése a felsebzett bőr alatt. Nem egyenletesen múlik, hanem furcsa megiramodások és hosszan tartó, üres ácsorgások követik egymást, de mégiscsak múlik."

"Az ember csak azután kezdi értékelni a dolgokat, amikor már elvesztette."
2011. augusztus 17. 13:42 #373
Andyka98
Andyka98
 
StátuszBuli van ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.01.
Hozzászólás: 667
Csatolások: 5
Azonosító: 130361
Offline offline
Én leírom pár a kedvenc számomból a soraimat!

Katy Perry:Last Friday Night heart.gif
"Yeah,I think we're broke the law,always say we gonna sto-op,woaah"
"Pictures of last night"
"There's a stranger in my bed,there's a pounding in my head"
2011. augusztus 18. 11:03 #374
- törölt felhasználó -    
Takács Nikolas-Eggyel több csillag van az égen:
Csendben nézz rám, ne szólj, csak figyeld a szám, halld meg az imám, és értsd meg, hogy miért fáj. Eggyel több csillag van az égen, eggyel több seb van, ami éget, de nincs az a teljesség, az a békesség. Már elhalkult minden hang, és kép, s némán zenélsz. Ismerem a dalt, mit dúdolsz, értem, de alig hallom, miért vagy oly távol, és miért nem érsz haza mától? Eggyel több csillag van az égen, eggyel több seb van, ami éget, de nincs az a földi fény, ami mindig ég, minden dal egyszer véget ér, de te bennünk mégis élsz! wub.gif
2011. augusztus 19. 09:17 #375
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Igen őrült vagyok... menthetetlenül,bolondul, szenvedélyesen, átkozottul őrült és gyakran úgy érzem ez az egyetlen dolog ami miatt ennyi mindent túlélek és kibírok ezen az őrölt világon...
2011. augusztus 19. 13:04 #376
- törölt felhasználó -    
"Táncolok míg élek,mert tánc nélkül nincs élet"

"A jó barátok olyanok mint a csillagok,nem mindig látod őket de tudod hogy vannak"
2011. augusztus 19. 15:07 #377
Blanka098
Blanka098
 
StátuszHallgatni arany - beszélni Petőfi. (Karinthy Frigyes)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1141
Csatolások: 563
Azonosító: 137399
Offline offline
"Szeretni semmi. Ha szeretnek, az már valami. Ha szeretsz és szeretnek, az a minden."
T. Tolis
1 felhasználónak tetszik: Claudiia
2011. augusztus 19. 15:13 #378
Blanka098
Blanka098
 
StátuszHallgatni arany - beszélni Petőfi. (Karinthy Frigyes)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1141
Csatolások: 563
Azonosító: 137399
Offline offline
P-mobil-Roctóber w00t.gif thumbsup.gif
Kövéren és kopaszon
A hangerőt már nem bírom
De ha már eljöttetek
Egy kicsit még ilyen leszek

Elkopik a bőrnadrág
A hosszú hajat levágják
Meghíznak a rockerek
Akkor is ilyen leszek

Megyek az út másik felén
Kemény kő a szívem helyén
Véssd fel, jegyezd meg jól
Hogy Rocktóberben születtem én

Eltűnik a diszkóláz
Összedől az üvegház
Ágyamban már kisgyerek
Akkor is ilyen leszek

Megyek az út másik felén
Kemény kő a szívem helyén
Véssd fel, jegyezd meg jól
Hogy Rocktóberben születtem én

Sör folyik a vér helyett
Sárkány száll a domb felett
Nem ismersz meg még lehet
Én akkor is ilyen leszek


Megyek az út másik felén
Kemény kő a szívem helyén
Véssd fel, jegyezd meg jól
Hogy Rocktóberben születtem én
2011. augusztus 20. 09:46 #379
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
... a szíved majd meghasad, amikor már azt hiszed, hogy sikerült elfelejtened és meg vagy lepődve magadon, hogy egész könnyen ment és hamar túltetted rajta magad. De ekkor meghallasz egy zenét csak pár másodpercnyit belőle, és a gondosan óvott sebek felszakadnak, azt hiszed, hogy soha többé nem lesz jobb. És ez valamilyen szinten igaz is. A fájdalom teljesen soha nem fog elmúlni, a seb, ha be is gyógyul, a sebhely az ott lesz. És akárhányszor meglátod, vagy akár a nevét hallod, csak azt a nevet, nem kell, hogy róla legyen szó, csak azt a bizonyos nevet... Arról is csak ő fog eszedbe jutni, és a sebek ismét felszakadnak. Akaratlanul is, de belegondolsz, hogy milyen jó lenne vele, milyen jó lenne érezni vagy akár látni is, még ha ő nem is szeret, de neked elég lenne maga a tudat is, hogy vele lehetsz, ekkor nem tudsz ép ésszel gondolkodni, beleőrülsz újra és újra, hogy mással van, az jár mindig a fejedbe, hogy vajon hol ronthattad el, mit nem tettél meg érte, de aztán rájössz, amit ő mindvégig tudott: képes lennél érte bármire, akkor is és most is. Mert szereted. Ő ezt kihasználva megcsillantja előtted a remény legapróbb sugarát, te ismét boldog vagy, és amikor megkapta, amit akart, újból tovább áll és megint kezdődik minden elölről...
2011. augusztus 24. 21:16 #380
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Volt egy idézetes topic de ott voltak dalszövegek meg minden más. Ide viszont ha kérhetem csak idézeteket írjatok amit nagyon szerettek vagy csak amit éppen jelenleg kedvelsz. happy.gif

Mostanában sok emberbe csalódtam, szóval a jelenlegi kedvenc idézetem:

„Te gyújtottad a szívemet lángra, aztán lelketlenül tiportad a sárba. Ha meg tudtad tanítani, milyen az élet, tanítsd meg azt is, hogyan kell feledni téged!” heart.gif
344 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!