Mi történik velem?..Nem tudom, úgy érzem megőrülök.
Tudom azt mondtam, hogy minden rendben van, de semmi sincs rendben.
Miért olyan nehéz minden? Miért nem lehet könnyű?
Nekem csak tettetnem kell, csukva kell tartanom a szemeimet, hogy ne sírjak.
Idézetek
2011. november 01. 20:16
#442
|
|
heyitsamyMT▪chatnoir |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.15. Hozzászólás: 2032 Csatolások: 34 Azonosító: 143368 offline
|
Vannak az életünkben olyan események, amelyekről - miközben javában zajlanak még - tudjuk, hogy sohasem felejtjük el. Ilyen egy-egy jó beszélgetés, egy ölelés, néha egy szép zene; amíg éled, egy Hang azt mondja benned: "szívd magadba jó mélyen ezt az élményt, mert ebből kell táplálkoznod egy életen át!" Ne felejtsd el!... Ide vissza kell találnod, mindig!
2011. november 03. 00:11
#449
"Miért ne gyűlölném? A legrosszabbat tette velem, amit ember a másikkal megtehet. Elhitette, hogy szeret, és szüksége van rám, aztán bebizonyította, hogy hazugság az egész."
2011. november 03. 07:44
#450
"Van egy szó, mit úgy hívnak remény, ha vigyázol rá, ő mindig benned él. Ha szívedbe zárod ki fontos neked, bármerre jársz, ő is ott lesz veled."
"A patak és a szikla összecsapásakor a patak került ki győztesen. Nem az ereje, hanem a kitartása miatt."
"Az életet álommá kell átalakítani, s álmunkból valóságot formálni."
"A patak és a szikla összecsapásakor a patak került ki győztesen. Nem az ereje, hanem a kitartása miatt."
"Az életet álommá kell átalakítani, s álmunkból valóságot formálni."
2011. november 03. 12:24
#455
|
|
silenc#ALLFOR916 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.11. Hozzászólás: 3549 Csatolások: 7784 Azonosító: 143058 offline
|
Az emberek azért születtek, hogy szeressék őket. A tárgyak azért vannak, hogy használjuk őket. Pont emiatt olyan elkeserítő hely néha ez a világ.. mert tárgyakat szeretünk, és embereket használunk.
2011. november 03. 22:58
#458
"Nem az az igazi kín, amikor könnyektől el vagy ázva, hanem mikor belül sírsz és mégis mosolyogsz."
2011. november 03. 23:12
#459
|
|
vdorina96♥Paris♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.04. Hozzászólás: 2484 Csatolások: 1121 Azonosító: 152331 offline
|
Idézet
Az igaz barát az aki jól ismer de ennek ellenére is szeret
Idézet
Moslyogj hisz sosem tudhatod ki szeret bele a mosolyodba
1 felhasználónak tetszik:
XUtauxNiichanX
2011. november 03. 23:31
#460
"Ha valaki elment, ne hívd többé vissza,
A megsárgult emlék nem lesz többé tiszta.
Ha valaki elment, és el tudott menni,
Nehezen akarva, de el kell feledni."
A megsárgult emlék nem lesz többé tiszta.
Ha valaki elment, és el tudott menni,
Nehezen akarva, de el kell feledni."
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline