Starity

Tokio Hotel appear at Channel Cuatro's El Hormiguero in Madrid 2009-09-28

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 07. 15:24 #1
mystar
mystar
Random
 
StátuszPut on your dancing shoes..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 2058
Csatolások: 394
Azonosító: 128453
Offline offline
smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif
2010. szeptember 08. 00:49 #2
Hiro
Hiro
visszatérő vendég
 
StátuszPaintball fertőzött.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.10.
Hozzászólás: 403
Csatolások: 40
Azonosító: 49037
Offline offline
Hát nem tudom ki hogy van vele, de soha nem szerettem az ilyen tini bugyit nedvesítő, koncerten sikoltozásra kényszerítő nyálas divat pop zenét.De Töredelmesen be kell hogy valljam nagy Rock zene rajongóként ,hogy egy számuk annyira bele véste magát az agyamba,hogy két napon keresztül csak azt hallgattam.Nem tudom magam sem +magyarázni.Vagy a videó klip tetszett meg, vagy a zene kerített a hatása alá...vagy mind kettő.Pedig még csak nem is bonyolult valami sem zeneileg, sem szöveget tekintve.De tetszik. mellow.gif cool.gif w00t.gif unsure.gif blink.gif blush.gif beer.gif thumbsup.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif

2010. szeptember 09. 01:18 #3
Hiro
Hiro
visszatérő vendég
 
StátuszPaintball fertőzött.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.10.
Hozzászólás: 403
Csatolások: 40
Azonosító: 49037
Offline offline
De a többi nem fogott meg Csak ez a szám ahogy a srác énekel úgy néz ki mint egy női sündisznó aki konektorba dugta a farkincáját,ezáltal jobban ki van világítva mint a Pesti karácsonyfa és úgy mozog mint aki nincs tisztában a saját identitásával.De ezzel együtt tetszik.Ma a cégnél be dugtam a fülembe az iphone-om, és aki ismeri a kütyüt tudja milyen istenesen tud dübbeni...és ma legalább 6 szor énekeltem teli torokból a számot, én 37 éves vén f***,míg a beosztottaim halálra röhögték magukat!Mondták utána hogy még jó hogy nem, dolgozik itt Nagy Feró mert rögtön kirúgott volna... _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
Szerintem jó volt! Ének karos voltam, és sokáig voltam zenekar mellett is...jó és van is hallásom.De hát a helyi zsűri kiszavazott..Mindegy mert még megyek kétszer a héten dolgozni és tuti előadást kapnak.Most készülök tánccal is !! rohog.gif rohog.gif _nevet.gif _nevet.gif Ezek szerintem ha meglátják felmondanak!! _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
2010. szeptember 11. 16:02 #4
- törölt felhasználó -    
ku*va jó képek*.*
és azok a szemek ohmy.gif wub.gif
2011. január 11. 14:45 #5
LadyStella
LadyStella
HUMANOID
 
StátuszTu es mon décor, ma plus belle histoire.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 185
Azonosító: 142273
Offline offline
Nagyon aranyosak. Ezek azok,amikor főznek?? Mert akk a videót láttam wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
2012. június 08. 07:42 #6
- törölt felhasználó -    
beer.gif beer.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok