Starity

Sean Bean

101 oldal 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. május 13. 13:10 #1981
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.05.13. 13:05)
Nem vagyok türelmetlen csak olyan sok lehetőséget látok a történetben, haladósra is vehetnénk már a figurát. Ezért utálom néha az amerikai filmeket, sorozatokat. Ott toporognak egy helyben, telenyomják a filmet hézagjelenetekkel és a nagy bang lemarad vagy csak későn jön  mellow.gif 
Nekem a tegnapi rész teljesen közönbös, nem mondom, hogy jó vagy rossz. Ahhoz képest, hogy milyen volt az első rész, már egész tűrhető így a negyedik részre. Némi előrelépést várnék. Sean pedig <3  biggrin.gif


Hidd el, a könyv is tele van "hézagjelenetekkel", amik esetleg később mégis fontosak lesznek. Az író egyetlen hibája a ráérőssége. Borzalmasan lassan és borzalmasan terjengősen ír. Sok szereplő van, és sok mindent kell 'vászonra' vinni, hogy később érthető legyen. Így is kihagynak egy csomó dolgot.

Érdekes, nekem a tegnapi rész nagyon tetszett. Nem tudom miért, talán mert már vártam Sam megjelenését, vagy nem tudom. Egyszerűen bejött. blush.gif
Láttad már az új promót?
2011. május 13. 14:06 #1982
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.13. 13:10)
Hidd el, a könyv is tele van "hézagjelenetekkel", amik esetleg később mégis fontosak lesznek. Az író egyetlen hibája a ráérőssége. Borzalmasan lassan és borzalmasan terjengősen ír. Sok szereplő van, és sok mindent kell 'vászonra' vinni, hogy később érthető legyen. Így is kihagynak egy csomó dolgot.
Érdekes, nekem a tegnapi rész nagyon tetszett. Nem tudom miért, talán mert már vártam Sam megjelenését, vagy nem tudom. Egyszerűen bejött.  blush.gif 
Láttad már az új promót?


Új promó? Nem, promó nem volt a film végén, ha arra gondolsz ...
2011. május 14. 06:06 #1983
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Szép jó reggelt!
Igazi kis kincset leltem! Magyar Sean Bean interjú! Imádom ezt a fickót! Imádom! Imádom! Imádom! wub.gif Legalább most már tudjuk, hogy ő nem kap sokkot egy kivillanó női melltől. _nevet.gif
interjú
2011. május 14. 06:48 #1984
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.14. 06:06)
Szép jó reggelt!
Igazi kis kincset leltem! Magyar Sean Bean interjú! Imádom ezt a fickót! Imádom! Imádom! Imádom! wub.gif  Legalább most már tudjuk, hogy ő nem kap sokkot egy kivillanó női melltől.  _nevet.gif 
interjú


OMFG blink.gif
2011. május 14. 07:01 #1985
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.05.14. 06:48)
OMFG  blink.gif


Mi történt? rohog.gif
2011. május 14. 07:02 #1986
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.14. 07:01)
Mi történt?  rohog.gif


Remeg a keze? Azt mondta álszent dolog (US tévéről)? blink.gif
2011. május 14. 07:03 #1987
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.05.14. 07:02)
Remeg a keze? Azt mondta álszent dolog (US tévéről)?  blink.gif


Szerintem csak nem tud vigyázni a nagy szájára, ahogy ezt már tőle megszokhattuk és néha olyanokat mond, amiket ugyan őszintén gondol, de talán nem kellene mondani. rohog.gif A kézremegést én betudom a cigielvonásnak. rohog.gif
2011. május 14. 07:06 #1988
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.14. 07:03)
Szerintem csak nem tud vigyázni a nagy szájára, ahogy ezt már tőle megszokhattuk és néha olyanokat mond, amiket ugyan őszintén gondol, de talán nem kellene mondani.  rohog.gif A kézremegést én betudom a cigielvonásnak.  rohog.gif


Nem cigiztem még. Tényleg szabályosan remeg az ember keze ha nem dohányoz sokáig? Én azt hittem, hogy ez egy idő után elmúlik vagy alábbhagy, tudja kontrolálni vagy valami ..
2011. május 14. 07:11 #1989
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.05.14. 07:06)
Nem cigiztem még. Tényleg szabályosan remeg az ember keze ha nem dohányoz sokáig? Én azt hittem, hogy ez egy idő után elmúlik vagy alábbhagy, tudja kontrolálni vagy valami ..


Sean kamaszkora óta erős dohányos. Napi egy doboz minimum. Ráadásul a legerősebb fajtát szívja, aminek most nem jut eszembe a neve. Valami francia neve van... unsure.gif Mindegy, az a lényeg, hogy brutál egy anyag. A cigi ilyen dohányzási szokások mellett már képes fizikai elvonási tüneteket produkálni.
2011. május 14. 07:14 #1990
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.14. 07:11)
Sean kamaszkora óta erős dohányos. Napi egy doboz minimum. Ráadásul a legerősebb fajtát szívja, aminek most nem jut eszembe a neve. Valami francia neve van... unsure.gif Mindegy, az a lényeg, hogy brutál egy anyag. A cigi ilyen dohányzási szokások mellett már képes fizikai elvonási tüneteket produkálni.


Ez durva blink.gif Nem merült még fel benne hogy leszokjon?
2011. május 14. 07:20 #1991
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.05.14. 07:14)
Ez durva  blink.gif Nem merült még fel benne hogy leszokjon?


Szinte folyamatosan próbál leszokni. Pár évenként hallani tőle, hogy nem fog tovább dohányozni. 2006-ban a Sharpe forgatásán napokig nem dohányzott, de se ő, se a forgatócsoport nem bírta túl sokáig ezt az állapotot. Én azt hiszem ő már így marad. Nézd, ő egy kemény északi fickó. Iszik, dohányzik és ezt nem titkolja. Legalább őszinte. Hála az égnek, hogy van egy gyengéd, kifinomult oldala is. wub.gif
2011. május 14. 07:27 #1992
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.14. 07:20)
Szinte folyamatosan próbál leszokni. Pár évenként hallani tőle, hogy nem fog tovább dohányozni. 2006-ban a Sharpe forgatásán napokig nem dohányzott, de se ő, se a forgatócsoport nem bírta túl sokáig ezt az állapotot. Én azt hiszem ő már így marad. Nézd, ő egy kemény északi fickó. Iszik, dohányzik és ezt nem titkolja. Legalább őszinte. Hála az égnek, hogy van egy gyengéd, kifinomult oldala is.  wub.gif


Én ezt megértem hidd el, de a munkájában ez nem gáz? Ha forgat például és nem cigizik sokáig, remeg a keze a filmben, nem? blink.gif
2011. május 14. 07:30 #1993
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.05.14. 07:27)
Én ezt megértem hidd el, de a munkájában ez nem gáz? Ha forgat például és nem cigizik sokáig, remeg a keze a filmben, nem?  blink.gif


Nem hiszem, hogy munka közben olyan sokat gondolna a cigire. Vagy nem tudom. Tudod milyen szenvedélyesen szereti a munkáját. Még sose láttam, hogy remegett volna a keze. Azt hiszem nála az idegességnek is közre kell játszania ebben.
Nem tudom miért mondta az interjúban, hogy azért remeg a keze, mert ideges amiatt, hogy ne beszéljen hülyeséget. Szerintem csak poénkodott egyébként. Ahhoz, hogy az elvonási tünetektől remegjen a keze, szerintem legalább egy-két napnak el kell telnie cigi nélkül. Lehet, hogy megint próbál leszokni. unsure.gif
2011. május 14. 07:31 #1994
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.14. 07:30)
Nem hiszem, hogy munka közben olyan sokat gondolna a cigire. Vagy nem tudom. Tudod milyen szenvedélyesen szereti a munkáját. Még sose láttam, hogy remegett volna a keze. Azt hiszem nála az idegességnek is közre kell játszania ebben.
Nem tudom miért mondta az interjúban, hogy azért remeg a keze, mert ideges amiatt, hogy ne beszéljen hülyeséget. Szerintem csak poénkodott egyébként. Ahhoz, hogy az elvonási tünetektől remegjen a keze, szerintem legalább egy-két napnak el kell telnie cigi nélkül. Lehet, hogy megint próbál leszokni.  unsure.gif


És ilyen negatívan nyilatkozik US tévéről is? Ez lehet, hogy nem jó megoldás ...
2011. május 14. 07:33 #1995
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.05.14. 07:31)
És ilyen negatívan nyilatkozik  US tévéről is? Ez lehet, hogy nem jó megoldás ...


A tévéről igen, nem a mozifilmekről. A tévéről tulajdonképpen mindig is ez volt a véleménye. Túl prűd, ezt már évekkel ezelőtt is megmondta. Szerintem vele az a baj, hogy nem rejti véka alá a véleményét. Az ilyen ember sosem tud igazán felkapaszkodni, befutni. Azt hiszem annak ellenére, hogy igencsak alulértékelik, még szerencsés, hogy a nagy szájával idáig vitte. Azért szerintem ő a népnek A-listás sztár, nagy száj ide, nagy száj oda.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. május 14. 07:35 #1996
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.14. 07:33)
A tévéről igen, nem a mozifilmekről. A tévéről tulajdonképpen mindig is ez volt a véleménye. Túl prűd, ezt már évekkel ezelőtt is megmondta. Szerintem vele az a baj, hogy nem rejti véka alá a véleményét. Az ilyen ember sosem tud igazán felkapaszkodni, befutni. Azt hiszem annak ellenére, hogy igencsak alulértékelik, még szerencsés, hogy a nagy szájával idáig vitte. Azért szerintem ő a népnek A-listás sztár, nagy száj ide, nagy száj oda.


No nem mintha nem lenne igaza, de nem ez az első alkalom hogy ilyet mond. Gyakran nyilatkozik így és ennek ellenére hívják US tévébe? Nagyon szerencsés fickó akkor és nagyon bátor húzás .. unsure.gif Az én szememben csak növekedett még egy darabot biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. május 14. 07:39 #1997
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.05.14. 07:35)
No nem mintha nem lenne igaza, de nem ez az első alkalom hogy ilyet mond. Gyakran nyilatkozik így és ennek ellenére hívják US tévébe? Nagyon szerencsés fickó akkor és nagyon bátor húzás ..  unsure.gif Az én szememben csak növekedett még egy darabot  biggrin.gif


Igen, benne ez a csodálatraméltó. Eladja magát és mégsem. Benne volt a Trójában, meg a Hitcherben és még sok más olyanban, amivel csak pénzt keresett, de ő meg is mondja, hogy ezt csak a pénzért csinálta. Promóeseményeken persze hazudik, mint a vízfolyás, de az ilyen interjúkban mindig csak azt mondja, amit gondol. Szerintem az emberek szeretik ezért. Mint ahogy én is szeretem érte. Az a csodás, hogy a filmesek, akiket lehúz, mégis hívják újra és újra. rohog.gif Valamit csak tudhat ez az ember. rohog.gif
2011. május 14. 07:43 #1998
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.14. 07:39)
Igen, benne ez a csodálatraméltó. Eladja magát és mégsem. Benne volt a Trójában, meg a Hitcherben és még sok más olyanban, amivel csak pénzt keresett, de ő meg is mondja, hogy ezt csak a pénzért csinálta. Promóeseményeken persze hazudik, mint a vízfolyás, de az ilyen interjúkban mindig csak azt mondja, amit gondol. Szerintem az emberek szeretik ezért. Mint ahogy én is szeretem érte. Az a csodás, hogy a filmesek, akiket lehúz, mégis hívják újra és újra.  rohog.gif Valamit csak tudhat ez az ember.  rohog.gif


Ami érdekes. Nem akarom elhinni, hogy L.A.-ben nem találnának olyan pasit a szerepekre, aki úgy néz ki, mint Sean. Nem akarom elhinni, hogy nincs ott hasonló kinézetű csóka .. Van egy olyan satnya gyanúm, hogy nem is a tehetsége miatt hívják vissza dry.gif
2011. május 14. 07:46 #1999
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.05.14. 07:43)
Ami érdekes. Nem akarom elhinni, hogy L.A.-ben nem találnának olyan pasit a szerepekre, aki úgy néz ki, mint Sean. Nem akarom elhinni, hogy nincs ott hasonló kinézetű csóka .. Van egy olyan satnya gyanúm, hogy nem is a tehetsége miatt hívják vissza  dry.gif


De akkor miért? Nem vagyok elfogult vele kapcsolatban. Persze nincs ezer olyan, mint ő, sőt, egy sincs, de azért biztos lehetne pótolni egyes szerepekben. Igazából fogalmam sincs miért alkudnak meg vele. Talán mert a népek viszont szeretik, nem is kicsit. Vannak szerepek, karakterek, amire a nézők tutira beindulnak, ha Sean Bean játsza el őket. A filmeseknek pedig manapság mindenekelőtt a pénz kell. Azt hiszem ez lehet az alku tárgya. Egy filmhez ismert arc kell, nem olyan valaki, aki olyan, mint az ismert arc.
2011. május 14. 12:59 #2000
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.14. 07:46)
De akkor miért? Nem vagyok elfogult vele kapcsolatban. Persze nincs ezer olyan, mint ő, sőt, egy sincs, de azért biztos lehetne pótolni egyes szerepekben. Igazából fogalmam sincs miért alkudnak meg vele. Talán mert a népek viszont szeretik, nem is kicsit. Vannak szerepek, karakterek, amire a nézők tutira beindulnak, ha Sean Bean játsza el őket. A filmeseknek pedig manapság mindenekelőtt a pénz kell. Azt hiszem ez lehet az alku tárgya. Egy filmhez ismert arc kell, nem olyan valaki, aki olyan, mint az ismert arc.


Biztosan azért mert szeretik. Szerintem a tehetségét annyira nem ismerik el ...
101 oldal 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok