Starity

Sean Bean

101 oldal 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. május 06. 15:08 #1881
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.05.06. 15:07)
Ha szeretne menni, akkor menjen, kár, hogy ezért Indiába kell kimenni és gyanítom, hogy Pete nélkül nem lesz újra a régi cray.gif


Végül is nem biztos, hogy Indiába kell ezért mennie, végtére is az elveszett lányát keresné ebben az utolsó epizódban, az meg bárhol lehet. rolleyes.gif Pete egyébként már az utolsó két részben sem szerepelt, ugyanis a karaktere már meghalt. Sajnos rossz fiút játszott a sorozatban, aki megölte Sharpe feleségét, úgyhogy végül ő is csúnya véget ért.
2011. május 06. 15:18 #1882
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.06. 15:08)
Végül is nem biztos, hogy Indiába kell ezért mennie, végtére is az elveszett lányát keresné ebben az utolsó epizódban, az meg bárhol lehet.  rolleyes.gif Pete egyébként már az utolsó két részben sem szerepelt, ugyanis a karaktere már meghalt. Sajnos rossz fiút játszott a sorozatban, aki megölte Sharpe feleségét, úgyhogy végül ő is csúnya véget ért.


Olvastam, hogy nem játszott túl pozitív karaktert benne és még nem is láttam a Sharpe-ot csak videókat youtube-on de azokban benne volt és látom magam előtt Sean arcát, mikor arról beszélt, hogy Pete mekkora színész volt ... sad.gif
2011. május 06. 15:22 #1883
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.05.06. 15:18)
Olvastam, hogy nem játszott túl pozitív karaktert benne és még nem is láttam a Sharpe-ot csak videókat youtube-on de azokban benne volt és látom magam előtt Sean arcát, mikor arról beszélt, hogy Pete mekkora színész volt ...  sad.gif


Nagyon tisztelte, és tudom, hogy sokat tanult tőle. Tudom, hogy jóban voltak, de Sean sosem beszél semmilyen természetű kapcsolatairól. Sem barátságról, sem szerelemről. Nem tudni kik a legjobb barátai, kikkel jár el szívesen, kivel osztja meg a bánatát. Semmi ilyesmit. Ez kicsit fura, de valahol nem is baj, mert így legalább megmarad a magánszférája, amire mindenkinek szüksége van.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. május 06. 15:26 #1884
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.06. 15:22)
Nagyon tisztelte, és tudom, hogy sokat tanult tőle. Tudom, hogy jóban voltak, de Sean sosem beszél semmilyen természetű kapcsolatairól. Sem barátságról, sem szerelemről. Nem tudni kik a legjobb barátai, kikkel jár el szívesen, kivel osztja meg a bánatát. Semmi ilyesmit. Ez kicsit fura, de valahol nem is baj, mert így legalább megmarad a magánszférája, amire mindenkinek szüksége van.


És milyen jól teszi. Képzeld el mi lenne akkor, ha azt hangoztatná, hogy Csipke Rhózsika egy új haverja. Egyszer elmennek valahová beülnek inni egy sört, aztán másnap fent is van a hír, hogy 'újabb szomorú véget érő házasság lesz?' vagy ne adj Isten a rosszabb. KIlép a csaj az utcára, kicsit meghízott és másnap már mindenki azt mondja, hogy terhes tőle. fear.gif
2011. május 06. 15:30 #1885
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.05.06. 15:26)
És milyen jól teszi. Képzeld el mi lenne akkor, ha azt hangoztatná, hogy Csipke Rhózsika egy új haverja. Egyszer elmennek valahová beülnek inni egy sört, aztán másnap fent is van a hír, hogy 'újabb szomorú véget érő házasság lesz?' vagy ne adj Isten a rosszabb. KIlép a csaj az utcára, kicsit meghízott és másnap már mindenki azt mondja, hogy terhes tőle. fear.gif


Én csak remélni tudom, hogy azért vannak barátai. Olyan igazi barátok, nem haverok, akikkel a kocsmában röhögni lehet meg focimeccset nézni. Néha nekem olyan magányosnak tűnik... sad.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. május 08. 17:44 #1886
- törölt felhasználó -    
Újranéztem a harmadik részt. Utálom, hogy ezt kell mondjam, de ez pont neki való szerep. Mintha Sean nyakába öntötték volna. Pedig én tudom hogy másra is képes a csóka ..
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. május 08. 17:55 #1887
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.05.08. 17:44)
Újranéztem a harmadik részt. Utálom, hogy ezt kell mondjam, de ez pont neki való szerep. Mintha Sean nyakába öntötték volna. Pedig én tudom hogy másra is képes a csóka ..


Így van. Attól, hogy játszott már ilyet, nem lesz rosszabb. Ezt a karaktert senki más nem játszhatta volna el. Amikor olvastam a könyvet, egyértelműen láttam Seant magam előtt Ned Starkként. A legjobb. Senki más nem lenne képes ilyen jól megcsinálni. Igen, másra is képes, nagyon sokoldalú színész, de ebben is pokoli jó. Ha nem a legjobb. blush.gif
Egyébként én is újranéztem reggel a harmadik epizódot. biggrin.gif
2011. május 08. 17:58 #1888
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.08. 17:55)
Így van. Attól, hogy játszott már ilyet, nem lesz rosszabb. Ezt a karaktert senki más nem játszhatta volna el. Amikor olvastam a könyvet, egyértelműen láttam Seant magam előtt Ned Starkként. A legjobb. Senki más nem lenne képes ilyen jól megcsinálni. Igen, másra is képes, nagyon sokoldalú színész, de ebben is pokoli jó. Ha nem a legjobb.  blush.gif 
Egyébként én is újranéztem reggel a harmadik epizódot.  biggrin.gif


Are ya kidding? lol Te is? _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. május 08. 18:00 #1889
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.05.08. 17:58)
Are ya kidding? lol Te is?  _nevet.gif


Igen, megnéztem, mert rá akartam készülni a holnap estére. biggrin.gif Szeretem ezt az epizódot. Ned és Catelyn, Ned és Arya. wub.gif Azon kívül imádom Syrio Forelt, a braavosi vizi táncost, aki Arya-t vívni tanítja. Meg leesett még valami, amitől kicsit undorodtam. Van az a jelenet, amikor Jon elbúcsúzik Tyriontól a Falon. Előtte Tyriont mutatják, ahogy levizel a Falról, utána meg kezet fog Jon Snow-val... blink.gif Kicsit se undi... blink.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. május 08. 18:06 #1890
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.08. 18:00)
Igen, megnéztem, mert rá akartam készülni a holnap estére.  biggrin.gif Szeretem ezt az epizódot. Ned és Catelyn, Ned és Arya.  wub.gif Azon kívül imádom Syrio Forelt, a braavosi vizi táncost, aki Arya-t vívni tanítja. Meg leesett még valami, amitől kicsit undorodtam. Van az a jelenet, amikor Jon elbúcsúzik Tyriontól a Falon. Előtte Tyriont mutatják, ahogy levizel a Falról, utána meg kezet fog Jon Snow-val... blink.gif Kicsit se undi... blink.gif  _nevet.gif


Tyron a bögyömben volt eddig is. Nem tetszik a karaktere, gonosz kis ember lehet ez ... unsure.gif
Ned milyen keményen odalökte a csókát a falhoz, mielőtt találkozott a feleségével ... Egy igazi hős szerelmes ..
És milyen arca volt az utolsó pillanatokban mikor nézte a kiscsajt vívni blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. május 08. 18:11 #1891
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.05.08. 18:06)
Tyron a bögyömben volt eddig is. Nem tetszik a karaktere, gonosz kis ember lehet ez ...  unsure.gif 
Ned milyen keményen odalökte a csókát a falhoz, mielőtt találkozott a feleségével ... Egy igazi hős szerelmes .. 
És milyen arca volt az utolsó pillanatokban mikor nézte a kiscsajt vívni  blink.gif


Nem, Tyrion egyelőre nem tűnik gonosznak nekem. Okos és ravasz, nem egyértelműek a szándékai, de gonosznak nem gonosz, én azt hiszem. Már a harmadik könyv végén járok és még semmi olyat nem tett, ami miatt negatív szereplőnek bélyegezném. De majd a mostani epizódban te is meglátod, hogy annyira nem rossz fickó.
Ned nagyon szereti a feleségét. Ezért kapott szárnyra az a teória, hogy Jon nem is az ő fia, de ez már egy másik sztori, viszont ez is legalább annyira érdekes. biggrin.gif Szeretem Ned és Catelyn kapcsolatát. Látod, Sean olyan remekül el tudja játszani a hős szerelmest! wub.gif wub.gif Az epizód vége meg szerintem konkrétan zseniális volt. Először nevetett a lányán, aztán gondolom az jutott eszébe, hogy közeleg a tél, közeleg a háború és lehet, hogy Aryanak szüksége lesz erre a tudásra. Ahogy a fakardok kopogása átváltott valódi csatazajra, az nekem ezt sugallta.
2011. május 08. 18:22 #1892
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.08. 18:11)
Nem, Tyrion egyelőre nem tűnik gonosznak nekem. Okos és ravasz, nem egyértelműek a szándékai, de gonosznak nem gonosz, én azt hiszem. Már a harmadik könyv végén járok és még semmi olyat nem tett, ami miatt negatív szereplőnek bélyegezném. De majd a mostani epizódban te is meglátod, hogy annyira nem rossz fickó.
Ned nagyon szereti a feleségét. Ezért kapott szárnyra az a teória, hogy Jon nem is az ő fia, de ez már egy másik sztori, viszont ez is legalább annyira érdekes.  biggrin.gif Szeretem Ned és Catelyn kapcsolatát. Látod, Sean olyan remekül el tudja játszani a hős szerelmest!  wub.gif  wub.gif Az epizód vége meg szerintem konkrétan zseniális volt. Először nevetett a lányán, aztán gondolom az jutott eszébe, hogy közeleg a tél, közeleg a háború és lehet, hogy Aryanak szüksége lesz erre a tudásra. Ahogy a fakardok kopogása átváltott valódi csatazajra, az nekem ezt sugallta.


Akkor nekem jöt le rosszul, nekem olyan hazaáruló kisk@cs@gnek tűnik, legalább is, ami a jövőt illeti.

Nem voltak kétségeim afelől, hogy Ned szereti a feleségét és gyerekeit. Érdekes dolog azért, vajon milyen lehet egy ilyen nagy uralkodó kislányának lenni ..
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. május 08. 18:29 #1893
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.05.08. 18:22)
Akkor nekem jöt le rosszul, nekem olyan hazaáruló kisk@cs@gnek tűnik, legalább is, ami a jövőt illeti.


Neki is meg vannak az okai, hogy miért olyan, amilyen. Én néha sajnálom. sad.gif


Idézet (kateblock @ 2011.05.08. 18:22)
Nem voltak kétségeim afelől, hogy Ned szereti a feleségét és gyerekeit. Érdekes dolog azért, vajon milyen lehet egy ilyen nagy uralkodó kislányának lenni ..


Ned ősei királyok voltak, de ő maga sosem vágyott a koronára. Ő Északon érezte jól magát és bár trónra segítette Robertet, az uralkodásból nem kért. Arya egy nemes úr gyermeke, csak éppen nem akar az lenni. smileeee.gif Többször kijelenti a regényben is, hogy ő nem akar 'Lady' lenni. Mondjuk nem is az, és szerintem ahogy halad előre a történet, Daenerys mellett ő lesz a másik nagyon menő női szereplő. Én legalábbis imádom.
Nagyon sajnálom, hogy Ned élete olyan hamar véget ér, sokat emlegetik a szerettei a könyvekben, különösen Catelyn, de ahogy halad előre a történet Jon Snowban egyre inkább Nedet látom. Olyan becsületes az a fiú, hogy azt csakis az apjától örökölhette-tanulhatta. Ő olyan egyedül, mint Ned. A többieket hatalomvágy, bosszú vagy egyéb önös érdekek vezérlik, míg Jon Snow csak a becsületét próbálja megőrizni egész végig. Makacs és dühös, de hajthatatlan, mint Ned. Remélem neki nem lesz ez a veszte. Szóval Ned Stark egy kicsit tovább él benne és ezt jó látni, illetve olvasni. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. május 09. 08:48 #1894
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.08. 18:29)
Neki is meg vannak az okai, hogy miért olyan, amilyen. Én néha sajnálom.  sad.gif 
Ned ősei királyok voltak, de ő maga sosem vágyott a koronára. Ő Északon érezte jól magát és bár trónra segítette Robertet, az uralkodásból nem kért. Arya egy nemes úr gyermeke, csak éppen nem akar az lenni.  smileeee.gif Többször kijelenti a regényben is, hogy ő nem akar 'Lady' lenni. Mondjuk nem is az, és szerintem ahogy halad előre a történet, Daenerys mellett ő lesz a másik nagyon menő női szereplő. Én legalábbis imádom. 
Nagyon sajnálom, hogy Ned élete olyan hamar véget ér, sokat emlegetik a szerettei a könyvekben, különösen Catelyn, de ahogy halad előre a történet Jon Snowban egyre inkább Nedet látom. Olyan becsületes az a fiú, hogy azt csakis az apjától örökölhette-tanulhatta. Ő olyan egyedül, mint Ned. A többieket hatalomvágy, bosszú vagy egyéb önös érdekek vezérlik, míg Jon Snow csak a becsületét próbálja megőrizni egész végig. Makacs és dühös, de hajthatatlan, mint Ned. Remélem neki nem lesz ez a veszte. Szóval Ned Stark egy kicsit tovább él benne és ezt jó látni, illetve olvasni.  wub.gif


Nézted a tegnapi részt?
2011. május 09. 08:48 #1895
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Nem bírtam ki és reggel jócskán belenéztem a 4. epizódba. blush.gif Wow lesz! És ahogy elnéztem, főként Daenerys és Jon lesznek a középpontban! w00t.gif Bár hiányzik Sean... sad.gif Kíváncsi vagyok az ő badass-sége mikor fog megmutatkozni... unsure.gif
2011. május 09. 08:51 #1896
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.09. 08:48)
Nem bírtam ki és reggel jócskán belenéztem a 4. epizódba.  blush.gif Wow lesz! És ahogy elnéztem, főként Daenerys és Jon lesznek a középpontban!  w00t.gif Bár hiányzik Sean...  sad.gif Kíváncsi vagyok az ő badass-sége mikor fog megmutatkozni... unsure.gif


Remélhetőleg nemsokára biggrin.gif A múltheti részben is kevés Sean volt amúgy ..
2011. május 09. 08:57 #1897
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.05.09. 08:51)
Remélhetőleg nemsokára  biggrin.gif A múltheti részben is kevés Sean volt amúgy ..


Ahogy néztem, most is kevés lesz, de legalább Jont bámulhatom kedvemre. drool.gif Ebben a részben szerintem többet lesz, mint a múlt heti Lord Snow címűben, aminek elvileg az ő karaktere köré kellett volna épülnie. Én nem tudom, milyen rendszere van az epizód címeknek, de biztos. rohog.gif
Egyébként annyi minden van még hátra, hogy nem tudom azt hogy fogják ilyen tempóban besűríteni a maradék 6 epizódba. blink.gif Nagyon kíváncsi vagyok, miként fogják ezt megoldani. Már alig várom, hogy Sean is egy kicsit kibontakozzon! Jön még kutyára kamion, vannak pokoli jó jelenetei a könyvben, és remélem nem fogok csalódni!
2011. május 09. 08:59 #1898
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.09. 08:57)
Ahogy néztem, most is kevés lesz, de legalább Jont bámulhatom kedvemre. drool.gif Ebben a részben szerintem többet lesz, mint a múlt heti Lord Snow címűben, aminek elvileg az ő karaktere köré kellett volna épülnie. Én nem tudom, milyen rendszere van az epizód címeknek, de biztos.  rohog.gif 
Egyébként annyi minden van még hátra, hogy nem tudom azt hogy fogják ilyen tempóban besűríteni a maradék 6 epizódba.  blink.gif Nagyon kíváncsi vagyok, miként fogják ezt megoldani. Már alig várom, hogy Sean is egy kicsit kibontakozzon! Jön még kutyára kamion, vannak pokoli jó jelenetei a könyvben, és remélem nem fogok csalódni!


Biztos jól megnyírbálták a történetet, tudod mire gondolok. Felvesznek minden jelenetet, aztán kihagynak belőle sok mindent. dry.gif
Igen, nekem is feltűnt, hogy a múlt heti epizódban elég kevés Snow is volt. Engem egy valami érdekel még nagyon, fog-e emlékezni a gyerek vagy nem unsure.gif
2011. május 09. 09:10 #1899
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.05.09. 08:59)
Biztos jól megnyírbálták a történetet, tudod mire gondolok. Felvesznek minden jelenetet, aztán kihagynak belőle sok mindent.  dry.gif 
Igen, nekem is feltűnt, hogy a múlt heti epizódban elég kevés Snow is volt. Engem egy valami érdekel még nagyon, fog-e emlékezni a gyerek vagy nem  unsure.gif


Bran? Brannal különös dolgok fognak történni, de nem árulom el, hogy mik. biggrin.gif Ő is a kedvenc karaktereim közé tartozik. A 6 Stark gyerek közül - beleértve Snowt is - Bran a legerősebb varg, érdekes dolgai vannak, de az ő sztorija igazán csak a 3. könyvben indul be.
Igen, én is azt vettem észre egyébként, hogy a legfontosabb jelenetekből állítják össze az epizódokat. Ezt a 4.-et különösen fogom szeretni mert Jon és Daenerys végre kezdenek öntudatukra ébredni, bár még hosszú út áll mindkettő előtt.
Egyébként értem én, hogy ezeket a karaktereket ki kell dolgozni, teret kell nekik adni, hiszen hosszú jellemfejlődésen mennek keresztül, de erre ott van az összes évad! Sean ebben az egy nyamvadt évadban szerepel és a karaktere kulcs fontosságú! Oké, a könyv elején tényleg nem sok mindent csinál, inkább a vége felé indul be a dolog, de azért jobban centralizálhatták volna köré a sztorit. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. május 09. 11:43 #1900
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.09. 09:10)
Bran? Brannal különös dolgok fognak történni, de nem árulom el, hogy mik.  biggrin.gif Ő is a kedvenc karaktereim közé tartozik. A 6 Stark gyerek közül - beleértve Snowt is - Bran a legerősebb varg, érdekes dolgai vannak, de az ő sztorija igazán csak a 3. könyvben indul be. 
Igen, én is azt vettem észre egyébként, hogy a legfontosabb jelenetekből állítják össze az epizódokat. Ezt a 4.-et különösen fogom szeretni mert Jon és Daenerys végre kezdenek öntudatukra ébredni, bár még hosszú út áll mindkettő előtt. 
Egyébként értem én, hogy ezeket a karaktereket ki kell dolgozni, teret kell nekik adni, hiszen hosszú jellemfejlődésen mennek keresztül, de erre ott van az összes évad! Sean ebben az egy nyamvadt évadban szerepel és a karaktere kulcs fontosságú! Oké, a könyv elején tényleg nem sok mindent csinál, inkább a vége felé indul be a dolog, de azért jobban centralizálhatták volna köré a sztorit.  unsure.gif


Túl komoly már itt egy ideje a beszélgetés. Fangörlösödjünk crazy.gif biggrin.gif laugh.gif

Lesz a későbbiekben valami nagyon *olyan* jelenet a filmben? biggrin.gif *Olyan* alatt romantikusat vagy valami mást, valami többet értek .. blush.gif
101 oldal 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok