Starity

Secret smile (2005)

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 19. 18:35 #1
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Secret smile (2005)
színes, két részes angol drámasorozat

Szereplők;

Miranda Cotton — Kate Ashfield
Brendan Block — David Tennant
Kerry Cotton — Claire Goose
Naomi Stone — Keira Malik
Laura — Susannah Wise
Troy Cotton — Robert Daniel Lowe
Marcia Cotton — Jill Baker
Derek Cotton — John Bowe
3 felhasználónak tetszik: Bessie, kateblock, Karina197
2010. október 20. 07:31 #2
- törölt felhasználó -    
Én láttam a filmet és a könyvet is olvastam. A könyv szerintem jobb mellow.gif A film kissé kiszámíthatatlan nem is beszélve egy bizonyos jelenetről a film vége felé, ahol Brendan bár csak ne tette volna azt amit. mellow.gif
Van benne néhány szemmel látható baki de elnézem mert maga a történet jó és habár mindigis éreztem valamit a rosszfiúk iránt, mélyen elítélem Brendant azért amit tett, bár sokak szerint Brendan nem is bűnös. Ugyan börtönbe ment, de nem olyan bűnért amit magától követett el. Brendan bűnös vagy nem? mellow.gif
(Jók a képek. Brendan baby jól néz ki rohog.gif )
2010. október 20. 08:04 #3
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.20. 07:31)
Brendan nem is bűnös. Ugyan börtönbe ment, de nem olyan bűnért amit magától követett el. Brendan bűnös vagy nem?  mellow.gif 
(Jók a képek. Brendan baby jól néz ki  rohog.gif )


Érdekes, bennem is pont ez a gondolat merült fel. Hogy így kitolni vele, oké, szemétkedett, de hogy SPOILER eljátsszák, hogy meghalt a csaj és hogy megölte és ezért lecsukják... SPOILER VÉGE. Szóval a film végére én kissé megsajnáltam BB-t. Ezért is írtam, hogy csalódott voltam a végére. Márhogy ami Mirrie-t illeti.

Amúgy elég sok fekete folt van nekem a filmből, mert hiába volt hozzá felirat, de ugye én tök béna vagyok angolból. Az még hagyján, de a második résznél meg totál el volt csúszva a felirat meg a kép, szóval ha bizonytalan voltam, még csak oda sem pillanthattam, hogy miről is lehetett szó..? (Ja, mert amúgy anno a melóhelyen néztem, ebből adódóan "némafilmet" tekintettem, angol felirattal... Ahhoz képest elég sok mindent fel bírtam fogni. rohog.gif

Szóval. Ha valaki nem akarja magának lelőni a poénokat, ne olvasson tovább. Kérdeznék párat. Az egyik Troy. Ő mitől "kampult" be? Nem értettem... unsure.gif Aztán. BB elvette L-t? És ő hogy került oda, ahová..? Naomi hogyhogy ilyen könnyen és gyorsan BB ellen fordult? Miket mondott neki Miranda? 1-2 dolgot értettem csak, de az szinte semmi. S végül. Miért emlegették annyit a 18 évet? És BB szülei elégésének köze van BB-hez, vagy nincs, de attól "lükült" meg a drága? És a masszőz csaj jól értettem, tényleg BB (eltitkolt) tesója? Eddig kb. ennyi lenne... biggrin.gif
2010. október 20. 13:21 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.20. 08:04)
Érdekes, bennem is pont ez a gondolat merült fel. Hogy így kitolni vele, oké, szemétkedett, de hogy SPOILER eljátsszák, hogy meghalt a csaj és hogy megölte és ezért lecsukják... SPOILER VÉGE. Szóval a film végére én kissé megsajnáltam BB-t. Ezért is írtam, hogy csalódott voltam a végére. Márhogy ami Mirrie-t illeti.
Amúgy elég sok fekete folt van nekem a filmből, mert hiába volt hozzá felirat, de ugye én tök béna vagyok angolból. Az még hagyján, de a második résznél meg totál el volt csúszva a felirat meg a kép, szóval ha bizonytalan voltam, még csak oda sem pillanthattam, hogy miről is lehetett szó..? (Ja, mert amúgy anno a melóhelyen néztem, ebből adódóan "némafilmet" tekintettem, angol felirattal... Ahhoz képest elég sok mindent fel bírtam fogni.  rohog.gif 
Szóval. Ha valaki nem akarja magának lelőni a poénokat, ne olvasson tovább. Kérdeznék párat. Az egyik Troy. Ő mitől "kampult" be? Nem értettem...  unsure.gif Aztán. BB elvette L-t? És ő hogy került oda, ahová..? Naomi hogyhogy ilyen könnyen és gyorsan BB ellen fordult? Miket mondott neki Miranda? 1-2 dolgot értettem csak, de az szinte semmi. S végül. Miért emlegették annyit a 18 évet? És BB szülei elégésének köze van BB-hez, vagy nincs, de attól "lükült" meg a drága? És a masszőz csaj jól értettem, tényleg BB (eltitkolt) tesója? Eddig kb. ennyi lenne...  biggrin.gif



Bakker. Van a Secret Smile-hoz felirat? ohmy.gif
Szét kellett volna néznem akkor alaposabban mikor először megnéztem rohog.gif mondjuk az évekkel ezelőtt volt, na mindegy a nagyját úgyis megértettem, amit meg nem, arra meg rákérdeztem. biggrin.gif
Küldök üzenetet smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 20. 13:22 #5
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.20. 13:21)
Bakker. Van a Secret Smile-hoz felirat?  ohmy.gif 
Szét kellett volna néznem akkor alaposabban mikor először megnéztem  rohog.gif mondjuk az évekkel ezelőtt volt, na mindegy a nagyját úgyis megértettem, amit meg nem, arra meg rákérdeztem.  biggrin.gif 
Küldök üzenetet  smileeee.gif


meghajolo.gif

Igen, van. Bár nekem olyan sokat nem segített. rohog.gif
2010. október 20. 13:37 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.20. 13:22)
meghajolo.gif 
Igen, van. Bár nekem olyan sokat nem segített.  rohog.gif


A csúnya szavak ki vannak csillagozva? rolleyes.gif
2010. október 20. 13:41 #7
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.20. 13:37)
A csúnya szavak ki vannak csillagozva?  rolleyes.gif


Nincsenek. Azt hiszem. Amikor Mirrie rondát mondott Brendanre, azt kiírták rendesen. Meg gyakran szerepelt a "bloody"... rohog.gif Szócska is, mely ha ismereteim nem csalnak, szintén egyfajta csúnya szó, s nem csak véreset jelent. rohog.gif

Viszont az feltűnt, hogy a feliratban néhol kicsit mintha össze lettek volna cserélve a betűk, illetve több ugyanolyan hangzó is volt a szóban egymás mellett, mintha valami holland, vagy nem tudom, milyen felirat lett volna. rohog.gif
2010. október 20. 13:44 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.20. 13:41)
Nincsenek. Azt hiszem. Amikor Mirrie rondát mondott Brendanre, azt kiírták rendesen. Meg gyakran szerepelt a "bloody"...  rohog.gif Szócska is, mely ha ismereteim nem csalnak, szintén egyfajta csúnya szó, s nem csak véreset jelent.  rohog.gif 
Viszont az feltűnt, hogy a feliratban néhol kicsit mintha össze lettek volna cserélve a betűk, illetve több ugyanolyan hangzó is volt a szóban egymás mellett, mintha valami holland, vagy nem tudom, milyen felirat lett volna.  rohog.gif


És mikor Derekék udvarában vannak Brendan pezsgőt önt Mirrienek ott mi a helyzet? B mond valamit, M pedig visszakérdez hogy 'What did you say?'
Azt ott 'came' vagy u-val írják? rohog.gif
Ha u-val írják, ki ne írd az egész szót csak annyit mondj hogy u-val írják biggrin.gif
Nagyon kíváncsi vagyok hogy ezt hogyan fordították le biggrin.gif
2010. október 20. 13:52 #9
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.20. 13:44)
És mikor Derekék udvarában vannak Brendan pezsgőt önt Mirrienek ott mi a helyzet? B mond valamit, M pedig visszakérdez hogy 'What did you say?'
Azt ott 'came' vagy u-val írják?  rohog.gif 
Ha u-val írják, ki ne írd az egész szót csak annyit mondj hogy u-val írják  biggrin.gif 
Nagyon kíváncsi vagyok hogy ezt hogyan fordították le  biggrin.gif


Hát izé, küldöm priviben azt a részt, nem tudom pontosan, mire gondolsz. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 20. 14:17 #10
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szóval hogy kicsit felfuttassuk a témát... És kérdezted BB-t...

Guilty, de csak részben. Amit ellene követtek el, azért az elég durva húzás és pont ezért lett számomra a film végére 'szimpatikus'. A szőnyeges jelenet viszont a vége felé tényleg durva volt... És megbocsáthatatlan, ám összességében nem tudom, mit gondoljak. blink.gif

A könyv meg tényleg teljesen más - ahogy írtad... Talán ott BB még szimpatikusabb fazon, mint a filmben, bár az a bizonyos kötél... Érdekes... Én is úgy elolvasnám könyvben is, de nincs mádzsárul... cray.gif

Lényeg a lényeg, én nem tudom eldönteni, hogy el akarom-e ítélni Őt, vagy sem. MC-t mindenképpen elítélem. Az egyértelmű volt.
2010. október 20. 14:21 #11
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Amúgy a film érdekesen kezdődik, azt még nem is említettem... Amolyan "Hűbelebalázs módjára" rögtön bele is csapnak a lecsóba... rohog.gif Amúgy ha már feliratok. Te, hogy én mennyit agyaltam azon bizonyos jeleneten anno... Márhogy subtitle szempontjából. Ki szokták írni ugye, hogy ajtó nyílik, zárul, nevetnek, stbstb. Na. Most annál a jelenetnél... Volt pár szó, amire nem bírtam rájönni, mi lehet, hangot adni rá nem mertem - elég kínos is lett volna - miféle zajok szűrődnek ki tőlem... rohog.gif - viszont a film közepére, végére így rájöttem, micsodák. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 20. 17:02 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.20. 14:17)
Szóval hogy kicsit felfuttassuk a témát... És kérdezted BB-t...
Guilty, de csak részben. Amit ellene követtek el, azért az elég durva húzás és pont ezért lett számomra a film végére 'szimpatikus'. A szőnyeges jelenet viszont a vége felé tényleg durva volt... És megbocsáthatatlan, ám összességében nem tudom, mit gondoljak.  blink.gif
A könyv meg tényleg teljesen más - ahogy írtad... Talán ott BB még szimpatikusabb fazon, mint a filmben, bár az a bizonyos kötél... Érdekes... Én is úgy elolvasnám könyvben is, de nincs mádzsárul... cray.gif
Lényeg a lényeg, én nem tudom eldönteni, hogy el akarom-e ítélni Őt, vagy sem. MC-t mindenképpen elítélem. Az egyértelmű volt.


A film valamiért különbözik a könyvtől. Nem lehetnek teljesen egyformák. A könyvbéli Brendannel semmi baj sincs, annak alapján inkább csak zűrös multú csókának mondanám. A filmben más a helyzet. Miranda bedrogozta és Brendan azért tette amit de ez akkor sem mentség. Megfenyegette Mirandát a fürdőszobában és megütötte Kerryt az utcán. A film szerint.
Ha engem kérdezel, ezek kisebb de ugyanúgy bűnök. Ha egy férfi felpofoz egy nőt, sajnos nem kerül börtönbe de Brendan börtönbe került szóval megkapta ami járt neki. A könyv szerint Miranda és Naomi más ötletet találnak ami koránt sem ilyen kreatív. Ha Brendan börtönben ült, Mirandának is kellett volna. Hülye női személy, ha nem keresi fel Brendant, nem történt volna meg vele az ami.

David szerint egyébként Brendan nem bűnös, hanem 'megrontott' lélek. mellow.gif

Én mikor először láttam a szőnyeges jelenetet azt hittem nem jól látok. Nem akartam elhinni hogy Ő a Doktor te jó ég. Ütött rendesen. És mégis milyen jól alakított, nem?
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 20. 18:40 #13
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.20. 17:02)
A film valamiért különbözik a könyvtől. Nem lehetnek teljesen egyformák. A könyvbéli Brendannel semmi baj sincs, annak alapján inkább csak zűrös multú csókának mondanám. A filmben más a helyzet. Miranda bedrogozta és Brendan azért tette amit de ez akkor sem mentség. Megfenyegette Mirandát a fürdőszobában és megütötte Kerryt az utcán. A film szerint.
Ha engem kérdezel, ezek kisebb de ugyanúgy bűnök. Ha egy férfi felpofoz  egy nőt, sajnos nem kerül börtönbe de Brendan börtönbe került szóval megkapta ami járt neki. A könyv szerint Miranda és Naomi más ötletet találnak ami koránt sem ilyen kreatív. Ha Brendan börtönben ült, Mirandának is kellett volna. Hülye női személy, ha nem keresi fel Brendant, nem történt volna meg vele az ami. 
David szerint egyébként Brendan nem bűnös, hanem 'megrontott' lélek.  mellow.gif 
Én mikor először láttam a szőnyeges jelenetet azt hittem nem jól látok. Nem akartam elhinni hogy Ő a Doktor te jó ég. Ütött rendesen. És mégis milyen jól alakított, nem?


Igen, valóban. De ha belegondolunk, akkor amiket Brendan úgymond "önszántából" követett el, azok hibák ugyan, csúnya hibák, de nem jóvátehetetlenek. Ő tulajdonképpen nem rossz, csak "gyenge", aki túl sok és erős pofont kapott már az élettől, amitől ilyenné vált. De meggyőződésem, ha egy olyan nővel hozza össze a sors, aki szereti és úgymond jól is bánik vele, akkor nincsenek ezek a dolgok. Ahogy korábban említetted, szerintem is akkor szakadt el nála az a bizonyos kis cérna, mikor Mirrie kirúgta.

Szóval tulajdonképpen az igazi bűnös igazából inkább Miranda, sem mint Brendan. Ahogy írtad nekem priviben az előzményeket is - amik a filmből nem derültek ki... Mirandának ott voltak a szülei, csak nem becsülte őket eléggé, rossz volt köztük a viszony, stb. Brendan meg... Neki nehezebb sors jutott. Az ilyesmi pedig komoly következményekkel járhat. Ő tulajdonképpen - kissé sarkítva, de a körülmények áldozata. Valahol persze Mirrie is, de ő ezt "magának főzte", BB pedig csak kapta.

Én is meglepődtem a szőnyeges jelenetnél. Ijesztő volt, én is megijedtem tőle ott (meg amikor BB visszamegy M-hez a cikkel), de eszméletlenül jól játszott. Ott könyveltem el őt valaminek, de amikor kiderültek a dolgok... Na, ott már átértékeltem a dolgokat...

L amúgy baleset áldozata lett, vagy "rásegítettek"? Ha jól értettem, akkor túl sokat ivott és SPOILER belefulladt a ...ba? SPOILER VÉGE.
2010. október 20. 18:48 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.20. 18:40)

L amúgy baleset áldozata lett, vagy "rásegítettek"? Ha jól értettem, akkor túl sokat ivott és SPOILER belefulladt a ...ba? SPOILER VÉGE.


Laura a könyv szerint is a fürdőkádban fulladt meg. Ivott, taxi hozta haza, beleült a kádba, elmerült és nem jött fel. Sem a filmből, sem a könyvből nem derül ki az sem hogy van-e köze Troy halálához is. Brendan gyakran ment segíteni egy ismerősének költözni, azért is lehetett ott nála a kötél mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 20. 18:53 #15
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.20. 18:48)
Laura a könyv szerint is a fürdőkádban fulladt meg. Ivott, taxi hozta haza, beleült a kádba, elmerült és nem jött fel. Sem a filmből, sem a könyvből nem derül ki az sem hogy van-e köze Troy halálához is. Brendan gyakran ment segíteni egy ismerősének költözni, azért is lehetett ott nála a kötél  mellow.gif


Értem. Furfangos volt az írónő, rábízta az olvasóra/nézőre az ítéletet. Mert tulajdonképpen ez a sztori az olvasóban/nézőben dől el. Bűnösnek találja-e azt, akit a bíróság, és áldozatnak találja-e azt, aki a főhős..?

Én a mérleghinta közepén vagyok jelenleg, de ha választani kell, és bűnöst keresünk, inkább egy hajszálnyival Miranda felé billen a dolog... unsure.gif
2010. október 20. 19:00 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.20. 18:53)
Értem. Furfangos volt az írónő, rábízta az olvasóra/nézőre az ítéletet. Mert tulajdonképpen ez a sztori az olvasóban/nézőben dől el. Bűnösnek találja-e azt, akit a bíróság, és áldozatnak találja-e azt, aki a főhős..?
Én a mérleghinta közepén vagyok jelenleg, de ha választani kell, és bűnöst keresünk, inkább egy hajszálnyival Miranda felé billen a dolog...  unsure.gif


Nicci French egy házaspár smileeee.gif Nicci a feleség, French a férj. Sok könyvük jelent már meg. Az alapsztori mindig ugyanaz. A szép nő bűnbeesik és összeszűri a levet egy pasassal akiről kiderül hogy nem normális. Minden történet más, de az alap mindegyiknél ugyanez.
Van egy másik filmjük is, mármint könyvükből készített film is, az tudom hogy van magyarul csak azt nem tudom mi a magyar címe mert én ugyebár nem nézek filmeket magyarul csak ha muszáj. A címe Killing me softly és Joseph Fiennes játsza benne Adamet. Brendan még csak sokkoló, de Adam rendesen rémisztő. Jospehnek van egyfajta nézése ami ijesztő és a történet is sokkal ijesztőbb volt. A templom, az elhagyatott kuckó meg minden, a temetőről ne is beszéljünk blink.gif

Én amúgy el tudom képzelni hogy Laura önként csinálta. Úgy értem leitta magát és arra jutott hogy nem akar tovább élni amiért elárulta a barátját vagy azért mert úgy érezte odaát jobb mint itt Brendannel. Szerintem Brendan senkit nem ölt meg mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 20. 19:03 #17
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.20. 19:00)
Szerintem Brendan senkit nem ölt meg  mellow.gif


Szerintem sem egyébként. Csak kicsit összezavarós a sztori. ohmy.gif És már minden gyanús. rohog.gif
2010. október 20. 20:13 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.20. 19:03)
Szerintem sem egyébként. Csak kicsit összezavarós a sztori.  ohmy.gif És már minden gyanús.  rohog.gif


Oké, nézzük a dolgokat fangörl oldalról. rohog.gif Brendan helyes vagy nem? Mi volt a kedvenc jeleneted a filmből? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 20. 20:27 #19
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.20. 20:13)
Oké, nézzük a dolgokat fangörl oldalról.  rohog.gif Brendan helyes vagy nem? Mi volt a kedvenc jeleneted a filmből?  biggrin.gif


Helyes-e? Hát, vannak jó pillanatai... blush.gif De a haja nem mindenhol teccik. mellow.gif

Kedvenc jelenet? Hmmm... Egy konkrét kedvenc jelenetet nem tudok kiemelni. De jó volt nagyon az elején a jégcsarnokos rész, mikor ott csúszkált... blush.gif Aztán amikor Miranda fejére olvasta a titkolt bűnét az egész család előtt az asztalnál... Amikor bement az éppen fürdő Mirrie-hez... Az ominózus szőnyeges jelenet, aztán mikor beállított a nőcihez a kinyomtatott cikkel... Ja, plusz amikor az elején... Megtörtént, és reggel bemutatkoznak egymásnak... _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 20. 20:43 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.20. 20:27)

Kedvenc jelenet? Hmmm... Egy konkrét kedvenc jelenetet nem tudok kiemelni. De jó volt nagyon az elején a jégcsarnokos rész, mikor ott csúszkált...  blush.gif Aztán amikor Miranda fejére olvasta a titkolt bűnét az egész család előtt az asztalnál... Amikor bement az éppen fürdő Mirrie-hez... Az ominózus szőnyeges jelenet, aztán mikor beállított a nőcihez a kinyomtatott cikkel... Ja, plusz amikor az elején... Megtörtént, és reggel bemutatkoznak egymásnak...  _nevet.gif


Úgy látom nagyjából ugyanazt gondoljuk thumbsup.gif Brendan sokat manipulált a szemével. Nagyon sokat.
A szőnyeges jelenet is? rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok