Starity

Secret smile (2005)

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 15. 08:46 #101
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.15. 08:43)
Brendan leállt a flörtölésnél? Biztos, hogy őt láttad?  biggrin.gif 
Egymással erősen kölcsönös szimpátia, ez tetszik. Remélem a pasim nem volt ott.  biggrin.gif


Mondom, hogy nem emlékszem mindenre... blush.gif sad.gif
Nem, ő nem volt ott... wink.gif
2010. december 15. 08:48 #102
- törölt felhasználó -    
Gondolom veled nem flörtölt a kis drága, biztosan jó lett volna látni, ahogyan néz rád a szép barna szemeivel smileeee.gif

Haha velem flörtölt yupííí
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 15. 09:00 #103
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.15. 08:48)
Gondolom veled nem flörtölt a kis drága, biztosan jó lett volna látni, ahogyan néz rád a szép barna szemeivel  smileeee.gif 
Haha velem flörtölt yupííí


rohog.gif beer.gif

Én meg várom my DI Prince... Eccer' csak eljön... blush.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 15. 09:08 #104
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.15. 09:00)
rohog.gif  beer.gif 
Én meg várom my DI Prince... Eccer' csak eljön...  blush.gif


Egyszer majd eljön az is, ne aggódj biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 21. 22:02 #105
- törölt felhasználó -    
Én csak most jöttem rá valamire. Felhívták rá a szíves figyelmemet. A hűbelebalázs résznél lecsúszik a lepedő David hátsó feléről és látszik, hogy rajta van az alsónadrág, amit az előző jelenetben levett. _nevet.gif
Nekem fel sem tűnt. Nem mintha nem tudnám hogy így van, csak magára a bakira nem figyeltem fel. Soha nem koncentráltam arra a bizonyos részre biggrin.gif
2010. december 29. 14:32 #106
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.21. 22:02)
Én csak most jöttem rá valamire. Felhívták rá a szíves figyelmemet. A hűbelebalázs résznél lecsúszik a lepedő David hátsó feléről és látszik, hogy rajta van az alsónadrág, amit az előző jelenetben levett.  _nevet.gif 
Nekem fel sem tűnt. Nem mintha nem tudnám hogy így van, csak magára a bakira nem figyeltem fel. Soha nem koncentráltam arra a bizonyos részre  biggrin.gif


Komolyan? rolleyes.gif Valahogy ez az én figyelmemet is elkerülte... biggrin.gif De mi van, ha eleve két alsó volt rajta..? rohog.gif
2010. december 29. 14:49 #107
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.29. 14:32)
Komolyan? rolleyes.gif Valahogy ez az én figyelmemet is elkerülte...  biggrin.gif De mi van, ha eleve két alsó volt rajta..?  rohog.gif


Brendannél nem lehet tudni. KI tudja. biggrin.gif
Egyébként, gondolkoztam feliratkészítés közben valamin. Szerintetek Brendan égette le a szülei házát? rolleyes.gif
2011. január 03. 09:42 #108
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.29. 14:49)
Egyébként, gondolkoztam feliratkészítés közben valamin. Szerintetek Brendan égette le a szülei házát?  rolleyes.gif


Szerintem nem. Ha jól emlékszem, amikor mindez történt, 18 éves volt..? Szerintem nem Brendan tette. (Legalábbis szándékosan biztosan nem.) Sőt, szerintem ez a baleset vezetett ahhoz, hogy lelkileg ilyen ingatag és sebesült lett... unsure.gif
2011. január 03. 09:50 #109
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
thumbsup.gif biggrin.gif thumbsup.gif biggrin.gif
2011. január 03. 10:02 #110
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.03. 09:50)
thumbsup.gif  biggrin.gif  thumbsup.gif  biggrin.gif


Sally, egyszer te viszel a sírba, komolyan mondom. Hát behalok esküszöm. Brendan baby aww wub.gif

Szóval szerinted nem Brendan gyújtotta fel a házat? Akkor Susan igazat mondott és tényleg csak baleset lehetett...Szerintem is baleset volt egyébként.
Susan nekem a filmen keresztül nem igazán jött át. Nem hittem el, hogy testvérek, nem tudom miért unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 07. 08:20 #111
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Nos, végre tegnap este eljutottam odáig, hogy megnéztem ezt a filmet. Régóta szerettem volna megnézni, főleg mert Kate elég rendesen felkeltette az érdeklődésemet iránta.
Hosszú film volt, talán kicsit túl hosszú is, de csupán egy dolog nem tetszett benne. A szereplők folyamatosan vörösbort kortyolgattak szép pohárból. biggrin.gif Néhány jelenetnél valami más töltelék tevékenységet is kitalálhatott volna a rendező. biggrin.gif
Ez viszont cseppnyit sem vett el a film értékeiből. Legalábbis számomra. Nem tudom eldönteni, hogy Brendan pszichotikus volt-e, avagy szociopata. Mindenképpen sérült lelkivilágú ember. A film alapján senki nem lehet benne biztos, hogy tett-e bármi rosszat ez az ember. Úgy értem addig, amíg Miranda be nem drogozta. Ölni egyszer sem láttuk, nem is hiszem, hogy megtette. Ahhoz szerintem nem volt elég beteg az agya. Manipulálni, téveszméket kergetni nagyon tudott, de én sem hiszem, hogy gyilkolt volna. Egyszerűen Miranda megszállottjává lett, mert nem tűrte az elutasítást.
Azt kell mondjam, hogy pokoli jó film volt. Az elejétől a végéig lekötött - a hosszúsága ellenére -, és bár az eleje nekem kicsit vontatott volt, nagyon beindult a dolog. Még páromat is érdekelte, csak ő ugye nem értett belőle egy szót sem. tongue.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. január 07. 10:41 #112
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.07. 08:20)
Nos, végre tegnap este eljutottam odáig, hogy megnéztem ezt a filmet. Régóta szerettem volna megnézni, főleg mert Kate elég rendesen felkeltette az érdeklődésemet iránta. 
Hosszú film volt, talán kicsit túl hosszú is, de csupán egy dolog nem tetszett benne. A szereplők folyamatosan vörösbort kortyolgattak szép pohárból.  biggrin.gif Néhány jelenetnél valami más töltelék tevékenységet is kitalálhatott volna a rendező.  biggrin.gif 
Ez viszont cseppnyit sem vett el a film értékeiből. Legalábbis számomra. Nem tudom eldönteni, hogy Brendan pszichotikus volt-e, avagy szociopata. Mindenképpen sérült lelkivilágú ember. A film alapján senki nem lehet benne biztos, hogy tett-e bármi rosszat ez az ember. Úgy értem addig, amíg Miranda be nem drogozta. Ölni egyszer sem láttuk, nem is hiszem, hogy megtette. Ahhoz szerintem nem volt elég beteg az agya. Manipulálni, téveszméket kergetni nagyon tudott, de én sem hiszem, hogy gyilkolt volna. Egyszerűen Miranda megszállottjává lett, mert nem tűrte az elutasítást.
Azt kell mondjam, hogy pokoli jó film volt. Az elejétől a végéig lekötött - a hosszúsága ellenére -, és bár az eleje nekem kicsit vontatott volt, nagyon beindult a dolog. Még páromat is érdekelte, csak ő ugye nem értett belőle egy szót sem.  tongue.gif


Szerinted sem Brendan gyújtotta fel a szülei házát? unsure.gif
2011. január 07. 10:52 #113
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.07. 10:41)
Szerinted sem Brendan gyújtotta fel a szülei házát?  unsure.gif


Nekem megfordult a fejemben. Sőt, legelőször azt gondoltam, hogy ő volt, de aztán, ahogy egyre haladt előre a történet, már csak az járt a fejemben, hogy ez az ember nem gyilkos. Sok hibát elkövetett, mindenképpen beteg figura, de a végére már nem gondoltam volna róla, hogy gyilkolt. Megütötte Miranda testvérét, elverte Miranda pasiját, de ezek olyan dolgok, amit egy hevesebb vérmérsékletű hapsi megtesz. Ettől még nem lesz valaki gyilkos. Persze nem szimpatikus figura, legfeljebb sajnálni való. Viszont Miranda meg az első perctől kezdve nem tetszett nekem.
2011. január 07. 12:27 #114
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.07. 10:52)
Nekem megfordult a fejemben. Sőt, legelőször azt gondoltam, hogy ő volt, de aztán, ahogy egyre haladt előre a történet, már csak az járt a fejemben, hogy ez az ember nem gyilkos. Sok hibát elkövetett, mindenképpen beteg figura, de a végére már nem gondoltam volna róla, hogy gyilkolt. Megütötte Miranda testvérét, elverte Miranda pasiját, de ezek olyan dolgok, amit egy hevesebb vérmérsékletű hapsi megtesz. Ettől még nem lesz valaki gyilkos. Persze nem szimpatikus figura, legfeljebb sajnálni való. Viszont Miranda meg az első perctől kezdve nem tetszett nekem.


Szerinted ő verte meg Miranda pasiját? unsure.gif
2011. január 07. 12:53 #115
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.07. 12:27)
Szerinted ő verte meg Miranda pasiját?  unsure.gif


Na, ez egy jó kérdés! Még ebben sem vagyok biztos! blink.gif Gyanús volt, de nem láttuk az arcát, tehát ezt sem lehet bizonyítani. Egyszerűen nem lehet tudni, hogy valójában elkövetett-e bűntényt. Hogy a privis kérdésedre reagáljak, szerintem nem börtönben lett volna a helye. Miranda igencsak eltúlozta a dolgot. Persze, gyanús volt neki a dolog és sok veszteség érte, de semmi nem lehetett rábizonyítani. Még azt sem, hogy zaklatta Mirandát. (Amit egyébként igenis megtett, de ezért még nem érdemel börtönt.) Inkább valami kezelést kellett volna kapnia, nem mondom, hogy diliházba kellett volna zárni. Csak mondjuk kényszeríteni, hogy pszichiáterhez járjon, arra szüksége lett volna.
2011. február 03. 15:56 #116
- törölt felhasználó -    
Veréb Sárának ment a felirat, még valakinek esetleg?
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 23. 17:41 #117
g12laller
g12laller
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.23.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 147883
Offline offline
Sziasztok!!
Új vagyok itt, ezért lehet, hogy bunkóság, de nem tudná valaki elkűldeni nekem a feliratot a filmhez, mert keresem, de sehol sem találom. sad.gif
Előre is nagyon szépen köszönöm!!!
2011. március 23. 21:34 #118
- törölt felhasználó -    
Idézet (g12laller @ 2011.03.23. 17:41)
Sziasztok!!
Új vagyok itt, ezért lehet, hogy bunkóság, de nem tudná valaki elkűldeni nekem a feliratot a filmhez, mert keresem, de sehol sem találom. sad.gif 
Előre is nagyon szépen köszönöm!!!


Magyar kell vagy angol?
2011. március 24. 08:19 #119
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (g12laller @ 2011.03.23. 17:41)
Sziasztok!!
Új vagyok itt, ezért lehet, hogy bunkóság, de nem tudná valaki elkűldeni nekem a feliratot a filmhez, mert keresem, de sehol sem találom. sad.gif 
Előre is nagyon szépen köszönöm!!!


Írtál már nekem ezügyben. Mondtam: oké, de semmilyen elérhetőséget nem adtál... Anélkül pedig nem tudom átteleportálni számodra. biggrin.gif

Kate, magyar. wink.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok