Starity

Secret smile (2005)

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 21. 17:54 #21
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.20. 20:43)
Úgy látom nagyjából ugyanazt gondoljuk  thumbsup.gif Brendan sokat manipulált a szemével. Nagyon sokat.
A szőnyeges jelenet is?  rolleyes.gif


Igen, DT szemei külön Oscart érdemelnének, vagy nem is tudom... ohmy.gif w00t.gif biggrin.gif

A szőnyeges jelenet is, de nem azért, mert ott annyira szimpatikus lett volna, csak a színészi játék végett tetszett... (Mint ahogy a cikk-lobogtatós is.) smileeee.gif

A DT fangörlök egyébként mit szólnak ehhez a filmjéhez? Ők mit gondolnak róla? rolleyes.gif
2010. október 21. 18:07 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.21. 17:54)
Igen, DT szemei külön Oscart érdemelnének, vagy nem is tudom...  ohmy.gif  w00t.gif  biggrin.gif 
A szőnyeges jelenet is, de nem azért, mert ott annyira szimpatikus lett volna, csak a színészi játék végett tetszett... (Mint ahogy a cikk-lobogtatós is.)  smileeee.gif 
A DT fangörlök egyébként mit szólnak ehhez a filmjéhez? Ők mit gondolnak róla?  rolleyes.gif


Nagyon borultnak kell lenni ahhoz hogy az a szőnyeges jelenet azért teccen mert tetszik amit látsz. Engem a színészi játéka fogott meg, ezért is mondhatom hogy nem tartozom a kimondottan fangörl típusú emberek közé akik meg sem néznek olyan filmeket amiben DT 'nem szép' vagy megnéznek minden filmet és csak bizonyos szemszögből áradoznak róla. Undorítóak tudnak lenni néha.
A DT fangörlök hozzállása nagyjából annyi hogy nem szeretik a filmet, nem is nagyon beszélnek róla viszont többé kevésbé helyesnek tartják Brendant. Vannak akiknek bejön, csak páran vagyunk a Brendan picture topikban, nagyjuk nem is nézi és nem is szeretné nézni mert sokkoló és szeretnének úgy emlékezni Davidre mint 'jó ember' mivel nem akarnak 'kiábrándulni' belőle mellow.gif
Szerintem azok a legviccesebb reakciók amiket a youtubeos videók alá írkálnak mintpéldául 'Brendan, az én titkos naplómat bármikor elolvashatod' vagy 'Brendan aranyom te nem mész sehová azzal a bilinccsel a kezeden csak az én hálószobámba' és ami a legjobban tetszik nekem 'Brendan, hívj büdös ..-nak utána töltsünk együtt egy szenvedélyes éjszakát' Szerintem beteges de vicces is biggrin.gif
Legtöbben egyébként elítélik Brendant de vele együtt Mirandát is rolleyes.gif
2010. október 21. 19:19 #23
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.21. 18:07)
Nagyon borultnak kell lenni ahhoz hogy az a szőnyeges jelenet azért teccen mert tetszik amit látsz. Engem a színészi játéka fogott meg, ezért is mondhatom hogy nem tartozom a kimondottan fangörl típusú emberek közé akik meg sem néznek olyan filmeket amiben DT 'nem szép' vagy megnéznek minden filmet és csak bizonyos szemszögből áradoznak róla. Undorítóak tudnak lenni néha.
A DT fangörlök hozzállása nagyjából annyi hogy nem szeretik a filmet, nem is nagyon beszélnek róla viszont többé kevésbé helyesnek tartják Brendant. Vannak akiknek bejön, csak páran vagyunk a Brendan picture topikban, nagyjuk nem is nézi és nem is szeretné nézni mert sokkoló és szeretnének úgy emlékezni Davidre mint 'jó ember' mivel nem akarnak 'kiábrándulni' belőle  mellow.gif 
Szerintem azok a legviccesebb reakciók amiket a youtubeos videók alá írkálnak mintpéldául 'Brendan, az én titkos naplómat bármikor elolvashatod' vagy 'Brendan aranyom te nem mész sehová azzal a bilinccsel a kezeden csak az én hálószobámba' és ami a legjobban tetszik nekem 'Brendan, hívj büdös ..-nak utána töltsünk együtt egy szenvedélyes éjszakát' Szerintem beteges de vicces is  biggrin.gif 
Legtöbben egyébként elítélik Brendant de vele együtt Mirandát is  rolleyes.gif


Mindjárt beborulok. Írtam egy csomót, erre "kidob" a Starity és elveszik a hozzászólásom... reklamalo.gif

Szóval akkor még egyszer.
Elég szomorú, hogy egyesek csak annyit látnak a filmjeiből, hogy DT milyen cuki pasi. És a film tartalma/mondanivalója már mellékes, rosszabb esetben érdektelen... blink.gif Mondjuk a kiscsajoknak még talán "elnézhető", de a nagyobbak... Belőlük már kinézné az ember, hogy a film mondanivalójára koncentrálnak, azon belül meg a színészi játékra, s csak aztán arra, hogy cuki-e vagy nem cuki. blink.gif
Kiábrándulni. blink.gif OMG. Ezek tisztában vannak vele bakker, hogy a Doktor egy kitalált figura és nem létezik? blink.gif És hogy DT egy SZÍNÉSZ, aki eljátszotta? És hogy egy színész attól színész (jó esetben), hogy többféle dolgot is eljátszik hitelesen, nem csak egy arca van..? Pont, hogy látni kellene a SS-t, mert itt DT egy olyan arcát mutatja meg, ami az "átlag néző számára" általában ismeretlen, mert látta mondjuk a DW-ban, esetleg a HP-ben, és ennyi.
Youtube: _nevet.gif

A fangörlök egyébként átlag mennyi idősek kb.? Gondolom azért tőlünk fiatalabbak... Mert ha kb. velünk egyidősek, az már tényleg nagyon gáz... blink.gif
2010. október 21. 19:44 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.21. 19:19)
Mindjárt beborulok. Írtam egy csomót, erre "kidob" a Starity és elveszik a hozzászólásom...  reklamalo.gif 
Szóval akkor még egyszer. 
Elég szomorú, hogy egyesek csak annyit látnak a filmjeiből, hogy DT milyen cuki pasi. És a film tartalma/mondanivalója már mellékes, rosszabb esetben érdektelen...  blink.gif Mondjuk a kiscsajoknak még talán "elnézhető", de a nagyobbak... Belőlük már kinézné az ember, hogy a film mondanivalójára koncentrálnak, azon belül meg a színészi játékra, s csak aztán arra, hogy cuki-e vagy nem cuki.  blink.gif 
Kiábrándulni.  blink.gif OMG. Ezek tisztában vannak vele bakker, hogy a Doktor egy kitalált figura és nem létezik?  blink.gif És hogy DT egy SZÍNÉSZ, aki eljátszotta? És hogy egy színész attól színész (jó esetben), hogy többféle dolgot is eljátszik hitelesen, nem csak egy arca van..? Pont, hogy látni kellene a SS-t, mert itt DT egy olyan arcát mutatja meg, ami az "átlag néző számára" általában ismeretlen, mert látta mondjuk a DW-ban, esetleg a HP-ben, és ennyi.
Youtube:  _nevet.gif 
A fangörlök egyébként átlag mennyi idősek kb.? Gondolom azért tőlünk fiatalabbak... Mert ha kb. velünk egyidősek, az már tényleg nagyon gáz...  blink.gif


Már 14-15 évesek is fannak mondják magukat és olyan piszkos szájuk van hogy hihetetlen. Nem gyakori a 60 év feletti fanlady, a DT fórumon van valaki aki 71 rohog.gif

Szerintem kiábrándító hogy egyesek nem látják az igazi oldalt. Van olyan aki 'fél' megnézni de olyan is akad aki csak bizonyos jelenetek miatt nézi a filmet. Szerintem tisztában vannak azzal hogy DT színész és a Doktor csak egy karakter de valamiért nem hajlanak erre. Igazából, van egy topik a Secret Smile-nak de mindig csak 4-en írunk bele, mert senki nem akarja/tudja komolyan venni, néha random emberek beírkálnak hogy Brendan milyen jól néz ki és hogy szeretnének Miranda helyében lenni stb ...

Nem lehet velük egy jóízűt beszélgetni mert vagy nem látták vagy csak tipikusan fangörl oldalról nézik a filmet és ez elszomorító mert ebből derül ki hogy DT mennyire remek színész. Ezért írtam a DT topikban múltkor hogy veletek jobban lehet beszélni és többet mindenről, mint velük. Hungarian DT fangirlz rulez thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 21. 20:40 #25
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.21. 19:44)
Már 14-15 évesek is fannak mondják magukat és olyan piszkos szájuk van hogy hihetetlen. Nem gyakori a 60 év feletti fanlady, a DT fórumon van valaki aki 71  rohog.gif 
Szerintem kiábrándító hogy egyesek nem látják az igazi oldalt. Van olyan aki 'fél' megnézni de olyan is akad aki csak bizonyos jelenetek miatt nézi a filmet. Szerintem tisztában vannak azzal hogy DT színész és a Doktor csak egy karakter de valamiért nem hajlanak erre. Igazából, van egy topik a Secret Smile-nak de mindig csak 4-en írunk bele, mert senki nem akarja/tudja komolyan venni, néha random emberek beírkálnak hogy Brendan milyen jól néz ki és hogy szeretnének Miranda helyében lenni stb ...
Nem lehet velük egy jóízűt beszélgetni mert vagy nem látták vagy csak tipikusan fangörl oldalról nézik a filmet és ez elszomorító mert ebből derül ki hogy DT mennyire remek színész. Ezért írtam a DT topikban múltkor hogy veletek jobban lehet beszélni és többet mindenről, mint velük. Hungarian DT fangirlz rulez  thumbsup.gif


A 14-15 éves kiscsajok írkálnak ilyeneket? blink.gif Döbbenet. Azért én egyáltalán nem lettem volna Miranda helyében - ebből is látszik, hogy a mondanivaló és a (belső)dráma teljesen mellékes. Úgy látszik, hogy maga a film nekik kb. az első 20 perc volt (meeting, make love), ami lényeges, a többi már... unsure.gif Olyan éretlenek... Nem vihánckodnának ennyire, ha velük is valaki olyat tett volna, mint a film végefelé Brendan Mirrievel... unsure.gif
Az idős rajongók olyan "jópofák". Persze csak amíg nem lépik át a bizonyos határt. Én is ismertem egy nénit, akivel leveleztem is. Ő is olyan 70 év körüli volt. Anno alapítottam egy rajongói klubot, még az Epizódba is betették rohog.gif , úgy talált rám. Érdekes volt vele levelezni egy színészről... De az volt benne a kedves, hogy hamar átterelődött a téma másra (is). smileeee.gif
Igen, olvastam, hogy megdícsértél minket. smileeee.gif blush.gif Bárcsak DT is tudná, hogy van itt egy maréknyi kis csapat, akik elismerik és tisztelik a munkáját is... smileeee.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 21. 21:14 #26
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.21. 20:40)
A 14-15 éves kiscsajok írkálnak ilyeneket?  blink.gif Döbbenet. Azért én egyáltalán nem lettem volna Miranda helyében - ebből is látszik, hogy a mondanivaló és a (belső)dráma teljesen mellékes. Úgy látszik, hogy maga a film nekik kb. az első 20 perc volt (meeting, make love), ami lényeges, a többi már...  unsure.gif Olyan éretlenek... Nem vihánckodnának ennyire, ha velük is valaki olyat tett volna, mint a film végefelé Brendan Mirrievel...  unsure.gif 
Az idős rajongók olyan "jópofák". Persze csak amíg nem lépik át a bizonyos határt. Én is ismertem egy nénit, akivel leveleztem is. Ő is olyan 70 év körüli volt. Anno alapítottam egy rajongói klubot, még az Epizódba is betették  rohog.gif , úgy talált rám. Érdekes volt vele levelezni egy színészről... De az volt benne a kedves, hogy hamar átterelődött a téma másra (is).  smileeee.gif 
Igen, olvastam, hogy megdícsértél minket.  smileeee.gif  blush.gif Bárcsak DT is tudná, hogy van itt egy maréknyi kis csapat, akik elismerik és tisztelik a munkáját is...  smileeee.gif  biggrin.gif


Az idősebbekkel jót el lehet beszélgetni, bár azok között is van egy két megszállott fajta.
Többek között ezért sem rajongok David azon ötletéért hogy kimenjen Amerikába. Még csak az hiányzik hogy hülye kis libák kövessék őt a boltba meg másszanak be a házába. Most még csak csak elvagyunk, de már most se lehet velük normálisan beszélgetni. Az interjúk alkalmával sem kérdeznek semmi értelmeset pedig nekik meg van engedve hogy betelefonáljanak meg minden, mert az UK-ból vannak, de inkább magánéleti és hülye fangörlös kérdéseket tesznek neki fel. Lehet hogy David azt mutatja hogy vicces meg minden, de ő azért megy el interjúkra hogy promótálja amit készített és szívből sajnálom Davidet mikor lenne lehetőség a SF-rel kapcs-ban is kérdezni, jó drámákról vagy bármi, de nem teszik meg. dry.gif
Én nem tudom hová romlik ez a világ, de éppen tegnap írtam egy 15 éves kiscsajnak hogy a szőnyeges jelenetből készített animációt amit profilképnek tett ki, legyen szíves kitörölni blink.gif
Teljesen érthető ha fangörlökben felmerülnek bizonyos gondolatok a filmmel kapcsolatban, ki ne akarna Brendannal flörtölni a film elején? biggrin.gif de nem lenne muszáj mindennek hangot adni. Én szeretem a könyvet, filmet, Brendan hot és nem normális, Miranda bolond, de attól még nem szeretnék Miranda helyében lenni blink.gif
Nálam ez volt a mérföldkő. Itt jöttem rá hogy DT nagyszerű színész. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 27. 16:27 #27
- törölt felhasználó -    
Mit gondoltok Kerryről?
Szerintem Kerry az egész történet (film és könyv szempontból) leghülyébb nője. Miranda makacs volt és magának kereste a bajt, de Kerry nagyon meggondolatlan volt.
2010. október 28. 10:28 #28
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.27. 16:27)
Mit gondoltok Kerryről?
Szerintem Kerry az egész történet (film és könyv szempontból) leghülyébb nője. Miranda makacs volt és magának kereste a bajt, de Kerry nagyon meggondolatlan volt.


Hát... Alapból az volt fura, hogy pont Brendannel jött össze. Vagy csak nekem? biggrin.gif
Amúgy végtelenül naiv csajszi, spoiler mikor BB'hancúrozott' az ágyban Mirrie-vel spoiler vége elég hamar kiengesztelődött... blink.gif spoiler vége
2010. október 28. 13:10 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.28. 10:28)
Hát... Alapból az volt fura, hogy pont Brendannel jött össze. Vagy csak nekem?  biggrin.gif
Amúgy végtelenül naiv csajszi, spoiler mikor BB'hancúrozott' az ágyban Mirrie-vel spoiler vége elég hamar kiengesztelődött...  blink.gif spoiler vége


Szerintem nagyon furcsa volt tőle hogy összejött Brendannel, de én azt nem értem hogy mikor Brendan felpofozta az utcán mindenki szeme láttára miért nem rúgta ki? blink.gif
2010. október 28. 13:17 #30
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.28. 13:10)
Szerintem nagyon furcsa volt tőle hogy összejött Brendannel, de én azt nem értem hogy mikor Brendan felpofozta az utcán mindenki szeme láttára miért nem rúgta ki?  blink.gif


Hát én (se)nemtom... http://smileypark.gportal.hu/portal/smileypark/image/gallery/1199650338_42.gif
2010. október 29. 07:57 #31
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
meghajolo.gif Köszi, köszi Kate! meghajolo.gif
2010. október 29. 11:23 #32
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hoztam még pár szép képet. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 29. 13:29 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.29. 11:23)
Hoztam még pár szép képet.  rohog.gif


Köszi a képeket Sally (és a random Peter-t a felső sorban rohog.gif ) Mind jó kép de van itt 2-3 amit inkább nem kommentálnék biggrin.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 29. 13:35 #34
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.29. 13:29)
Köszi a képeket Sally (és a random Peter-t a felső sorban  rohog.gif ) Mind jó kép de van itt 2-3 amit inkább nem kommentálnék  biggrin.gif  _nevet.gif


OMG, tényleg. blink.gif Most, hogy mondod, tényleg bekerült egy Peter is, de azt nem ide szántam... Csak egy mappába mentegettem a cuccokat, hogy na majd... És ezt is elküldtem véletlenül... unsure.gif Sorry. sad.gif

Nekem az utolsó előtti duplás tetszik nagyon... wub.gif blush.gif
2010. november 01. 10:04 #35
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.29. 13:35)
OMG, tényleg.  blink.gif Most, hogy mondod, tényleg bekerült egy Peter is, de azt nem ide szántam... Csak egy mappába mentegettem a cuccokat, hogy na majd... És ezt is elküldtem véletlenül...  unsure.gif Sorry.  sad.gif
Nekem az utolsó előtti duplás tetszik nagyon...  wub.gif  blush.gif


Van valami a szemekben, ugye? tongue.gif
Nem is csoda hogy Miranda nem tudott ellenállni Brendan flörtölésének rohog.gif Ettől függetlenül nem tartom helyesnek hogy egyből összefeküdtek mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 01. 20:11 #36
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.01. 10:04)
Van valami a szemekben, ugye?  tongue.gif 
Nem is csoda hogy Miranda nem tudott ellenállni Brendan flörtölésének  rohog.gif Ettől függetlenül nem tartom helyesnek hogy egyből összefeküdtek  mellow.gif


Igen. "Nem szeretem" az ilyen szemeket, mert hatással vannak az emberre... blush.gif Bár nem sok ilyennel találkoztam életemben... blink.gif

Na igen. Én sosem értem az ilyesmit, ez miért jó? Meg csak reggel mutatkoztak be... Én tuti nem feküdnék össze senkivel így, még elkapnék valami nyavalyát, vagy valami... A másik meg, hogy ennyi idő alatt nem tudok kiismerni senkit, hogy meglegyen egyfajta bizalom + love felé. Bizalom (& love!) nélkül meg egy frigid kis liba vagyok... rohog.gif
2010. november 01. 21:45 #37
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.01. 20:11)
Igen. "Nem szeretem" az ilyen szemeket, mert hatással vannak az emberre...  blush.gif Bár nem sok ilyennel találkoztam életemben...  blink.gif 
Na igen. Én sosem értem az ilyesmit, ez miért jó? Meg csak reggel mutatkoztak be... Én tuti nem feküdnék össze senkivel így, még elkapnék valami nyavalyát, vagy valami... A másik meg, hogy ennyi idő alatt nem tudok kiismerni senkit, hogy meglegyen egyfajta bizalom + love felé. Bizalom (& love!) nélkül meg egy frigid kis liba vagyok...  rohog.gif


Miranda a könyv szerint is kissé forróvérű volt -ha érted mire gondolok-. Több ilyen nem sokáig tartó kapcsolata is volt az életben. Ha engem kérdezel, Brendan után sem talált magának senkit rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 02. 13:57 #38
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.01. 21:45)
Ha engem kérdezel, Brendan után sem talált magának senkit  rolleyes.gif


rohog.gif Ezen én sem csodálkoznék. biggrin.gif
2010. november 02. 14:11 #39
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.02. 13:57)
rohog.gif Ezen én sem csodálkoznék. biggrin.gif


Már nem azért, de ha belegondolsz ez elég gáz. Úgy értem egyértelműen volt valami Brendan szemeiben, valami a tekintetében de én fejemet fogva rohannék az utcán visszafelé ha egy ilyen pasassal akarna összehozni a sors. A szem fontos, és szép barna Brendan-é, de engem a frász kerülgetne ha valaki így lesne rám. Egy idő után elég kellemetlen érzés lenne unsure.gif

Majdnem kész a felirat az első részhez. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 02. 20:39 #40
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.02. 14:11)
Már nem azért, de ha belegondolsz ez elég gáz. Úgy értem egyértelműen volt valami Brendan szemeiben, valami a tekintetében de én fejemet fogva rohannék az utcán visszafelé ha egy ilyen pasassal akarna összehozni a sors. A szem fontos, és szép barna Brendan-é, de engem a frász kerülgetne ha valaki így lesne rám. Egy idő után elég kellemetlen érzés lenne  unsure.gif 
Majdnem kész a felirat az első részhez.  biggrin.gif


Jogos. De nem biztos, hogy ezt elsőre így ki lehetne szúrni. Például a film elején tényleg észveszejtően tud nézni a pasi, aki ellen tud állni neki, az nem nőből van, az fix. rohog.gif Később viszont igen, látszik valami.

Hálás köszönet! meghajolo.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok