Starity

Secret smile (2005)

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 09. 13:51 #61
- törölt felhasználó -    
A port.hu oldalon valaki rajtam kívül még 2 ember 10 pontot adott a filmre. Te voltál az egyik? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 09. 13:54 #62
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.09. 13:51)
A port.hu oldalon valaki rajtam kívül még 2 ember 10 pontot adott a filmre. Te voltál az egyik?  biggrin.gif


yes.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 09. 16:00 #63
- törölt felhasználó -    
Akkor a kérdés már csak az hogy ki a rejtélyes harmadik? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 23. 22:38 #64
- törölt felhasználó -    
Nos, én majdnem megcsináltam a feliratot a másodikhoz de utána esett le hogy nagyon csúszik a felirat. reklamalo.gif reklamalo.gif Én már mindent megpróbáltam, már az orosz vagy német felirat is megfelelne, mivel hogy magával az időzítéssel van probléma, nem a szöveggel. Ha látnám hogy akkor mutat feliratot, mikor beszélnek, az jó lenne, bemásolnám amit eddig lefordítottam és kész, de ez sem akar jó lenni.
Folytatom, ha vállaljátok hogy a továbbiakban is megnézitek vele, ti magatok tudtok feliratot időzíteni a VLC-vel vagy BS Playerrel. Ha azokkal sem megy, akkor kitalálhatunk valamit, de annak nincs értelme, hogy fordítom és nem időzítitek. biggrin.gif rolleyes.gif
2010. november 25. 20:22 #65
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.23. 22:38)
Nos, én majdnem megcsináltam a feliratot a másodikhoz de utána esett le hogy nagyon csúszik a felirat.  reklamalo.gif  reklamalo.gif  Én már mindent megpróbáltam, már az orosz vagy német felirat is megfelelne, mivel hogy magával az időzítéssel van probléma, nem a szöveggel. Ha látnám hogy akkor mutat feliratot, mikor beszélnek, az jó lenne, bemásolnám amit eddig lefordítottam és kész, de ez sem akar jó lenni. 
Folytatom, ha vállaljátok hogy a továbbiakban is megnézitek vele, ti magatok tudtok feliratot időzíteni a VLC-vel vagy BS Playerrel. Ha azokkal sem megy, akkor kitalálhatunk valamit, de annak nincs értelme, hogy fordítom és nem időzítitek.  biggrin.gif  rolleyes.gif


Igen, sajna a második csúszik. Mondtam is, mikor beszéltük, hogy ugye némafilmet néztem, és hogy az elsőt felét még egész jól értettem, a másikat már kevésbé az elcsúszások végett. De majd megoldom az időzítést. Vagyis hogy megoldattatom... biggrin.gif
2010. november 25. 20:43 #66
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.25. 20:22)
Igen, sajna a második csúszik. Mondtam is, mikor beszéltük, hogy ugye némafilmet néztem, és hogy az elsőt felét még egész jól értettem, a másikat már kevésbé az elcsúszások végett. De majd megoldom az időzítést. Vagyis hogy megoldattatom...  biggrin.gif


Helyes. Ha jó lesz a gmail szerver, küldöm is az elsőt. biggrin.gif
Mennyit szenvedtem a Relationships are a leap of faith kifejezéssel blink.gif

SZERK: Átment a felirat, elküldte végre biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 26. 18:54 #67
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.25. 20:43)
Helyes. Ha jó lesz a gmail szerver, küldöm is az elsőt.  biggrin.gif
Mennyit szenvedtem a Relationships are a leap of faith kifejezéssel  blink.gif
SZERK: Átment a felirat, elküldte végre  biggrin.gif


meghajolo.gif
2010. november 30. 15:12 #68
- törölt felhasználó -    
Átsiklottam egy mondat felett és egy mondatot nem jó igeidőben írtam át blush.gif dry.gif mellow.gif . Holnapra kijavítom és újraküldöm biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 06. 11:32 #69
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szintén mai találmány;

Brendan baby

biggrin.gif
2010. december 06. 11:42 #70
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.06. 11:32)
Szintén mai találmány;
Brendan baby
biggrin.gif


LÁJK
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 06. 12:01 #71
- törölt felhasználó -    
És most jöjjön 2 nagy kedvenc biggrin.gif

'én nem tehetek semmiről, esküszöm semmi rosszat nem tettem, jó kisfiú voltam' Brendan itt és én diktálom a szabályokat kisanyám badboy Brendan biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 06. 12:13 #72
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.06. 12:01)
És most jöjjön 2 nagy kedvenc  biggrin.gif 
'én nem tehetek semmiről, esküszöm semmi rosszat nem tettem, jó kisfiú voltam' Brendan itt és én diktálom a szabályokat kisanyám badboy Brendan  biggrin.gif


LÁJK! (Me too!!!)
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 06. 13:18 #73
- törölt felhasználó -    
Csak most látom, hogy ennek a filmnek fent a youtube-on a trailere. biggrin.gif Jó jeleneteket tettek bele, akik anno látták a tévében, biztosan lestek mint Rozi a moziban, főleg a trailer végén. Biztosan sikerült felkelteni az érdeklődésüket biggrin.gif

1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 06. 14:36 #74
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Jó trailer! thumbsup.gif Brendan baby olyan jó... Vagyis ijesztő. De ebben az esetben a kettő most egy és ugyanaz. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 06. 14:41 #75
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.06. 14:36)
Jó trailer!  thumbsup.gif Brendan baby olyan jó... Vagyis ijesztő. De ebben az esetben a kettő most egy és ugyanaz.  biggrin.gif


Nem hittem volna hogy találok valakit kis hazánkban, aki ennyire oda van Brendanért, mint én biggrin.gif
Maga a karakter, a szeme vagy mi fogott meg benne?
Magyarul, miért szereted a pasimat, mi tetszik benne annyira? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 08. 09:33 #76
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.06. 14:41)
Nem hittem volna hogy találok valakit kis hazánkban, aki ennyire oda van Brendanért, mint én  biggrin.gif 
Maga a karakter, a szeme vagy mi fogott meg benne? 
Magyarul, miért szereted a pasimat, mi tetszik benne annyira?  biggrin.gif


Miért, eddig még rajtam kívül nem találtál senkit? w00t.gif

Szerintem engem az egész karakter fogott meg. Valahogy szimpatikus lett annak ellenére, hogy sok csúnya dolgot csinált. Az elején annyira elesettnek tűnik (na jó, abban a bizonyos jelenetben nem rohog.gif ), de jó értelemben elesettnek. Olyannak, akin látszik, hogy nagyon értelmes pasi, mély érzelmekkel, ugyanakkor kicsit "szerencsétlen" is. Kisugárzásilag. Nem tudom jobban megfogalmazni.

Aztán amikor először kitör belőle egy gyengébb "lávafolyam", ott már valami eltörik, de azt a kis szöszke törte el, egy lássuk be, butaság miatt. (Oké, nem kutakodunk más cuccaiban, de ennyire durván nem kellett volna reagálni - viszont mint tudjuk, Mirrienek is van vaj a füle mögött.) Amikor kirúgta, ott volt az a rész, amikor kicsit ijesztően festett az ábrázata, meg a szemei...

Tetszik Brendanben a badboy "vérvonal" nekem is. Azok a nézések... Magabiztosságot sugároznak, holott nem viszi túlzásba és teljesen nem is az... "El tudja adni magát". smileeee.gif
2010. december 08. 12:49 #77
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.08. 09:33)
Miért, eddig még rajtam kívül nem találtál senkit? w00t.gif
Szerintem engem az egész karakter fogott meg. Valahogy szimpatikus lett annak ellenére, hogy sok csúnya dolgot csinált. Az elején annyira elesettnek tűnik (na jó, abban a bizonyos jelenetben nem  rohog.gif ), de jó értelemben elesettnek. Olyannak, akin látszik, hogy nagyon értelmes pasi, mély érzelmekkel, ugyanakkor kicsit "szerencsétlen" is. Kisugárzásilag. Nem tudom jobban megfogalmazni.
Aztán amikor először kitör belőle egy gyengébb "lávafolyam", ott már valami eltörik, de azt a kis szöszke törte el, egy lássuk be, butaság miatt. (Oké, nem kutakodunk más cuccaiban, de ennyire durván nem kellett volna reagálni - viszont mint tudjuk, Mirrienek is van vaj a füle mögött.) Amikor kirúgta, ott volt az a rész, amikor kicsit ijesztően festett az ábrázata, meg a szemei...
Tetszik Brendanben a badboy "vérvonal" nekem is. Azok a nézések... Magabiztosságot sugároznak, holott nem viszi túlzásba és teljesen nem is az... "El tudja adni magát".  smileeee.gif


Nem, nem igazán találtam senkit sem. Három ember adott 10-t a filmre a port.hu-n, szóval valószínűleg meg is nézte az illető, és van egy ismerősöm, aki megnézte a filmet, tetszett neki de Brendant nem csippantja. Angol tanár, szereti a brit komédiát és drámát, de ő évekkel ezelőtt olvasta a könyvet, és ezért nem tetszik neki Brendan figurája. Legalábbis nekem ezt mondta. A könyvben inkább ?-es multú csókának tűnik, a filmben erőszakosabb.

Amit nagyon hiányol a filmből (és én is) az az, hogy Brendan kutyákkal dolgozott. Már pedig a kutyák akárkinek nem fogadnak szót, ha érted mire gondolok. A filmből igen csak úgy esik le, hogy Brendan önmaga lenyűgöző és kísértő, de a könyv alapján jobban kirajzolódik, hogy inkább a karakteressége, tulajdonságai alapján nevezhető manipulatívnak.

A filmből az látszódik, hogy mindenki beleesik mert jól néz ki, bájos és aranyos pedig szerintem inkább a karizmája az ami mindenkit levesz a lábáról.

Mirandán még mindig nem tudok kiigazodni. Szeretném megjegyezni, hogy abban a bizonyos jelenetben Miranda már akkor hazaküldte volna Brendant, mikor éppen befejeztek valami dolgot amin kicsit megdöbbentem. Ha egyszer összefekszik egy ismeretlennel, akkor csinálják amit akarnak, öltözzenek fel aztán szevasz tavasz, de így, hogy még mindketten az ágyban voltak .. Ez így sem helyes dolog, félreértés ne essék, de Brendan jogosan érezheti magát kihasználva, bár ő is tudta ezt, mikor rászállt Mirandára.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 08. 12:55 #78
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.08. 12:49)

A filmből az látszódik, hogy mindenki beleesik mert jól néz ki, bájos és aranyos pedig szerintem inkább a karizmája az ami mindenkit levesz a lábáról.


Nekem is inkább a kisugárzása tetszik benne. Arra írtam, hogy elesett, de magabiztosságot tud sugározni és a kettő együtt valahogy ezt hozza ki nekem... smileeee.gif

Sajnos én nem olvastam el a könyvet, de nem is tudnám - még. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 08. 13:04 #79
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.08. 12:55)
Nekem is inkább a kisugárzása tetszik benne. Arra írtam, hogy elesett, de magabiztosságot tud sugározni és a kettő együtt valahogy ezt hozza ki nekem...  smileeee.gif
Sajnos én nem olvastam el a könyvet, de nem is tudnám - még.  sad.gif


A könyvben egyébként úgy jellemezték, hogy hollófekete hajú, fehérbőrű, középmagas, átlagos kinézet. Ezt pont nem egy 'ideális szépfiú' jellemzése.

Miranda és a titkos naplója meg... Ha valaki olyan hülye, hogy összeszűri a levelet a saját testvére pasijával, az hogy lehet annyira bolond, hogy le is írja? Elismerem hogy lelkiismeret furdalása volt, de azzal nem sokkal lett jobb, hogy leírta a titkos naplóba, ami történt. Én nem is tudom, Kerry szobájában csinálták, Kerry ágyán ráadásul és ezek után hogy volt bátorsága a testvére szemébe nézni? Vagy nem igazán tudom, egyes emberek ennyire .. érzéketlenek rolleyes.gif

Amiről két ember vagy egy és egy napló tud, az már nem titok. Ezzel a feltétellel bárki beleolvashatott volna, ha félti a titkát, miért nem rejti el vagy semmisítette meg? Brendannak nem volt joga elolvasni, de Miranda túl reagálta. Brendan egy szeretnivaló pasas, aki szerintem, szeretett volna többet megtudni a csajról, vagy közelebb kerülni hozzá, és mivel nem dolgozott, Miranda meg igen, nem tudtak sok időt együtt tölteni, ezért így akart közelebb kerülni hozzá vagy nem tudom unsure.gif

Szerinted?
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 09. 10:50 #80
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Találtam megint valamit. wub3.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok