Minden idők legnagyobb angol fiúbandája újra összeáll! A srácok ugyanis sokak nagy örömére bejelentették: öt év után újra visszatérnek!
A teljes cikkhez kattints ide!
Visszatér a Blue?
2010. november 02. 18:05
#2
együttesek... mindíg feloszlanak meg összeállnak xDDD Nem ismerem őket am
2010. november 02. 18:11
#3
|
|
Fan-ily6889Fanily of Anastacia ® |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.05.22. Hozzászólás: 1333 Csatolások: 1279 Azonosító: 96609 offline
|
Duncan Jamest idén "ismertem meg", amikor zsűrizett a brit Don't Stop Believing c. tehetségkutatóban Anastaciával, de amúgy azelőtt én sem ismertem ezt az együttest. Bár Lee-t már azelőtt is láttam itt-ott.
2010. november 02. 18:35
#6
|
|
brigi92fcbvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.08. Hozzászólás: 468 Csatolások: 0 Azonosító: 119698 offline
|
na neeeeee
2010. november 02. 18:55
#7
|
|
nore<P |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.06.01. Hozzászólás: 643 Csatolások: 0 Azonosító: 97587 offline
|
elfogyott a pénz?
bírom ezeket az újraalakulásokat,amikor már nincs miből élni,összeállnak,először a régi rajongók hallgatják őket,aztán rájönnek hogy nincs meg a régi színvonal,és elpártolnak tőlük,a banda megint feloszlik...csak hogy majd pár év múlva megint újraalakulhasson.
amúgy én világéletemben utáltam őket,amiért az osztálytársnőim állandóa piszkáltak:DD
bírom ezeket az újraalakulásokat,amikor már nincs miből élni,összeállnak,először a régi rajongók hallgatják őket,aztán rájönnek hogy nincs meg a régi színvonal,és elpártolnak tőlük,a banda megint feloszlik...csak hogy majd pár év múlva megint újraalakulhasson.
amúgy én világéletemben utáltam őket,amiért az osztálytársnőim állandóa piszkáltak:DD
2010. november 02. 19:03
#9
Íjj de jó. Már alig várom az új albumot. Nekem a demok nem jöttek be nagyon. Remélem ettől csak jobbak lesznek. A régi számaik nagyszerűek remélem sikerül a régi színvonalat hozni. Am már nagyon hiányoztak és remélem nem csalódok bennük.
2010. november 02. 19:29
#12
régen imádtam őket, remélem nem okoznak csalódást.
2010. november 03. 00:16
#19
|
|
Lillianne |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.21. Hozzászólás: 872 Csatolások: 1 Azonosító: 125581 offline
|
Nem rosszból, de én már júniusban megírtam a cikket a visszatérésükről 
http://starity.hu/magazin/1529-visszater-a-blue/
http://starity.hu/magazin/1529-visszater-a-blue/
2010. november 03. 00:18
#20
|
|
Lillianne |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.21. Hozzászólás: 872 Csatolások: 1 Azonosító: 125581 offline
|
már az új dalaik is (3 db) is megjelent 
nem bántásból
http://starity.hu/magazin/7357-ujabb-blue-slagerek-jelentek-meg/
nem bántásból
http://starity.hu/magazin/7357-ujabb-blue-slagerek-jelentek-meg/
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:






