Starity

Fanfiction - Ha írsz egy történetet sztárról, mesehősről, animéről vagy akármiről, itt megmutathatod másoknak!

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 28. 20:45 #41
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Én nem írok, de a kedvencemet szeretném veletek megosztani. smileeee.gif Egyszerűen imádom. smileeee.gif A gyűrűk urával kapcsolatos, Legolas az egyik főszereplő és az elején csak a Bakacsinerdőről van szó. smileeee.gif A címe: A tündeszívű emberleány wub.gif
http://www.elvenheart.tk/
2013. szeptember 28. 22:40 #42
twilightgirl0910
twilightgirl0910
firefly
 
StátuszErős testbe bújt gyenge lélek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 4803
Csatolások: 412
Azonosító: 131011
Offline offline
Nekem is vannak fanfiction-jeim (/-jaim? Sosem tudtam hogy kell helyesen leírni), imádok írni, és Directioner lévén, az sem meglepő, hogy a történeteim főleg a One Direction fiúk körül forognak, kimondottan az sem zavar, ha ez miatt szólnak le az emberek, hiszen szerintem valójában nem az számít (persze az is lényeges), hogy kiről szól egy történet, hanem, hogy milyen is az adott író. Mivel nem szeretném, hogy csupán csak azért elítéljenek, mert egy felkapott tiniszenzációról írok, természetesen vannak novelláim is, de azokat egyenlőre még nem publikáltam.

Először is, ha egy különleges, nem megszokott sztorira vágysz, akkor kukkants be erre a blogomra, szívesen várok véleményeket, és kérlek ne gondolj teljesen elmeháborodottnak. Kellett már egy kis újdonság. laugh.gif
Hope, love, deat.

Egy másik történetemért, klikkelj az alábbi linkre. Ezt a sztorit már befejeztem ugyan, de látogatókat mindig szívesen várok.
Liam stole my heart.

És végül, de nem utolsó sorban, egy másik alkotásom, melynek kivételesen egy másik fiúbanda tagjai a főszereplői.
Moving to his heartbeat.
2014. január 01. 11:26 #43
stengerkitti
stengerkitti
ಌ†Drømmende†ಌ
 
StátuszJa, ikke stress med kroppen din. Kropp er kropp og du er fin.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1298
Csatolások: 596
Azonosító: 142983
Offline offline
Én nem régen írtam pár Hetalia yaoi fanficit (aki nem tudja miről van szó, az inkább ne vállalkozzon az elolvasásra)

Az egyik az Autumn Love, ami a GerIta párosról van, +16-os korhatárral.

A másik, a Forróság, szintén Gerita-s, és ez is +16.

A harmadik, az a Good Night, de ez már az UsUk párosra, és +18.

A negyedik, a Just one wish, ami viszont már megint GerIta, de maradt a korhatár +18 itt is.

És az ötödik, és egyben egyenlőre utolsó is, a Sakk-matt! , ami az UsUk párosra íródott, és ilyen... +16 és +18 körül van a korhatár.
2014. január 02. 17:56 #44
JapaneseGirl
JapaneseGirl
۞
 
Státusz× Itt vagyok veled, fordulj ide, és nézz rám! ×
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 3498
Csatolások: 168
Azonosító: 215737
Offline offline
Írta : JapaneseGirl
2014. február 01. 01:18 #45
Marina Salvatore
Marina Salvatore
Goth,Loki Laufeyson & Daenerys Targaryen <333
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=OyzI2hrmGgI&feature=related *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.29.
Hozzászólás: 5443
Csatolások: 2807
Azonosító: 150271
Offline offline
Én írok Odaátos meg Thoros fanfictiont:) Thoros történetemben inkább Loki Laufeyson és Daenerys Tagaryen kitalálsz szerelmi történetét írom smileeee.gif Odaátban meg Lucifert párosítottam össze 1 kitalált vámpír karakteremmel tongue.gif Aki érdekel nyugodtan írjon,elküldöm tongue.gif:)
1 felhasználónak tetszik: LadyAlexa
2014. február 04. 08:25 #46
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Én általános iskolás koromban írtam ilyet, de füzetbe és csak a barátaimnak mutattam meg, akik szintén szerepeltek benne. Sőt, ők is írtak. De benne volt a pakliban, hogy hülyeségből kicsit bosszantsuk a másikat, úgyhogy írtunk bele mindenféle marhaságot, csak hogy a másik a fejét fogja. rohog.gif Jól elszórakoztatott bennünket, de sosem adtuk ki a kezünkből, csak magunk közt olvasgattuk.

Szóval nem értem, hogy manapság miért divat ország-világ előtt ezeket reklámozni. Én elsüllyedtem volna anno, ha olyan kezébe kerül, akinek nincs hozzá köze. Mert ez egy belső körnek szólt, szórakozás céljából - amivel nem mellesleg remekül fejlődött és karbantartódott a helyesírás is. Ma már nem is tudom, hol vannak ezek a füzetek... De ha a kezem ügyébe kerülne, biztos nem mernék beleolvasni. Ha mégis, égne a pofám ezerrel. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Angel
2014. február 14. 11:19 #47
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Androsama @ 2014.02.10. 15:09)
Mert az emberek szeretik megmutatni más rajongóknak is az írásaikat. Én is szeretem, ha valakinek tetszik, és kritikát ír rá. Szeretem, ha várják a következő fejezetet, vagy esetleg elmondják, hogy mi nem tetszik. Ez ad egyfajta ösztönzést is. Sokan pont azért mutatják meg a világnak az írásaikat, mert ők maguk nem tudják, elég jó-e, amit írnak. Az ember saját magával szemben mindig kritikusabb, és egy elfogulatlan vélemény általában segít.

Bizonyos történetek esetében nyilván. De amik sztárokról, magunkról és szimpla hülyülésről szól, azokat minek kiteregetni? Ezeknek a történeteknek pont nem az irodalmi értéke a lényeg (mert az sok nincsen neki), hanem csak tulajdonképpen öncélú/szűkkörű szórakoztatás.
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Angel
2014. február 17. 10:29 #48
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Androsama @ 2014.02.14. 11:26)
Ez a fanfiction lényege! Hogy megoszd az azonos fandomért rajongó emberekkel a kedvenc sztárjukról/sorozatukról/filmjükről/stb. szóló írásaidat. És ezt nagyon sokan csinálják. Ismered a Merengő nevű oldalt? Vagy az angol Fanfiction.net-et. Vannak külön fanfiction oldalak. És igen, nem az irodalmi érték a lényeg, hanem a szórakozás, és hogy ezt más rajongókkal is megoszthasd. Ebben nem értem, mi kivetnivalót látsz. blink.gif

A 1D-s, JBieberes blogok nem kínosak? Mert szerintem de. Az efféle dolgokat inkább nem kéne publikálni. Szerintem. Ez a kivetnivalóm. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Angel
2014. július 04. 18:13 #49
blahblahh
blahblahh
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.30.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 228500
Offline offline
Helló! smileeee.gif
Nem én írtam, de viszont én fordítom. Ashton Irwin van főszerepben (5 seconds of summer-ből)
Nézzetek be, ha tetszik írjatok komit! smileeee.gif
http://nightmare-5sos-fanfic.blogspot.sk/
2014. július 31. 16:28 #50
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Én jelenleg egy Harry Potter & Bleach Croosover-t írok, emelett egy Naruto & Shingeki no Kyojin Crossover-t fordítok. Majd később még lesznek fent más fanfictionok is, amiket írok vagy fordítok, de egyelőre ezt a kettőt csinálom meg. smileeee.gif


Fanfiction Birodalom
2015. február 07. 17:04 #51
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Régebben sokat írtam(Régebben?Most is.)Fanfictionokat,de persze csak füzetbe,amit néhány barátnőm olvasott is.Az volt az első komolyabb írásom,de nemrég visszaolvastam(még anno 1 éve írtam) és fogtam a fejemet,hogy milyen hülyeségeket írtam.Helyesírási hibák,hangulatjelek,értelmetlen történet,szóismétlés és még sorolhatnám.Bár mostanában már csak egyszerű,"nem sztárosˇtörténeteket írok.Persze vannak Fanfictionnak felhasználandó ötleteim.
2015. május 23. 22:55 #52
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Már 2010 óta írok fanfictionöket és saját sztorikat is, most pedig ez a két blogom van:
Folyamatos (ahogy időm engedi): http://rammiestories.blogspot.hu
Idén nyárra tervezem: http://rammiestories-thenickname.blogspot.hu
blush.gif
2015. június 02. 19:23 #53
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Jelenleg nekem is van egy társszerkesztőmmel kartöltve írt, jelenleg sajnos inaktív - először az adatlapokat fogom nyáron feltornászni - fanfic blogom. Azért nem merem belinkelni, mert nem tudom mennyire lenne rá igény, mennyire érdekli ez az embereket. (és főleg azért nem, mert egy kicsit pre- és nem preslash-es írások vannak rajta, magyarán m/m-es kategóriájú)
Amennyiben valaki kíváncsi rá, fórumon és privátban, üzenőfalon megtalál ezzel kapcsolatban! :D
- 3 évtized múlva: jééj, linkeled? :3 -
2015. június 13. 18:00 #54
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Most éppen,egy Percy Jackson Fanfictiont írok szigorúan csak füzetbe.
2015. július 24. 14:01 #55
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Igen,rávettem magam,hogy blogot vezessek.Egy Luke Hemmings Fanfictiont vezetek,tegnap kezdtem,de elég szép nézettsége van.
Link: https://www.wattpad.com/story/45431095-tiltott-gy%C3%BCm%C3%B6lcs
2015. november 08. 14:05 #56
Marina Salvatore
Marina Salvatore
Goth,Loki Laufeyson & Daenerys Targaryen <333
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=OyzI2hrmGgI&feature=related *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.29.
Hozzászólás: 5443
Csatolások: 2807
Azonosító: 150271
Offline offline
Sziasztok!.smileeee.gif Én Gotham sorozatról írok Fanfictiont,ezen belül Oswald Cobblepotról.A Ficem nem yaoi jellegű,hanem a saját női karakteremet fűztem bele ebbe a világba.Ha valakit érdekelne,szívesen elküldöm neki privátban.smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: rammievengeance
2016. január 08. 19:48 #57
SelinaKyle
SelinaKyle
új tag
 
Státusz~Johnny Depp Fan.~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.01.
Hozzászólás: 98
Csatolások: 44
Azonosító: 252802
Offline offline
Én írok Gotham és Éjsötét Árnyék fanfictiont tongue.gif A Gotham régebbi,és lehet kicsit még gagyi lenne annak,aki talán olvasná...az Éjsötét Árnyék viszont új!.smileeee.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!