Starity

Lost / Lost: Eltűntek (2004-2010)

40 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2005. február 17. 15:06 #41
FlowM@N
FlowM@N
Technical Expert
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 564
Csatolások: 72
Azonosító: 2
Offline offline
King of the queens, nix valakinek? smile.gif
2005. február 17. 15:44 #42
carmody
carmody
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.12.14.
Hozzászólás: 610
Csatolások: 54
Azonosító: 2165
Offline offline
Most láttam a Lost 15-öt. Torrent-tel húzogatom le őket, mer az AXN nem jön.
Nagyon tetszett eddig a sorozat, de most a 15-ik résznék csúnyán bekattantam. Egy szót sem mondok többet, nehogy spoiler legyen, de kicsit fölnyomták az agyam. biggrin.gif
2005. február 17. 17:54 #43
Marha
Marha
Kwisatz Haderach
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 3381
Csatolások: 21993
Azonosító: 6
Offline offline
Idézet(carmody @ 2005, February 17. - 15:44)
Most láttam a Lost 15-öt. Torrent-tel húzogatom le őket, mer az AXN nem jön.
Nagyon tetszett eddig a sorozat, de most a 15-ik résznék csúnyán bekattantam. Egy szót sem mondok többet, nehogy spoiler legyen, de kicsit fölnyomták az agyam. biggrin.gif
[right][/right]


Nekem nagyon bejött a 15-ös is... hát... spoiler ide-oda...

FIGYELEM EZ ITTEN LÉGTERELŐ!!!! AKAROM MONDANI SPOILER!!!!

Most néztem végig ez egészet, az elsőket sokadszorra, a 11-es utániakat egyhuzamban, maratonként. Van néhány észrevételem, lapozzon, aki még nem látta.


A karakterek. Menjünk sorba, kiemelem azokat a dolgokat, amiket egy kicsit eltúloztak szerintem.
Jack (Matthew Fox): Nem kellene ennyire rámenni a családra, alkoholista, de karrierista apa, aztán a műhiba, aztán az eltűnés aztán a halál... sok. Jack karaktere teljes lenne enélkül a túlzás nélkül is.
Charlie (Dominic Monaghan): A zenész múlt és a drogok, az rendben van. De a lopás, és az egész állás-mizéria (bár rendkívül nagyot röhögtem amikor belehányt a másológépbe) nő-üggyel keverve már kissé sántít. Hogy ennyire akar vigyázni Claire-re (természetes, hogy beleszeretett, én is beleszeretnék...) megalapozható lett volna egy kicsivel hihetőbb háttér-sztorival. Liam esete már csak hab a tortán, kissé erőltetett fogás arra, hogy Charlie-t Ausztráliába "csalják".
Claire (Emilie De Ravin): A kedvencem. De itt is kicsit túlhúzták a rugót. Hogy nem maradt együtt a párjával, az még oké... de ezt a jós-dolgot belerőltetni nagyon nem kellett volna. (J.J: Abrams állandóan a misztikummal babrál, már az Alias-ben is utáltam a Rambaldi-sztorit.) Viszont a lányok közül Emilie a legjobb színész, ez nem kétséges.
Kate (Evangeline Lilly): A leghülyébb túlzás. Nem volt jó ötlet megmutatni a bankrablást sem, de hogy ezután még egy lapáttal rátesznek a kis repülővel, meg Kate kiakadásával, hogy megült valakit... akkor szép az élet, ha zajlik... na de ennyire nem kéne. Azt viszont vegyük figyelembe, hogy ez Evangeline életének első olyan szerepe, ahol szövege is van (eddig csak reklámokat csinált modellkedés mellett) és meg kell hagyni igencsak ügyesen játszik. Sosem lesz nagy színésznő, de mindenképpen tehetséges.
Hurley (Jorge Garcia): A másik kedvencem. Nagyon jó szövegeket írnak neki, és remekül játszik. Az ő karakterében van a legtöbb lehetőség talán, remélem, hogy nem rontják el.
Michael és Walt (Harold Perrineau és Malcolm David Kelley): A másik kincsesbánya, amelyet már el is rontottak egy kicsit. Az apa nagyon jó, szinte hibátlanul összehozott karakter... na de miért kell megint misztikumot keverni a dologba? Már az is zavar kicsit, hogy van egy gyerek főszereplő (miért kell mindig?) de hogy még valami titokzatos képessége is van.... na ne.
Boone és Shannon (Ian Somerhalder és Maggie Grace): Ez egész jól ki van találva. Boone tipikus gazdag gyerek, Shannon tipikus gazdag kis *****. Még az is belefér, hogy kettyentenek egyet. Ez egész jó. És elég jól is játszanak. Csak egy kicsit "túl szépek" mindig. OK, hogy Shannon ad magára, de azért a haja és a sminkje egy kicsit túl hibátlan mindig ahhoz képest, hogy hetek óta egy szigeten nyomatják.
Sawyer (Josh Holloway): Szintén egész jó lenne, ha nem lett volna az a levél-dolog... Hónapok alatt nem lehetne összetoborozni egy repülőre való olyan embert, akinek van valami sötét, vagy különös a múltjában... Kellene talán egy pár "hétköznapi ember" is, nem? Jó, tudom, 47-en vannak, és a show azokra koncentrál, akik valamiért kilógnak... de ez azért még így is sok.
Sayid (Naveen Andrews): Elsőrangú karakter, kiváló színész. Kis bibi: ahhoz képest, hogy rajzanak az amerikaiak a szigeten, Sayid, mint IRAKI KATONA egy kicsit túlságosan is "meg van tűrve". A való életben egy barom amcsi már rég kinyírta volna, csak azért, mert arab. Nemhogy azért, mert iraki. Hát még hogy katona. Ez "etika-maszlag" etetés, ezt nem kéne.
Jin és Sun (Daniel Dae Kim és Yunjin Kim): Jé, és tényleg koreaiak alakítják a koreaiakat. Persze, ez elengedhetetlen, hiszen szinte kizárólag koreaiul beszélnek. Ez is erős. Sötét, törvénytelen meló a férjnek, a feleség meg nem mondja meg hogy tud angolul.... jaj. Nem elég, hogy koreaiak? Halmozottan hátrányos helyzet rulz?
Locke (Terry O'Quinn): Az adu ász, a show legzseniálisabban kitalált karaktere, és egyben a legjobb színész is a csapatban. Na persze, O'Quinn már öreg róka a szakmában, játszott már sok mindenfélét... de még sosem játszott ennyire jól. Régóta a kedvenc színészeim egyike, nagyon örültem, amikor megtudtam, hogy benne lesz a "Lost"-ban. Elképesztően sokoldalú emberke, és minden szerepben nagyon jó. NA DE KÖNYÖRGÖM EGY ROKKANT NE ÁLLJON MÁR FEL, ÉS LEGYEN IRODAKUKACBÓL AFRIKAVADÁSZ ÉS DZSUNGELKOMMANDÓS EGY CSAPÁSRA!!!!!!
És ne legyen kiváló lélekismerő egyből, amilor otthon telefon-randizgat egy nővel, emeltdíjas vonalon... bakker.

A helyszín.
Nem tudunk még mindig egy csomó dolgot a szigetről, még 15 rész után sem. Ez egy kicsit el van hanyagolva.

A "furcsaságok"
Jegesmedve... oké... két jegesmedve? Nem oké. Bazi nagy emberrágó pilótaevő izé? Nagyon nem oké. Akkor tessék megmutatni, féljünk tőle.... vagy tessék megmagyarázni, és száljunk le róla. Ez így olcsó.
Francia nő 16 éve a szigeten? Nem oké. Őrült francia nő? Még nem okébb. Fegyverrel, árammal, bunkerrel? Na ne. Ez nagyon nem jött be. Elég lett volna a rádióadás, egy hulla, és egy elhagyott kunyhó, a papírokkal, amiket Sayid megtalál.
Rejtélyes anyag, amitől hallucinálsz? Oké. Locke jön rá, és beavatja Boone-t? Nagyon nem oké. Locke nem ilyen. Ez nagyon kiesett a karakteréből.
Rejtélyes emberke, aki nem volt a gépen? Oké. Emert rabol, talán öl is? Na ez nagyon nem oké. Charlie kinyírja mint a veszett kutyát? Na ez nagyon oké. Ha csak ezért tették bele, akkor nagyon jó húzás volt.

Ez nem fika. Nagyon szeretem a "Lost"-t, rajongója vagyok a show-nak. Csak rá kívántam mutatni, hogy azért egy kicsit nagyra lett fújva az a lufi. Élvezem minden másodpercét, és tényleg nagyon szeretem. Csak ki ne durranjon.

110.gif
2005. február 17. 18:17 #44
Joe-ker
Joe-ker
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 1525
Azonosító: 175
Offline offline
Nálam is Locke az első számú kedvenc karakter biggrin.gif Terry O'Quinn valóban zseniális, azt hiszem jobb szinészt nem is találhattak volna a szerepre. Sajnos belenéztem az axn-es szinkronos változatba... Balázsi Gyula valami elb*szottul rossz választás volt szvsz sad.gif Mondjuk ez a többi hangra is igaz, szóval senki ne merje magyarul nézni biggrin.gif Amúgy is ez az egyik erőssége a sorozatnak. Különböző karakterek, különböző fantasztikus kiejtésekkel... Igazi orgazmus a fülnek biggrin.gif
2005. február 17. 18:32 #45
Marha
Marha
Kwisatz Haderach
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 3381
Csatolások: 21993
Azonosító: 6
Offline offline
Jézusom, Balázsi Gyuszi? Istenem.... ki volt ez az elvetemült szinkronrendező? Ha már valaki akkor Barbinek Péter... na mindegy... 110.gif
2005. február 17. 18:33 #46
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
Locke: jaja mindig a kopasz a nyerő smile.gif
2005. február 17. 18:36 #47
Marha
Marha
Kwisatz Haderach
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 3381
Csatolások: 21993
Azonosító: 6
Offline offline
Idézet(ViC @ 2005, February 17. - 18:33)
Locke: jaja mindig a kopasz a nyerő smile.gif
[right][/right]


Zsíííííííííííííír!!!! Mennyire igaz!!!! 110.gif
2005. február 17. 18:43 #48
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
csak annyit mondanék: tizenhat!
2005. február 17. 18:48 #49
Marha
Marha
Kwisatz Haderach
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 3381
Csatolások: 21993
Azonosító: 6
Offline offline
Már jön lefelé... biggrin.gif 110.gif
2005. február 18. 09:12 #50
carmody
carmody
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.12.14.
Hozzászólás: 610
Csatolások: 54
Azonosító: 2165
Offline offline
Hohó, már kinn van a 16?
Azé érdekel ám, annak ellenére, hogy kicsit elvették a kedvem a 15-ösben.
Már csak Evangeline Lilly miatt is megnézném, de tény, hogy azért jó a sorozat...
2005. február 18. 13:46 #51
Marha
Marha
Kwisatz Haderach
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 3381
Csatolások: 21993
Azonosító: 6
Offline offline
Mi vette el a kedvedet? Nekem semmi bajom nem volt azzal az epizóddal. 110.gif
2005. február 18. 14:11 #52
carmody
carmody
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.12.14.
Hozzászólás: 610
Csatolások: 54
Azonosító: 2165
Offline offline
Idézet(Marha @ 2005, February 18. - 13:46)
Mi vette el a kedvedet? Nekem semmi bajom nem volt azzal az epizóddal. 110.gif
[right][/right]


Amikor már úgy néz ki, hogy majdnem megtudunk valamit, jön Charlie és segít, hogy ne tudhassunk meg semmit.
Mer már annyira k.-ra kiváncsi vagyok, hogy mi a sziget titka, hogy már nagyon, és nem-nem-nem. reklamalo.gif blink.gif
Sejtem persze hogy csak az uccsó részben derül ki valami, mer remekül adagolják az infó-morzsákat, meg a feszültséget.
Hány részes a sorozat?
2005. február 18. 14:17 #53
Marha
Marha
Kwisatz Haderach
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 3381
Csatolások: 21993
Azonosító: 6
Offline offline
Ja az... ááá... úgyse tudtuk volna meg, ha Csárlika nem lövi tüdőn, akkor se... Hogy hány részes? Nna ez az amit ugyebár előre nem lehet megmondani. Amíg megy, addig nyomják. Az ABC-nél 22 epizódot szoktak adni egy szezonban, nagyon meglepődnék, ha jövő szeptemberben nem térne vissza a "Lost". Ezekben a karakterekben benne van 4-5 év simán. 110.gif
2005. február 18. 14:29 #54
Secsa
Secsa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.01.12.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 2751
Offline offline
Idézet(Marha @ 2005, February 18. - 14:17)
Az ABC-nél 22 epizódot szoktak adni egy szezonban


mintha valahol azt olvastam volna, hogy a nagy sikerre valo tekintettel az ABC +2 epizodot rendelt az elso szezonhoz, ami igy elvileg 24 resz lesz
ezekutan valoban meglepo lenne, ha jovore nem terne vissza....
2005. február 18. 14:35 #55
Marha
Marha
Kwisatz Haderach
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 3381
Csatolások: 21993
Azonosító: 6
Offline offline
Köösz az infot.. én nem olvastam utána, én csak nézem.... smile.gif 110.gif
2005. február 18. 15:40 #56
carmody
carmody
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.12.14.
Hozzászólás: 610
Csatolások: 54
Azonosító: 2165
Offline offline
Valamér azt gondolom, hogy ez az egész sorozat egy nagy csattanóra épít a végén. Legalábbis nagyon úgy építkezik. Akkor meg hogy lesz egyáltalán 2. szezon?
Persze ez csak feltételezés.
2005. február 18. 17:44 #57
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
Marha figyelsz? smile.gif
http://tv.sorozat.info/v3sor/cikk.php?news_id=11
2005. február 18. 17:47 #58
Marha
Marha
Kwisatz Haderach
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 3381
Csatolások: 21993
Azonosító: 6
Offline offline
Figyelek... Láttam... Tudom... Nincs AXN... meg aztán... amilyen szinkronokat ezek csinálnak... jobb is, hogy nincs... biggrin.gif 110.gif
2005. február 18. 23:23 #59
Joe-ker
Joe-ker
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 1525
Azonosító: 175
Offline offline
Na ez kell ide is: http://www.imdb.com/name/nm1807667/

Olvassátok el a kommenteket. Ritka elvetemült emberkék írogatnak arrafelé biggrin.gif
2005. február 19. 02:36 #60
Marha
Marha
Kwisatz Haderach
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 3381
Csatolások: 21993
Azonosító: 6
Offline offline
Idézet(Joe-ker @ 2005, February 18. - 23:23)
Ritka elvetemült emberkék írogatnak arrafelé biggrin.gif
[right][/right]

Mint például jómagam.... Írtam már nagy unalmamban én is commentet az IMDB-re. 110.gif
40 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!