Starity

Lost / Lost: Eltűntek (2004-2010)

40 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2005. augusztus 29. 15:24 #101
Luki
Luki
Volt Repost Checker™ v2.0
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 5702
Csatolások: 3363
Azonosító: 194
Offline offline
Na, akkor megmondom én is a frankót! biggrin.gif
Én nem láttam az eredeti verziót, ebből következően nincs összehasonlítási alapom. Nyilván, ha valaki megnéz egy filmet eredeti hanggal, akkor valami hasonlót keres a magyar szinkronban is. A magyar szinkron állítólag világszinvonalú, már ha lehet ilyet mondani. Legalábbis az volt. Az előző vélemények szerint -- ez legalábbis -- nem az. A tenger hullámzását stb. meg amúgy sem hallottam volna, mert a két alvó gyermekem mellett nem lehet bömböltetni a tévét. biggrin.gif Az előzőekből következik, hogy engem nem zavart a csapnivaló szinkron.
A film maga nekem tetszett, bár egyetlen bevezető (dupla?) rész után nem akarok elhamarkodottan ítélni. Egyelőre várom a folytatást.
Vannak bennem kérdések: mi az a zörgő izé, ami gyilkolja az embereket; hol vannak tulajdonképpen, stb? (Ha valaki el meri árulni, azt személyesen keresem fel elbeszélgetés céljából! _nevet.gif) Nem, nem olvastam el 110.gif "légterelőjét" sem! biggrin.gif Meg vannak lehetséges válaszok. Majd idővel kiderül(???), hogy milyenek a megérzéseim.
Tetszett, amikor Kate-ről kiderült, hogy "övé" a karperec. biggrin.gif
2005. augusztus 29. 16:41 #102
redsas
redsas
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.02.28.
Hozzászólás: 247
Csatolások: 99
Azonosító: 4123
Offline offline
Idézet(Luki @ 2005, August 29. - 14:24)
Na, akkor megmondom én is a frankót! biggrin.gif
Én nem láttam az eredeti verziót, ebből következően nincs összehasonlítási alapom. Nyilván, ha valaki megnéz egy filmet eredeti hanggal, akkor valami hasonlót keres a magyar szinkronban is. A magyar szinkron állítólag világszinvonalú, már ha lehet ilyet mondani. Legalábbis az volt. Az előző vélemények szerint -- ez legalábbis -- nem az. A tenger hullámzását stb. meg amúgy sem hallottam volna, mert a két alvó gyermekem mellett nem lehet bömböltetni a tévét. biggrin.gif Az előzőekből következik, hogy engem nem zavart a csapnivaló szinkron.
A film maga nekem tetszett, bár egyetlen bevezető (dupla?) rész után nem akarok elhamarkodottan ítélni. Egyelőre várom a folytatást.
Vannak bennem kérdések: mi az a zörgő izé, ami gyilkolja az embereket; hol vannak tulajdonképpen, stb? (Ha valaki el meri árulni, azt személyesen keresem fel elbeszélgetés céljából! _nevet.gif) Nem, nem olvastam el 110.gif "légterelőjét" sem! biggrin.gif Meg vannak lehetséges válaszok. Majd idővel kiderül(???), hogy milyenek a megérzéseim.
Tetszett, amikor Kate-ről kiderült, hogy "övé" a karperec. biggrin.gif
[right][/right]

Spoiler!!!

A következő szöveget fehérrel írtuk, elolvasásához jelöld ki:
Ami gyilkolászik,az a szigeten lévő "valaminek" a biztonsági rendszere és nem látni(nem élőlény)Az első sorozatból nem derül ki mi van a szigeten(kivéve a francia nőről derülnek ki dolgok és vele kapcsolatban)!!!!!!
2005. augusztus 29. 16:54 #103
- törölt felhasználó -    

Kérem szépen, ha valaki előre megírja - a többek számára - mégnemlátott dolgokat, legyen szíves SPOILER előzetessel bevezetni mondandóját e témával kapcsolatban.

meghajolo.gif Köszönöm! meghajolo.gif
2005. augusztus 29. 19:38 #104
cSuwwi
cSuwwi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.12.06.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 4
Azonosító: 1990
Offline offline
Idézet(Luki @ 2005, August 29. - 14:24)
A magyar szinkron állítólag világszinvonalú, már ha lehet ilyet mondani.
[right][/right]


Jah, az. Kivéve amit a retek meg a kettes készít(tet).
Némelyik B/C kategóriás filmnek olyan lol címeket tudnak kitalálni, hogy sírni tudnék.
Ezt a "címet" nem mostanában érdemeltük ki az biztos.
Persze a Bud&Terence filmeket eredeti hanggal nem bírnám végignézni.

Én csak 5 percig bírtam, pont akkor kapcsoltam be (meglesni a szinkront), amikor Kate összeférceli a dokit. Siralmas volt.

Nem mondok vele nagy újdonságot, de jobb a hdtv(vagy most már dvdrip)+hunsub...
2005. augusztus 29. 20:09 #105
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
Sőtt a spoiler betűtípusát tessék fehérre venni. Így csak akkor látszik ha valaki kijelöli, így csak az olvashatja aki akrja.

mivel a fehér színt nem lehet kiválasztani, válaszatok akármit majd a szín helyére írjátok be kézzel white

pl (color=blue) helyett (color=white) persze ekkor a zárójel szögletes.
2005. augusztus 29. 20:15 #106
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
Idézet(cSuwwi @ 2005, August 29. - 18:38)
Jah, az. Kivéve amit a retek meg a kettes készít(tet).
Némelyik B/C kategóriás filmnek olyan lol címeket tudnak kitalálni, hogy sírni tudnék.
Ezt a "címet" nem mostanában érdemeltük ki az biztos.
Persze a Bud&Terence filmeket eredeti hanggal nem bírnám végignézni.

Én csak 5 percig bírtam, pont akkor kapcsoltam be (meglesni a szinkront), amikor Kate összeférceli a dokit. Siralmas volt.

Nem mondok vele nagy újdonságot, de jobb a hdtv(vagy most már dvdrip)+hunsub...
[right][/right]


A szinkront az AXN megbízásából a HBO készíttette beer.gif

(bár angolul nekem is szimpatikusabb)
2005. augusztus 29. 20:37 #107
csapoati
csapoati
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.05.
Hozzászólás: 476
Csatolások: 23
Azonosító: 1060
Offline offline
Idézet(cSuwwi @ 2005, August 29. - 18:38)
Nem mondok vele nagy újdonságot, de jobb a hdtv(vagy most már dvdrip)+hunsub...
[right][/right]


Vagy akkor már inkább engsub, mert a magyar feliratok fele szintén használhatatlan...
2005. augusztus 29. 20:47 #108
Alfaproton
Alfaproton
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.03.06.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 39
Azonosító: 4284
Offline offline
Idézet(redsas @ 2005, August 29. - 12:13)
Ez a jelenet király volt (19.rész)
[right][/right]

Jaja:) Harry Potteren átment az úthenger?biggrin.gif
Az uccsó részben meg a főcím elötti bombasztikus _nevet.gif jelenetben úgy beszartam hogy majd beszartam. ohmy.gif thumbsup.gif
2005. augusztus 29. 20:48 #109
Alfaproton
Alfaproton
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.03.06.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 39
Azonosító: 4284
Offline offline
AMúgy nem rekord az hogy 2 nap alatt vagy 3 végignéztem az egész első évadot????biggrin.gif
2005. augusztus 29. 21:02 #110
csapoati
csapoati
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.05.
Hozzászólás: 476
Csatolások: 23
Azonosító: 1060
Offline offline
Idézet(Alfaproton @ 2005, August 29. - 19:48)
AMúgy nem rekord az hogy 2 nap alatt vagy 3 végignéztem az egész első évadot????biggrin.gif
[right][/right]


Nem hiszem, az egyik haverom ugyanezt csinálta a múlt héten! tongue.gif Mondjuk szerintem ez azért kicsit túlzás, én még a kedvenc CSI-ből sem néztem meg egy nap 3 résznél többet (mondjuk az a 3 pont dec. 24-én volt...).
2005. augusztus 29. 21:13 #111
Joe-ker
Joe-ker
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 1525
Azonosító: 175
Offline offline
Idézet(cSuwwi @ 2005, August 29. - 18:38)
Jah, az. Kivéve amit a retek meg a kettes készít(tet).
Némelyik B/C kategóriás filmnek olyan lol címeket tudnak kitalálni, hogy sírni tudnék.
Ezt a "címet" nem mostanában érdemeltük ki az biztos.
Persze a Bud&Terence filmeket eredeti hanggal nem bírnám végignézni.

Én csak 5 percig bírtam, pont akkor kapcsoltam be (meglesni a szinkront), amikor Kate összeférceli a dokit. Siralmas volt.

Nem mondok vele nagy újdonságot, de jobb a hdtv(vagy most már dvdrip)+hunsub...
[right][/right]


A címadás nem a szinkronstúdió dolga, nem rajtuk múlik, ha egy film címe "Gyilkos kukacok aszteroidális támadás 9." lesz...
Mellesleg az rtl-es szinkronok kevés kivételtől eltekintve magasan a legjobbak a tv-s szinkronok között..
2005. augusztus 29. 21:15 #112
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
Hát a desperate housewives -ből igazi maratont csináltam.
Elkezdtem megtetszett.aztán két részletben végignéztem smile.gif
Szerintem simán veri a Lost ot. Ok jó mindkettő de a DH jobb. sokkal.
2005. augusztus 29. 21:21 #113
Joe-ker
Joe-ker
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 1525
Azonosító: 175
Offline offline
Idézet(Alfaproton @ 2005, August 29. - 19:48)
AMúgy nem rekord az hogy 2 nap alatt vagy 3 végignéztem az egész első évadot????biggrin.gif
[right][/right]


Nem rekord... Én a 24 első két évadát kb. 40 óra alatt néztem végig... És ebben ugye még egy alvás is benne volt, mert évadonként felkerekítve 17 óra a cucc biggrin.gif
2005. augusztus 29. 21:23 #114
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Kíváncsiságból megnéztem az első részt, hogy milyen is lett, de csalódnom kellett, az angol messze jobb. /Ennyi erővel akár hagyhatták volna angol nyelven is, és készíthettek volna hozzá feliratot, mert még az is jobb mint a magyar verzió/

És mivel a múlt héten éppen a Balatonon voltam, így halhattam több ember véleményét is. Sajnos mindenki ugyanazt mondta: HÜLYESÉG. Annyira nyakatekert, mit keres egy jegesmedve a szigeten, stb. /Ezzel nem értek egyet, nagyon is jó a sztori, csak a sok szappanopera után egy kicsit figyelni is kellene/

A magyar szinkronra viszont tényleg csak azt mondhatom, hogy siralmas. Nem igaz, hogy nincs ebben az országban 15-20 olyan szinkronszínész, aki megfelelne a karakterekhez. Sayid pont azért volt érdekes, mert nem az amrikai angolt beszéli, hanem akcentussal, amit élvezet hallani. A szinkronnal sikerült ezt kiírtani. Még a doki hangja elmegy, bár lehetne jobb is, de a többitől égnek áll a hajam is.

Illetve itt van még az a csodás kis sárga karika a képernyő alján, meg a piros-fehér-zöldben pompázó retek klub logó. Olyan jó, hogy ott vannak, hogy már egyenen rosszul lennlk, ha nem láthatnám. Plusz ehhez jön még félidőben a reklámblokk Kovács Gézával meg mittudom én kivel.

Ennyi lenne a véleményem a magyar verzióhoz.
2005. augusztus 29. 22:04 #115
LeonSilver
LeonSilver
ööö
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.01.22.
Hozzászólás: 1876
Csatolások: 2511
Azonosító: 3077
Offline offline
Idézet(Joe-ker @ 2005, August 29. - 20:21)
Nem rekord... Én a 24 első két évadát kb. 40 óra alatt néztem végig... És ebben ugye még egy alvás is benne volt, mert évadonként felkerekítve 17 óra a cucc biggrin.gif
[right][/right]



Hát az biztos a 24-et nem lehet abbahagyni, nem tudom mi lesz majd az 5. szezonnal amikor heti 1 rész lesz...
Uez igaz lesz majd persze a lost 2. szezonjára is... sad.gif
2005. augusztus 29. 22:09 #116
csapoati
csapoati
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.05.
Hozzászólás: 476
Csatolások: 23
Azonosító: 1060
Offline offline
Hát nem tudom... Nekem egy napra elég egy rész BÁRMELYIK sorozatból.
2005. augusztus 29. 22:43 #117
- törölt felhasználó -    
Idézet(csapoati @ 2005, August 29. - 22:09)
Hát nem tudom... Nekem egy napra elég egy rész BÁRMELYIK sorozatból.
[right][/right]

Jaja!
Én is így szeretem. thumbsup.gif A sok hüle "TV műsor, már látott/gagyi film" helyett este egy rész a kedvencből. smile.gif
2005. augusztus 30. 09:31 #118
Devil
Devil
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.11.01.
Hozzászólás: 1726
Csatolások: 982
Azonosító: 921
Offline offline
Idézet(ml123 @ 2005, August 29. - 09:06)
Bevallom, én 1 darab részt nem láttam még a lost-ból, de EZ alapján+az alapján, amit írtatok, kíváncsi lettem.  biggrin.gif
[right][/right]


Hát pedig nagyon jó sorozat! Csak ne az RTL-en nézd meg a "jó" kis szinkronnal grrr.gif
2005. augusztus 30. 10:04 #119
Devil
Devil
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.11.01.
Hozzászólás: 1726
Csatolások: 982
Azonosító: 921
Offline offline
Idézet(Q-kac @ 2005, August 29. - 21:43)
Jaja!
Én is így szeretem.  thumbsup.gif A sok hüle "TV műsor, már látott/gagyi film" helyett este egy rész a kedvencből.  smile.gif
[right][/right]


Pontosan. Nálam is ez van. Most épp az esti program az Alias. smile.gif
Aztán ha az kész, jöhet a 24.
Csak akkor leszek bajban, amikor elindul mindenből az új sorozat (mondjuk az a heti 1 rész elég idegtépő lesz.. de ha azt nézém, mennyi új sorozat lesz, talán kibírom valahogy laugh.gif )
2005. augusztus 30. 11:07 #120
Alfaproton
Alfaproton
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.03.06.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 39
Azonosító: 4284
Offline offline
Jaja csak ha már ott volt az összes rész és mondjuk véget ért egy akkor nem tudtam megállni hogy a következőt is...meg a következőt..meg még egyet...meg egyet utoljára:)
40 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!