Starity

Justinon végleg eluralkodott a sztárság?!

16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 19. 18:38 #261
MrsSwift
MrsSwift
új tag
 
StátuszMrsSwift lusta megadni a státuszát.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 1
Azonosító: 136590
Offline offline
Háh dejó volt ahogy bunkózott a kiscsajjal, az a szerencsétlen riporter annyira gáz hogy azt leírni nem lehet, én Justin "Jussy" helyében nem bírtam volna ki nevetés nélkül xD
2010. december 19. 23:02 #262
- törölt felhasználó -    
És még a Bieber fanok szólják le Gagát?
2010. december 20. 08:29 #263
- törölt felhasználó -    
ÓÓ Ugyan már ez már túlzás....Justin is bekerült a legnagyobbak közé és őt is az őrületbe akarják kergetni mint pl.: Lindsay, Britney Na de én imádom Justint igy is ugy is smileeee.gif
2010. december 20. 11:47 #264
- törölt felhasználó -    
No komment.
2010. december 20. 15:52 #265
Bernadett
Bernadett
 
StátuszHa szeretnél barátkozni Bernadett Stray (BerniStray) néven megtalálsz. :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.25.
Hozzászólás: 813
Csatolások: 11
Azonosító: 128044
Offline offline
háháá ezt láttam amikor a végén valamilyen combütögetést csinálnak az nagyon nagy biggrin.gif
de a sráchoz magához nem tudok mit szólni.
2010. december 21. 20:41 #266
Emily258
Emily258
új tag
 
Státusz"I will catch you if you fall..!" :)) ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.30.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 132275
Offline offline
pööööööööööööööööööööff ez tök jo nekem tatszik!!!!biggrin.gif:D:D:D:D:D:D
2010. december 22. 09:07 #267
- törölt felhasználó -    
A Bieber rajóngoknak nem nagyképű,de azoknak az akik utálják.Nem vagyok J.B fan,de én is úgy gondolom,hogy nem nagyképű.Amúgy is még fiatal és örül annak,hogy tehetséges és felfedezték meg,hogy megismerte a világ.
2010. december 22. 09:42 #268
Zsancyy
Zsancyy
visszatérő vendég
 
StátuszMrs.Styles ;) Best Song EVER *--* <3 <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 370
Csatolások: 1
Azonosító: 139697
Offline offline
xD nem csodálom hogy ilyen volt Justin biggrin.gif
2010. december 22. 11:31 #269
- törölt felhasználó -    
justin egy p*cs!!-.-"
2010. december 22. 13:30 #270
- törölt felhasználó -    
Ismerek nála nagyképűbb embereket is. Nem vagyok fan, de 'annyira' nem vészes. Még..
2010. december 22. 14:02 #271
pallasz94
pallasz94
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.03.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 124120
Offline offline
sztem csak zavarban volt . mondjuk lehetett volna kedvesebb
2010. december 24. 03:56 #272
viki_belieber
viki_belieber
új tag
 
Státuszbeteg :S
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.26.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 246
Azonosító: 137226
Offline offline
Szerintem Justin Bieber most jutott el arra a pontra, hogy egyszerűen nincs hova tovább. Nem tud már nagyobb dolgot letenni az asztalra. Lássuk csak.
Egy apró kanadai kisvárosban 4 évesen bármiféle oktató segítsége nélkül kezdett 4 hangszeren játszani. Mi ez, ha nem született tehetség? Az utcán zenélt, és így segítette édesanyját, aki egyedül nevelte fel. Nem tiszteletreméltó? Közel másfél év alatt a legnagyobb hírességek közé emelkedett fel, és vitte el a legelismertebb előadók elől sorra a díjakat, köztük ő lett az év előadója is az AMA-n. Szerintetek csak a véletlen műve? 16 évesen saját mozifilmet forgatott a világ körüli, rendszerint teltházas koncertsorozatáról, és könyvet írt az életéről. Szerintem sincs semmi oka ennek... A legújabb dalának, a "Pray"-nek az összes bevételét jótékony célra fordítja, és emellett még súlyos beteg gyerekekkel is találkozik, és erőt ad nekik, okot, amiért érdemes élni. Kérem szépen, ezt hívják úgy, hogy inspiráció.
Mit akartok? Hova nőjön még? Ha jövő év elején megnyeri azoknak a Grammy díjaknak legalább az egyikét, amikre jelölték, egyszerűen kész, megállt az élet. Nincs hova tovább. 16 évesen elért mindent, amiről napjaink legnagyobb hírességei még álmodni sem mernek, úgy, hogy az agya a helyén maradt, és ugyanaz a kisvárosi tinédzser maradt, aki volt!
Meséljetek csak... Gondolom közel annyi idősek vagytok, mint Ő. Ti mit csináltatok? Mit tettetek le az asztalra az eddigi életetekben? NA LÁTJÁTOK.
Haters hate only the things they can't have and the people they can't be.
Pillantsatok fel abból a habos cukormázból, ami Justint borítja, és nézzetek a dolgok mélyére, mielőtt leszóljátok, vagy elhamarkodottan ítéltek róla. Mert szerintem legalább egy tiszteletet megérdemel azért, amit az eddigi életében tett, és ami még előtte áll. Never Say Never
2010. december 24. 12:50 #273
Ramie
Ramie
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.21.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 141272
Offline offline
nem is nagyképű.talán kicsit másabb lett,de mindenki változik...
2010. december 24. 13:30 #274
wannascream
wannascream
-
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 1866
Csatolások: 3203
Azonosító: 126443
Offline offline
Idézet (viki_belieber @ 2010.12.24. 03:56)
Szerintem Justin Bieber most jutott el arra a pontra, hogy egyszerűen nincs hova tovább. Nem tud már nagyobb dolgot letenni az asztalra. Lássuk csak.
Egy apró kanadai kisvárosban 4 évesen bármiféle oktató segítsége nélkül kezdett 4 hangszeren játszani. Mi ez, ha nem született tehetség? Az utcán zenélt, és így segítette édesanyját, aki egyedül nevelte fel. Nem tiszteletreméltó? Közel másfél év alatt a legnagyobb hírességek közé emelkedett fel, és vitte el a legelismertebb előadók elől sorra a díjakat, köztük ő lett az év előadója is az AMA-n. Szerintetek csak a véletlen műve? 16 évesen saját mozifilmet forgatott a világ körüli, rendszerint teltházas koncertsorozatáról, és könyvet írt az életéről. Szerintem sincs semmi oka ennek... A legújabb dalának, a "Pray"-nek az összes bevételét jótékony célra fordítja, és emellett még súlyos beteg gyerekekkel is találkozik, és erőt ad nekik, okot, amiért érdemes élni. Kérem szépen, ezt hívják úgy, hogy inspiráció.
Mit akartok? Hova nőjön még? Ha jövő év elején megnyeri azoknak a Grammy díjaknak legalább az egyikét, amikre jelölték, egyszerűen kész, megállt az élet. Nincs hova tovább. 16 évesen elért mindent, amiről napjaink legnagyobb hírességei még álmodni sem mernek, úgy, hogy az agya a helyén maradt, és ugyanaz a kisvárosi tinédzser maradt, aki volt!
Meséljetek csak... Gondolom közel annyi idősek vagytok, mint Ő. Ti mit csináltatok? Mit tettetek le az asztalra az eddigi életetekben? NA LÁTJÁTOK.
Haters hate only the things they can't have and the people they can't be.
Pillantsatok fel abból a habos cukormázból, ami Justint borítja, és nézzetek a dolgok mélyére, mielőtt leszóljátok, vagy elhamarkodottan ítéltek róla. Mert szerintem legalább egy tiszteletet megérdemel azért, amit az eddigi életében tett, és ami még előtte áll. Never Say Never


Nincs hova tovább?! Mindig van hova tovább, pláne egy 16 éves gyereknél. Van 2 lemeze, ami nem sok. Van egy csomó tinirajongója, ami semmit nem ér. Illetve de, valamit mégis: ők azok a naiv emberek, akik mindig azt szeretik, amire a média azt mondja, hogy szeretni kell. Megőrülnek érte, megveszik a sok Bieberkés cuccot, de amint kinőnek abból a korból, hogy azt szeretik, amit - csúnyán fog hangzani, de így van - kell, Dzsásztinka eltűnik a süllyesztőben és jön egy újabb "tehetség".
A díjkiosztók semmit nem érnek, sajnos, már egy olyan kaliberű sem, mint a Grammy - az egészet befolyásolja a pénz, amit a menedzserek fizetnek. És hát Justinka menedzsere sokat tud fizetni, hiszen a kis rajongói megveszik a sok baromságot, amire rányomtatták a nevét.
5 felhasználónak tetszik: prézli, Bessie, AdamLambertrulz, Boroo, Dolly-Lolly
2010. december 24. 15:02 #275
demonyyy
demonyyy
visszatérő vendég
 
StátuszSose hagyjon el benneteket a remény!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.15.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 2
Azonosító: 129309
Offline offline
Nem bírom Justint, de ettől a csajtól én is kiakadtam volna. Ez a srác még egy gyerek amúgy és ennyi.
2010. december 24. 22:38 #276
CUKI97
CUKI97
Cillianiac
 
StátuszNeked is marcipánból van a szíved? (Smaragdzöld)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.13.
Hozzászólás: 1225
Csatolások: 0
Azonosító: 134771
Offline offline
wannascream, teljesen igazad van!
2010. december 24. 22:45 #277
- törölt felhasználó -    
Kíváncsi vagyok, hogy ha Justin Bieber egy túlsúlyos, szemüveges, fogszabályzós, zsíroshajú, pattanásos fiú lenne, vajon ugyanúgy magasztalná az egekig a lányok 97%-a...

(biglájkon találtam, nem oltani érte) reklamalo.gif
2010. december 24. 23:01 #278
DamiDarnell
DamiDarnell
új tag
 
Státuszmagamat ringatom, míg ő landol egy almafán (8) (köszönöm csík zenekar) : D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.15.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 133304
Offline offline
lelőttem volna a csajt biggrin.gif
2010. december 25. 16:17 #279
- törölt felhasználó -    
EZ a csaj totál kiábrándító! Egyébként nem értem miért baj, és egyáltalánmiért mondják h eluralkodik rajta a sztárság ha ilyenek csinál mint pl: részeg lessz aláír pár mellet vagy csak simán megmutatja a hasát?? Ez tök norma oszálytársaim is ilyenek! Hülyeség! EZ nem sztárság ez ezek a fiúk! XD
2010. december 25. 16:27 #280
- törölt felhasználó -    
Sztem semmi bunkó nincs bennne!
16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok