Starity

Justinon végleg eluralkodott a sztárság?!

16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 14. 23:57 #201
- törölt felhasználó -    
Szerintem tök aranyos volt a riporternő, ez a kis takony meg ott flegmázott vele, meg beszólogatott... a tolmácstól biztos megtudta, hogy miket... a szambától meg hülyét kaptam, Bíbert meg meg se mozdította... ohmy.gif

Tényleg nem tudja már, hogy hol tart, és még hol van a nagykorúságtól... gettókölyök!
2010. december 15. 00:31 #202
- törölt felhasználó -    
ez most bunkóság lesz de az egész videót végig röhögtem XD nagyon vicces volt XD huu engem is kicsinált az a nő de az a tánc XDXD klassz volt XD
2010. december 15. 08:15 #203
AMaya
AMaya
Átérző *-*
 
StátuszKit szeretünk igazán? Akiben az álmunk és a valóságunk egybeesik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.17.
Hozzászólás: 2108
Csatolások: 755
Azonosító: 43838
Offline offline
Ez egy nagyon unalmas videó volt.
De meg kell mondani ,hogy a riporter nagyon nagyon amatőr vagy direkt játszotta a buta lányt,hiszen az elején bemutatta a tolmácsot, később meg a saját kérdéseit is papírról olvasta.Miért nem tette fel a kérdéseit és várta meg a tolmács és Justin válaszát.Nagyon amatőr.Mintha ivott volna úgy affektált.Egy kicsit megértem Justint ,hogy furcsán reagált.Ilyennel még nem találkozott és gyerekként rosszul reagálta le a szitut.
2010. december 15. 12:53 #204
mano2
mano2
Totya™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.03.26.
Hozzászólás: 2606
Csatolások: 20
Azonosító: 26245
Offline offline
A riporter lehetett volna felkészültebb és összeszedettebb, ennek ellenére tényleg aranyos volt. Én nem bírtam volna ilyen sokáig, biztos lenyomtam volna a mikrofont a torkán...
Justin meg sose volt normális, tudjuk róla, hogy túl fiatal még, ahhoz, hogy tudja kezelni ezt az egész sztárságot. De azért jó lenne, ha valaki elmagyarázná neki, hogy nem Ő a világ közepe.
2010. december 15. 13:22 #205
Dolly-Lolly
Dolly-Lolly
 
Státusz...nyomoronc,gyerekes,negatív véleményt nem tűrők kerüljenek...köszi :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 38
Azonosító: 134840
Offline offline
Sourire: Teljesen egyetértek laugh.gif
2010. december 15. 13:42 #206
Netty5k
Netty5k
visszatérő vendég
 
Státuszbee happy*-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 0
Azonosító: 137998
Offline offline
A csajtól én is ki akadtam volna
2010. december 15. 13:43 #207
Netty5k
Netty5k
visszatérő vendég
 
Státuszbee happy*-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 0
Azonosító: 137998
Offline offline
am meg egyet értek mano2 télleg tökre igazad van
2010. december 15. 13:57 #208
B_ogiii..Bieber.fan_
B_ogiii..Bieber.fan_
visszatérő vendég
 
Státusznem vagyok Bieber fan -.- csak nem tom megváltoztatni a nevemet! *One Direction*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 139656
Offline offline
Öööö..Alkoholt fogyaszt???Kizárt dolog dry.gif
2010. december 15. 14:01 #209
Dolly-Lolly
Dolly-Lolly
 
Státusz...nyomoronc,gyerekes,negatív véleményt nem tűrők kerüljenek...köszi :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 38
Azonosító: 134840
Offline offline
A cikkhez:
Nelli304:
Megnéztem a képeket, ahol Justin állítólagosan alkoholt ivott...Én nem hiszem hogy ezt tette.Nem olyan típus, és szerintem azért van annyi esze.Nem tartom különösebben botrányosnak, ha aláírjak-valószínűleg rajongók kérésére -egy nő mellét.De azért kicsit durva...
A videó felét végignevettem.A riporter szerintem elég felkészületlen volt, nem értem ha van tolmácsa miért nem ő teszi fel "Jussynak" a kérdéseket??!XD
Viszont Jusztinka elég modortalanul és kissé bunkón oldotta meg a helyzetét, lehetett volna kicsit kedvesebb is a nővel, hiszen ha tudta, hogy nem tud majd a riporter, egyáltalán miért kell elfogadni az interjúra a felkérést?Szóval, Kedves Jussy, legközelebb hívj valaki olyan felnőttet aki elég érett, és le tudja rendezni az interjút, vagy tanulj egy kis jó modort wink.gif

A kommentekhez: Végignéztem minden kommentet, és olvasgattam őket...
Viki_belieber: elolvastam amit írtál a "Nincs hova tovább" c. cikkedet és meg kell hogy mondjam, tényleg kedves volt Justintól ez, de tudjuk jól hogy csak azért tette boldoggá a kislányt, mert híres és a jelenlétével szinte mindenkit boldoggá tudna tenni...De én mondjuk attól nem leszek igazán boldog ha egy híres ember jön el hozzám akinek a magánéletéről FINGOM sincs.Az a személy tesz a jelenlétével igazán boldoggá akit ismerek és szinte mindennél jobban szeretek--- -.-"
És amúgy meg Eme97-nek, Kingaaa-nak, imfloo-nak meg ezeknek a személyeknek üzenem: Miért nem nyilváníthatunk negatív véleményt? Sokan írnak negatív véleményt és a felül említett emberekhez hasonlóak folyton válaszolgatnak, méghozzá védik a kedvencüket, durva, káromkodó módon.Csak egyre figyelmeztetem őket: ahogy a fanoknak is, az antifanoknak is JOGUK van véleményt írni és nyilvánítani, negatívat is szintén, de persze azt EMBERI módon.De ha valami nem tetszik, nem kell visszaírogatni, főleg nem ilyen módon, mert gyerekek, ebből lesz a vita.Szóval a tény az tény, mert én pl. és a normális emberek az ő kedvencüknél az anti hozzászólásokra magasból sz*rnak! wink.gif ennyi.
2010. december 15. 14:02 #210
Dolly-Lolly
Dolly-Lolly
 
Státusz...nyomoronc,gyerekes,negatív véleményt nem tűrők kerüljenek...köszi :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 38
Azonosító: 134840
Offline offline
ja ééss nek kell ennyire tudatosulnia Justinkában az, hogy ennyire szeretik, akkor szeressék, ettől nem kell többnke képzelni magad mint egy normális ember, mert nem vagy az, csak a tehetségedtől max...
2010. december 15. 14:03 #211
- törölt felhasználó -    
hát h én mennyire UTÁLOM ezt a Dzsásztin Libabőrt!!smileeee.gif
2010. december 15. 14:08 #212
Dolly-Lolly
Dolly-Lolly
 
Státusz...nyomoronc,gyerekes,negatív véleményt nem tűrők kerüljenek...köszi :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 38
Azonosító: 134840
Offline offline
"Nem kellett sokáig várnom, amíg egy osztálytársam, aki minden, csak nem Belieber, egy kommentet írt, miszerint "egy icipicit nőtt a szemében", Itt sikerült egy kicsit kifakadnom. Hova nőjön még az emberek szemében? Mégis, hova?
Szerintem Justin Bieber most jutott el arra a pontra, hogy egyszerűen nincs hova tovább. Nem tud már nagyobb dolgot letenni az asztalra. " -ezt Viki avgyis vikii_belieber írta.Nem mindenki szereti őt szóval van akinek még sehol sincs a szemében....Nem kell azért ilyennek lenni, hiszen jól tudod, hogy pl. Michael Jackson vagy az ilyen legendás sztárok sokkal többet tettek le az asztalra mint egy 16 éves fiú akinek aligha van tíz száma...Ha egyáltalán érted, mit jelent a "letett az asztalra" szó fogalma....rolleyes.gif
2010. december 15. 14:11 #213
Dolly-Lolly
Dolly-Lolly
 
Státusz...nyomoronc,gyerekes,negatív véleményt nem tűrők kerüljenek...köszi :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 38
Azonosító: 134840
Offline offline
Dolly-Lolly
"Nem kellett sokáig várnom, amíg egy osztálytársam, aki minden, csak nem Belieber, egy kommentet írt, miszerint "egy icipicit nőtt a szemében", Itt sikerült egy kicsit kifakadnom. Hova nőjön még az emberek szemében? Mégis, hova?
Szerintem Justin Bieber most jutott el arra a pontra, hogy egyszerűen nincs hova tovább. Nem tud már nagyobb dolgot letenni az asztalra. " -ezt Viki avgyis vikii_belieber írta.Nem mindenki szereti őt szóval van akinek még sehol sincs a szemében....Nem kell azért ilyennek lenni, hiszen jól tudod, hogy pl. Michael Jackson vagy az ilyen legendás sztárok sokkal többet tettek le az asztalra mint egy 16 éves fiú akinek aligha van tíz száma...Ha egyáltalán érted, mit jelent a "letett az asztalra" kifejezés
fogalma...
2010. december 15. 14:12 #214
Dolly-Lolly
Dolly-Lolly
 
Státusz...nyomoronc,gyerekes,negatív véleményt nem tűrők kerüljenek...köszi :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 38
Azonosító: 134840
Offline offline
"Nem kellett sokáig várnom, amíg egy osztálytársam, aki minden, csak nem Belieber, egy kommentet írt, miszerint "egy icipicit nőtt a szemében", Itt sikerült egy kicsit kifakadnom. Hova nőjön még az emberek szemében? Mégis, hova?
Szerintem Justin Bieber most jutott el arra a pontra, hogy egyszerűen nincs hova tovább. Nem tud már nagyobb dolgot letenni az asztalra. Lássuk csak.
Egy apró kanadai kisvárosban 4 évesen bármiféle oktató segítsége nélkül kezdett 4 hangszeren játszani. Mi ez, ha nem született tehetség? Az utcán zenélt, és így segítette édesanyját, aki egyedül nevelte fel. Nem tiszteletreméltó? Közel másfél év alatt a legnagyobb hírességek közé emelkedett fel, és vitte el a legelismertebb előadók elől sorra a díjakat, köztük ő lett az év előadója is az AMA-n. Szerintetek csak a véletlen műve? 16 évesen saját mozifilmet forgatott a világ körüli, rendszerint teltházas koncertsorozatáról, és könyvet írt az életéről. Szerintem sincs semmi oka ennek... A legújabb dalának, a "Pray"-nek az összes bevételét jótékony célra fordítja, és emellett még ilyen súlyos beteg gyerekekkel is találkozik, és erőt ad nekik, okot, amiért érdemes élni. Kérem szépen, ezt hívják úgy, hogy inspiráció.
Mit akartok? Hova nőjön még?"

És igen, ilyenkor kell elfogadni azt a tényt, hogy nemmindenki szereti Justin Bieber-t a világon...rolleyes.gif
2010. december 15. 14:27 #215
Tiffy626
Tiffy626
új tag
 
StátuszTaylor Momsen*-*:DD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.11.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 140542
Offline offline
Hát nem nagyon szeretem vagyishát uutálom mert szerintem egy nyálas ficsúr...de ez a video vicces volt:P Antonio Nunaa:P:D de kicsit bosszantott Jussy:P:P stílusa:D
2010. december 15. 14:28 #216
- törölt felhasználó -    
a kis egoista
2010. december 15. 14:29 #217
dorcsyful01
dorcsyful01
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 701
Csatolások: 8
Azonosító: 139116
Offline offline
Számomra nem szimpi
2010. december 15. 14:34 #218
betty15
betty15
visszatérő vendég
 
Státuszjelöj barátnak
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.26.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 137210
Offline offline
hát mitvártok szerintem ti si megváltoznátok de ezt a fej rázást mikor jobar vagy bara az elhagyhatá
2010. december 15. 14:35 #219
betty15
betty15
visszatérő vendég
 
Státuszjelöj barátnak
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.26.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 137210
Offline offline
de leht h egy kicsit bunko gyereklet de nem tom mert nem ismere és nemis ismertem
2010. december 15. 14:42 #220
dfreak
dfreak
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1959
Csatolások: 0
Azonosító: 129705
Offline offline
egy beképzelt kis majom -.- a lányok nagy kedvence? hát én mindig is gyűlöltem... nekem rohadtul nem a kedvencem "^^ gáz az egész kisfiú
16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok