Starity

Legcikibb dolog ami veled történt

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 11. 14:55 #41
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
Nálam az volt amikor a barátnőmmel elmentünk a suliba a mosdóba, és közben kitaláltam egy nagyon idióta becenevet rá... elmondtam, és ő nem szólt semmit. Aztán mondom jól van lehet, hogy megsértettem. Pár perc múlva beszéltem neki ilyen értelmetlen hülyeségeket meg magánügyi dolgokat, és lám amikor kimentem a mosdóból látom, hogy nem voltunk egyedül. Egy másik csaj is ott várt, és végig hallotta amiket én mondok a barátnőmnek. Abban a pillanatban értettem a barátnőm miért nem szólt vissza arra az idióta becenévre amit adtam neki, és hogy miért nem válaszolt az értelmetlenségeimre. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: bloody girl, Bátor Ventillátor
2011. november 12. 17:31 #42
milkyway
milkyway
visszatérő vendég
 
Státuszkaty perry - part of me ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.20.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 46
Azonosító: 160949
Offline offline
Szerintem az eddig sztorijaim közül a legcikibb volt a tegnapi.
Éppen Márton-nap volt amikor az egyik irtó helyes osztálytársam elhozta a haverját. A barátnőim kitalálták hogy menjük utánuk az emeletre mert az egyik barátnőm szerint csak a női mosdóba mentek be. Felmentünk, majd a régi osztálytermünk felé vettem sasszézva az irányt majd az utolsó 1-2 méternél a cipőmmel csúszva száguldtam végig mintha jégkorcsolya lenne, végezetül ki tártam az ajtót és feltárt karokkal áltam meg az ajtóba, és pechemre nem a WC-ben voltak hanem pont az osztályterembe. Az osztálytársam idióta pislogásából és a haverja üvöltöző röhögéséből vélten, szerintem hétfőn nem megyek iskolába. _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: monulu, KathPierce., DiscoDiva, Trinda, Bátor Ventillátor
2014. július 01. 16:13 #43
- törölt felhasználó -    
Ének tagozatos általánosba jártam, sokszor van fellépésünk (2 évente év-kórusa díjat nyertünk) és az egyik fellépésen, mikor felvonultunk a színpadra, megbotlottam a magas sarkúmban xddd
2014. július 11. 12:58 #44
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Idézet (syscat @ 2014.07.01. 16:13)
Ének tagozatos általánosba jártam, sokszor van fellépésünk (2 évente év-kórusa díjat nyertünk) és az egyik fellépésen, mikor felvonultunk a színpadra, megbotlottam a magas sarkúmban xddd


Velem is történt már ilyen, csak én spárgáztam xdd De nálam azt hitte a közönség hogy a szerepem része smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2014. július 12. 00:20 #45
- törölt felhasználó -    
Éppen azt mondtam egyik barátnőmnek, hogy a matek tanár régen milyen csúnya volt egy tablón, és a tanár mögöttem állt... és azt mondta:
-Ugye milyen helyes fiú voltam?
én pedig zavaromban annyit mondtam csak, hogy Tanár Úr, még most is biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: TearsOnMirror, IQninja99, Pheebs, Bátor Ventillátor
2014. július 15. 12:29 #46
- törölt felhasználó -    
Fellépésen hamarabb kezdtem a szöveget, mint kellett volna, a zene közepén elkezdtem beszélni _nevet.gif szerencsémre az a fiú is ott volt, aki tetszett akkoribsn rohog.gif
2014. október 25. 18:08 #47
Ewanon96
Ewanon96
visszatérő vendég
 
Státusz> szeretnék visszamenni a kifinomult, pestises kis századomba ~ Benedict ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.23.
Hozzászólás: 235
Csatolások: 84
Azonosító: 232071
Offline offline
Mindenbizonnyal az a történet, amikor az elsősök előtt égettem le magamat. Éppen testfejlesztésre érkeztünk - izé, három órás -, amikor kiderült, hogy aznap elmaradt atlétika-verseny miatt, nekünk pedig bent kell maradnunk, mert nemtudommilesz, amit meg kell néznünk. Megengedték a konyhásnők, hogy kivételesen mi is ehetünk a kosztból, amit csinálnak. Ettünk. (nem volt a legfinomabb, de suli, istenem! Miért lenne finom?) Amikor már mind az öten végeztünk a kajálással, én toltam ki a székem, mögöttem jön az iskola szépkislánya (de rendes, nagyon. én imádtam annó, amikor még odajárt. smileeee.gif), és a nyakamba borítja a levesét. Azt hittem, elsüllyedek szégyenemben. Úgy kellett felmennem az elsősök osztályába, és persze láttam, ahogy előre-hátra dőlnek a röhögéstől. Ezután persze beszélgettem egy szobanövénnyel, megengedte az egyik tesitanár hogy lenyomjak egy palackot Nóca torkán, illetve fordítva tettük fel a szöveget: NINCS MA RAJZSZAKKÖR! Az egyik anya megkérdezte a portást, hogy mit szeretne ábrázolni az az "izé", én pedig természetesen a padlón szenvedtem a röhögéstől. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2014. október 27. 09:53 #48
- törölt felhasználó -    
Rengeteg cikis helyzetbe került már szerény személyem, de a legfrissebb az ez biggrin.gif
Jöttek a külföldi cserediákok hozzánk, és ugyebár én aktívan szerepelek a színjátszós darabokban és főszerepet kaptam az egyikben. És a városi művelődési házban már jöttek a suli diákjai akik megnézik az előadást a cserediákokkal, illetve van a városunk mellett két kis falu amiből a suli is jött, nem voltak olyan sokan.
És hát készültünk a színpadon, erre én szerencsétlen jöttem hátra fele, mikor megbotlottam és ráestem az egyik cserediákra, akinek kibicsaklott ezért a bokája. Remek. De ez még nem volt elég, utána, az előadás előtt kb 10 perccel megkért a dráma tanárnőm, hogy hozzak neki egy tál nem tudom milyen ennivalót a büféből. Jólvan, hoztam neki, erre elém ugrott egy kis elsős kisfiú én meg átestem rajta és a fejébe borult a kaja. rohog.gif Akkora röhögés tört ki mindenkiből. Szerencsére nem törtem nyakamat az előadáson. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: IQninja99, Bátor Ventillátor
2014. október 27. 15:02 #49
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Összetörtem egy tányért az egész suli előtt úgy,hogy az étel is kiborult belöle!Minden totál olyan lett!A kicsík meg mind röhögtek blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2014. október 27. 15:05 #50
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
És persze az is,amikor Ő előtte az egyik osztálytársam lehülyézett,hogy ez milyen bamba,pedig nemis rám,hanem a „barátnőmre értette."Ő meg elhitte.
Arról nem is beszélve,hogy én az pont az ellentét vagyok.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2014. december 06. 12:01 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet (LeerdammerGirl @ 2014.10.27. 15:05)
És persze az is,amikor Ő előtte az egyik osztálytársam lehülyézett,hogy ez milyen bamba,pedig nemis rám,hanem a „barátnőmre értette."Ő meg elhitte.
Arról nem is beszélve,hogy én az pont az ellentét vagyok.

Hát nekem az volt hogy kis koromban mindig a más gyerekek dolgát vettem el és aztán ha vissza kellet adnom mindig megvertem egy kicsit a másikat rohog.gif és most csak rohogni tudok magamról hogy egy hulye játékért megvertem a másikat biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2014. december 28. 10:29 #52
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Még tavaly télen történt mikor mentem első órában tesi órára a sportcsarnokba. Jeges meg csúszós volt az egész járda én barom meg magassarkús csizmába mentem erre a buszmegálló előtt mindenki szeme láttára seggre csúsztam. _nevet.gif Irtó ciki volt, ráadásul mikor felkeltem léptem kettőt szintén megint seggre csúsztam. lol2.gif Ráadásul egy idős bácsi segített fel és megkérdezte, hogy "Ne menjünk el a kórházba?". Áhhh. xD Nagyon égő volt..
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2014. december 28. 13:42 #53
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Tudni kell rólam, hogy szeretek későn, éppen csengetés előtt beérni, és amikor egy szerdai nap mentünk a szekrényekhez a tesi cuccért a Patrikkal és a Ginával, éppen ecseteltem nekik, hogy mennyire utálom a töri tanárt - aki egyben az osztályfőnököm is -, annyit kell tanulni, meg kiejtettem egy nagyon csúnya szócskát és pont jött le a harmadikról. Na, akkor ott bennem megállt az ütő, és ha ez nem lett volna elég, még le is szólított minket, először féltem, hogy a megjegyzésem miatt, de szerencsére nem az volt. Szerintem nem hallotta, bár aztán ki tudja.. Mindenesetre ez remek tanulság volt, azóta megválogatom a szavaimat, és mindig a hátam mögé nézek.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. március 14. 18:20 #54
- törölt felhasználó -    
Nem velem történt meg ez az eset,viszont tényleg volt annyira ciki,hogy meglegyen említve a topic-ban.
Tavaly farsangon éppen székfoglalót játszottunk(mint minden normál hetedikes),amikor a barátnőm olyan erőteljesen csapódott bele az egyik rozoga kerti székbe,hogy kettétört alatta és fenékre esett.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. március 15. 13:37 #55
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Volt pár *khm* érdekes történés életemben, de a legcikibb még pár éve, osztálykiránduláson történt meg. A kommentem szeretné felhívni továbbá a figyelmet, arra, hogy ne a filmek alapján pakoljunk össze a kirándulásra.
Mindent szépen összepakoltam, ugye, csak arra nem gondoltam, hogy hátha, de csak hátha, mi van akkor ha nem adnak törölközőt és tusfürdőt a szálláson. Utólag rájöttem, nem egy 5*-os wellness üdülőközpontba megyünk. Teljesen bepánikoltam, és persze senki nem hozott 2 törölközőt, mert a tusfürdő még nem a világvége..
Benyitottam a tanári hálóba, ők se hoztak, aztán háleluja, találtam egy "felmosó rongyot" az egyik vödörnél. Végső elkeseredésemben az is megtette, száraz volt, illatos, és fehér, csíkos.
Boldogan mentem fürödni, 3 napos osztálykirándulás volt, mondanom sem kell hogy létszükség volt zuhanyozni. Gondoltam, elteszem emlékbe, trófeának, mint Bear Grylls hagyatéka. Gyűröm be a rongyot a szekrényembe, mikor hát nem benyit az ofő hogy: ki látta a törölközőjét, fehér volt, kék-sárga csíkokkal?
A reakcióm: ohmy.gif wtf
A többieké: mellow.gif nem
*odaadom neki, és elmesélem tömören a sztorit*
A többieké: ohmy.gif -> _nevet.gif
Azt mondta végül, hogy maradjon nálam, és majd kirándulás végén adjam oda neki.
Nincs több hozzáfűznivalóm.
4 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, IQninja99, blackcoffee, Bátor Ventillátor
2015. március 15. 23:24 #56
blanka22
blanka22
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.18.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 231730
Offline offline
Van pár cikis sztorim.De pl.Egyszer tavaly karácsonykor ajándékozás volt.Rendben ment minden amikor apum hugának a barátja nem adta át az ajándékát.Véletlenül puszi helyet csókot kaptam.

Másik még ovis koromban fogtam magam és tisztába tettem az akkor még 2 hónapos öcsémet.Anyum frászt kapot mert észre vette (az öcsém szundizot) ,hogy az öcsém félig meddig ki loga babakocsiból
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. március 16. 16:35 #57
cat32
cat32
»hunter«
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1727
Csatolások: 153
Azonosító: 240731
Offline offline
Idézet (,2011.01.15. 20:05~1516842)
Velem ilyen nagyon ciki dolgok nem történnek. Egyszer az volt a legkellemetlenebb, amikor mentem a buszmegálló felé reggel, és kivételesen nem hallgattam zenét. Egy csaj, akit látásból ismerek, átszólt az út másik oldaláról, hogy "busszal mész?". Én meg átkiáltok nagy hangosan, hogy "aha!". Erre egy srác megszólal hangosan a hátam mögött, hogy "ja". Hátrafordultam, és észrevettem, hogy nem is nekem szólt. mellow.gif Jaj, mondom...

Ez ciki... blush.gif
2 felhasználónak tetszik: emír95, Bátor Ventillátor
2015. május 11. 21:12 #58
emír95
emír95
visszatérő vendég
 
Státuszigazi különc ember vagyok :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.27.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 1
Azonosító: 188420
Offline offline
hát nadrágból ki látszott a seggem áltba izé volt de túl vagyok rajta most már ink szoknyát hordok biggrin.gif
2015. május 11. 21:13 #59
emír95
emír95
visszatérő vendég
 
Státuszigazi különc ember vagyok :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.27.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 1
Azonosító: 188420
Offline offline
Idézet (cat32 @ 2015.03.16. 16:35)
Ez ciki... blush.gif



ugyan de hogy ciki vicces
2015. május 11. 21:21 #60
MozartBubu
MozartBubu
visszatérő vendég
 
Státusz"Ha az optimizmus fájna, én halott lennék!" :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.21.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 242914
Offline offline
Karácsonyi ünnepség volt, és verset kellett mondanom, elkezdtem, kb 10 versszak lett volna, 2-ig jutottam a szöveg kiment a fejemből, csak álltam ott a mikrofon előtt, és néztem körbe, majd meghajoltam, mintha ennyi lett volna smileeee.gif
Nagyon ciki volt!! blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Konvektor
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!