Starity

Legcikibb dolog ami veled történt

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. január 15. 18:03 #1
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Egyszerű...meséld el a legcikibb dolgot ami veled történt biggrin.gif
2011. január 15. 20:01 #2
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
na jó...kezdem én =)
még az óvodában történt...éppen aludtunk és én nagyon fáratt voltam...valszeg non kellett pisilnem...azt álmodtam h apum WC-t csinál a folyosónk közepére...na én pedig ráültem és pisiltem...pontosabban bepisiltem... blush.gif hát gáz volt...de már túl vagyok rajta biggrin.gif azt mondják nekem hogy már benőtt a fejemben az a pont ami ugye felébreszt erre a pisilős ingerre. de ezt régebben mondták nekem...kb 4 vagy 5 éves lehettem (?) unsure.gif
7 felhasználónak tetszik: Muffyn.Girl, Domicsibe, Thora_90, jessie107, KathPierce., cat32, sziv55
2011. január 15. 20:05 #3
- törölt felhasználó -    
Velem ilyen nagyon ciki dolgok nem történnek. Egyszer az volt a legkellemetlenebb, amikor mentem a buszmegálló felé reggel, és kivételesen nem hallgattam zenét. Egy csaj, akit látásból ismerek, átszólt az út másik oldaláról, hogy "busszal mész?". Én meg átkiáltok nagy hangosan, hogy "aha!". Erre egy srác megszólal hangosan a hátam mögött, hogy "ja". Hátrafordultam, és észrevettem, hogy nem is nekem szólt. mellow.gif Jaj, mondom...
23 felhasználónak tetszik: dóóra, Selena22, ivonn a demi fan, Lakreen., Ronetta001, Lady Suzy, fruitsgirl2624, Riley13, cukorbogyo, Adrianna, DreamerGirl, Szabó Regina, Elizabeth01, dreamscometrue, jessie107, csilagoseg, Twilight6, KathPierce., rachella, Pheebs, encike264, cat32, sziv55
2011. január 16. 12:50 #4
- törölt felhasználó -    
Elég sok ciki dolog történik velem, mert iszonyat szerencsétlen vagyok, szóval egyet most nem tudnék kiemelni a sok közül.rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: csilagoseg, Corby, sziv55
2011. január 16. 15:45 #5
eva tarko
eva tarko
єxpєc†o pα†ronum™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 7196
Azonosító: 114770
Offline offline
Az volt a legcikibb amikor en voltam az osztaly penzterosa es mar egy honapja kellett volna hozza az osztaly a penz de nem mindenki hozta es ezert kerte az oszi hogy olvassam fel hogy ki nem hozzta es en sem hoztam meg a penzt _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: ivonn a demi fan, Ronetta001, Domicsibe, cukorbogyo, DreamerGirl
2011. április 13. 18:29 #6
- törölt felhasználó -    
eleget nevettem most _nevet.gif

mivel elég cikis eset vagyok,így mindig történik velem valami ciki bárhol is vagyok rohog.gif
múltkor pofára terültem az utcán és mindenki jól megbámult rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Ronetta001, Domicsibe, cukorbogyo, KathPierce.
2011. június 10. 14:21 #7
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Hát ugye fészen egyik bnőm fényképeit nézegettem smileeee.gif
és mivel nagyon szép volt a képen lájkoltam...na hoppá jött a gond...nem vettem figyelembe hogy kit is lájkoltam...kiderült hogy az valamilyen rokona volt xD no hát ennyire hasonlítanak...gyorsan le a lájkot biggrin.gif remélem nem vette észre senki xD
Akkor egy gyerek tetszett nekem msn cím elkérése is megvolt és fölvettem.
kiderült egy betűt elírtam és így nem vettem föl...aztán fölvett ő..bnőm ült a gépnél és elfogatta.
aztán rám ír :Szia látom nem sikerült fölvenned...
Én:Szijja no de várj...beszélünk akkor sikerült nem? én fölvettelek!!
Ő:nem...én vettelek föl hogy örülj! biggrin.gif legalább lesz aki lehoz...

xD
3 felhasználónak tetszik: Domicsibe, DreamerGirl, Elizabeth01
2011. június 12. 23:30 #8
Blackheart.com
Blackheart.com
yizhan - bjyxszd
 
Státuszliving my best fujoshi life ^.^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.04.
Hozzászólás: 3585
Csatolások: 1884
Azonosító: 42891
Offline offline
bátyámmal sétáltunk az Árkádba, vmilyen üzlethez értünk ahol 1 tvben vmi kifutós modellek voltak, közben szembe velünk jött 2 srác,mire én jó hangosan azt mondtam : "jéé, én őt ismerem!", erre a 2 pasi furán néztek rám, de én az 1ik modelre értettem biggrin.gif
8 felhasználónak tetszik: Trinda, Domicsibe, cukorbogyo, Adrianna, Elizabeth01, csilagoseg, jessie107, Twilight6
2011. június 14. 21:40 #9
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Van egy fiú aki tetszik...egyik haveromnak meg túl sokat beszéltem róla és összevesztünk...és hüleségből írtam h írj a srácnak levelet hogy menyire unsz engem hogy mindig róla beszélek...és írt a srácnak!! reklamalo.gif ohmy.gif na nem lesz szerencsém a fiúkkal úgyláccik :S sad.gif
3 felhasználónak tetszik: Domicsibe, Elizabeth01, sziv55
2011. június 15. 07:47 #10
- törölt felhasználó -    
Nekem is fiú van a dologban.Tetszett 2 fiú az osztályba,de csak az egyiknek mondtam meg,kiderült ő is belém van zúgva.Jártam vele 6 hónapot és utána ő dobott.Megkérdeztem miért?!Erre azt válaszolta mert és otthagyott.Akivel jártam srác abba még mindig szerelmes voltam/vagyok...a barátnőmnek is bejött és kezdett rányomulni én ezt azonnal észre vettem és összevesztünk.Téptük egymás haját és rángattuk egymást utána volt a döntő csapás másnap reggel megint odajött és leöntött egy meleg forrócsokival. Sikítottam és természetesen kiröhögtek. dry.gif
9 felhasználónak tetszik: Selena22, Muffyn.Girl, dóóra, Trinda, Ronetta001, Domicsibe, csilagoseg, jessie107, encike264
2011. június 15. 12:16 #11
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (SelenaGirl @ 2011.06.15. 07:47)
Nekem is fiú van a dologban.Tetszett 2 fiú az osztályba,de csak az egyiknek mondtam meg,kiderült ő is belém van zúgva.Jártam vele 6 hónapot és utána ő dobott.Megkérdeztem miért?!Erre azt válaszolta mert és otthagyott.Akivel jártam srác abba még mindig szerelmes voltam/vagyok...a barátnőmnek is bejött és kezdett rányomulni én ezt azonnal észre vettem és összevesztünk.Téptük egymás haját és rángattuk egymást utána volt a döntő csapás másnap reggel megint odajött és leöntött egy meleg forrócsokival. Sikítottam és természetesen kiröhögtek.  dry.gif

Ez durva ohmy.gif de egy fiú miatt ne adj föl egy barátságot wink.gif
Én is 1-2 szer összevesztem a barátnőmmel 2 fiú miatt is(Arnold és Gabi)...és megérte? nem!arnold vele "járt" egy ideig de összejöttek szétmentek és igazából bnőm akarta az egészet én meg szomorkodtam...telt múlt az idő jött Gabi a másik srác ő meg velem "járt"(2 hónapig)és megtetszett barátnőmnek is... és végül is egyikőnk sem járt jól :bnőmmmel arnold ugye többször szakított én meg szakítottam Gabival a másik sráccal(nem foglalkozott velem és itt is én akartam az egészet) smileeee.gif de azóta már nem járunk 1 suliba és már csak röhögünk az egészen smileeee.gif wink.gif _nevet.gif Jönnek másik fiúk főleg neki biggrin.gif annyi pasija volt...legalább 4 ohmy.gif biggrin.gif
Szóval ne vessz össze a barátnőddel smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, cukorbogyo
2011. június 15. 16:44 #12
Lucky99
Lucky99
Holiday.♥
 
StátuszI hate that I love you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.28.
Hozzászólás: 1172
Csatolások: 213
Azonosító: 150215
Offline offline
Fúú,hát én azt nem merem leírni!! rohog.gif _nevet.gif
2011. június 15. 18:13 #13
- törölt felhasználó -    
hááát rengeteg volt de pont ilyenkor nem jut eszembe semmi...
2011. június 15. 19:40 #14
ShAkE iT uP
ShAkE iT uP
Shake It Up 4ever ♡☺♡
 
Státuszhamarosan névnaaap XDXD:D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.14.
Hozzászólás: 1172
Csatolások: 40
Azonosító: 152947
Offline offline
mikor mindenki elött +szivattak 1 fingópárnával olyan ciki volt mikor ráültem
1 felhasználónak tetszik: csilagoseg
2011. június 16. 22:18 #15
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (ShAkE iT uP @ 2011.06.15. 19:40)
mikor mindenki elött +szivattak 1 fingópárnával olyan ciki volt mikor ráültem

az durva lehetett :S engem is meg akartak szívatni vele de szerencsére észrevettem hogy a pukipárna fölött van egy párna és kidudorodott xD _nevet.gif
velem még sok ciki dolog történt xD
de majd válogatok még smileeee.gif
2011. június 18. 17:15 #16
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
mivel velem rengeteg cikis dolog történt mesélek még smileeee.gif biggrin.gif
Apum elvitt motorral bérletet venni...(xD)
és apum megállt a buszpályaudvar előtt egy kis kanyarban én szállnék le egy csomó ember meg ott van, apum majdnem eldől és elkezd kiabálni velem hogy akkor szálljak le vagy föl amikor mondom!...megérdemeltem tudom...és amióta ez történt mindig leordítja a fejem hogy mért nem szállok még le vagy föl xD _nevet.gif de hát ha ő mondja ez van biggrin.gif smileeee.gif _nevet.gif
2011. június 18. 17:17 #17
Hannahmile
Hannahmile
hooligirl~
 
StátuszOPPA GANGNAM STYLE!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.13.
Hozzászólás: 1117
Csatolások: 153
Azonosító: 149203
Offline offline
a suliban nem zártam be a wc ajtot és az egyik fiu bejött a wc-be ( dry.gif ) és rámnyitott mad.gif
2 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, Fancsii001
2011. június 18. 17:24 #18
kesty
kesty
Dreamer
 
StátuszBetter do it and regret than to regret that I did not do it!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1340
Csatolások: 79
Azonosító: 125014
Offline offline
biztos van 1 csomó de ami a számomra még jó is volt az akkor volt mikor a SZBFF-emmel mentem haza a suliból és előttünk egy nagyon helyes fiú sétált és a barátnőm mondta nekem h:
~Ne keltsünk túl nagy feltűnést mert ott van egy helyes srác!
mire ő hasra esik és pár perc múlva mikor a fiú már messze volt tőlünk az mondta:
Először beléd estem, aztán pofára! biggrin.gif
nagyon ciki volt és tuti h hallotta a srác amiket mondtunk de legalább egy tök jó élmény volt! rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: PetSal, Riley13
2011. június 18. 17:35 #19
- törölt felhasználó -    
Nekünk ma volt évzáró, és a rajzverseny miatt felhívtak engem és egy barátnőmet a versenyben való részvételért. Elhangzik a nevünk megyünk fel, ott kapunk oklevelet meg csokit, és amikor a barátnőm menni akart lefele megbotlott és bennem kapaszkodott és együtt a zászlók közé estünk. 500 ember az egész csarnokban és MINDENKI rajtunk röhög. Erre odajön a fényképész fiú és lefotóz minket, olyan ciki volt.
4 felhasználónak tetszik: Riley13, Adrianna, dreamscometrue, sziv55
2011. június 18. 17:46 #20
Riley13
Riley13
EvilRegal ♡
 
Státusz"Az életben mindig az a fontos, hogy jól érezzük magunkat"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 5052
Csatolások: 1091
Azonosító: 131122
Offline offline
velem a McDonald'sban történt egy cikis helyzet.
A barátnőmnek el kellett mennie wc-re és én meg megvártam a csapnál. Azt hittem hogy ketten vagyunk. Amikor ki jött egy lány hasonló színű ruhában..(a szemem sarkából láttam.) azt hittem a barátnőm, nem is néztem rá, csak dumáltam neki mindenfélét.
A vége az volt, hogy megkérdeztem tőle, hogy miért nem szól.
Mire oda nézek látom, hogy a csaj tök hülyén, és értelmetlenül néz rám, hogy nekem mi bajom van. Mire röhögve jön ki a barátnőm a wc-ről... _nevet.gif
Olyan ciki volt hogy szívem szerint ott elsüllyedtem volna.
most már csak nevetünk az egészen.
6 felhasználónak tetszik: PetSal, MileyCyrus40, DreamerGirl, Heetella, dóóra, jessie107
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!