Starity

Legcikibb dolog ami veled történt

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 18. 17:48 #21
Marina Salvatore
Marina Salvatore
Goth,Loki Laufeyson & Daenerys Targaryen <333
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=OyzI2hrmGgI&feature=related *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.29.
Hozzászólás: 5443
Csatolások: 2807
Azonosító: 150271
Offline offline
Huh...ballagásom volt szerdán..és volt 4 perc fényképezés..anyám fényképezett...az összes kép homályos volt és rossz..de az a kép nagyon jól sikerült,ahol bemutatok az osztálytársamnak...xD-.-"
3 felhasználónak tetszik: Muffyn.Girl, csilagoseg, pixie1013
2011. június 18. 17:50 #22
Domicsibe
Domicsibe
visszatérő vendég
 
Státuszlive life.:) have fun.:dd
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.16.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 153131
Offline offline
Fúúú
Ez nagyon cikis.. Szerencsére nem velem történt, de kétlem, hogy az a személy fenn lenne Starityn úgyhogy inkább leírom helyette is.
A keresztestvérem óvodás barátnőjének születésnapi "buliján" volt az egyik barátnőm és ott volt egy srác kb. vele egyidős. Kilógtak a sorból a kicsik között. A zsúr nagyon cuki volt meg minden, a lufik, labdák..stb. És akkor bejött a szülinapos póniháton. Minden felnőtt mosolygott és kuncogott, mert nagyon édes volt.
A pónit kantáron vezették, de hirtelen megállt és semmilyen ösztökélésre nem volt hajlandó tovább menni. A szülinapos anyukája ijedtében lekapta a gyermekét az állatról és odébbállt. A barátnőmmel egyidős fiú hősként elkapta a póni kantárát és megpróbálta megnyugtatni, mire a póni feléje fordult és nyakba hányta. Egy ideig csend volt a csodálkozástól, de utána olyan hangos nevetés következett, hogy az valami elképzelhetetlen volt. A barátnőm sírt a nevetéstől.
De megkérték rá, hogy senkinek ne említse.. _nevet.gif
21 felhasználónak tetszik: Riley13, PetSal, cukorbogyo, Clélia, Marina Salvatore, tya04, XUtauxNiichanX, Szabó Regina, MileyCyrus40, Trinda, dóóra, Muffyn.Girl, dreamscometrue, jessie107, csilagoseg, Twilight6, thunderbird, riri17, rachella, Jody, sziv55
2011. június 20. 09:23 #23
- törölt felhasználó -    
Barátnőmmel épp egy ilyen gyorséterembe kajáltunk. Épp arról beszélgetünk milyen helyes az x,y valakik! Éppen amikor az osztály leghelyesebb pasijához értünk, megérkezett! Én észre se vetem, mert hátal voltam neki csak annyit láttam hogy a barátnőm próbálja nekem jelezni hogy ott ül a hátam mögött! De én észre se vettem csak áradoztam róla hogy milyen helyes, kedves..! smileeee.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Trinda
2011. június 20. 10:45 #24
Lilla98
Lilla98
♥Miley Ray Cyrus♥
 
StátuszThe Pretty Reckless - Zombie ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.24.
Hozzászólás: 1900
Csatolások: 88
Azonosító: 125752
Offline offline
megyek az utcán egy helyes srác integet vissza integetek látom hogy olyan furán néz erre a mögöttem lévő lány jaj édesem szerelmem...stb a lány rosszallóan rám vet egy pillantást mire én a legközelebbi embernek ezt mondom szia mizu?? olyan régen láttalak(ja és körülbelül a felvárós előtt) blink.gif blink.gif
5 felhasználónak tetszik: PetSal, AmyVie, Heetella, Muffyn.Girl, csilagoseg
2011. június 20. 19:49 #25
roOni
roOni
visszatérő vendég
 
StátuszHakuna Matata ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.20.
Hozzászólás: 174
Csatolások: 20
Azonosító: 129612
Offline offline
sajnos most így h legcikibb, nem jut eszembe semmi, de van egy történet, ami mostanában történt...
nyári szünet harmadik napja volt és hát eddig minden nap mentem valahova, és aznap nem. kitaláltam, hogy egész nap pizsiben leszek. ez így rendben is volt, amíg nem jött apu haverja az új volvo-val és hát kimentem megnézni pizsamában, meg a papucsomban, amiben csak csoszogni tudok, mert nagy rám egy kicsit. kiértem, és apu elkiáltotta magát, h "Viki meg pizsamában!" mondtam neki, h oké, hangosabban nem megy, hogy ne csak a mi utcánk hallja? -.-" _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: tya04, Trinda, monulu
2011. június 20. 19:54 #26
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Hát nem is tudom..
Mikor beletapsoltam év elején a Szózatba, az ismétlés előtt (A nagy világon e kívül..), már elegem volt, a melegtől, a hamis énekkartól, aztán elég gáz volt.
1 felhasználónak tetszik: csilagoseg
2011. június 21. 09:08 #27
- törölt felhasználó -    
Hát, igen nem nagy sztori de, éppen a barátnőmmel voltam egy bevásárlóközpont étterménél. Ilyen hülye székek voltak valami fából készült dolog. Amíg a barátnőm csak beszélt beszélt addig én kiszúrtam egy kisebb hibát a széken, gondoltam nem foglalkozom vele. Éppen csörgött a telefonom (emlékszem valami nagyon ovis, állatos csengőhangom volt), megijedtem -hát persze- ,hogy hátraestem a székkel. A eladók kijöttek a boltból és hangosan nevetni kezdtek. Volt aki már az épületen kívül volt de a nagy hahotát ő sem hagyhatta ki. Talán még az volt a legcikibb az egészben ,hogy a telefonom becsúszott a pult alá és nem higgyétek el szoknyába nem túl szerencsés dolog kúszni mászni a földön. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Riley13, jessie107
2011. június 27. 10:04 #28
- törölt felhasználó -    
Mivel én most nem tudok egyet sem mondani ami velem történ ezért:
Ezt a barátnőm írta , hogy ez egy rokonával történt meg:
A bátyám öt évvel idősebb nálam, és az a kedvenc szórakozása hogy beéget a haverjai előtt. A sorozatos szívatások után azt hittem hogy már semmi sem lepődöm meg, de sajnos tévednem kellet. Új pasim volt, akivel először találkoztam úgy, hogy eljött értem a lakásunkba. A bátyám is otthon volt-a haverjaival együtt-, és úgy gondolta, vicces lenne, ha egy szál boxerben nyitna ajtót, és úgy tenne, mintha a szeretőm lenne..Hát no comment.
Gáz lehetett szegény csajnak rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: jessie107
2011. június 28. 14:49 #29
- törölt felhasználó -    
Hát velem is történt ciki dolog
Mentünk a barátnőmmel a boltba.Megállt egy boltnál én meg nem vettem észre.Én mentem tovább.Jött szembe egy másik lány én meg fogtam a kezét és mondtam neki hogy jöjjön.Pont akkor jött ki a barátnőm a boltból.Nem tudta merre vagyok.Pár perc után észrevettem hogy nem is a barátnőm kezét fogom.Ma meg csak nevetünk az egészen
Nagyon ciki volt blush.gif
6 felhasználónak tetszik: Szabó Regina, Trinda, Heetella, dóóra, jessie107, rachella
2011. augusztus 22. 15:42 #30
- törölt felhasználó -    
Hát most eszembe jutott egy:
A strandon voltam.Lecsúsztam egy hosszú csúszdán és olyan erővel vágottam bele a vízbe hogy a bikini felsőm leesett rólam.Ezt én észre se vettem és úgy buktam fel a víz alól hogy felül nem volt semmi rajtam. 110.gif Aztán rögtön megláttam hogy ott van a medence alján a bikini felsőm és azonnal lebuktam érte.Mivel felvenni nem tudtam segítség nélkül csak úgy oda szorítottam a melleimre.Ekkor észre vettem hogy jóformán az egész strand engem bámul...
1 felhasználónak tetszik: KathPierce.
2011. augusztus 25. 12:41 #31
Amber Angel
Amber Angel
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 739
Csatolások: 58
Azonosító: 143336
Offline offline
1. Éppen ballagtattam egy lányt. Szokásos módon ugye tarisznyát kell a vállukra akasztani a ballagó diákoknak. De nekem két tarisznyám volt, mert a másikat a megyei iskolavezetőnek kellett átadnom. Már szinte az egész ceremónia lejátszódott, itt volt az idő, a tarisznyát oda kellett adnom a lánynak, de összegabalyodott a zsinórja az igazgatónak szánt tarisznyának a zsinórjával. A lány nem tudta, mit csináljon, és én se, ott szenvedtünk 200 ember előtt. Körülbelül 10 másodperc volt az átadás és mennem kellet az igazgatóhoz is. Odarohantam, és látta, hogy teljesen össze vannak gabalyodva a tarisznyák zsinórjai, és végül ő szedte szét, ami volt kb. egy perc és az egész közönség engem nézett.
Utána már csak röhögtem az egészen... de nagyon kínos volt...

2. Ez nem is olyan rég történt, mikor a Vidámparkban felszálltam anyukámmal Spinning Coasterre. 4 üléses autók vannak, és rajtunk kívül még felszállt 2 fiú is. Csakhogy én azt nem vettem észre. És elkezdtem énekelni a Glee-től a Don't Stop Believing-et nagy hangosan, nem is zavartattam magam, mert azt hittem, anyukámmal egyedül vagyunk. Majd mikor leszálltunk, akkor vettem őket észre...
7 felhasználónak tetszik: Muffyn.Girl, csilagoseg, jessie107, pixie1013, Twilight6, KathPierce., DiscoDiva
2011. augusztus 29. 15:20 #32
Long Fart
Long Fart
visszatérő vendég
 
StátuszA SlipKnoT HALOTT..........
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 279
Csatolások: 0
Azonosító: 152383
Offline offline
Az első az volt, hogy megszülettem XD onnantól kezdve én vagyok maga a ciki dolog XD
3 felhasználónak tetszik: Elizabeth01, csilagoseg, rachella
2011. augusztus 30. 12:20 #33
Elizabeth01
Elizabeth01
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.24.
Hozzászólás: 328
Csatolások: 171
Azonosító: 137124
Offline offline
Nem ez a legcikibb sztorim, de amit leszerettem volna írni, az eléggé hosszú és a részletekre se emlékszem.
Szóval kicsengettek óráról és pisilnem kellett, meg a barátnőmnek is. Eléggé használtak, régiek voltak a wc-k, de azért nyilván elmentünk, ha kellett vmit csinálni... biggrin.gif
Több wc volt, ő bement az egyikbe, én a másikba. És hát pont, hogy nálam ragadt be az ajtó... dry.gif
Fehér farmernadrág volt rajtam, ezért kicsúszni sem bírtam alul, így szóltam a barinőmnek, hogy szóljon a tanárnak. Bent voltak a többiek az osztályban (merthogy esős idő volt, bent lehetett maradni), Szandi (barátnőm) pedig ijedten és hangosan elkezdte a tanárnak, hogy jöjjön gyorsan, mert a Kinga beszorult a wc-be. Állítólag a tanár megkérdezte, hogy hogyan szorultam be (nem bízik a mi osztályunkban, sokszor átvertük őt... blush.gif ), erre Szandi:
"Pisilt és amikor kiakart jönni, akkor beragadt az ajtó."
Aztán kiszabadultam, de elég ciki volt, merthogy az egész osztály hallotta. Szerencse, hogy összetartunk és nem sokáig röhögjük a másikat hasonló eseteknél. Amit Szandi mondott a tanárnak, az szóról szóra így volt. Emlékezett, hogy hogyan mondta neki, és utána elmesélte. Még azóta is emlegessük párszor. /bocsi, a hosszú sztoriért.../
1 felhasználónak tetszik: Trinda
2011. szeptember 18. 15:27 #34
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (Elizabeth01 @ 2011.08.30. 12:20)
Nem ez a legcikibb sztorim, de amit leszerettem volna írni, az eléggé hosszú és a részletekre se emlékszem. 
Szóval kicsengettek óráról és pisilnem kellett, meg a barátnőmnek is. Eléggé használtak, régiek voltak a wc-k, de azért nyilván elmentünk, ha kellett vmit csinálni... biggrin.gif 
Több wc volt, ő bement az egyikbe, én a másikba. És hát pont, hogy nálam ragadt be az ajtó... dry.gif 
Fehér farmernadrág volt rajtam, ezért kicsúszni sem bírtam alul, így szóltam a barinőmnek, hogy szóljon a tanárnak. Bent voltak a többiek az osztályban (merthogy esős idő volt, bent lehetett maradni), Szandi (barátnőm) pedig ijedten és hangosan elkezdte a tanárnak, hogy jöjjön gyorsan, mert a Kinga beszorult a wc-be. Állítólag a tanár megkérdezte, hogy hogyan szorultam be (nem bízik a mi osztályunkban, sokszor átvertük őt... blush.gif ), erre Szandi:
"Pisilt és amikor kiakart jönni, akkor beragadt az ajtó."
Aztán kiszabadultam, de elég ciki volt, merthogy az egész osztály hallotta. Szerencse, hogy összetartunk és nem sokáig röhögjük a másikat hasonló eseteknél. Amit Szandi mondott a tanárnak, az szóról szóra így volt. Emlékezett, hogy hogyan mondta neki, és utána elmesélte. Még azóta is emlegessük párszor. /bocsi, a hosszú sztoriért.../

Ez ismerős..
Gimi 9. új közösség és új barátság...
A gólyatáborban jóban voltam ezzel a lánnyal.Már a második nap volt infó előtt természetesen.Nekem nagyon kellett pisilnem,és mivel gólya voltam még mindig mentek a szívatások ezért eljött velem az a lány.
Bezártam az ajtómat a kilincszárral (ami tudjátok olyan mint egy kulcs féleség a kilincsen biggrin.gif )nem vettem észre hogy jóval fölötte van ilyen bigyó amit el kell tolni a másik irányba hogy bezárja az ajtót.Kiderült azzal kellett volna bezárnom az ajtót...erre beragadtam.Síkítottam egyet,a nagyok meg ott röhögtek!Végül is elfordítottam a kulcs szerű akármit és a kilincset meg felnyomtam és kinyomtam az ajtót...utána húztam... _nevet.gif Végül kiderült: a kilincszár is működik csak az ajtó nem kifelé nyílt hanem befelé és én kifelé nyomtam az ajtót _nevet.gif
2011. szeptember 21. 18:20 #35
csilagoseg
csilagoseg
california dream.♡
 
StátuszLove is louder than the presurre to be perfect.ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.25.
Hozzászólás: 2318
Csatolások: 850
Azonosító: 128064
Offline offline
Velem épp tegnap előtt történt meg a legcikisebb dolog...van egy fiú aki nagyon helyes meg minden egy suliba járunk most 8-os és 2 háztömbbel lakik tölem...amikor itt ment el az ablak előt a tesójával és az anyukájával akkor én elkezdtem kiabálni h ott az a helyes srác és nem vettem észre h nyitva van az ablakk unsure.gif szerencsémre nem vett észre de másnap sztem megismerte a hangomat és furin nézett rám! blink.gif rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Selena111
2011. november 05. 16:16 #36
Fancsii001
Fancsii001
új tag
 
Státusz,,Sose bánd meg mindazt,ami akár egy percre is boldoggá tett téged!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.17.
Hozzászólás: 59
Csatolások: 4
Azonosító: 158547
Offline offline
nemrég történt,de bár ne történt vna meg.
-az egyik bnőmnek pont olyan melegítőpulcsija van mint az egyik olyan srácnak,mint akinek én tetszek.
A bnőmmel ki akartunk menni tesi előtt az udvarra,err én megfogtam a kazét,de úgy ,hogy összekulcsoltam az ujjunkat. csakhogy kiderült,h nem ő volt az,hanem az a fiú, akinek tetszek.Utána persze megmagyaráztam neki,h véletlen volt,de azóta is kérdezgetik,h együtt vagyunk-e..
2011. november 05. 16:23 #37
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
1-2 évvel ezelőtt volt életem legcikisebb pillanata...
Szóval osztálykiránduláson játszottunk, és én egy szövetgatyát vettem fel.Egy hirtelen pillanatban lehajoltam(ez volt a játék lényege, de már nem tudom hogy pontosan miért) és abban a szent pillanatban szétszakadt a nadrágom, a fenekemnél, az egész osztály előtt.Persze aznap én voltam a "sztár" rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: csilagoseg
2011. november 05. 16:25 #38
- törölt felhasználó -    
Velem csak cikis dolgok történnek.
Ha esetleg mégsem,akkor az biztos,hogy nem átlagos nap lesz. pardon.gif
2011. november 05. 16:27 #39
trina
trina
heart attack.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.01.
Hozzászólás: 2326
Csatolások: 0
Azonosító: 130399
Offline offline
hú, még általános alsóban bejött utánam egy fiú a WC-be, én pedig ki akartam zavarni, és hozzá akartam vágni a WC kefét...hát nem találtam el...helyette az egyik tanár sikerült eltalálnom...sosem égett még annál jobban a pofám xDD
2 felhasználónak tetszik: csilagoseg, rachella
2011. november 07. 15:09 #40
- törölt felhasználó -    
1. Épp az Október 23.-dikai fellépést tartottuk az iskolában. Mindenkinek volt vagy min. 5 soros szövege. Hát szerencsémre totál kiment a fejemből az a drágaságos szöveg. Az egészet majdnem az egészet az osztályfőnököm mondta el helyettem. A szereplés után visszafáradtunk az osztályokba. Szünetben mindenki bámult, és mindig ezt hallottam: "Nézd azt a csajt!". Hát sosem éreztem magam annál rosszabban.

2. Még 2.-dikban jártam balettra. Bemelegítő gyakorlatokat tartottunk. Akkor jött el akkor életem első legcikisebb pillanata. Fel kellett emelni a lábunkat, mikor 'elszellentettem' magam. Mindenki rám figyelt, de a balett tanár azt mondta: 'Egészségedre.' blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Trinda
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!