Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 08. 13:32 #12161
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Felültetve (Setup,2011)

50 Centben kellemeset csalódtam,Ryan Phillippe-et meg utáltam itt,szóval jól játszott. rohog.gif Jenna Dewan-Tatum-nek meg jól állt ez a rossz lány szerep. smileeee.gif Tetszett a film smileeee.gif

10/10

Országúti bosszú (The Rover,2014)

Nekem ez elég átlagos volt,viszont Robert Pattinson feldobta.Tud ő ha akar.Még mindig a Vizet az elefántnak tőle a kedvencem,de ebben jobban játszott. blush.gif

10/6

Bunyó (Fighting,2009)

Channing Tatum ebben a filmjében néz ki a legjobban.Le sem tudtam venni róla a szememet.Ez a pasi.. wub2.gif drool.gif Meg persze ott volt még Brian J. White is akiért szintén oda vagyok úgyhogy már miattuk nyerő volt nálam a film. laugh.gif Channing-nek meg jól áll Markovics Tamás hangja.Többször is adhatnák neki. blush.gif

10/10

Éjjel a parton (Nights in Rodanthe,2008)

Ezt még nem sikerült eddig elolvasnom,de majd elfogom.Kedves film,néhol szomorú mégis reményt keltő,viszont a vége nekem nagy csalódás volt,nem ezt vártam. blush.gif Megértem,hogy az élet néha tragikus,de azért egy happy endnek jobban örültem volna. blush.gif

10/9
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, idone
2014. szeptember 08. 14:58 #12162
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Szakíts, ha bírsz * The Break Up (2006)
Huh, ez nagyon rossz film volt. Unalmas és semmi poén, semmi történés.
1*10


Rio (2011) és Rio 2. (2014)
Nem tudom eldönteni melyik tetszett jobban. Állati aranyos mese. Jókat nevettem rajta.
10*10


Csajok bosszúja * The Other Woman (2014)
Volt, hogy jókat mosolyogtam, és még biztos megnézem egy párszor, de nem lesz a kedvenc vígjátékom. Egyedül Cameron Diaz karaktere és játéka tetszett, szerintem ő vitte az egész filmet. Leslie Mann nekem 98%-ban mindig idegesítő, nem volt olyan vészesen rossz ebben a filmben, de néha most is a szememet forgattam rajta. Kate Upton nem kapott valami nagy szerepet, bár ő szimpatikus volt. Nicki Minaj jelenlétét nem tudtam hova tenni, számmora értékelhetetlen volt, amúgy sem valami szimpatikus a hölgyemény.
7*10
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2014. szeptember 08. 17:59 #12163
- törölt felhasználó -    
Demóna * Maleficent (2014)

Végre egy normális kerettörténet a Csipkerózsikához, ami érthetővé teszi, miért is lesz megátkozva. Kisgyerekként sosem értettem, ha valakit nem hívnak meg a keresztelőre, attól még mi a francért mond ilyen súlyos átkot? laugh.gif A film látványvilága csodaszép, a szereplők is jók: Angelina kegyetlen jól alakítja a karakterét, talán egyedül nekem Elle Fanning volt a gyenge láncszem, én valaki mást választottam volna Auróra szerepére.

SPOILER
Én végig totál azt hittem, hogy a holló srác fogja megcsókolni Aurórát, hiszen szinte végig vele volt, ahogy fiatal nővé cseperedett, alap volt, hogy nem a herceg ébreszti fel, de így még jobb lett a befejezése. wub.gif


Összességében imádtam minden percét, így számomra:
10/10

https://33.media.tumblr.com/ff32886217e07b783b341e77d30e8758/tumblr_nb6dfbPBXK1rs5nuyo1_r1_250.gif https://33.media.tumblr.com/7e9e9fa70d102f56aec1f90a1dce0b39/tumblr_nb6dfbPBXK1rs5nuyo3_r1_250.gif
6 felhasználónak tetszik: Seherezade1050, Bessie, Dorina1024, Szandi0820, Reija, SmileyZ
2014. szeptember 08. 18:35 #12164
- törölt felhasználó -    
Merida, a bátor
Mindig nagy örömmel nézem újra ezt a mesét.Zseniálisnak tartom a történetét, szerintem nagyon sokat tanulhatnak belőle az emberek.Emellett pedig a karakterek is nagyon szerethetőek.Elinor mindig a saját édesanyámra emlékeztet. smileeee.gif
10/10

101 kiskutya 2 - Paca és Agyar
Ezt a mesét most láttam először, és ami azt illetti, rosszabra számítottam.Az azért nem mondom, hogy jobb az első résznél, de azért ez is egy aranyos és tanulságos történet.
9/10

A Notre Dame-i toronyőr
Ezt a mesét mindenkinek csak ajánlani tudom.Egyszerűen zseniális!Aki látta, tudja, hogy miről beszélek.
10/10
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, SmileyZ, Alison Lerman
2014. szeptember 08. 18:36 #12165
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Házibuli 1,2
Nagyon jó film! thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Reija
2014. szeptember 08. 18:41 #12166
Titanyla
Titanyla
dreamer
 
Státuszdo all things with love ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.31.
Hozzászólás: 1542
Csatolások: 26
Azonosító: 232551
Offline offline
Legutóbb a Men in Black 3. részét láttam. Igazán tetszett, remek történet, remek színészekkel:)
2014. szeptember 08. 19:01 #12167
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Nem kellesz eléggé
Egyszer már elhatároztam, hogy megnézem, de akkor nem sikerült végignéznem. Most megnéztem, és egyenesen imádtam. Szerintem remek film, nagyon jó volt látni.

Doktor Szöszi 2.
Ó, ezt már nagyon meg akartam nézni, és ugyanannyira tetszett, mint az első része, az csak egy kicsit volt jobb. Milyen szép esküvő! rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. szeptember 08. 19:21 #12168
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Démonok között

Egyszer láttam már, de akkor nagyon sokan voltunk és csak részletekre emlékeztem belőle. Ma fakton filmválasztási lehetőség volt, és ezt szavazták meg. Rám nagyon nehezen hozzák a frászt, mert hiába nem a kedvenc műfajom a horror, nagyon sok ilyen filmet láttam már és volt olyan, hogy simán bealudtam némelyiken, mert annyira rossz volt. biggrin.gif Na, ez jó volt. Az egyik legjobb horror, ami az utóbbi években készült. Nem volt gagyi, néha komolyan megijedtem, meg az a baba... mellow.gif Ráadásul igaz történet, mert az a házaspár az tényleg élt és tényleg démonokkal foglalkoztak.

10/9 Csak azért, mert a babától kajak fstam, főleg mikor az elején a szemét mutogatják.

Vissza a jövőbe

Szerintem a világ egyik legjobb filmje, és ezt nem azért mondom, mert apukám kedvenc filmje és milliószor láttam már. Gyerekkorom egyik legmeghatározóbb filmje, már kívülről mondjuk a szöveget apával együtt. laugh.gif Imádom az egész filmet, a többi részt is, de valamiért ez a kedvencem. (a 3-at annyira nem szeretem, az fura lett) Egyébként régi szinkront jobban szeretem, múltkor láttam az új szinkronnal, picit fura volt. unsure.gif

10/100* heart.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Bessie, Alison Lerman
2014. szeptember 08. 19:33 #12169
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 25013
Csatolások: 2324538
Azonosító: 180890
Offline offline
Hemingway és Gellhorn (Hemingway and Gellhorn 2012)

Tudtam, hogy Nicole soha nem hagyj engem cserbe ami, az alakítását illeti, és ez így is volt. Akit a végéig nem tudtam megemészteni az Mr. Hemingway volt. Félre értés ne essék, én nekem semmi bajom Clive Owennel, sőt tisztelem és szeretem a játékát, de evvel a szereppel most nem igazán zárta magát a szívembe. Tulajdonképpen a filmet imádtam, és élveztem minden egyes percét, így sok panaszom nincs, csak mondom, hogy Clive karaktere azért maradhatott volna, ott ahová tartozik, mert ennél fennhéjázóbb embert még nem láttam.

10/9 (Csakis Clive karaktere miatt húzom le azt az egy pontot blush.gif)

A csajok bosszúja (The Other Woman 2014)

Ha Cameron Diaz, akkor tutira, hogy megnézem a filmet, mert nagyon imádom ezt a nőt. A filmet már ötödszörre láttam, és számomra unhatatlan, bár Kate elég butuska volt benne, de hát mindenhol ilyennek állítják be a modelleket, aki még nagyon oda tette magát az Leslie volt. Hát hogy ez a nő mekkora arc, azt szavakba sem lehet önteni, szerintem ő volt az egyik legjobb a filmben Cameron után.

10/10
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2014. szeptember 09. 13:40 #12170
- törölt felhasználó -    
Totál beépülve(So undercover)

Már sokszor felmerült benne az érzés,hogy most megnézem,de sose tettem. Nem bántam meg,hogy megnéztem a filmet ,de a kedvencem sem lett. Konkrétan egy tökéletes a film,ha az ember épp unatkozik és nincs kedve semmi komolyal elfoglalni magát. Nem éppen kiszámítható az egész,de nem is a legnagyobb fordulatokkal teli. Amolyan átlagos smileeee.gif

10/6
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Average Girl
2014. szeptember 09. 14:02 #12171
- törölt felhasználó -    
Csak szexre kellesz (2011)
Habár csak a háromnegyedétől néztem,
az onnantól következett részek,egészen jók volta.
Ebben a filmben kivételesen is jónak találtam Ashton Kutcher szerepét,
annak ellenére,hogy nem vagyok oda érte. 1O/4
2014. szeptember 09. 14:06 #12172
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Ház a tónál/The Lake House

Tetszett, hogy nem volt olyan nyálas, mint amilyenre számítottam, és a színészek is egész jók voltak. Ha nem magyarázták volna el azok, akikkel néztem, hagyott volna bennem pár kérdést. A film közepén megkeveredtem, mint malac az esőben. blink.gif De amúgy ötletes film volt. És akárhányszor látok egy filmet Sandra Bullock főszereplésével, mindig rájövök, hogy milyen gyönyörű nő. wub3.gif

10/8
1 felhasználónak tetszik: Dorina1024
2014. szeptember 09. 18:00 #12173
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Thor - Dark World

Wow. Sokkal jobban tetszett, mint az első rész. Már a trailernél láttam, hogy izgi lesz, pláne, mivel szinte az egész Asgardban játszódik. Mondjuk az első rész annyira nem jött be, hogy a készítőknek nem volt túl nehéz dolguk, hogy lenyűgözzenek. tongue.gif
Tudtak meglepetéseket okozni, de a történet ugyanolyan sablonos, mint a Marvel filmek 90%-a. Nem igazán szeretem a sci-fit sem. De a végkifejlet miatt azért várom a kövi részt. A színészeket amúgy szeretem, az effektek is látványosak, a soundtrack is változatos és gyönyörű, nekem tényleg csak ezekkel az erőltetett poénokkal, a hős monológokkal és a bunyós klisékkel van problémám. A legmeghatóbb jelenetért, Loki lelki válsága a magáncellájában az "anyja" halála után cray.gif és Chris Evans miatt nekem megérte. Még ha csak 10 másodpercre is láttam csupán. biggrin.gif
10/7
4 felhasználónak tetszik: Bessie, duracell, Reija, Angel
2014. szeptember 09. 18:13 #12174
viktoria17200102
viktoria17200102
visszatérő vendég
 
StátuszTravel is my life <3 :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.03.
Hozzászólás: 292
Csatolások: 41
Azonosító: 172577
Offline offline
Step up-All in!

Nagyon nagyon joo film smileeee.gif Ajánlom mindenkinek aki szereti a táncos (hip-hop) filmeket smileeee.gif
Ha pontozám 10/11 biggrin.gif
2014. szeptember 09. 19:45 #12175
- törölt felhasználó -    
Spider-man 3

Nagyon jó film.Már nagyon rég nem láttam és öröm volt újra megnézni azt a sok csatát,bár a végén nagyon sajnáltam hogy Harry meghalt.Még meg is könnyeztem. sad.gif cray.gif

10/10 wub.gif smileeee.gif
2014. szeptember 10. 12:16 #12176
- törölt felhasználó -    
Addams family 3

Az első kettő rész mondhatni elég klasszikus,és szerettem is,de ez a harmadik számomra teljesen elrontja az első kettő varázsát. Nagyrészt gondolom azért,mert az,hogy a szereplők bőrébe más színészek bújtak alaposan összezavart,és egy másolatnak éreztem a filmet.

10/4
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, idone
2014. szeptember 10. 20:35 #12177
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
The Grand Budapest Hotel (2014)

Gondolom, mondanom sem kell, hogy ez a film egyszerűen szenzációs! Igazából egy Agatha Christie-féle krimi-komédiát vártam, mégis valami újat kaptam, ami nem múlta alul az elvárásomat. Kicsit talán furcsának hatott elsőre az a bizonyos belső monológ, ami voltaképp végigkíséri azt a másfél óra játékidőt, de talán ettől válik annyira mássá. Mint ahogyan mondja az öreg bácsi a film elején, ez egy mese, amit elmesélnek. Ralph Fiennes meg mennyei színész! Hogy nem vettem én ezt egyszerűen észre?! laugh.gif Borzasztóan hozta a Gustave karakterét, és vitt bele valami angolosat az alakításába, pedig megjegyzem, lusta voltam az eredeti hanghoz, így a magyar szinkron mellett döntöttem végül. Effektíve a film rendezési stílusa is inkább hajazott egy európai, de leginkább angol filmre, amelynek nyomán folyamatosan a Monty Python filmsorozatra emlékeztetett. Az teljesen biztos, hogy az embert alapból az egyedi rendezése és egyedi látványvilága megfogta. Voltak benne olyan jelenetek is, amin sz*rrá röhögtem magamat - pl. amikor szöktek a börtönből. Én értem, hogy ők olyan prók voltak, mint anno a Szökésben Scofield, de még így is eléggé ostobának voltak beállítva a börtönőrök és a rendőrök. William Dafoe-nak ugyan nem sok szöveg jutott, de nagyot ütött főmuftiként. Imádtam!XD Henckels pedig szintén egy eléggé parodikus karakternek minősült. Sajnáltam, hogy szimplán csak egy másfél órás film volt, pedig elnézegettem volna még egy darabig. Talán egyedül a Lobby boy fiúval nem szimpatizáltam annyira, hiszen az egész karaktere teljesen átlagos volt. Pluszban eléggé pozitív benyomást tett rám Saoirse Ronan, pedig a Burokban - szerintem - nem nyújtott értékelhető alakítást.

10/10 - Szerintem erre mást nem lehet adni. Megnevettetett, szórakoztatott, a történetbe sem lehet belekötni és a színészek is átlagon felüli alakítást nyújtottak. Az egyik legjobb komédia, amit valaha láttam!
3 felhasználónak tetszik: Bessie, House Of Wax, Alison Lerman
2014. szeptember 11. 06:41 #12178
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Bend it like Beckham - Csavard be, mint Beckham

Múltkor indiai kaját főztem és közben eszembe jutott, hogy milyen régen láttam és hogy szerettem régen ezt a filmet. Este be is tettem dvd-n és megnéztem. Tök imádom, az egész hangulatát a filmnek, hogy Angliában játszódik, szeretem a 3 főszereplőt is, imádom a focit is. Ez egy olyan film, hogy hiába láttam 1000szer, mindig elszórakoztat smileeee.gif 10/10

If I Stay - Ha maradnék

Na erre nem tudom mit írjak sad.gif Komolyan az egyik legcsodálatosabb film amit valaha láttam! Pár napja kattintgattam egy receptes oldalon és megtaláltam egy nyereményjátékot ahol ezt a filmet reklámozták. Láttam, hogy könyv alapján készült, így kiolvastam a könyvet, az is iszonyat jó volt, erre megnyertem 2 jegyet a filmre és így tegnap este elmentünk. Azt gondoltam a könyv után nem tud meghatni... Tévedtem. Azt mondanom sem kell, hogy az egész mozi bőgött!! Maga a story is nagyon megfogott, elgondolkodtató és nagyon megható. De hogy a színészek ezt ilyen jól át tudták adni arra nem is mertem gondolni. Régóta az egyetlen film aminél egyszer sem néztem az órámra, csak ment és én tátott szájjal néztem. És a végén újra akartam nézni. Jobban tetszett mint a Csillagainkban a hiba, pedig az sem kutya. Összességében 10/1000* Csodás és csodás! sorry.gif cray.gif heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, SmileyZ
2014. szeptember 11. 17:51 #12179
- törölt felhasználó -    
The Giver
A könyvet még nem olvastam, az majd csak most jön. Gondolom, mint a legtöbb esetben a könyv 100x jobb mint a film, és ha igy van akkor már nagyon varom, hogy elolvassam, mert a film nálam 10/10- es volt.
2014. szeptember 11. 18:32 #12180
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
Légy jó mindhalálig!
Szerintem nagyon jó történet. A kis Nyilasi Mihály története, hogy senki sem hisz neki amibe már-már belebetegszik. Igaz az esések nagyon műk voltak, de mit is vártam volna 1960-tól. pardon.gif Tény és való, ha én meg az osztályom abban az időben élnénk, mi napi szinten kaptuk volna a pofonokat. Jó volt azért egy kicsit, hogy ennyire szorosan fogták a gyerekeket, mert legalább megtanulták, hogy mi is az a tisztelet.
Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
710 oldal 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!