Starity

Te mit terveznél/terveztél a 18.szülinapodra / legjobb barátodéra?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. április 01. 18:31 #21
- törölt felhasználó -    
Nemrég lettem 18, de semmi olyat nem csináltam, amit előtte lévő években ne tettem volna. Ugyanúgy volt egy apró családi összejövetel, aztán ennyi, de nem is kellett több. Szerintem a 18 csak egy szám, és nem ezen múlik, ki mennyire érett. Persze, hivatalosan felnőtt vagy, de ez miben nyilvánul meg? Legálisan jutsz hozzá cigihez és piához (engem meg egyik sem vonz), és szavazhatsz (ami csak pár év múlva lesz esedékes). De ennyi.
A szülinapomon az egyetlen mondat, ami arra utalt, hogy nagykorú lettem, nagymamám szájából hangzott el. Azt mondta, hogy "innentől magadnak kell vállalnod a felelősséget a tetteidért" - mintha eddig nem így lett volna. Szóval ennyi.biggrin.gif Semmi nagy dolog nincs benne, sehol egy rózsaszín felhő, nem lebegsz három méterrel a föld felett. Szóval minek a felhajtás?
2020. június 08. 18:10 #22
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
Az én meglepetésem mit terveztem barátnőmnek az volt, hogy mivel ez a 18.szülinapja volt, így 18 ajándékot vittem neki. Vagy fél évig terveztem, és készítettem elő. Végül szó szerint egy nagy bőrönd ajándékkal állítottam be hozzá. Egyébként ezt tavaly csináltam meg és nagy volt a meglepődés. cool.gif laugh.gif
2022. október 29. 16:50 #23
- törölt felhasználó -    
Csapni fogok egy bulit, de nem szeretnék sok alkoholt. smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!