Starity

The Sims 1| The Sims 2| The Sims 3| The Sims 4

27 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 30. 16:46 #81
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
A 3-at sikerült megunnom,talán túl modernek találom,meg nincs meg annyi kiegészítőm belőle,mint a 2-ből.A 2-ért nagyon rajongok,a grafika tényleg nem olyan modern,de nekem annál jobb,kedvenc kiegészítőm belőle az Évszakok. beer.gif
Az 1-et nem ismerem,soha sem játszottam vele,bátyóm szerint az a legjobb,mivel Ő csak avval játszott. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2011. augusztus 30. 19:38 #82
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2011.08.30. 10:55)
Jaj, hogy én mennyire imádom a Simset. Megvan a The Sims, a The Sims 2 és a The Sims 3 össze eddig megjelent darabja.  cool.gif Nem volt olcsó mulatság mindet beszerezni, de megérte. Nagyon imádom, szerintem nincs is olyan játék amit jobban szeretnék, mint ezt.  wub3.gif


Na az szép. w00t.gif beer.gif
Nekem még a 3-hoz hiányzik pár kiegészítő, de szerintem azok már idén nem is lesznek pótolva, mert kicsit megcsappant az utóbbi időben a pénztárcám... blush.gif
2011. augusztus 31. 17:36 #83
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2011.08.30. 19:38)
Na az szép. w00t.gif  beer.gif 
Nekem még a 3-hoz hiányzik pár kiegészítő, de szerintem azok már idén nem is lesznek pótolva, mert kicsit megcsappant az utóbbi időben a pénztárcám...  blush.gif


Hát elképzelheted, hogy nekem hogy megcsappant a pénztárcám, mikor már mindegyik kiegészítő megvolt. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2011. szeptember 01. 20:37 #84
- törölt felhasználó -    
Én nagyon nagy Sims fanatikus vagyok!! Meg van már a Sims 3 alap játék, Sims 3 Leszáll az éj és a Sims 3 Álomállások
Nem sokára megfogom kapni a Nemzedékeket is már nagyon várom az a háttérképem már vagy három/négy hónapja a Nemzedékek boritója és még biztos nem fogom megunni a Sims 3-at a Sims 2 is nagyon jó de azzal életembe csak egyszer játszottam!!

Jó lenne a Sims 3-ba is Évszakok mert unom már hogy mindig nyár van benne és meleg van!!

Na de mindegy csak lesz egyszer Évszakokhoz hasonló kiegészitő csomag a Sims 3-ból is!!

Sims 3 Fanatic Forever wub.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2011. szeptember 03. 14:10 #85
- törölt felhasználó -    
Ma megvettük a Nemzedékek kiegészítőt, múlt héten pedig a Világ körül-t. Igaz, hogy úgy volt, hogy előbb veszem meg a Nemzeékekeket, de múlt héten a másik volt olcsóbb, most meg ez. Most már csak két kicsi hiányzik, hogy teljes legyen a gyűjteményem. De azok már idén nem lesznek meg, már nincs rá keret. blush.gif
Most már csak a karácsonyt várom, hogy a házi kedvenc kiegészítő is meglegyen, arra vagyok a legkíváncsibb. cool.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFan, lizz
2011. szeptember 03. 14:12 #86
- törölt felhasználó -    
Én régen imádtam Sims-ezni, de valahogy mostanában már nem annyira szoktam játszani. wink.gif
2011. szeptember 05. 16:42 #87
Dorci001
Dorci001
visszatérő vendég
 
StátuszNormal people scare me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 255
Csatolások: 0
Azonosító: 160030
Offline offline
Szeretek Sims-ezni főleg Sims 3-mal abból is az álomállásokkal nekem meg van a: leszáll az éj, álom állások de a leszáll az éjt csak a tesóm használja de nemsokár a tesómmal megkapjuk a nemzedékeket már nagyon várom és a tesóm még nagyobb Sims bolond laugh.gif jah és még már alig várom a házi kedvenceket
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2011. szeptember 05. 17:37 #88
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Valójába a 3-hoz tényleg kéne évszakos,mert unalmas,hogy mindig süt a nap és jó idő van laugh.gif
Amúgy ha már így megemlítem,a 2-be óriási gyűjteményem van(köztük az Évszakok kiegészítő is).Na szóval az Évszakok kiegészítő nagy mániám lett,így hát mindig tél van nálam,nem tudom,honnan jött ez a dolog de bejön omg.gif rohog.gif
Amúgy még mindig Team 2 heart.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2011. szeptember 05. 17:39 #89
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Sziasztok! Nekem csak a Sims2 van meg,kiegészítők nélkül.Imádom,bár már 18 is elmúltam. blush.gif
Nem tudjátok miért van az,hogy csak 1 családom van lelassulva?Beírom pl,hogy menjenek fürödni,és 5 perc alatt sem érnek oda.De a többi család meg megy rendesen,de hát ez a kedvencem.
A tud segíteni annak nagyon köszi. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFan, Eszter655
2011. szeptember 05. 17:42 #90
Ev Bry
Ev Bry
crazymofo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.20.
Hozzászólás: 1435
Csatolások: 18
Azonosító: 133565
Offline offline
Nekünk a Sims 2 és a Sims 3 van meg. biggrin.gif
Az előbb említetthez pedig rengeteg kiegészítő is.
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2011. szeptember 05. 17:43 #91
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Én az 1-gyel még nem játszottam és nem is fogok..A kettes nagyon tetszett(összes kiegészítő megvan)..A harmadikban nem lehet annyi dolgot csinálni..mászkálni jobban lehet,és attól?Kéne már nagyon az évszakok-szerű pack..A Pets már jön tehát lehet örülni biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2011. szeptember 14. 17:05 #92
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2011.09.03. 14:10)
Ma megvettük a Nemzedékek kiegészítőt, múlt héten pedig a Világ körül-t. Igaz, hogy úgy volt, hogy előbb veszem meg a Nemzeékekeket, de múlt héten a másik volt olcsóbb, most meg ez. Most már csak két kicsi hiányzik, hogy teljes legyen a gyűjteményem. De azok már idén nem lesznek meg, már nincs rá keret.  blush.gif 
Most már csak a karácsonyt várom, hogy a házi kedvenc kiegészítő is meglegyen, arra vagyok a legkíváncsibb.  cool.gif


Gratula hozzájuk. Akkor lassacskán gyarapodik a te gyűjteményed is. beer.gif
A kettő közül egyébként melyik nyerte el jobban a tetszésedet? Személy szerint én a Nemzedékeket jobban preferálom, de azért a Világ körül sem olyan rossz. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2011. szeptember 14. 17:08 #93
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Nem régen vettem meg,a Sims 2-Megnyitottunk Vár az Üzlet c.kiegészítőt,szörnyen jópofa,állandóan virág boltokat nyitok,nagyon bejön,el leszek vele egy ideig rohog.gif
De most a Medieval is nagyon elkezdett érdekelni,mindig is rajongtam a közép kori dolgokért,olyan lenne vele játszani,mintha visszatekernénk az időt.A bátyámnak majd hamarosan reklamálok,hogy töltse le,cserébe egy jó kis alkuért beer.gif
2 felhasználónak tetszik: lizz, DisneyFan
2011. szeptember 14. 17:12 #94
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2011.09.14. 17:05)
Gratula hozzájuk. Akkor lassacskán gyarapodik a te gyűjteményed is.  beer.gif 
A kettő közül egyébként melyik nyerte el jobban a tetszésedet? Személy szerint én a Nemzedékeket jobban preferálom, de azért a Világ körül sem olyan rossz. smileeee.gif


A Nemzedékek nekem is jobban tetszik. Bár azt még mindig nagyon utálom, hogy egy tinédzsert és egy fiatal felnőttet nem állíthatok be úgy, hogy testvérek legyenek. reklamalo.gif laugh.gif Bár lehet, hogy ez csak engem zavar.
Mindig is voltak olyan ötleteim, amik a játék számára lehetetlenek. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, DisneyFan, lizz
2011. szeptember 14. 17:18 #95
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteRosee @ 2011.09.14. 17:08)
Nem régen vettem meg,a Sims 2-Megnyitottunk Vár az Üzlet c.kiegészítőt,szörnyen jópofa,állandóan virág boltokat nyitok,nagyon bejön,el leszek vele egy ideig rohog.gif


Ezt a kiegészítőt én is nagyon imádom a mai napig. Én általában olyan boltokat hozok létre, ahol mindenféle kacatot lehet venni, de ez sosem baj, mindig minden hülyeséget megvesznek. rohog.gif


Idézet (Mizi @ 2011.09.14. 17:12)
A Nemzedékek nekem is jobban tetszik. Bár azt még mindig nagyon utálom, hogy egy tinédzsert és egy fiatal felnőttet nem állíthatok be úgy, hogy testvérek legyenek.  reklamalo.gif  laugh.gif  Bár lehet, hogy ez csak engem zavar.
Mindig is voltak olyan ötleteim, amik a játék számára lehetetlenek.  rolleyes.gif


Ez az ötlet bennem eddig fel sem merült, de most hogy mondod tényleg nem lehet ilyen csinálni. mellow.gif Pedig ez a való életben nem lehetetlen dolog. Úgy látszik a Sims túlságosan elrugaszkodottnak érzi. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, DisneyFan
2011. szeptember 14. 17:20 #96
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2011.09.14. 17:12)
A Nemzedékek nekem is jobban tetszik. Bár azt még mindig nagyon utálom, hogy egy tinédzsert és egy fiatal felnőttet nem állíthatok be úgy, hogy testvérek legyenek.  reklamalo.gif  laugh.gif  Bár lehet, hogy ez csak engem zavar.
Mindig is voltak olyan ötleteim, amik a játék számára lehetetlenek.  rolleyes.gif

Hm..eléggé rég játszottam már a 3-al,így ez meglepett.Szóval akkor fiatal felnőtt lehet anyukája/apukája a tinédzsernek? think.gif
Sajna amúgy ezt,úgy lehet megoldani,hogy csinálsz egy gyermeket és egy tinit és várod,hogy nőjjenek,de sajna annak is el kell telnie egy időnek laugh.gif Amúgy én szívest örömest beleraknám az elképzeléseimet és tökéletes lenne a játék laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2011. szeptember 14. 17:26 #97
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteRosee @ 2011.09.14. 17:20)
Hm..eléggé rég játszottam már a 3-al,így ez meglepett.Szóval akkor fiatal felnőtt lehet anyukája/apukája a tinédzsernek? think.gif
Sajna amúgy ezt,úgy lehet megoldani,hogy csinálsz egy gyermeket és egy tinit és várod,hogy nőjjenek,de sajna annak is el kell telnie egy időnek laugh.gif Amúgy én szívest örömest beleraknám az elképzeléseimet és tökéletes lenne a játék laugh.gif


Vagy szülő lehet, vagy egyszerű lakótárs, köztes megoldás nincsen. dry.gif
Az is egy megoldás, hogy ha várom, hogy felnőjenek, vagy egyszerűen rákattintok a tortára és megünneplem a születésnapját. laugh.gif De azt valahogy mégsem érzem elég jó megoldásnak.
Ó ha az ötleteim megvalósulnának, akkor nem lenne semmi probléma. Tény, hogy néha vannak merész ötleteim, de hát a Sims pont arra van, hogy kiéljük a kreativitásunkat. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, lizz, DisneyFan
2011. szeptember 14. 20:59 #98
Xelly
Xelly
♥.bubu. ♥
 
Státusz........♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.12.
Hozzászólás: 2323
Csatolások: 120
Azonosító: 143141
Offline offline
Sziasztok.Nem tudnátok megmondani hol lehet leszedni a Sims2-öt és 3-mat neten ingyenesen? És még szeretném az állatos kiegészítőket is. smileeee.gif
2011. szeptember 24. 16:28 #99
- törölt felhasználó -    
Ma megkaptam a Városszépítő cuccokat. Semmi extra nincsen benne, különböző városi helyeket lehet vele létrehozni (könyvtár, mosoda stb) meg otthonra is lehet pár cuccot berakni, de nekem mégis nagyon tetszik. A legjobban a magániskola ötlete tetszik, egyedül azt sajnálom, hogy ott nem látni, hogy mit csinálnak a gyerekek. sad.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFan, lizz, Eszter655
2011. szeptember 26. 17:33 #100
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2011.09.24. 16:28)
Ma megkaptam a Városszépítő cuccokat. Semmi extra nincsen benne, különböző városi helyeket lehet vele létrehozni (könyvtár, mosoda stb) meg otthonra is lehet pár cuccot berakni, de nekem mégis nagyon tetszik. A legjobban a magániskola ötlete tetszik, egyedül azt sajnálom, hogy ott nem látni, hogy mit csinálnak a gyerekek.  sad.gif


Akkor ha jól számolom már csak egy kiegészítő hiányzik ahhoz, hogy teljes legyen a gyűjteményed. Ahhoz képest, hogy nemrég még arról panaszkodtál, hogy még mennyi hiányzik.. laugh.gif
Egyébként nekem is az a bajom a magániskolával, hogy nem lehet látni, hogy hogyan élnek ott, miket csinálnak stb. Az Egyetemet azért imádtam és imádom még a mai napig is, mert ott legalább azt tudtam irányítani, hogy ha nem az iskolapadban ülnek, akkor mit csináljanak. De itt még azt sem. mellow.gif Remélem lesz a háromhoz is egy Egytetemhez hasonló kiegészítő.
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
27 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!