Én ja, még akkor is ha nagyon károsítja, hisz valahogy állnia kell
Hajvasalás
2011. április 24. 19:38
#1
|
|
AllieNessie |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.09. Hozzászólás: 768 Csatolások: 32 Azonosító: 146918 offline
|
Ti vasaljátok a hajatokat?
Én ja, még akkor is ha nagyon károsítja, hisz valahogy állnia kell
Én ja, még akkor is ha nagyon károsítja, hisz valahogy állnia kell
14 felhasználónak tetszik:
Ariana000,
RiaRia14,
melasz12,
thunderbird,
DR.CsajokO.o,
dóóra,
Mendys,
eszterke122,
Rihannna,
tya04,
Vancsi008,
Levyrroni,
Biaaa99,
cicusmicus8
2011. április 24. 19:46
#2
|
|
Fanni00 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.03. Hozzászólás: 4116 Csatolások: 1483 Azonosító: 126355 offline
|
Nem.. Alapból nagyon dús a hajam,és mondhatni "nem fogja".. Igaz néha kivasalom,de feleslegesnek érzem a hajamon. Meg azértsem szeretem,mert tucat ez a hajvalás.. Elmégy egy gimnáziumba/suliba és minden 2. lány (és mostmár fiú) szinte vasalja.
Meg alapból jobban tetszik a göndör,hullámos haj.
17 felhasználónak tetszik:
Trinda,
Hannah1207,
AllieNessie,
Adri98,
Zsuviii,
Wieber.,
Pandus,
DreamerGirl,
BaByGaGa,
Lisa Veronicas,
bogi80,
Rékakroki72,
Rihannna,
Minimanó94,
itsmestella,
Ajsika,
Patyó12
2011. április 24. 19:50
#3
|
|
TrindaBFMV |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.08. Hozzászólás: 2563 Csatolások: 122 Azonosító: 132827 offline
|
Idézet (Fanni00 @ 2011.04.24. 19:46)
Nem.. Alapból nagyon dús a hajam,és mondhatni "nem fogja".. Igaz néha kivasalom,de feleslegesnek érzem a hajamon. Meg azértsem szeretem,mert tucat ez a hajvalás.. Elmégy egy gimnáziumba/suliba és minden 2. lány (és mostmár fiú) szinte vasalja.
Meg alapból jobban tetszik a göndör,hullámos haj. 
nekem hosszú nem túl dús és egyenes hajam van...csak a frukim göndörödik be azt szozuktam kivasalni...de már nem sokáig vasalom mert meg fogom növeszteni
2011. április 25. 10:38
#4
|
|
Puszedlííííúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.10. Hozzászólás: 39 Csatolások: 18 Azonosító: 145159 offline
|
2011. április 25. 11:14
#5
|
|
RiaRia14Wica |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.27. Hozzászólás: 2116 Csatolások: 118 Azonosító: 132049 offline
|
én szinte mindig vasalom. de van amikor behullámosítom az elejét.
alapból nagyon dús. hosszú. göndör hajam van. de úgy nem áll sehogy. és -néha utálom- muszáj kivasalnom.
alapból nagyon dús. hosszú. göndör hajam van. de úgy nem áll sehogy. és -néha utálom- muszáj kivasalnom.
2011. április 30. 16:38
#7
Idézet (Fanni00 @ 2011.04.24. 19:46)
Nem.. Alapból nagyon dús a hajam,és mondhatni "nem fogja".. Igaz néha kivasalom,de feleslegesnek érzem a hajamon. Meg azértsem szeretem,mert tucat ez a hajvalás.. Elmégy egy gimnáziumba/suliba és minden 2. lány (és mostmár fiú) szinte vasalja.
Meg alapból jobban tetszik a göndör,hullámos haj. 
jaja, ez igaz
2011. május 03. 12:52
#9
Nekem muszáj kivasalnom, ha megyek valahova, mert akkor sehogy sem áll...
2011. június 11. 20:27
#11
Nem szoktam.
Akkor vasaltam utoljára mikor a táborba voltunk,és azt mondták a fiúk h jól áll.
Akkor vasaltam utoljára mikor a táborba voltunk,és azt mondták a fiúk h jól áll.
2011. június 12. 16:05
#12
Hahaha,nekem olyan sima a hajam hogy nem érdemes ki vasalni.
Hétszer volt kivasalva eddig.:DDD
Hétszer volt kivasalva eddig.:DDD
2011. június 12. 16:09
#14
Én szoktam, bár nem olyan gyakran. Egy héten kb. 2-szer szoktam.
2011. június 12. 20:10
#16
szerencsésnek tartom magam mert nekem mindig egyenes hajam volt és nem kell roncsolni hajvasalóval
2011. június 13. 13:10
#18
|
|
Zsuviii |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.10.24. Hozzászólás: 1386 Csatolások: 51 Azonosító: 110782 offline
|
Bár van, amikor kivasalom. De kábé 2 hónaponta, jó, ha 1x..
Mivel göndör és hosszú, ráadásul még sok hajam is van, ezért nem éri meg.Ráadásul úgyis visszagöndörödik. NA de nekem így is tökéletes a séróm
Mivel göndör és hosszú, ráadásul még sok hajam is van, ezért nem éri meg.Ráadásul úgyis visszagöndörödik. NA de nekem így is tökéletes a séróm
2011. június 14. 13:46
#19
nem szoktam vasalni a hajam mert fölösleges annyira egyenes mint ha vasaalnám.XD
2011. június 14. 13:47
#20
|
|
Fruzsyka11Princess❤️ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.02. Hozzászólás: 1534 Csatolások: 530 Azonosító: 126243 offline
|
JAja..
szoktam vasalni
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline

