Hajvasalás
2012. augusztus 18. 15:36
#201
|
|
Justbeckiivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.05. Hozzászólás: 219 Csatolások: 0 Azonosító: 130592 offline
|
Én rendszeresen vasalom a hajamat. Tudom, hogy nagyon káros, de nekem erőteljes göndör hajam van és utálom.
Simán szeretem a hajamat.
2012. augusztus 18. 15:50
#202
Én szinte minden nap kivasalom a hajam, mert nagyon vastag szálú, sűrű, ráadásul még göndör is, így egyenesítés nélkül úgy nézek ki, mint egy 220-ba nyúlt birka, pláne most, hogy rövid is. A Syoss hajegyenesítő krémjét használom, elég belőle egy mogyorónyi és tükörsima lesz. Az a lényeg, hogy folyamatosan mozgatni kell a vasalót, nem szabad egy pillanatra sem "rajta felejteni", ha így csináljátok akkor nem fog egyáltalán károsodni.
2012. augusztus 18. 19:15
#203
|
|
stefan fanúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.21. Hozzászólás: 40 Csatolások: 11 Azonosító: 181050 offline
|
én igen de hiába visza göndörödik 1-2 ora mulva szoval tök felesleges nekem
2012. augusztus 18. 21:52
#205
|
|
HannuusshhPatley |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.30. Hozzászólás: 1670 Csatolások: 193 Azonosító: 150324 offline
|
Mindig hajmosás után mikor már megszáradt kivasalom:)
2012. augusztus 19. 10:19
#207
Semmi pénzért nem vasalnám a hajam, már csak azért sem, mert a göndör jobban tetszik. Most komolyan, ti jobb embernek érzitek magatokat attól, hogy minden reggel végigszántotok azzal perzselő bigyóval a hajatokon? Kezdek félni, hogy lassan az állásinterjúkon is megkérdik majd, hogy "És a haját vasalja?", ha pedig a válasz nemleges, akkor "Sajnáljuk, de maga nem elég alkalmas erre a munkára.".
2012. augusztus 19. 10:28
#208
|
|
KazuoMrs. Howell |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.16. Hozzászólás: 7085 Csatolások: 5676 Azonosító: 165377 offline
|
Én majdnem mindennap vasalom, hajvasaló nélkül teljesen el lennék veszve, mert nekem hullámos a hajam és úgy meg utálom.
Persze nem 10 percig vasalom a hajam, csak 5 perig.
2012. szeptember 30. 00:44
#212
|
|
Hannahmilehooligirl~ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.13. Hozzászólás: 1117 Csatolások: 153 Azonosító: 149203 offline
|
Általában 1-2-3 hetente (inkább a beszárítást, fonást, göndörést választom mert kevésbé törik és károsabb a hajra
) de akkor is hővédővel.
Egyedül a frufrum az amit nagyon sokat vasalok.
2012. október 05. 20:45
#214
Nem,nincs is hajvasalóm.Túl dús a hajam,meg nem szeretem a forró dolgokat a fülem körül.
2012. október 06. 09:36
#215
Nekem hullámos hajam van,néha eléggé begöndörödik. Amikor friss a hajam akkor fölösleges kivasalni mert vissza göndörödik,és ugyanígy van ha esik az eső és vizes lesz. Szóval olyan szerda,csütörtök,péntek,szombat és vasárnap vasalom a hajam. Mert akkor már 'állottabb' állapotban van és akkor már szép egyenes.
A hajvasalóm nélkül nem tudnék élni.
2012. október 06. 09:41
#216
|
|
bettike99unicorn. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.28. Hozzászólás: 3977 Csatolások: 159 Azonosító: 151860 offline
|
Én nem szoktam vasalni a hajam, mert eléggé vékony szálú és ha vasalnám vághatnám le egész rövidre, mivel eltörné. Igaz, nincs szögegyenes hajam, egy kicsit hullámos [de tényleg csak egy kicsit].
2012. október 06. 09:52
#217
|
|
Iméonúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.23. Hozzászólás: 29 Csatolások: 0 Azonosító: 186496 offline
|
ÉN NEM VASALOM MERT ÉN ELFOGADOM ÉS A JÓ OLDALÁT NÉZEM PL.NEKEM SOHA NEM KELL AGGÓDNOM HOGY LAPOS A HAJAM VAGY HOGY TÚL EGYENES ÉS TÖKÉLETESEN ELREJTI A FÜLEMET MEG AZOKAT A RÉSZEKET AMIKET EL KELL.ÉN MÁSNAK SEM AJÁNLOM MERT KB.4 ÉV MÚLVA MÁR HAJA SE LESZ AZ ILLETŐNEK.
1 felhasználónak tetszik:
Vampire Lady
2012. október 06. 10:28
#218
|
|
Vampire Ladykiss me or kill me. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.21. Hozzászólás: 2397 Csatolások: 151 Azonosító: 156029 offline
|
Nekem göndör,hosszú hajam van,nem mondanám,hogy imádom,de eltűröm.Életemben egyszer volt kivasalva a hajam,igaz,jobban szeretem,mint ha göndör,de nem tudnám elviselni,ha állandóan kellene szenvedni vele
2012. október 06. 11:00
#219
|
|
Plume |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.27. Hozzászólás: 647 Csatolások: 90 Azonosító: 176589 offline
|
Én vasalom, de csak hajmosás után mert utánna akár 1 hétig is egyenesen marad (kivéve ha esik az eső...). Göndör a hajam, de nem az a szép fajta és szó szerint száraznak tűnik és az is. Ha kivasalom selymes lesz a tapintása. Már hajvasalás előtt is eléggé száraz volt szóval olyan mind1nek érzem már a vasalást. :C
1 felhasználónak tetszik:
Average Girl
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline

