Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. július 16. 19:25 #5621
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Ismét szeretnélek megkérni Titeket, hogy csatoljatok át egy lapot.
Ezúttal malna90-hez kellene átcsatolni Patrick Stump lapját.
Előre is köszönöm!
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 16. 19:55 #5622
- törölt felhasználó -    
Betti90-hez, majd át kéne csatolni Yo Won Lee lapját.
Köszönöm! meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Betti90, _ToTo_
2012. július 16. 20:17 #5623
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Na jó, lehet le fognak miatta hurrogni, mert hogy elég speciális a kérésem, ettől függetlenül ismerem az adatlapos szabályokat, de azért én bepróbálkozom, legalább megkérdezem.
Nagyon igényt tartanék egy adatlapra, a főbb kedvenc sztárjaim között van.
A Starty-s adatlapon van, életrajz nélkül. Ezzel eddig semmi baj nem is lenne, csak az a bibi hogy 900-as sorszámú. A 900 majdnem 1000. biggrin.gif Tudom ez egy gyenge kifogás xD Son Dong Woon-ról lenne szó.
Inkább csak a k-pop-osok körében ismert, ezért ki tudja mikor lenne rá pályázat, ahogy eddig elnéztem, csak a „nagy emberek”-re volt, ilyenek pl. hogy Flo-Rida, Pitbull, stb.
Ahogy láttam eddig nem nagyon érdeklődtek utána, sokáig visszamenőleg nézegettem a topikot.
Úgyhogy csak annyit szeretnék tudni, hogy lenne-e esélyem megkapni. Csak mert ha igen, már kezdenék is neki az életrajzának, és nagyon örülnék. De ahogy csak mondom, érdeklődök, nem akarok azért ezzel most itt nagy kioktatásokat, tudom, hogy pont nem esik bele a szabályzatba. Ezért is fejtettem ki ilyen részletesen. Pl. ha mondjuk, ilyen 500. körül lenne nem is próbálkoznék, de a 900-as kicsit biztatóbb xD
Látni lehet hogy a többi lapomat is rendben tartom amennyire tudom, így nem beszélnék mellé a kérésemmel.
Nem győzöm hangsúlyozni mennyire örülnék ez esetben egy kivétel félének blush.gif De semmi baj, hiszen azt is teljesen megértem, ha a válasz nem, és ez jogos.
Örülnék ha egy moderátor válaszolna a kérdésemre. Azért fölöslegesen mégse gyártanék életrajzokat, csak ha tudom, hogy van esélyem rá.
Előre is nagyon köszi a megértést és a választ. meghajolo.gif
6 felhasználónak tetszik: Betti90, SelenaGirl, SoShi Kameo, Saranghae, G-Dragon08, _ToTo_
2012. július 17. 08:04 #5624
- törölt felhasználó -    
Idézet (malna90 @ 2012.07.11. 09:30)
Hello! Mégsem tartanék igény Joe Trohman lapjára inkább jelentkezék Alex Gaskarth-éra hisz nincs neki életrajza és ha jól tudom ez esetben el lehet kérni. Irtam neki egy életrajzot remélem megfelel és megkaphatom.
Előre is megköszönöm. blush.gif malna90
Kezdetek
Alexander William Gaskarth 1987. december 14-én született Harlow-ban Essex megyében az Egyesült Királyságban. Édesanyja Isobel Gaskarth, édesapja Peter Gaskarth. Volt egy testvére Tom Gaskarth aki túladagolásban meghalt. Fiatal korában magániskolában tanult.  12 korában Baltimore-ba az USA-ba költöztek. A gimnáziumi tanulmányait a Dulaney Gimnáziumban végezte. 
Karrier
Alex Gaskarth és Jack Barakat (a két legjobb barát) együtt alapitották meg az All Time Low nevű amerikai pop/punk bandát 2003-ban. Először Rian Dawson csatlakozott a dobosi posztra majd később Zack Merrick a basszer helyre. 
2004-2005 
Kezdetben Blink 182 dalokat dolgoztak fel. Később leszerződtek első lemezkiadójukhoz az Emerdal Records-hoz, majd 2004-ben kiaták első kilemezüket ami a „The Three Words To Remember In Dealing With The End cimet kapta. 2005. Júliusában a banda kiadta első debütáló lemezüket a The Party Scene-t.
2006
Mielőtt leérettségiztek 2006-ban, leszerződtek egy másik lemezkiadóval a Hopeless Records-al. A banda azt nyilatkozta egy interjúban hogy még a gimnázium 2. évfolyamán kezték el komolyan venni a zenét. 2006. Júliusában kiadták második kislemezüket a Put Up Or Shut Up-ot. A lemez jó helyeket ért el az Independent Albums és a Top Heatseekers zenei listákon. 2006-ban egy sűrű turné vette kezdetét ami a lemezt promotálta. A turné után a banda elkezdett új dalokat irni második albumukhoz.
2007-2008
2007.nyarán felléptek a népszerű Vans Warped Turnén.  Ebben az évben turnéztak először az Egyesült Királyságban. 2007. szeptemberében kiaták második stúdióalbumukat ami a So Wrong It’s Right cimet kapta. Miután kiadták a So Wrong It’s Rightot a népszerűség felütött náluk.
Márciustól májusig felléptek az Alternativ Press Magazin Turnéján a The Rocket Summer-el és a Forever the Sickest Kids-el. Májusban mág felléptek a Give It A Name Fesztiválon. Szintén májusba az Egyesült Királyságban turnéztak a Cobra Starship-el.  Decemberben megnyerték a 2008-as „Év Bandája” dijak a Grammy Dijak magazintól aminek 2009.januárjában a boritóján is szerepeltek.
2009
2009. elején kijeletették a Rock Sound magazinnak hogy harmadik stúdióalbumukhoz elkezdtek dalokat irni. Januárban már el is kezdték felvenni a dalokat a lemezre és a dalok egy hónappal később már kész is voltak. Az album első „single”-je a Weightless  márciusban már ki is jött és rögtön első lett a UK Toplistán.
A „Nothing Personal” Július 7-én jött ki. De a dalokat már egy héttel előbb le lehetett tölteni az internetről. Az albumból 60-75 ezer darab kelt el világszerte és #4 helyet ért el a Billboard 200-on. Tavasszal a Fall Out Boy Believer Never Die Part Deux Turnéján játszottak együtt olyan bandákkal mint a Metro Station, a Hey Monday, a Cobra Starship és természetesen a Fall Out Boy-al is. Júniusban egy Ausztráliai és egy Japán turnén vettek részt.Évközben megjelent egy új single szám a Toxic Valentine amit az Ördög Bújt Beléd c. filmhez készült.  2009 bejelentették első Glamour Kills Turnéjukat. Év végén pedig átszerződtek az Interscope Records lemezkiadóhoz.
2010-2011
Februárban a banda egy újabb Nagy-Britanniai turnén vett részt. Ezalatt elkezdték forgatni saját lemezüket. Májusban és júniusban részt vettek a Bamboozle-ön. Március 15-én kiadták ezévi Single számukat a Paintin Flowers-t ami az Alice Csodaországban cimű filmhez készült. Május 25-én kiaták a dvd-t ami a Straight To DVD cimet kapta, ez bemutatta a fiuk életét a zeneiparban és a barátságukat.
Legújabb negyedik stúdió albumuk  a Dirty Work 2011 júniusban jelent meg. Az album mielőtt hivatalosan megjelent volt egy tavaszi Dirty Work turné. 2011. nyarán részt vettek egy nyári turnén. Az őszt a Rise And Fall Of My Pants turnéval zárták. Év végén újra stúdióba vonultak legújabb albumukhoz.
2012
Az év elején ujabb Egyesült Királysági turnén vettek részt. Márciusban Alex szerepelt a We Are The In Crowd – Kiss Me Again c. videoklipjében. A banda májusban Braziliában turnézott. Június elsején kiadták legújabb single számukat a The Reckless And The Brave-t amit a saját oldalukon le lehet tölteni ingyen mivel ekkor nemvolt lemezszerződésük. Június 15-én belekeztek a Vans Warped Turnéba ami agusztusig tart. Július 3-án visszaszerződtek a Hopeless Records lemezkiadóhoz. Nyár végén egy európai turnén fognak részt venni ahol Ausztriát és Csehországot is érintik. Legújabb albumuk valószinüleg a „Somewhere In Neverland” cimet fogja kapni és még ez év őszével meg fog jelenni a boltok polcain.
Érdekességek
- Volt barátjőne Lisa Ruocco akivel 2011. őszén szakitottak több mint 5 év után
- Alexnek három tetoválása van, egy csontváz a bal karján, egy rózsa és egy T.E.G. felirat bal kézfején és egy halálfej a nyakán
- Kedvenc dala a Journey nevű bandától a Don’t Stop Believing
- Van két kutyája Sebastian és Peyton
- Gibson gitárt használ
Diszkográfia
All Time Low
2004 - The Three Words to Remember in Dealing with the End (EP)
2005 -  The Party Scene
2006 - Put up or Shut up (EP)
2007 - So Wrong, It's Right
2009 - Nothing Personal
2010 - MTV Unplugged (CD/DVD)
2010 - Straight To DVD
2011 - Dirty Work
2012 - Somewhere In Neverland (2012. ősszel jelenik meg)
Singles
2009 – Toxic Valentine (Jennifer’s Body)
2010 – Painting Flowers (Alice In Wonderland)
2012 – The Reckless And The Brave
Filmográfia
2009 – Celebrating New Year’s Eve With MTV
2010 – MTV Unplugged
2010 – Straight To DVD
2010 – Silent Library

Videoklip

We Are The In Crowd – Kiss Me Again (2012.Március 27.)


Kimaradt hogy szerpelt a Punk'd-ban Demi Lovatóval és Jack Barakattal 2012.áprilisban. blush.gif
2012. július 17. 11:54 #5625
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Sziasztok!

Antonio Banderas életrajzában kicsit sok a smiley.. 110.gif Legyetek kedvesek kivenni a szövegből, vagy szólni a szerkesztőnek, hogy vegye ki a szmájlikat, mert szerintem ez így eléggé komolytalan.. mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: _ToTo_, Luckie, Lizania
2012. július 17. 12:01 #5626
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (antonia12 @ 2012.07.16. 15:31)
Ennek nincs szerkesztője: 
Linkelt szöveg


Szia!
Ezt a szerkesztő nélküli adatlapos topikba írd!smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2012. július 17. 13:39 #5627
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Pöttömke @ 2012.07.17. 11:54)
Sziasztok!
Antonio Banderas életrajzában kicsit sok a smiley.. 110.gif Legyetek kedvesek kivenni a szövegből, vagy szólni a szerkesztőnek, hogy vegye ki a szmájlikat, mert szerintem ez így eléggé komolytalan.. mellow.gif


Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nem látom mi a probléma az életrajzzal. Jól áttekinthető, tagolt és nem látom a smileykat sem. Nekem inkább az a problémám, hogy a Jelenleg címszó alatt nem éppen a megfelelő mondat fityeg, de két perces melóval megoldja azt is. Éowyn régóta tag itt, és nagyon szereti Banderast. Szerintem akkor is javított volna rajta, ha neki szólsz erről.
5 felhasználónak tetszik: _ToTo_, Lindsay019, duracell, dave095, Empress
2012. július 17. 14:44 #5628
Dorothy6
Dorothy6
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.11.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 306
Azonosító: 158072
Offline offline
Idézet (antonia12 @ 2012.07.16. 15:31)
Ennek nincs szerkesztője: 
Linkelt szöveg

Köszi az észrevételt, el is vittem. smileeee.gif
2012. július 17. 15:09 #5629
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.07.17. 13:39)
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nem látom mi a probléma az életrajzzal. Jól áttekinthető, tagolt és nem látom a smileykat sem. Nekem inkább az a problémám, hogy a Jelenleg címszó alatt nem éppen a megfelelő mondat fityeg, de két perces melóval megoldja azt is. Éowyn régóta tag itt, és nagyon szereti Banderast. Szerintem akkor is javított volna rajta, ha neki szólsz erről.


Az életrajz alján vannak a smileyk. És hidd el, nem ok nélkül nem írok senkinek. Egyszer mertem írni egy tagnak, mert észre vettem apróbb hibát az egyik általa szerkesztett adatlap életrajzában, és minősíthetetlen hangnemben válaszolt... Épp hogy nem anyázott le, mert segítséget próbáltam nyújtani azzal, hogy felhívom a figyelmet egy apró hibára. Én akkor megfogadtam, hogy soha többé nem írok rá senkire emiatt, hanem jelentem _Toto_-nak, és majd Ő, vagy más modi intézkedik. Nem tudom ki hogyan áll hozzá... Remélem megérted... Nem acsarkodásból jelentettem. Szimplán úgy érzem az igényességhez hozzátartozik, hogy nem írkálunk smiley-kat egy életrajzba, elvégre nem MSN-en vagyunk vagy hol.. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: Lizania, Luckie, LadyAlexa
2012. július 17. 17:19 #5630
- törölt felhasználó -    
Én is pont emiatt nem igazán írok a tagoknak, ha hibát találok az életrajzukba. Ha valaki elvállalja, csinálja is meg igényesen. Ha meg mégis hiba van, inkább szólok ToTonak, hogy legyen szíves figyelmeztesse a tagot, mivel neki van hatalma is itt, neki talán más hangnemben válaszolnak. Viszont ahogy tapasztaltam korábban is, a régebbi tagokkal még szót lehet érteni.

Idézet (Pöttömke @ 2012.07.17. 15:09)
Az életrajz alján vannak a smileyk. És hidd el, nem ok nélkül nem írok senkinek. Egyszer mertem írni egy tagnak, mert észre vettem apróbb hibát az egyik általa szerkesztett adatlap életrajzában, és minősíthetetlen hangnemben válaszolt... Épp hogy nem anyázott le, mert segítséget próbáltam nyújtani azzal, hogy felhívom a figyelmet egy apró hibára. Én akkor megfogadtam, hogy soha többé nem írok rá senkire emiatt, hanem jelentem _Toto_-nak, és majd Ő, vagy más modi intézkedik. Nem tudom ki hogyan áll hozzá... Remélem megérted... Nem acsarkodásból jelentettem. Szimplán úgy érzem az igényességhez hozzátartozik, hogy nem írkálunk smiley-kat egy életrajzba, elvégre nem MSN-en vagyunk vagy hol.. pardon.gif
5 felhasználónak tetszik: Luckie, Pöttömke, LadyAlexa, Saranghae, Lizania
2012. július 18. 08:14 #5631
Saranghae
Saranghae
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 1220
Azonosító: 176370
Offline offline
Jolin Tsai ~ Új Profilkép
Gigi Bonafino ~ Új profilkép
Sayumi Michishige ~ Új profilkép
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 18. 10:58 #5632
Saranghae
Saranghae
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 1220
Azonosító: 176370
Offline offline
Idézet (Saranghae @ 2012.07.18. 08:14)


Sungha Jung ~ Új profilkép

U-Kwon lapját légyszíves ha majdan lesz időtök akkor nevezzétek át Kim Yoo Kwon-ra és a utána pedig a macskakarmos réhez írjátok, hogy U-Kwon. Kipi lapjánál írjátok át a nevet Tamani Nitsumatsu-ra és a macskakarmos résznél pedig legyen a Kipi név feltüntetve.
3 felhasználónak tetszik: _ToTo_, lA-dONNA, G-Dragon08
2012. július 18. 13:09 #5633
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Észrevettem, hogy két lapot régen szerkesztettek:
nála és nála lejárt a hat hónap, de 1000 alatt vannak, így pályázatot kell majd rájuk kiírni blush.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 18. 13:22 #5634
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Valamint majd kérni szeretném, hogy Lee Min Hyuk "B-Bomb"-ot majd csatoljátok át hozzám, nincs szerkesztőnek jelentkezek gomb, köszi meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 18. 13:32 #5635
Saranghae
Saranghae
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 1220
Azonosító: 176370
Offline offline
Elnézést kérek az ismétlendő zavarásomért nos két lapomra már nem tartanék igényt így ha lehet akkor csatoljátok át a starity-s profilra, Yoon Bomi és Meng Jia lapjáról lenne szó.
2 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, _ToTo_
2012. július 18. 14:34 #5636
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Idézet (Saranghae @ 2012.07.18. 13:32)
Elnézést kérek az ismétlendő zavarásomért nos két lapomra már nem tartanék igényt így ha lehet akkor csatoljátok át a starity-s profilra, Yoon Bomi és Meng Jia lapjáról lenne szó.


Akkor inkább meg is ragadnám ezúton az alkalmat, hogy Meng Jia-t elkérjem így ha nem gond blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Saranghae, _ToTo_
2012. július 18. 15:04 #5637
kia08
kia08
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 50334
Azonosító: 179313
Offline offline
http://starity.hu/sztarok/eden-sher/
2010ben volt utoljára szerkesztve és 9680. a sorszáma. szívesen elvállalnám.
írtam egy rövid életrajzot hozzá:
Eden Rebecca Sher amerikai színésznő 1991. december 26-án született Los Angeles-ben, Kaliforniában, itt nőtt fel, és jelenleg is itt tartózkodik családjával.
A színészkedést 8 éves korában kezdte el. Helyi színházi darabokban kapott szerepet és az iskolai előadásokban is tevénykenykedett.
Látható volt a The Tonight Show-ban Jay Lenoval, kisebb szerepet kapott a Stuck-ban és a Capital One valamint a Fruity Pebbles reklámjaiban szerepelt. Ezen kívűl több reklámszerepe is volt, és szinkonszínészként is dolgozott. Visszatérő karakter volt a Gretchen című sorozatban, jelenleg pedig a The Middle című ABC sorozatban játszik, mint Sue Heck, az örökké reménykedő, szeszélyes, bolondos lány.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 18. 15:13 #5638
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Idézet (lA-dONNA @ 2012.07.18. 14:34)
Akkor inkább meg is ragadnám ezúton az alkalmat, hogy Meng Jia-t elkérjem így ha nem gond blush.gif


Oké, a Meng Jia-s ügyletet le tudtuk bonyolítani Saranghae-val blush.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Saranghae
2012. július 18. 17:52 #5639
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Stehpahine Pratt-nál lejárt a 6 hónap szerkesztési idő. Mivel ezer fölött van és van életrajza szivesen elkérném szerkeszteni! blush.gif Előre is megköszönöm ha megkapom, üdv malna90. wink.gif
2012. július 18. 21:17 #5640
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Üdv!
Glorita-val cseréltünk. Légyszíves helyezzétek át hozzá Alejandra Lazcano adatlapját, hozzám pedig Scarlet Ortíz lapját.
Előre is köszönöm:
Lizania
U. I.:Ezúton is szeretnék elnézést kérni Rosemary.-től, hogy ilyen kevés ideig szerkesztettem Alejandra-t, nem vagyok az a cserélgetős típus-ezt sem terveztem meg. De olyannak adom aki ugyanolyan jó szerkesztő, mint én.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
484 oldal 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!