Starity

Mit tennél az emberek és a Föld érdekében, ha gazdag/híres lennél?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 13. 22:37 #1
Barbygirl95
Barbygirl95
'M'aime pour qui je suis..." :)
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.08.
Hozzászólás: 2041
Csatolások: 2421
Azonosító: 130850
Offline offline
Hát én elég sok mindent...! Pl. csatlakoznék különböző szervezetekhez, támogatnék alapítványokat! Felhívnám a fegyelmet a fontos dolgokra, és ahol csak tudnék segítenék!! smileeee.gif
És ti? wink.gif
2011. június 16. 16:07 #2
- törölt felhasználó -    
Én először is Amerikában szeméttelepeket nyitnék ami csak az újra hasznosítással foglalkozna.Pl. Dubaiban beszüntetném a mesterséges szigeteket és hagynám hogy minden természettől függjön,aztán Ausztráliában segíteném az embereket az étellel,hogy megszűnjön a fa és az erdőirtás.Aztán betiltanám az Amazonas medence a Föld tüdőjének irtását.És nekem még az állatvédelem is nagyon fontos.Azzal kapcsolatban betiltanám a bálna,tigris,oroszlán,farkas irtásokat.Ha ezt mind megtehetném talán lenne egy jobb Földünk,csak össze kéne fognunk nem kéne ehhez semmi más. thumbsup.gif thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Barbygirl95, BlackPrincess...stb.
2011. június 16. 18:42 #3
Barbygirl95
Barbygirl95
'M'aime pour qui je suis..." :)
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.08.
Hozzászólás: 2041
Csatolások: 2421
Azonosító: 130850
Offline offline
Idézet (Meganrajongó @ 2011.06.16. 16:07)
Én először is Amerikában szeméttelepeket nyitnék ami csak az újra hasznosítással foglalkozna.Pl. Dubaiban beszüntetném a mesterséges szigeteket és hagynám hogy minden természettől függjön,aztán Ausztráliában segíteném az embereket az étellel,hogy megszűnjön a fa és az erdőirtás.Aztán betiltanám az Amazonas medence a Föld tüdőjének irtását.És nekem még az állatvédelem is nagyon fontos.Azzal kapcsolatban betiltanám a bálna,tigris,oroszlán,farkas irtásokat.Ha ezt mind megtehetném talán lenne egy jobb Földünk,csak össze kéne fognunk nem kéne ehhez semmi más. thumbsup.gif  thumbsup.gif


Nagyon tetszik, amit írtál, legalább csak az emberiség fele így gondolkodna, vagy legalább majdnem így és akkor nem ott tartanánk, ahol most!! dry.gif És én minden esőerdőnek az írtását betiltanám, mert az unokáink (ha így haladunk nem is lesznek már unokáink sem) azt sem fogják tudni, hogy valaha volt olyan, hogy esőerdő!! dry.gif dry.gif mad.gif
2011. június 16. 18:44 #4
BlackPrincess...stb.
BlackPrincess...stb.
Like Daniel
 
StátuszWhat is the point of living? NOTHING! Never was!
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.09.25.
Hozzászólás: 2523
Csatolások: 62
Azonosító: 135221
Offline offline
Idézet (Barbygirl95 @ 2011.06.16. 18:42)
Nagyon tetszik, amit írtál, legalább csak az emberiség fele így gondolkodna, vagy legalább majdnem így és akkor nem ott tartanánk, ahol most!!  dry.gif És én minden esőerdőnek az írtását betiltanám, mert az unokáink (ha így haladunk nem is lesznek már unokáink sem) azt sem fogják tudni, hogy valaha volt olyan, hogy esőerdő!!  dry.gif  dry.gif  mad.gif


Mindkettőtöknek igaza van. Én is egyetértek veletek!
1 felhasználónak tetszik: Barbygirl95
2011. június 16. 18:52 #5
- törölt felhasználó -    
Nos semmit mivel nem leszek híres,de ha még is akkor:
Fákat ültetnék egy programon keresztül mivel az érdeklődőket és a segítőket szívesen várnám.Szemét szedés és hulladék újra hasznosítást rendeznék és természetesen szelektív szemeteseket raknám minden utcában és ha ezeket megégetnék/leégetnék akkor rendőrségi eljárást is indítanék. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Barbygirl95
2011. július 15. 19:30 #6
- törölt felhasználó -    
segítenék a rákos betegeken, az éhező gyerekeken és azoknak akiknek szükségük van rá. smileeee.gif Kár,hogy sosem leszek híres és gazdag DE majd ha nyerek a lottón biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Barbygirl95, bius23
2011. július 15. 19:33 #7
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Iskolákat építenék, több környezetbarát terméket készítettnék, segítenék a kóbor állatokon éés megpróbálnám megakadályozni az esőerdő totális kiirtását.
1 felhasználónak tetszik: Barbygirl95
2011. július 15. 19:34 #8
Sellycica
Sellycica
Mahomie
 
StátuszKöszönöm mindenkinek aki törölt. Kedvesek vagytok...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 4856
Csatolások: 2575
Azonosító: 139674
Offline offline
Elmennék Afrikába és építenék iskolákat.
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Barbygirl95, DreamerGirl
2011. július 15. 21:49 #9
- törölt felhasználó -    
Attól, hogy sok pénzed van nem építhetsz orrba-szájba iskolákat és telepíthetsz erdőket. Elég lenne ha lenne egy jó szónok aki feltudja hívni az emberek figyelmét, hogy össze kéne fogni és tenni valamit a jövő érdekében.. Amit tenni tudnék az az, hogy adományoznék.
1 felhasználónak tetszik: Barbygirl95
2011. július 15. 21:53 #10
- törölt felhasználó -    
A nagyon szegény országoknak adományoznék pl. India, Afrika. Iskolákat építnenék, fejleszteném környezettudatos módon a közlekedés.
Az egyész világon meg fákat ültetnék.
2 felhasználónak tetszik: Twilight6, Barbygirl95
2011. július 16. 16:05 #11
Lucky99
Lucky99
Holiday.♥
 
StátuszI hate that I love you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.28.
Hozzászólás: 1172
Csatolások: 213
Azonosító: 150215
Offline offline
Én semmit.
[Bocs az offért! rohog.gif ]
1 felhasználónak tetszik: LULUPeas
2011. július 17. 21:40 #12
bius23
bius23
új tag
 
StátuszFollow Your Dreams
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.14.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 33
Azonosító: 138732
Offline offline
Idézet (mangooocskaa @ 2011.07.15. 19:30)
segítenék a rákos betegeken, az éhező gyerekeken és azoknak akiknek szükségük van rá.  smileeee.gif Kár,hogy sosem leszek híres és gazdag DE majd ha nyerek a lottón biggrin.gif

Nagyon tetszik amit írtál képzeld az én unokatesóm is rákos sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Barbygirl95
2011. július 18. 18:59 #13
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Húha,lenne jópár dolog.
A természet érdekében annyit tennék,hogy különböző szemét-,valamint újrahasznosító telepeket építtetnék,valamint tennék valamit a fák kivágása érdekében,és fákat ültettetnék még.
Magáért az emberiségért,valahogyan próbálnék segíteni az éhező,szegény,hontalan emberekért. Különböző kórházaknak,alapítványoknak adományoznék pénzt ezzel is segíteni a betegeken. Betiltatnék különböző "tevékenységeket" amik ma is folynak,különböző,déli,ázsiai országokban.
Mindemellett természetesen az állatok érdekében is segítenék. Valamit,bár még magam sem tudom mit,de valamit tennék az állatkínzás érdekében,és még több állatmenhelyet nyitnék még.

De,ahogy előttem megemlítették már,attól mert híres lennék és lenne sok pénzem,sajnos még ezek akkor sem lehetnének megvalósíthatóak ( máramelyik ) .
1 felhasználónak tetszik: Barbygirl95
2011. július 24. 15:03 #14
elistar.smile
elistar.smile
visszatérő vendég
 
StátuszJack Sparrow KAPITÁNY.! :D♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.04.
Hozzászólás: 119
Csatolások: 3
Azonosító: 154610
Offline offline
Hát támogatnék alapítványokat, kórházakat. A szegény országoknak adományoznék. Felhívnám az emberek figyelmét a környezetvédelemre, kampányolnék meg ilyesmi.
1 felhasználónak tetszik: Barbygirl95
2011. július 24. 15:13 #15
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Az emberekért
- betiltanám az összes észromboló csatornát (Dizni, Viva TV)
- a tucatsztárokat kivonnám a forgalomból (Selena Gomez)
- a drogos, alkoholista személyeknek orvosi segítséget szereznék.

A Földért;
- a szemetelés ellen tennék valamit, ugyanis, ha kevesebb szemetet hajítanának el az emberek meggondolatlanul az utcán, akkor kevesebb lenne a rákos megbetegedések száma.
- annyi fát ültetnék, amennyit csak írok.
1 felhasználónak tetszik: Barbygirl95
2011. július 26. 01:54 #16
- törölt felhasználó -    
Hát biztos tennék valamit az iskolai bántalmazás ellen(sajnos megtapasztaltam milyen az ha ok nélkül utálnak) és nyitnák pár éttermet hogy az embereknek legyen munkájuk és ne keljen éhezniük mert nincs munkájuk és a rasszizmus ellen is tennék valamit meg az afrikaiknak építenék egy kútat ahonnan tudnak szerezni tiszta vizet meg ételt is vinnék nekik unsure.gif a föld érdekében pedig fel hívnám az emberek figyelmét a környezetvédelemre
2011. július 26. 01:55 #17
- törölt felhasználó -    
Őszinte leszek. Semmit.
2011. július 26. 09:01 #18
Zsozsi13
Zsozsi13
maybe I'm the side of angel...
 
StátuszLondon sept. 29!*-* COMEEEEE!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.21.
Hozzászólás: 1197
Csatolások: 32
Azonosító: 153514
Offline offline
A rászorulókon segítenék.A szemetet gyűlölöm szóval az ellen is tennék valamit. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Barbygirl95
2014. július 01. 16:50 #19
- törölt felhasználó -    
Sok mindent... spiteful.gif
2014. július 11. 12:44 #20
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
- Adományoznék mindenféle segélyszervezeteknek
- Beteg gyerekeket látogatnék (olyan jó lehet♥)
- Iskolákba mennék el és próbálnék valami hasznosat tanítani vagy mondani a gyerekeknek
- Kampányokat csinálnék, pl szemetelés, környezetszennyezés, állatkínzás ellen
stb.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!