Starity

The Secret Circle (2011-2012)

37 oldal 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 13. 18:28 #701
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
És ennek miért is kellett külön topikot nyitni? Összevonom a már meglévő TSC topikkal. rolleyes.gif Csak szólok.
7 felhasználónak tetszik: ophely88, Bessie, dave095, Adrianna, Domcicc, LULUPeas, Misao
2012. május 13. 22:10 #702
tothferi5
tothferi5
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.11.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 207
Azonosító: 150941
Offline offline
Idézet (simoleon @ 2012.05.13. 12:26)
Én is nagyon sajnálom a sorozatot. De látom mindenki fel van háborodva a szavazáson. De minek? Az még csak hivatalos sem volt, csak egy véleményfelmérés a SpoilerTV részéről, ami nem TV csatorna (komolyan, vannak, akik ezt elhitték máskor...), hanem egy sorozatokkal foglalkozó oldal. Nem volt semmiféle hivatalos szavazás. Szerintetek, ha kevesen nézik, akkor majd megéri nekik? Frászt. Csomó pénzkidobás lenne, ha nem térülne meg az elkészítés ára. Márpedig nem igazán térült meg. Nem fognak egy rajongói szavazásra támaszkodni, még lehet, hogy a Twitter petíciót sem fogják fontolóra venni, mert hatalmas pénzekről van szó, és ha nem sikeres a sorozat, akkor nem fogják a pénzüket elkölteni feleslegesen. Ha egy sorozat ennyire nem megyeget, akkor meg nem fognak adni neki egy lezáró évadot, főleg, ha újonc. Hiába van rengeteg rajongója, nézettségileg nem éri meg a CW-nek, ezért nem is fogja megújítani. A Gossip Girl se a nézettsége miatt kapta meg azt a pár epizódos lezáró évadot, hanem azért, mert a csatorna kis kedvence, mert presztízse van, és mert akkor indult, amikor a UPN és a Warner Bros egyesült.
Egyébként meg tény, hogy most indult volna be igazán a sorozat, most lett volna benne kakaó rendesen. Most jött volna, hogy Diana hogyan boldogul a sötét erejével, míg egy halandóval él együtt, aki nem tud a boszorkányságról. Most jött volna, hogy Adam talán gonosszá változik a Kristálykoponya erejétől. Cassie kezdene megőrülni. Jönne a többi Balcoin. Faye és Jake szerelem. Csak az a baj, hogy ha a kezdetektől csak a finálét készítik elő, az nem megy, kell valami átívelő szál...

azért Amerikának mást jelent a pénz mint a magyaroknak smileeee.gif
2012. május 13. 22:19 #703
tothferi5
tothferi5
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.11.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 207
Azonosító: 150941
Offline offline
hm...
legalább akikkel sikerült ez a kis összefogás tiszta lelkiismerettel alszanak el. ha végül az Upfronts-on sem változtatják meg a sorozat törlését, legalább mi mindent megtettünk érte.
Magyarországon első trend lett, külföldön pedig hátha látta valaki azt a megannyi twitter üzenetet smileeee.gif
köszi annak, aki beszállt és segített nekünk.
kép: http://phoebe-tonkin.us/hungariantrend.jpg smileeee.gif
meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, LULUPeas, allyangel
2012. május 19. 13:04 #704
- törölt felhasználó -    
úgy tűnik az amerikaik nem adják fel... de azt sose fogom megérteni miért nem veszi át egy másik csatorna, akkor a készítők is tudnák hogy ütős évadot kell csinálniuk, és biztos vagyok benne, h mégegyszer nem hagynák a sorozatot megszüntetni...de hát ez van...nem tudom ennek a pénzgyűjtésnek mi értelme van, nézték volna inkább, és tudom h végülis nem tehetnek róla h nálunk többen szerették, de én akkor is őket hibáztatom

http://www.firstgiving.com/fundraiser/makeawish/saveawitch
1 felhasználónak tetszik: tothferi5
2012. május 25. 17:42 #705
lilike011
lilike011
új tag
 
StátuszLiving young, wilde & free.. ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.05.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 174923
Offline offline
Akkor most lesz 2. évad? laugh.gif
2012. május 25. 18:06 #706
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Idézet (lilike011 @ 2012.05.25. 17:42)
Akkor most lesz 2. évad?  laugh.gif

nem lesz, legalábbis a CW-n biztos nem. Mivel ott már kialakult a szeptemberi tv műsor, így esetleg akkor lehet 2.évad (az is csak 2013-ben, forgatások stb. miatt) ha valamelyik kábelcsatorna átveszi. (amiről eddig még egyetlen hír se jött...).
2012. május 27. 11:01 #707
- törölt felhasználó -    
nahát...egy újabb remény a sorozat folytatásáért
én azt mondom h eddig elbuktunk, de talán meg lesz eredménye a megmozdulásainknak laugh.gif
a lényeg h az abc csatorna átvegye e a tsc-t?
szavazzatok, se meddig se tart
http://www.tvfanatic.com/2012/05/will-the-secret-circle-move-to-abc-family/
talán most végre sikerrrel járunk thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2012. május 27. 21:48 #708
misscandygirl
misscandygirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.19.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 55234
Offline offline
i was shocked when they announced that secrete circle is cancelled but i hope the will change their mind because i really liked it smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. május 31. 11:29 #709
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
beer.gif wub.gif beer.gif
12 felhasználónak tetszik: Bessie, SmileyZ, benyaw93, tothferi5, Lady Suzy, pink_bunny, House Of Wax, An_d_a, Nina1122, Diinaa, silenc, BunnyGirl
2012. május 31. 11:32 #710
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
+1 Jessica Parker Kennedyről beer.gif wub.gif
9 felhasználónak tetszik: Bessie, SmileyZ, benyaw93, Lady Suzy, pink_bunny, An_d_a, Nina1122, Diinaa, silenc
2012. június 02. 17:36 #711
tothferi5
tothferi5
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.11.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 207
Azonosító: 150941
Offline offline
Írjátok alá: http://twitition.com/ytkcq/
Az m1 csatorna megvásárolta a "Once Upon A Time" és a "Revenge" című 2011/12-es szezonban indult amerikai TV sorozatokat, ám a "The Secret Circle" műsor rajongói sem szeretnének kimaradni a jóból. Szeretnénk látni a "The Secret Circle"-t is az m1 műsorán!
Írjátok alá: http://twitition.com/ytkcq/
2012. június 02. 17:51 #712
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (tothferi5 @ 2012.06.02. 17:36)
Írjátok alá: http://twitition.com/ytkcq/
Az m1 csatorna megvásárolta a "Once Upon A Time" és a "Revenge" című 2011/12-es szezonban indult amerikai TV sorozatokat, ám a "The Secret Circle" műsor rajongói sem szeretnének kimaradni a jóból. Szeretnénk látni a "The Secret Circle"-t is az m1 műsorán!
Írjátok alá: http://twitition.com/ytkcq/


Örömteli hír. A TSC jogai viszont elméletileg már a Viasat3nál vannak úgyhogy az M1en nem valószínű hogy látni fogjuk beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. június 10. 22:16 #713
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Első évados bakik!!! Én igen jót szakadtam! nevet2.gif Kár ezért a sorozatért...

12 felhasználónak tetszik: nklaudia98, Adrianna, LULUPeas, Bessie, pink_bunny, An_d_a, Blackheart.com, Nina1122, Alison Lerman, Diinaa, silenc, Minimanó94
2012. június 25. 11:16 #714
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
wub.gif beer.gif Elbűvölő és csodás... mint mindig wub.gif beer.gif
13 felhasználónak tetszik: benyaw93, An_d_a, funny18, Blackheart.com, pink_bunny, House Of Wax, Bessie, Lady Suzy, Nina1122, Boscorelli, Diinaa, silenc, BunnyGirl
2012. június 30. 13:07 #715
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Elkezdtem tegnap nézni a sorozatot, mert mindenkitől azt hallom, hogy mennyire jó. Abszolút pozitívan álltam hozzá és még azt is reméltem, hogy Phoebe Tonkint végre megszeretem.
Kezdjük azzal, hogy a történet jó. Sőt, nagyon jó! Kicsit nagyon Vámpírnaplókos hatása van, de tudom az okát és ezért meg is van bocsájtva de egyébként sem zavar!
Igazából az egyetlen ami zavar, azok a szereplők. Brit Robertson tényleg gyönyörű és tökéletes választás volt a kis szende ártatlan megmentő szerepére. Ő még elment, de Adam! Mintha ki lett volna sminkelve. Nem? Ő sem volt szimpatikus, a karaktere nem tetszett. De mélgis, a legellenszenvesebb szereplő mindközül Phoebe Tonkin volt. Annyira e tényleg annyira meg akartam szeretni, de nem ment. Egyszerűen midnene idegesít. A mozdulatai, az arckifejezései és a legjobban, ahogy beszél.(És ez nem az ausztrál akcentusa miatt van, azért még megértem és tudom, hogy sokat küzd vele a szerepei miatt) Nem tudja átadni az érzelmeit, olyan semmilyen az alakítása. Azt viszont meg kell hagyni, hogy még mindig eszméletlenül gyönyörű és stílusos!
De, nézem tovább a részeket, majd meglátjuk, az is lehet, hogy a széria végére mégia Tonkin fan lesz belőlem! smileeee.gif
2012. június 30. 13:20 #716
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alison Lerman @ 2012.06.30. 13:07)
Elkezdtem tegnap nézni a sorozatot, mert mindenkitől azt hallom, hogy mennyire jó. Abszolút pozitívan álltam hozzá és még azt is reméltem, hogy Phoebe Tonkint végre megszeretem.
Kezdjük azzal, hogy a történet jó. Sőt, nagyon jó! Kicsit nagyon Vámpírnaplókos hatása van, de tudom az okát és ezért meg is van bocsájtva de egyébként sem zavar! 
Igazából az egyetlen ami zavar, azok a szereplők. Brit Robertson tényleg gyönyörű és tökéletes választás volt a kis szende ártatlan megmentő szerepére. Ő még elment, de Adam! Mintha ki lett volna sminkelve. Nem? Ő sem volt szimpatikus, a karaktere nem tetszett. De mélgis, a legellenszenvesebb szereplő mindközül Phoebe Tonkin volt. Annyira e tényleg annyira meg akartam szeretni, de nem ment. Egyszerűen midnene idegesít. A mozdulatai, az arckifejezései és a legjobban, ahogy beszél.(És ez nem az ausztrál akcentusa miatt van, azért még megértem és tudom, hogy sokat küzd vele a szerepei miatt) Nem tudja átadni az érzelmeit, olyan semmilyen az alakítása. Azt viszont meg kell hagyni, hogy még mindig eszméletlenül gyönyörű és stílusos!
De, nézem tovább a részeket, majd meglátjuk, az is lehet, hogy a széria végére mégia Tonkin fan lesz belőlem! smileeee.gif


én nem ajánlottam volna hogy nézd meg a sorozatot, de csak mert nincs rendes befejezése , 2. évadnak meszeltek, nem sok értelme van, én megbántam h belekezdtem, mert nem szeretem ha valamit így hagynak abba, de attól függetlenül jó sorozat

sokáig reméltem hogy majd végül mégis lesz folytatás, de nagy csalódás nekem hogy Thomas mennyire örült a befejezésnek, és kitudja hány szereplő volt ugyan így, miközben rengetegen meg küzdöttek a sorozatért

adam karakterét szerettem, főleg az elején, és Phoebe-t is megszeretem talán te is megfogod, most már csak azt remélem berakják a vámpírnaplókba, persze nem sok esély van rá, de April-t eltudnám képzelni neki szerepként

én meg cassie-t nem szerettem, sőt Britt-et se, de aztán adtam egy esélyt és megnéztem a Triple Dog filmt tőle, na ott végül meggyőzött,
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2012. június 30. 22:39 #717
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2012.06.02. 17:51)
Örömteli hír. A TSC jogai viszont elméletileg már a Viasat3nál vannak úgyhogy az M1en nem valószínű hogy látni fogjuk  beer.gif

Örülök is, de félek is egy picit. Szeretem a csatornát. Ha ők elkezdenek valamit, azt be is fejezik. (+1 jó pont) Azonban félek a szinkronizálástól. Ott egyszer leadták a H2O, egy vízcsepp elég sorozatot, és az akkori szinkron (Phoebe hangjával együtt) nagyon pocsék lett. unsure.gif
2012. július 01. 10:51 #718
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2012.06.30. 22:39)
Örülök is, de félek is egy picit. Szeretem a csatornát. Ha ők elkezdenek valamit, azt be is fejezik. (+1 jó pont) Azonban félek a szinkronizálástól. Ott egyszer leadták a H2O, egy vízcsepp elég sorozatot, és az akkori szinkron (Phoebe hangjával együtt) nagyon pocsék lett. unsure.gif

hát nem kicsit
az m1 jobb
megvették az once upon a time-t is, és sztem jó lesz, talán..
2012. július 04. 00:11 #719
tothferi5
tothferi5
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.11.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 207
Azonosító: 150941
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.06.30. 22:39)
Örülök is, de félek is egy picit. Szeretem a csatornát. Ha ők elkezdenek valamit, azt be is fejezik. (+1 jó pont) Azonban félek a szinkronizálástól. Ott egyszer leadták a H2O, egy vízcsepp elég sorozatot, és az akkori szinkron (Phoebe hangjával együtt) nagyon pocsék lett. unsure.gif

Cáfolom! A H2O-t sem fejezték be, csak az első két évadot szinkronizálták le, a 3.-at már nem...
2012. július 04. 08:07 #720
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (tothferi5 @ 2012.07.04. 00:11)
Cáfolom! A H2O-t sem fejezték be, csak az első két évadot szinkronizálták le, a 3.-at már nem...


Dehogynem. A harmadik évadot adja jelenleg is a Disney Channel szinkronosan.
37 oldal 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!