Starity

The Secret Circle (2011-2012)

37 oldal 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 12. 13:42 #661
- törölt felhasználó -    
nem lehet hogy csak arra kiváncsiak hogy mennyire akarjuk majd vissza a sorozatot? pl az ilyen peticiókkal
én nem tudok másra gondolni, hogy képesek voltak elkaszálni, a második évad tuti nagyobbat ütött volna, de ha már tényleg át se veszik, és a cw se gondolja meg magát, akkor egyedül a TVD marad, a többit meg úgyse fogom nézni, akár hány újat is hoznak be
egyébként így a viasat biztosan lefogja szinkronizálni?
am meg nem a TSCnek volt a legkissebb a nézetssége, mégis annál sz**abbakat rendeltek be, meg vezetett a szavazásban, de annak is mi értelme volt akkor
most nagyon haragszok a CWre megtudnám őket fo**tani
1 felhasználónak tetszik: Blackheart.com
2012. május 12. 14:05 #662
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.05.12. 09:51)

az egyetlen esély ha egy másik csatorna úgy dönt hogy átveszi, kérdés hogy ki, mondjuk ott van az abc is, ott  megy pl az Once upon a time, ami véleméynem szerint nem jobb a TSCnél, mégis megkapta a második évadot, szóval talán még nincs veszve a második évad


Szinte minden a nézettségen múlik,nem azon kinek melyik sorozat jön be jobban.A Once Upon a Time ratingje mérföldekre van a Secret Circle-tőt,és ez csak a múltheti epizód (3.0),holnap lesz az évadzáró.Egyáltalán nem meglepő a folytatás,míg a TSC fináléjára csak (0.5),nyilván sokkal kevesebb néző volt kíváncsi rá...Engem nem lepett meg,korábban is szóba jött,hogy nem garantált a sorozat folytatása,lehetett erre számítani.
u.i: szerintem teljesen kizárt,hogy az ABC csatorna átvenné a Secret Circle-t...miért néznék többen? Nincs értelme. pardon.gif Viszont abban egyetértek,hogy volt néhány OUAT-epizód ami nem sokkal volt jobb a TSC-nél,viszont így is több néző ülne le este a tévé elé azt megnézni,és itt szív a TSC,mert csakis a tini-közönséget célozza (célozta) meg a sorozat,míg a OUAT nézik felnőttek,nagyobb gyerekek egyaránt! Legalábbis a zap2it egyik cikkje valami ilyesmiről tanuskodik... unsure.gif
2012. május 12. 14:28 #663
- törölt felhasználó -    
az igaz hogy a TSC csak a tini közönséget köti le jobbára , a OUAT meg többeket, mivel olyan mese alapú az egész
de ha már eleve a nézettséget nézik akkor
mi értelme ennek a május 17-én dől el minden dolognak ha egy héttel előtte elkaszálják a francba
mi értelme volt szavazni ha annak ellenére hogy vezetett (én legalábbis úgy láttam), mégse vették ezt figyelembe, ha a nézettség a mérvadó, akkor felesleges volt az egész
lehet hogy csak én látom rosszul, és csak túlságosan haragszok, de annyira nem tudom ezt megérteni, most nem tudom hogy van e értelme még reménykedni csütörtökig, vagy már teljesen mindegy,
jó lenne ha a készítők is mondanának ezzel kapcsolatban valamit
2 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, Cintii
2012. május 12. 14:45 #664
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.05.12. 14:28)
az igaz hogy a TSC csak a tini közönséget köti le jobbára , a OUAT meg többeket, mivel olyan mese alapú az egész
de ha már eleve a nézettséget nézik akkor
mi értelme ennek a május 17-én dől el minden dolognak ha egy héttel előtte elkaszálják a francba
mi értelme volt szavazni ha annak ellenére hogy vezetett (én legalábbis úgy láttam), mégse vették ezt figyelembe, ha a nézettség a mérvadó, akkor felesleges volt az egész 
lehet hogy csak én látom rosszul, és csak túlságosan haragszok, de annyira nem tudom ezt megérteni, most nem tudom hogy van e értelme még reménykedni csütörtökig, vagy már teljesen mindegy,
jó lenne ha a készítők is mondanának ezzel kapcsolatban valamit


A szavazás dolgot én se nagyon vágom. think.gif Tényleg teljesen értelmetlen volt,de hát gondolom remélték,hogy sokan szavaznak majd...
2012. május 12. 14:49 #665
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3871
Csatolások: 9246
Azonosító: 1360
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.05.12. 14:28)

jó lenne ha a készítők is mondanának ezzel kapcsolatban valamit
3 felhasználónak tetszik: Bessie, allyangel, Barbygirl95
2012. május 12. 15:15 #666
- törölt felhasználó -    
köszi rolleyes.gif
2012. május 12. 16:58 #667
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Erre csak ennyi: NEE MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRR! Most jött volna az igazi izgalmas rész. Áh... de bezzeg a 90210 - ami már elcsépeltebb nem is lehetne, és a Hart of Dixie blink.gif kap új évadot. Nem értem. De komolyan. unsure.gif blink.gif dry.gif
7 felhasználónak tetszik: DiscoDiva, Beba13, Blackheart.com, pink_bunny, Bessie, Cintii, allyangel
2012. május 12. 17:06 #668
- törölt felhasználó -    
hát én erre a sex és new york, meg vmi szépség és szörnyeteg... ezekre aztán kiváncsi leszek, semmitérő hülyeségek az biztos
2012. május 12. 17:23 #669
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.05.12. 17:06)
hát én erre a sex és new york, meg vmi szépség és szörnyeteg... ezekre aztán kiváncsi leszek, semmitérő hülyeségek az biztos


Ez az új sex és new york egy felesleges s@r. Miért kell két mozifilm meg egy sikeres sorozat után még egy bőrt lehúzni erről a sztoriról? Már semmi nincs benne. Egyedül az újoncok közül a Cult érdekel, de az is Matt Davis miatt. De mmiért pont a TSC... mad.gif
4 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Bessie, Cintii, allyangel
2012. május 12. 19:16 #670
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2012.05.12. 17:23)
Ez az új sex és new york egy felesleges s@r. Miért kell két mozifilm meg egy sikeres sorozat után még egy bőrt lehúzni erről a sztoriról? Már semmi nincs benne. Egyedül az újoncok közül a Cult érdekel, de az is Matt Davis miatt. De mmiért pont a TSC...  mad.gif

Az a gáz, hogy most megint nem lesz boszorkányos sorozat! reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: Cintii, allyangel
2012. május 12. 19:41 #671
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Tegnap óta ezen bosszankodok. mad.gif grrr.gif furesz.gif
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2012. május 12. 21:32 #672
princessrory
princessrory
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.12.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 118
Azonosító: 27147
Offline offline
Én személy szerint nagyon szeretem a Hart of Dixie-t és szerintem a Nikita, a 90210 és a Gossip Girl repülhettek volna a kukába. De a baj az, hogy csak az amerikai nézettséget nézik (mi mást néznének) és nekem az a benyomásom a világ más pontjain nagyobbak a rajongói táborok, mint Amerikában de rajtunk nem nyer semmit a csatorna...igazságtalan de ez van. Azért azt be kell vallani az évadban volt elég sok lapos rész és ott rontották el az írok, mert nem csak az utolsó részeket kellett volna izgalmasra csinálni (bár volt az elején is egy jó pár). De akkor is elszomorító ez a hír!!
3 felhasználónak tetszik: Brittany, allyangel, Adrianna
2012. május 12. 21:48 #673
- törölt felhasználó -    
Idézet (benyaw93 @ 2012.05.12. 19:16)
Az a gáz, hogy most megint nem lesz boszorkányos sorozat! reklamalo.gif

Nekem ez kicsit gyanús... mármint a boszorkányos sorozatok eltűnése... rtfm.gif
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2012. május 12. 21:53 #674
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (princessrory @ 2012.05.12. 21:32)
Én személy szerint nagyon szeretem a Hart of Dixie-t és szerintem a Nikita, a 90210 és a Gossip Girl repülhettek volna a kukába. De a baj az, hogy csak az amerikai nézettséget nézik (mi mást néznének) és nekem az a benyomásom a világ más pontjain nagyobbak a rajongói táborok, mint Amerikában de rajtunk nem nyer semmit a csatorna...igazságtalan de ez van. Azért azt be kell vallani az évadban volt elég sok lapos rész és ott rontották el az írok, mert nem csak az utolsó részeket kellett volna izgalmasra csinálni (bár volt az elején is egy jó pár). De akkor is elszomorító ez a hír!!


A szériát akkor rontották el, mikor összevonták az erejüket. Sokkal több varázslat, kevesebb Cassie kellett volna bele. Szerintem úgy jobb lett volna. Ezt én is hiányoltam belőle. Alig csináltak valamit az erejükkel, meg alig volt erejük külön - külön. Az első rész ütött. Fayeből meg kellett volna alkotni a könyvben lévő rosszkislányt. Szerintem hatásosabb lett volna. Az utolsó rész tényleg sok kérdést hagyott maga után. Legalább egy lezáró fél szezont megérdemelt volna mint az OTH. Legalább annyit. A Hart of Dixie szerintem lapos, nem kötött le. A Ringer - hiába SMG - sajnos megértem, nekem se ütött. A 90210 már dög unalom és a szereplőgárda sem szimpatikus. A GG-be már mindenki volt mindenkivel, már - legalábbis számomra - semmi újdonságot nem tudtak mutatni. A TSCbe lett volna még szerintem. De hát ez van. Így jártunk. sad.gif
3 felhasználónak tetszik: Beba13, allyangel, Cintii
2012. május 12. 23:15 #675
princessrory
princessrory
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.12.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 118
Azonosító: 27147
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2012.05.12. 21:53)
A szériát akkor rontották el, mikor összevonták az erejüket. Sokkal több varázslat, kevesebb Cassie kellett volna bele. Szerintem úgy jobb lett volna. Ezt én is hiányoltam belőle. Alig csináltak valamit az erejükkel, meg alig volt erejük külön - külön. Az első rész ütött. Fayeből meg kellett volna alkotni a könyvben lévő rosszkislányt. Szerintem hatásosabb lett volna. Az utolsó rész tényleg sok kérdést hagyott maga után. Legalább egy lezáró fél szezont megérdemelt volna mint az OTH. Legalább annyit. A Hart of Dixie szerintem lapos, nem kötött le. A Ringer - hiába SMG - sajnos megértem, nekem se ütött. A 90210 már dög unalom és a szereplőgárda sem szimpatikus. A GG-be már mindenki volt mindenkivel, már - legalábbis számomra - semmi újdonságot nem tudtak mutatni. A TSCbe lett volna még szerintem. De hát ez van. Így jártunk. sad.gif


Igen egyet értek és furcsa de ennek ellenére az egyik kedvencem. Nem tudom nekem valahogy a Hart of Dixie tetszik... lehet azért hiszen az örök kedvencem a Szívek Szállodája és ici picit arra emlékeztet. Meg szeretem a szereplőket benne, mert szimpik. GG említésre sem méltó... borzalmas lett szerintem.
2012. május 13. 09:23 #676
- törölt felhasználó -    
MINT KIDERÜLT, A CW NEM RENDELTE BE A MÁSODIK ÉVADOT.

De nem tudják, kikkel állnak szemben! Több ezer The Secret Circle rajongó van már itt is, Magyarországon és össze kell fognunk a sorozatért!
Úgy gondoltam, hogy mi és még pár a Secret Circle-lel foglalkozó oldal összefog és holnap este (Vasárnap) 8 órától twitteres trendelést rendezünk.
Ez abból áll, hogy twitterre mindeki, aki csak tudja, kiteszi a következőt: #BringBackTheSecretCircle
Kérek mindenkit, aki nincs regisztrálva twitteren, hogy tegye meg a sorozatárt! Kérdésekre szívesen válaszolok, igyekszek sokszor felnézni majd az oldalra.
A következő szöveget kell kiírni twitterre:
@MillerLoLife #BringBackTheSecretCircle

(utána természeresen még akármit hozzáírhattok, csak ez legyen benne!)
Kérek mindenkit, aki ezt elolvassa és TSC-s oldala van, hogy tegye ki ezt a cikket, hogy minél többen legyünk! Esetleg akinek nem TSC-s oldala van, de szereti a sorozatot, az is kiteheti.

forrás: http://www.thesecretcircle.hu/
4 felhasználónak tetszik: nklaudia98, Bessie, tothferi5, Cintii
2012. május 13. 10:25 #677
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Komolyan mondom a Gossip Girl már a könyökömön jön ki. mellow.gif Már nem tudnak mit kitalálni, erre berendelnek még egy évadot... Persze az ilyen izgalmas sorozat, mint a TSC nem folytatódik. Ez a Twittere írogatás szerintem nem fog segíteni, de próba szerencse.
1 felhasználónak tetszik: Misao
2012. május 13. 10:36 #678
- törölt felhasználó -    
Idézet (Twilight6 @ 2012.05.13. 10:25)
Komolyan mondom a Gossip Girl már a könyökömön jön ki.  mellow.gif  Már nem tudnak mit kitalálni, erre berendelnek még egy évadot... Persze az ilyen izgalmas sorozat, mint a TSC nem folytatódik. Ez a Twittere írogatás szerintem nem fog segíteni, de próba szerencse.

állítólag már egyszer így átvette a sorozatot egy másik csatorna, de nem tudom melyiket, chaten olvastam
2012. május 13. 10:38 #679
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.05.13. 10:36)
állítólag már egyszer így átvette a sorozatot egy másik csatorna, de nem tudom melyiket, chaten olvastam

Én valahol azt olvastam, hogy a Terra Novát vette át egy másik csatorna.
2012. május 13. 10:55 #680
- törölt felhasználó -    
http://www.thepetitionsite.com/344/294/756/save-the-secret-circle/

ha gondoljátok akkor ide is jelentkezhettek, már elég sokan megtették
remélem lesz is értelme , mert sajna ezen kívül mást úgyse tehetünk
vajon összejön a 10.000???
37 oldal 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!