Starity

The Secret Circle (2011-2012)

37 oldal 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 13. 11:14 #681
- törölt felhasználó -    
Itt van még két petíció, ami szintén azért van, hogy folytatódjon a TSC: 1. petíció
2. petíció
2012. május 13. 11:35 #682
- törölt felhasználó -    
Idézet (nklaudia98 @ 2012.05.13. 11:14)
Itt van még két petíció, ami szintén azért van, hogy folytatódjon a TSC: 1. petíció
2. petíció

igaz nekem nem nagy kedvencem, de azért jó kis sorozat, szóval tőlem is ment 1 Twitteren wink.gif
2012. május 13. 11:51 #683
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Ne, szívesen mondom, de az ilyen petíciókkal sokszor nem foglalkoznak. A Legend of the Seekernek is voltak petíciói, megmozdulásai, a sorozat azóta is halott. sad.gif
Azért benne vagyok az esti Twitter mozgalomban. A remény hal meg utoljára. blush.gif
4 felhasználónak tetszik: Cintii, nklaudia98, ophely88, pink_bunny
2012. május 13. 12:26 #684
simoleon
simoleon
új tag
 
StátuszStay Strong
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.14.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 133
Azonosító: 122786
Offline offline
Én is nagyon sajnálom a sorozatot. De látom mindenki fel van háborodva a szavazáson. De minek? Az még csak hivatalos sem volt, csak egy véleményfelmérés a SpoilerTV részéről, ami nem TV csatorna (komolyan, vannak, akik ezt elhitték máskor...), hanem egy sorozatokkal foglalkozó oldal. Nem volt semmiféle hivatalos szavazás. Szerintetek, ha kevesen nézik, akkor majd megéri nekik? Frászt. Csomó pénzkidobás lenne, ha nem térülne meg az elkészítés ára. Márpedig nem igazán térült meg. Nem fognak egy rajongói szavazásra támaszkodni, még lehet, hogy a Twitter petíciót sem fogják fontolóra venni, mert hatalmas pénzekről van szó, és ha nem sikeres a sorozat, akkor nem fogják a pénzüket elkölteni feleslegesen. Ha egy sorozat ennyire nem megyeget, akkor meg nem fognak adni neki egy lezáró évadot, főleg, ha újonc. Hiába van rengeteg rajongója, nézettségileg nem éri meg a CW-nek, ezért nem is fogja megújítani. A Gossip Girl se a nézettsége miatt kapta meg azt a pár epizódos lezáró évadot, hanem azért, mert a csatorna kis kedvence, mert presztízse van, és mert akkor indult, amikor a UPN és a Warner Bros egyesült.

Egyébként meg tény, hogy most indult volna be igazán a sorozat, most lett volna benne kakaó rendesen. Most jött volna, hogy Diana hogyan boldogul a sötét erejével, míg egy halandóval él együtt, aki nem tud a boszorkányságról. Most jött volna, hogy Adam talán gonosszá változik a Kristálykoponya erejétől. Cassie kezdene megőrülni. Jönne a többi Balcoin. Faye és Jake szerelem. Csak az a baj, hogy ha a kezdetektől csak a finálét készítik elő, az nem megy, kell valami átívelő szál...
9 felhasználónak tetszik: Bessie, benyaw93, ophely88, Blackheart.com, Beba13, allyangel, Barbygirl95, pink_bunny, An_d_a
2012. május 13. 12:27 #685
- törölt felhasználó -    
Mint kiderült, a CW nem rendelte be a második évadot.
De nem tudják, kikkel állnak szemben! Több ezer The Secret Circle rajongó van már itt is, Magyarországon és össze kell fognunk a sorozatért!
Úgy gondoltam, hogy mi és még pár a Secret Circle-lel foglalkozó oldal összefog és holnap este (Vasárnap) 8 órától twitteres trendelést rendezünk.
Ez abból áll, hogy twitterre mindeki, aki csak tudja, kiteszi a következőt: #BringBackTheSecretCircle
Kérek mindenkit, aki nincs regisztrálva twitteren, hogy tegye meg a sorozatért!
(utána természeresen még akármit hozzáírhattok, csak ez legyen benne!#BringBackTheSecretCircle)
Kérek mindenkit, aki ezt elolvassa és TSC-s oldala van, hogy tegye ki ezt a cikket, hogy minél többen legyünk! Esetleg akinek nem TSC-s oldala van, de szereti a sorozatot, az is kiteheti.
14 felhasználónak tetszik: tothferi5, timike94, Frances96, Lady Suzy, DiscoDiva, cheetahgirl, zsaki92, benyaw93, Pet., rolllllleee, Cintii, allyangel, Barbygirl95, pink_bunny
2012. május 13. 13:04 #686
- törölt felhasználó -    
Idézet (simoleon @ 2012.05.13. 12:26)
Én is nagyon sajnálom a sorozatot. De látom mindenki fel van háborodva a szavazáson. De minek? Az még csak hivatalos sem volt, csak egy véleményfelmérés a SpoilerTV részéről, ami nem TV csatorna (komolyan, vannak, akik ezt elhitték máskor...), hanem egy sorozatokkal foglalkozó oldal. Nem volt semmiféle hivatalos szavazás. Szerintetek, ha kevesen nézik, akkor majd megéri nekik? Frászt. Csomó pénzkidobás lenne, ha nem térülne meg az elkészítés ára. Márpedig nem igazán térült meg. Nem fognak egy rajongói szavazásra támaszkodni, még lehet, hogy a Twitter petíciót sem fogják fontolóra venni, mert hatalmas pénzekről van szó, és ha nem sikeres a sorozat, akkor nem fogják a pénzüket elkölteni feleslegesen. Ha egy sorozat ennyire nem megyeget, akkor meg nem fognak adni neki egy lezáró évadot, főleg, ha újonc. Hiába van rengeteg rajongója, nézettségileg nem éri meg a CW-nek, ezért nem is fogja megújítani. A Gossip Girl se a nézettsége miatt kapta meg azt a pár epizódos lezáró évadot, hanem azért, mert a csatorna kis kedvence, mert presztízse van, és mert akkor indult, amikor a UPN és a Warner Bros egyesült.
Egyébként meg tény, hogy most indult volna be igazán a sorozat, most lett volna benne kakaó rendesen. Most jött volna, hogy Diana hogyan boldogul a sötét erejével, míg egy halandóval él együtt, aki nem tud a boszorkányságról. Most jött volna, hogy Adam talán gonosszá változik a Kristálykoponya erejétől. Cassie kezdene megőrülni. Jönne a többi Balcoin. Faye és Jake szerelem. Csak az a baj, hogy ha a kezdetektől csak a finálét készítik elő, az nem megy, kell valami átívelő szál...


én ezt megértem, de legalább elmondhatjuk hogy csináltunk valamit annak érdekében hogy legyen második évad,
nekem is voltak olyan részek amik nem igazán tetszettek, inkább a közepére gondolok, de biztos vagyok benne hogy a második évad sokkal jobb lesz majd, mivel pl a TVD második évada is jobban tetszett, v a harmadik, szóval biztos hogy nagyobbat ütne
msot csak abból állt a történet hogy mi történt 16éve, de már több szálon futhatnának az események
1 felhasználónak tetszik: Barbygirl95
2012. május 13. 13:14 #687
- törölt felhasználó -    
Linkelt szöveg - itt menjetek a sign-ra. Ez is kezdeményezés a 2.évadra
thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
2012. május 13. 13:30 #688
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Lényeg: hiába van Európában vagy máshol rengeteg rajongója a sorozatnak, az nem számít, mert azt nézik, hogy Amerikában mennyien rajonganak érte és NÉZIK a sorozatot. Minket le se sz@rnak. Ez az igazság, szembe kell nézni vele. 110.gif CaveRat.gif
7 felhasználónak tetszik: Adrianna, Cintii, ophely88, Beba13, allyangel, Barbygirl95, An_d_a
2012. május 13. 13:49 #689
zsaki92
zsaki92
új tag
 
Státuszvégre véged vizsgaidőszak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.21.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 171708
Offline offline
Mennyi megosztásra lenne kb szükség, hogy berendeljék a 2. évadot ??
2012. május 13. 14:49 #690
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (zsaki92 @ 2012.05.13. 13:49)
Mennyi megosztásra lenne kb szükség, hogy berendeljék a 2. évadot ??

nem lesz második évad. sad.gif Több milliószor is megoszthatjátok.
9 felhasználónak tetszik: dave095, saii, Grace Benning, Alexis_0504, ophely88, Domcicc, Beba13, fanni1998, An_d_a
2012. május 13. 14:53 #691
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
nem értem hogy mért nem lesz másodikévad,pedig annyira jó sorozat,az biztos,hogy én is kiirom twitterre
2012. május 13. 16:21 #692
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (boglarkabogi @ 2012.05.13. 14:53)
nem értem hogy mért nem lesz másodikévad,pedig annyira jó sorozat,az biztos,hogy én is kiirom twitterre

Mi szeretjük, Amerikában meg nem. Nem sokan. Ennyi emberért meg nem éri meg a csatornának, hogy pénzt költsenek bele. Nekem se tetszik, egy cseppet se, de ez van. 110.gif
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Beba13, An_d_a
2012. május 13. 16:39 #693
timike94
timike94
új tag
 
StátuszCloser to me means closer to you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.12.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 0
Azonosító: 175404
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.05.13. 16:21)
Mi szeretjük, Amerikában meg nem. Nem sokan. Ennyi emberért meg nem éri meg a csatornának, hogy pénzt költsenek bele. Nekem se tetszik, egy cseppet se, de ez van. 110.gif


ezzel nem teljesen értek egyet ugyanis a sorozat közel 4 milliós nézettséggel nyitott és kb. 2 millió nézővel zárt. nos ha azt nézzük ez tényleg visszaesés az induláshoz képest. de ehhez hasonló nézettségi adatokkal nem egy sorozat maradt már adásban. arra kérek mindenkit, hogy vegyen részt ebben a felhívásban, hiszen tényleg ez a nagyon kis esély maradt arra, hogy "megmentsük" a TSC-t.
1 felhasználónak tetszik: Barbygirl95
2012. május 13. 16:48 #694
lilike011
lilike011
új tag
 
StátuszLiving young, wilde & free.. ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.05.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 174923
Offline offline
Hát én azt hallottam, hogy május 17ig gondolkoznak azon, hogy érdemes-e folytatni wink.gif ... Remélem folytatják,mert nem lehet végee.Pont a legjobb résznél hagyták abba! ohmy.gif blink.gif
2 felhasználónak tetszik: zsaki92, Barbygirl95
2012. május 13. 16:51 #695
- törölt felhasználó -    
Szerintem felesleges - és ezt egy TSC rajongó létemre mondom. Nem fogják pár ezer magyar rajongó miatt berendelni a második évadot, mert elhihetitek nem mi vagyunk az egyetlenek akik próbálkoznak, és szeretnének még 1 évadot. Én is legszívesebben megfojtanám a készítőket, de ha egyszer eltörölték, nincs mit tenni, ez van ezt kell szeretni.
7 felhasználónak tetszik: ophely88, Misao, saii, Cintii, Beba13, pink_bunny, An_d_a
2012. május 13. 17:09 #696
- törölt felhasználó -    
itt nem csak az számít, hogy mekkora az esély vagy hogy úgyse foglalkoznak vele
a lényeg az hogy mi megpróbáljuk, amit tehetünk azt megtesszük, nem csak bólogatunk hogy oké, hát akkor jól van
lehet hogy szinte semmi esély rá hogy a cw v más csatorna berendelje, de ennyit megtehet egy rajongó, ha szereti a sorozatot
talán szerencsénk lesz, de erre nincs garancia, lehet hogy kiröhögnek minket, de legalább csináltunk vamit az ügy érdekében
nekem ez is sokat számít
meg szerintem a készítőknek, szereplőknek is,
nem lennék a helyyükbe, nem vmi felemelő érzés hgoy csak úgy dobják őket a francba, pedig elég sokat dolgoztak a sorozatért, nekik is jó tudni hgoy azért vannak akik szerették a TSC-t
én az ért még reménykedek, hátha..nem vesztünk ezzel semmit, meg rengetegen próbálkoznak, facen twitteren , küldöldi oldalaknak küldözgetnek , vagyunk egy páran

3 felhasználónak tetszik: timike94, tothferi5, Barbygirl95
2012. május 13. 17:33 #697
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.05.13. 17:09)
itt nem csak az számít, hogy mekkora az esély vagy hogy úgyse foglalkoznak vele
a lényeg az hogy mi megpróbáljuk, amit tehetünk azt megtesszük, nem csak bólogatunk hogy oké, hát akkor jól van
lehet hogy szinte semmi esély rá hogy a cw v más csatorna berendelje, de ennyit megtehet egy rajongó, ha szereti a sorozatot
talán szerencsénk lesz, de erre nincs garancia, lehet hogy kiröhögnek minket, de legalább csináltunk vamit az ügy érdekében
nekem ez is sokat számít
meg szerintem a készítőknek, szereplőknek is, 
nem lennék a helyyükbe, nem vmi felemelő érzés hgoy csak úgy dobják őket a francba, pedig elég sokat dolgoztak a sorozatért, nekik is jó tudni hgoy azért vannak akik szerették a TSC-t
én az ért még reménykedek, hátha..nem vesztünk ezzel semmit, meg rengetegen próbálkoznak, facen twitteren , küldöldi oldalaknak küldözgetnek , vagyunk egy páran

Igazad van, de azért vedd azt is figyelembe hogy már jóval azelőtt indultak kampányok mielőtt eltörölték volna és ezek szerint nem jártak nagy sikerrel. Mindezek ellenére én is próbálkozok, már csak Phoebe miatt is, de kétlem hogy csak úgy visszahoznák.
5 felhasználónak tetszik: Cintii, ophely88, Bessie, Beba13, An_d_a
2012. május 13. 17:36 #698
- törölt felhasználó -    
Idézet (LULUPeas @ 2012.05.13. 17:33)
Igazad van, de azért vedd azt is figyelembe hogy már jóval azelőtt indultak kampányok mielőtt eltörölték volna és ezek szerint nem jártak nagy sikerrel. Mindezek ellenére én is próbálkozok, már csak Phoebe miatt is, de kétlem hogy csak úgy visszahoznák.

a lényeg hogy teszünk érte, a többi meg majd alakul valahogy..
2 felhasználónak tetszik: LULUPeas, tothferi5
2012. május 13. 18:19 #699
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Én lennék a legboldogabb, ha folytatnák. Általában hétvégenként darálom le a heti sorozatokat, és a Supernatural után rögtön a Secret Circle-t szoktam megnézni.
És igen, 3 millióan kezdték el nézni, de a műsor adásról adásra vesztett a nézettségből. 21-es részt jó ha 1 millióan nézték. Ezt figyelembe veszik, ebben biztos vagyok. Hiába lett az utolsónak nagyobb nézettsége. Sokan biztos kíváncsiak voltak az utolsó részre. De még ez is kevés. Nem kell feladni a reményt, egyszerűen már voltam ilyen helyzetben. Hiába szerettem egy sorozatot, és hiába voltak petíciók, Twitteres mozgalmak, semmit se ért. Ennek már több éve. sad.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, saii, Beba13, An_d_a
2012. május 13. 18:25 #700
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.05.13. 18:19)
Én lennék a legboldogabb, ha folytatnák. Általában hétvégenként darálom le a heti sorozatokat, és a Supernatural után rögtön a Secret Circle-t szoktam megnézni. 
És igen, 3 millióan kezdték el nézni, de a műsor adásról adásra vesztett a nézettségből. 21-es részt jó ha 1 millióan nézték. Ezt figyelembe veszik, ebben biztos vagyok. Hiába lett az utolsónak nagyobb nézettsége. Sokan biztos kíváncsiak voltak az utolsó részre. De még ez is kevés. Nem kell feladni a reményt, egyszerűen már voltam ilyen helyzetben. Hiába szerettem egy sorozatot, és hiába voltak petíciók, Twitteres mozgalmak, semmit se ért. Ennek már több éve. sad.gif


Egy - két milliós nézettség egy nem kábeles amerikai csatornán kevés. Egy kábel csatornánál más a helyzet. A CW a CBS kistesója ráadásul, oda az kerül, ami a CBS-nek nincs ínyére de lát benne fantáziát. Igen Bessie, sajnos nincs remény, petíciózni lehet de felesleges mert ha a történet vagy a színészek sem voltak elegek a nézők tévé elő leültetésére, azon már semmi nem segíthet. Ilyen az amerikai tévésipar. mellow.gif
5 felhasználónak tetszik: Bessie, saii, Domcicc, Misao, An_d_a
37 oldal 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!