Starity

The Secret Circle (2011-2012)

37 oldal 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 30. 11:52 #601
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2012.04.30. 11:28)
Simán. Láttam már olyan sorozatot, ahol meghalt. Pl a Hexben. Abban játszott a Vampire Diariesből ismert Joseph Morgan is. biggrin.gif


nos akkor talán ellehetne kezdeni a válogatást..
am sztem sokkal jobb lenne az egész ha nem ő lenne benne
2012. április 30. 12:47 #602
tothferi5
tothferi5
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.11.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 207
Azonosító: 150941
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.04.30. 11:52)
nos akkor talán ellehetne kezdeni a válogatást..
am sztem sokkal jobb lenne az egész ha nem ő lenne benne

szerintem a főszereplők már jól vannak így ahogy vannak. esetleg a fontossági sorrendet kavarhatnák meg egy kicsit, mert tényleg minden részben Cassie a legfőbb középpont.
2012. április 30. 14:25 #603
- törölt felhasználó -    
az a baj h minden Cassie-ről szól, már egyfolytában az ő sötét ereje meg a " nem akarok gonosszá válni" dilemma miközben folyton gyilkolászni akar, nem mellesleg Nick-et is majdnem megölte, vagy Adam apját stb
azt nem gondoltam volna hogy Diana-t ilyen jól kitudják hozni ebből az egész testvér dologból, nagyon tetszik hogy megmondja Cassie hogy mekkora .. lett, és hogy vissza fogja ahelyett hogy ő is bebolondulna, meg az is hogy nem bízik meg John ban
viszont a kövi rész nekem nagyon zavaros
nekem úgy jött le hogy Diana-val vissza mennek az időben, de akkor megtudják hogy hogyan halt meg Amelia vagy mi?? jó lenne egy kis spoiler ezzel kapcsolatban, mert ha tényleg rájönnek akkor elég durva lesz
2012. április 30. 15:44 #604
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Hiába vannak 6-an a kovenben, mégis ő a főszereplő. Ez van, nincs mit tenni. Britt amúgy jó színésznő, de nem jól írták meg a karakterét. Sablonos, unalmas. Egy ideje nagyon megszerettem Diana karakterét is, és reméltem, hogy kezdenek vele valamit. Szerencsére így is lett. biggrin.gif Azért Faye örök kedvenc marad. rohog.gif
Egyébként éppen azt utálom, hogy Cassie mellett eltörpülnek a többiek. Melissaból is ki lehetne hozni annyi mindent. Aztán a Cassie-Jake-Adam párosról is lehetne több jelenet. Tudom, ez még csak az első évad, de odaát ha nem lesz sikeresebb a kövi évad (ha lesz), akkor tutira nem lesz harmadik évad a sorozatból.

Ja és nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem jöhetnének még ellenségek Jake múltjából is.
4 felhasználónak tetszik: Beba13, LULUPeas, tothferi5, Adrianna
2012. április 30. 16:52 #605
- törölt felhasználó -    
az a legviccesebb h ez az eben v hogy hívják engem nem tud meghatni pedig ő az aki elvileg a leggonoszabb,
nekem am a Header rész és az amikor Casse vissza ment a múltba tetszett
a mostani se volt olyan rossz de annyira nem ütött sztem
sokkal félelmetesebben is meglehetne csinálni, jó lenne legalább ha ezen az úton folytatnák, mert jelenleg nem vagyok vmi lelkes a második évad miatt, persze addig még mi minden történhet, és remélem történni is fog ha már szavaztam is rá
jah és nekem leginkább mindent össze vetve az ütött a legjobban amikor Amelia meghalt, ez az egész gyufás nagyon bejött, bár azt kell mondanom hogy nem ilyen stílusban folytatódott, legalábbis sztem
diana apja meg faye anyja se vmi izgalmas sztem, allig szerepelnek, de john-t annyira utálom, de lehet csak azért mert nagyon unszimpatikus a színész
1 felhasználónak tetszik: tothferi5
2012. április 30. 18:54 #606
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5220
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Én Britt Robertsont nagyon szeretem és jó színésznőnek tartom, csak Cassie karakterét nem bírom.
Nekem nem jön be ez a folyamatos 'szomorúság', meg hogy szinte soha sem lehet Cassiet mosolyogni látni a sorozatban... rolleyes.gif
Pedig Brittanynek nagyon szép mosolya van.
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2012. április 30. 22:54 #607
simoleon
simoleon
új tag
 
StátuszStay Strong
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.14.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 133
Azonosító: 122786
Offline offline
A NovaVoice társaság - tudjátok, akik a múltkor is csinálták rajongói szinkront a sorozathoz - nemrég kitette Facebookra a hírt, miszerint belekezdenek a sorozat teljes leszinkronizálásba, persze csak rajongói alapon. Körbeérdeklődtek a biztonság kedvéért, és a Viasat 3 csatorna közölte velük, hogy a sorozat szinkronjogait már megvették, így sajnos már ők nem készíthetik el az egyébként nagyon jó minőségű szinkront. De ha minden igaz, hogy akkor érkezik a sorozat hazánkba a Viasat 3-ra, vagy a Viasat 3 megbízásából szinkronosan valamelyik csatornára! smileeee.gif thumbsup.gif beer.gif

Forrás: TheSecretCircle.Hu
4 felhasználónak tetszik: Cintii, Alizgirl98, Lady Suzy, Barbygirl95
2012. május 01. 09:19 #608
- törölt felhasználó -    
Idézet
A NovaVoice társaság - tudjátok, akik a múltkor is csinálták rajongói szinkront a sorozathoz - nemrég kitette Facebookra a hírt, miszerint belekezdenek a sorozat teljes leszinkronizálásba, persze csak rajongói alapon. Körbeérdeklődtek a biztonság kedvéért, és a Viasat 3 csatorna közölte velük, hogy a sorozat szinkronjogait már megvették, így sajnos már ők nem készíthetik el az egyébként nagyon jó minőségű szinkront. De ha minden igaz, hogy akkor érkezik a sorozat hazánkba a Viasat 3-ra, vagy a Viasat 3 megbízásából szinkronosan valamelyik csatornára! smileeee.gif  thumbsup.gif  beer.gif

igen ez így van , én is olvastam, de tartok tőle, mivel a magyar szinkron hajlamos elég sz.. lenni, viszont legalább nálunk is vetítik majd, kiváncsi leszek h hánykor, nem ajánlom h az éjszaka közepére tegyék, mint a vd-t az rtl-en
1 felhasználónak tetszik: tothferi5
2012. május 01. 09:23 #609
PillePamacs
PillePamacs
új tag
 
StátuszSepászá *.* with:H.Nessza :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.30.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 84
Azonosító: 174511
Offline offline
rmélem nem olyankor lesz ez is mint a TVD. de legalább lesz biggrin.gif
2012. május 01. 09:30 #610
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Ebből a sorozatból nem elég egy éved, így hát muszáj folytatniuk smileeee.gif
Amúgy meg én egy szereplő nélkül se tudom elképzelni a folytatást...Nick halálát is nehéz volt megszokni az elején.
Remélem, hogy a Viasat3 minél hamarabb leadja magyar szinronnal, mert már megnézném még egyszer az elejétől, de lusta vagyok megint feliratot is keresni hozzá xD
2012. május 01. 09:52 #611
- törölt felhasználó -    
Idézet (Average Girl @ 2012.05.01. 09:30)
Ebből a sorozatból nem elég egy éved, így hát muszáj folytatniuk smileeee.gif
Amúgy meg én egy szereplő nélkül se tudom elképzelni a folytatást...Nick halálát is nehéz volt megszokni az elején.
Remélem, hogy a Viasat3 minél hamarabb leadja magyar szinronnal, mert már megnézném még egyszer az elejétől, de lusta vagyok megint feliratot is keresni hozzá xD


ha online nézed akkor nem kell feliratot keresned, am a viasat ha minden igaz a h2o sorozatot leszinkronizálta, amiben Phoibe is benne van, és vmi borzalmas lett arra emlékszem, remélem ezúttal jó lesz
2012. május 01. 13:49 #612
- törölt felhasználó -    
Remélem Nicket visszaírják a sorozatba, és nem hagyják hogy megint eltűnjön, mert emiatt vesztett rengeteget a nézettségéből ahogy olvasgatok - amit meg is értek mert imádtam a Melissa-Nick párost. Amúgy úgy vettem észre hogy mindenki kezd egyre nagyobb helyet elfoglalni, Fayen kívül. Most nagyon háttérbe szorult szegényem. Amúgy én a sorozat koncepcióját utálom nem Cassie karakterét, mert pont hogy életszerű. Nekem azzal van a bajom hogy minden róla szól - bár ahogy az előbb írtam ebből kezdenek visszavenni mostanában, aminek örülök, és remélem hogy nem törlik a sorozatot. A szinkronnal kapcsolatban meg annyi a véleményem, hogy ha lesz, én akkor is feliratosan fogom először megnézni mert utálom a magyar szinkronokat, főleg a Viasat3-osakat.
2012. május 01. 14:59 #613
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5220
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Idézet (simoleon @ 2012.04.30. 22:54)
A NovaVoice társaság - tudjátok, akik a múltkor is csinálták rajongói szinkront a sorozathoz - nemrég kitette Facebookra a hírt, miszerint belekezdenek a sorozat teljes leszinkronizálásba, persze csak rajongói alapon. Körbeérdeklődtek a biztonság kedvéért, és a Viasat 3 csatorna közölte velük, hogy a sorozat szinkronjogait már megvették, így sajnos már ők nem készíthetik el az egyébként nagyon jó minőségű szinkront. De ha minden igaz, hogy akkor érkezik a sorozat hazánkba a Viasat 3-ra, vagy a Viasat 3 megbízásából szinkronosan valamelyik csatornára! smileeee.gif  thumbsup.gif  beer.gif 
Forrás: TheSecretCircle.Hu

Remélem, tényleg igaz a hír, olyan jó lenne...
Kíváncsi leszek a szinkronra, de az nagyon rossz lesz, ha ezt is valamikor késő éjszaka fogják vetíteni... Akkor nem számíthatnak valami sok nézőre.
1 felhasználónak tetszik: Barbygirl95
2012. május 01. 15:41 #614
tothferi5
tothferi5
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.11.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 207
Azonosító: 150941
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.05.01. 09:52)
ha online nézed akkor nem kell feliratot keresned, am a viasat ha minden igaz a h2o sorozatot leszinkronizálta, amiben Phoibe is benne van, és vmi borzalmas lett arra emlékszem, remélem ezúttal jó lesz

a h2o viasat3-as szinkronja szerintem is simán benne van a top10 legrosszabb magyar szinkron listában. remélem a TSC-jére oda fognak jobban figyelni..
2 felhasználónak tetszik: benyaw93, Barbygirl95
2012. május 01. 16:14 #615
- törölt felhasználó -    
Most, hogy Phoebe is benne van, sokkal jobban szeretem ezt a sorozatot blush.gif smileeee.gif
2012. május 01. 20:55 #616
tothferi5
tothferi5
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.11.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 207
Azonosító: 150941
Offline offline
Idézet (DebbyRyan9 @ 2012.05.01. 16:14)
Most, hogy Phoebe is benne van, sokkal jobban szeretem ezt a sorozatot blush.gif  smileeee.gif

Phoebe a kezdetektől benne is volt unsure.gif
6 felhasználónak tetszik: benyaw93, Beba13, Cintii, LULUPeas, Lady Suzy, allyangel
2012. május 04. 15:05 #617
- törölt felhasználó -    
úristenúristenúristenúristenúristen. És én még azt hittem hogy a mosatni epizód volt a legjobb... mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: kissbella10, allyangel, Barbygirl95
2012. május 04. 16:30 #618
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Ez a körbontás a kövi részre a legnagyobb ötlet. Végre lenne erejük. Amúgy is elég nagy idiótaságnak tartottam, hogy megkötötték a kört és senkinek nincs egyéni ereje... akkor meg mi a jó a bosziságban :S
6 felhasználónak tetszik: Bessie, tothferi5, LULUPeas, Blackheart.com, Adrianna, allyangel
2012. május 04. 17:06 #619
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Sneek Peak - BIG LIKE wub.gif

7 felhasználónak tetszik: mikieger, Bessie, tothferi5, kissbella10, LULUPeas, allyangel, Barbygirl95
2012. május 04. 21:20 #620
tothferi5
tothferi5
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.11.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 207
Azonosító: 150941
Offline offline
Nem fogom kibírni ezt az egy hetet!!! Remélem Faye megmenekül ohmy.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Barbygirl95
37 oldal 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!