Starity

Hart Of Dixie / Szívek doktora (2011-2015)

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 29. 17:48 #61
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.10.29. 17:24)
November 7-ig? Öhm, hogy-hogy? Csak azért kérdem, mert eddig még csak a 4. részig beszélgettünk az epizódokról, és az 5.-hez is már elérhető a magyar felirat. wink.gif

Az 5. rész ugye okt. 24-én ment le és utána beiktattak egy rövid szünetet, így jövőhéten nem lesz új rész. Valahol (azt hiszem a TVD topikban) már beszéltünk erről tavaly, hát azt most vissza nem keresem, egyszerűbb újból elmondani. biggrin.gif A lényeg, hogy az átlag sorozatok 20-22-24 részesek és ezt ki kell húzniuk 52 hétre, a teljes évre. Nyáron ezek ugyebár nem mennek, tehát marad 40 hét. Ezért kisebb-nagyobb szüneteket iktatnak be. Egy rövidebbet szoktak november előtt/elején beiktatni, a sweeps előtt, majd van egy hosszabb karácsony körül, amikor van, hogy akár másfél hónapig nincs új rész. Ezután januárban, annak végén és február elején 'visszatérnek' ezek a nagyobb sorozatok az újabb söprésre, mennek folyamatosan pár hétig. Később megint lesz egy kisebb szünetecske, majd májusban jön megint a dömping. Van, amelyik sorozat ezt úgy csinálja, hogy tömbösítve adja le a részeket, egy nagyobb adag majd hosszabb szünet, még egy nagyobb adag, szünet stb. De az is gyakorta előfordul, hogy ennél sokkal jobban szétszórják a részeket, több kisebb szünetet raknak be a hosszabbak helyett.
Persze vannak más befolyásoló tényezők is, mint például a Super Bowl, vagy nagyobb ünnepek, illetve akad olyan is a mai napból kiindulva, hogy egy "váratlan" esemény miatt marad el az aktuális rész. Ma pl a Fringe új résszel jelentkezett volna, de baseball szezon van és nem nyert a Texas Rangers, így az ő vereségük megfejelte a dolgokat, és most szomorkodok, amiért nem nézhetem. rolleyes.gif

Most túl sok információt írtam már megint? Úgy szeretek erről magyarázni. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, zsofeeh
2011. október 29. 20:27 #62
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5974
Csatolások: 135887
Azonosító: 67913
Offline offline
Tetszett wink.gif
Nagyon jót szórakoztam, amikor Lemon befejezte az előadását, és az egyik lány azt mondja, "kizárt, hogy ne tetsszen a polgármesternek a bemutató". Következő mondat a polgármestertől: "utálom ezeket a hülye bemutatókat". rohog.gif
Azt hittem Zoe most nagyon összekavarta a dolgokat, de a tiszteletes és a felesége végig kedvesek voltak vele. Pedig igencsak nagy bakot lőtt most is. Bár, körültekintően járt el, elvégzett még egy vizsgálatot, és az ugyanazt mondta, mint az első, jogosan gondolt erre. Én szerintem.
Lemon-nak szerintem most volt igaza, amiket a vőlegénye fejéhez vágott. Főleg, hogy George keresztbe tett neki, azzal, hogy meggyőzte a polgármestert, hogy az útra fordítsák a pénzt.
Lavon rendes volt, hogy szólt két jó szót Lemon érdekében, habár, őszintén szólva, én se nagyon mernék rábízni semmit. think.gif
Ja és igen, még mindig tetszik a kisvárosi hangulat, mindenki a templomban van vasárnap, ismerik egymást titkait, nők pletykálkodnak a fodrásznál, tipikus. rohog.gif


Akkor november 7-én folytatás, kíváncsian várom mi fog történni Bluebell-ben. beer.gif
2011. október 30. 00:18 #63
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5974
Csatolások: 135887
Azonosító: 67913
Offline offline
Hupsz ez lehet kicsit off lesz, bocsi. blush.gif

Idézet (Domcicc @ 2011.10.29. 17:48)
Az 5. rész ugye okt. 24-én ment le és utána beiktattak egy rövid szünetet, így jövőhéten nem lesz új rész..
Úgy szeretek erről magyarázni. blush.gif

Én meg szeretem olvasni. wink.gif

Őszintén szólva, van benne ráció, mert, ha azt veszem, odaát, a jenkiknél a football tényleg elég komoly sport, és el tudom képzelni, hogy az emberek kedvére is hatással van. Így, azt kell mondanom, megértem, hogy a Fringe-t elcsúsztatják. Bár én nem vagyok amcsi foci fanatikus, de a sport komoly nézettséget visz el, annyi biztos. Csak a teljesség igénye nélkül NHL, NBA, NFL, Nascar, és akkor ezek a közvetítések ki is teszik a hét mindennapját. Mert alapszakaszban nagyon sok kosárlabda és jégkorong meccs van, kb. 2-3 naponta, és a fanok (akik persze nem mennek ki) ezt meg is nézik. És akkor a sorozatok elől viszik el a nézőket, ez való s igaz. Bár idehaza is ilyen népszerű lenne a sport, hogy hatással lenne a tv-s sorozatokra. rolleyes.gif

Szerintem az is logikus húzás, hogy karácsony környékén és január elején szünet van. Az emberek akkortájt minden mást csinálnak, csak nem épp sorozatokra koncentrálnak. beer.gif
Végül is, ha azt veszem, ez a két hét most, nem is olyan nagy szünet, ki lehet bírni, habár, azért kíváncsi vagyok mi lesz még itt az évadban, és arra főképp, lesz-e második (vagy még több) évad (nagyon remélem). De ezekre a válasz még nem most fog megérkezni.
Tényleg olyan van, hogy az első évad közepén eldöntik, hogy lesz második évad is? think.gif
2011. október 30. 01:07 #64
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Ühm, most baseball van, nem football. Azért maradt el a mai rész, mert a FOX adta le a meccset, a Fringe időpontjában. rolleyes.gif
Hát nem tudom, mikor nekem volt tévém, és karácsonyi szünet volt, megállás nélkül ment kb. Szerintem itt nem az a lényeg, hogy nem ülnének le megnézni, megnéznék, csak olyankor inkább karácsonyi műsorokat adnak. Plusz odakint az ünnepi időszak a hálaadással kezdődik, nem csak a karácsony van. smileeee.gif De az tény, hogy logikusak ezek a szünetek.

Van olyan is, hogy évad közepén döntik el, hogy lesz-e második évad, vagy kaszát kap, sőt, akad olyan is, hogy lemegy két rész és berendelik a következő évadot. Sok sorozatnál pedig kivárják az upfrontsot (május közepe) a berendeléssel (ekkor jelentik be az új sorozatokat is), előtte lehet tippelgetni, pletykákra hagyatkozni, belső infókat nézegetni. beer.gif
2011. október 30. 02:05 #65
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5974
Csatolások: 135887
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.10.30. 01:07)
Ühm, most baseball van, nem football. Azért maradt el a mai rész, mert a FOX adta le a meccset, a Fringe időpontjában. rolleyes.gif

Aj-jaj tényleg, ezt elnéztem. Epic fail, bocsi. biggrin.gif blush.gif
És köszönöm szépen az új infókat. meghajolo.gif

De, hogy ne térjünk el a sorozattól, miről beszélgessünk november 7-ig az elmúlt részek alapján? wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. november 02. 23:55 #66
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12073
Csatolások: 195802
Azonosító: 107508
Offline offline
1x08 - Homecoming & Coming Home stills HQ
9 felhasználónak tetszik: Domcicc, saii, Adrianna, Boscorelli, zsofeeh, kriszti145, Cakey5000, BunnyGirl, Coco Selly
2011. november 16. 19:10 #67
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5974
Csatolások: 135887
Azonosító: 67913
Offline offline
Elérhető a felirat a 7. részhez is, és tegnaptól a 6.-hoz is. Gondoltam egy kis kedvcsinálónak ismét belinkelném a promo-kat blush.gif

3 felhasználónak tetszik: Domcicc, Adrianna, kriszti145
2011. november 17. 10:19 #68
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Minden CW sorozatban homecoming van/volt? rohog.gif Amúgy meg kérem a következő részt. heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Boscorelli, kriszti145, Domcicc
2011. november 17. 10:40 #69
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5974
Csatolások: 135887
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Adrianna @ 2011.11.17. 10:19)
Minden CW sorozatban homecoming van/volt? rohog.gif Amúgy meg kérem a következő részt. heart.gif

Igen, azt hiszem ez a téma visszatérő a sorozatok többségében. rohog.gif
De ez a 8. nagyon jó résznek ígérkezik, köszi a promo-t wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2011. november 17. 20:14 #70
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5974
Csatolások: 135887
Azonosító: 67913
Offline offline
Jó részek voltak rohog.gif

The Undead
Komolyan mondom, Wade az új példaképem. rohog.gif Ász volt, ahogy húzta Zoe-t, főleg, arra a részre gondolok, amikor Zoe felébresztette. Tökéletes kérdés volt, én ugyanezt kérdeztem volna. biggrin.gif Ezért is jó figura a Wade, és ez valamilyen szinten úgyis tetszik nektek, lányoknak, hiába is tagadjátok. tongue.gif
Plusz, amikor Zoe mamával találkozott, az is állati jó volt. Van humorérzéke a srácnak, az már biztos. biggrin.gif
Vége is jó volt, amikor Zoe fenekére csapott. Valahogy, amikor Ők együtt vannak, akkor én is jobban szórakozok, ezt figyeltem meg. George-al való közös jeleneteik/eseményeik nem ennyire érdekesek, bár más jellegűek is. Vele többnyire lelkiznek, nem is tudom, mikor láttam őket együtt nevetni utoljára.
Arra leszek majd kíváncsi a jövőben, ha megismeri Wade komoly oldalát Zoe, az majd mennyire fog tetszeni neki. Mert, hogy, minden rossz fiúnak van, tapasztalat. tongue.gif rohog.gif


The Crush
Ez nagyon jó rész volt, kicsit komplikált, de nagyon jó. Furcsálltam, hogy felültette az állati dokit, de örültem is neki, maximálisan unszimpatikus nekem ez a srác, olyan, mint kb. Clark Kent. Ilyen lenyalt hajú, unalmas jófiú. Remélem Zoe nem akar tőle majd sokat. Haveromat sajnáltam a végén, látszott rajta, hogy nem örült az újdonsült fejleményeknek.
A felesége pedig egészen csinos volt. wub.gif Sőőőt! man_in_love.gif Egy kicsit bíztam benne, hogy több rész erejéig fog maradni, és Zoe majd féltékenykedni fog, de úgy látszik, ez ugrott. Azért, amikor először meglátta őket, nem volt túl boldog, főleg, hogy pincérnő egy Wadedel való randira akarta rábeszélni, és úgy látszott, nincsen Zoe ellenére a dolog.
Arra jöttem rá, hogy Lemon nem is annyira unalmas figura, ha Lavoon-al van, George-al együtt nagyon laposak tudnak lenni, csodálom is, hogy együtt vannak, és George is más, ha Zoe-val van (bár, ha jobban belegondolok, nem sokkal biggrin.gif). Persze, annak nem örülnék, ha Zoe George-al jönne majd össze a jövőben, de ebből a részből úgy tűnt, illetve hát, ebből is, hogy nagyon egy síkon vannak.
Wade-el eddig nem volt ilyen őszinte momentumuk (azt hiszem), mint George-al, a mozi után, a teraszon, amikor a bort itták.
Lemon-ra visszatérve, az tetszett, amikor lejáratta az undok banyát. Ott látszott azért egy dilemma rajta, hogy az ex, vagy inkább a nőegylet vezetője mellé álljon. Jól döntött, végre egy szimpatikus húzás tőle, számomra, abszolút az volt.


A 7. rész végén azon filóztam, hogyan és milyen kalandokba kerülhetnek még a szereplők, és realizáltam, hogy még lehet sztorikat gyártani, új szereplőket behozni (adott esetben) szóval, jöhet még vagy 5 évad. Nekem tetszik ez a sorozat. wink.gif
3 felhasználónak tetszik: Domcicc, saii, Adrianna
2011. november 17. 20:34 #71
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4471
Azonosító: 4076
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.11.17. 20:14)

A 7. rész végén azon filóztam, hogyan és milyen kalandokba kerülhetnek még a szereplők, és realizáltam, hogy még lehet sztorikat gyártani, új szereplőket behozni (adott esetben) szóval, jöhet még vagy 5 évad. Nekem tetszik ez a sorozat. wink.gif

Ez csak az írókon múlik (mármint a sztori gyártás, bár ha ők melléfognak és rossz irányba viszik (ami szerencsére egyelőre nem áll fenn), akkor az buktához is vezethet). Egyébként nem tartom kizártnak azt se, hogy egy picit visszamenjen Zoe New Yorkba (ha jól emlékszem, akkor a Men in trees-ben is volt néhány ilyen epizód), mivel az ő elhatározása szerint csak 1 évet akar maradni. De tény, hogy elég gyorsan sikerült megszeretni a sorozatot és hacsak nagyon nem rontanak el valamit a készítők, akkor (remélhetőleg) még sokáig köztünk marad. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Boscorelli, saii, Adrianna
2011. november 17. 20:36 #72
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Már a haverodként emlegeted, haláli rohog.gif Csípem a haverod wink.gif wub.gif
Ismervén a CW sorozatokat...vagy összejön George-dzsal, aztán később Wade-del, vagy összejön Wade-del, pont mikor Lemon visszamegy Levonhoz, hogy ne legyen olyan egyszerű és fájhasson a feje, aztán később összejön George-dzsal.

Egyébként számomra is ez volt Lemon első igazán jó húzása, pedig kezdtem már utálni. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Boscorelli, saii, Adrianna
2011. november 17. 22:33 #73
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Végre sikerült behoznom a lemaradásom. Szerethetően édes sorozat, ami teljesen beszippantott. A kisvárosi hangulat, a gyönyörű színek, a szerethető karakterek, és zseniálisan megírt, vicces párbeszédek, mindet imádom..nálam 40 perc egyfolytában mosolygás a mellékhatása.
Ami pedig a helyi szépfiú felhozatalt illeti én abszolút Wade párti vagyok, érző szívű vicces srác, csípom a humorát. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Domcicc, Adrianna, Boscorelli, otyg
2011. november 19. 17:45 #74
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12073
Csatolások: 195802
Azonosító: 107508
Offline offline
1x09 - The Pirate & The Practice stills HQ heart.gif rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: saii, otyg, Domcicc, Adrianna, Boscorelli, zsofeeh, Cakey5000, BunnyGirl, Coco Selly
2011. november 19. 17:52 #75
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12073
Csatolások: 195802
Azonosító: 107508
Offline offline
1x10 - Hairdos & Holidays stills HQ heart.gif
9 felhasználónak tetszik: saii, otyg, Domcicc, Adrianna, Boscorelli, zsofeeh, Cakey5000, BunnyGirl, Coco Selly
2011. november 19. 18:16 #76
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4471
Azonosító: 4076
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.11.19. 17:45)
1x09 - The Pirate & The Practice stills HQ heart.gif rohog.gif 


Úgy látom Zoe elkezdett szocializálódni, (vagy csak simán nem talált magas sarkú kalózcsizmát laugh.gif )
2011. november 20. 21:35 #77
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5974
Csatolások: 135887
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (otyg @ 2011.11.19. 18:16)
Úgy látom Zoe elkezdett szocializálódni, (vagy csak simán nem talált magas sarkú kalózcsizmát  laugh.gif )

rohog.gif
Így képek alapján, érdekesnek tűnik az a rész, polgármester jelmeze a legjobb. biggrin.gif
Kíváncsi leszek, ez milyen Bluebell-i hagyomány lesz majd.

Idézet (Domcicc @ 2011.11.17. 20:36)
Már a haverodként emlegeted, haláli rohog.gif

Hirtelen ötlet volt, de örülök, ha tetszett. wink.gif

Idézet (saii @ 2011.11.17. 22:33)
A kisvárosi hangulat, a gyönyörű színek, a szerethető karakterek, és zseniálisan megírt, vicces párbeszédek, mindet imádom..nálam 40 perc egyfolytában mosolygás a mellékhatása.

Igen nekem is.
Kisvárosi hangulatról jut eszembe, az is jó volt, amikor az idős nénik ültek a padon, és ismételten pletykáltak Zoe-ról. Ahogy én megfigyeltem, itt Ők azok, akik, mindig mindenről tudnak. rohog.gif

Idézet (otyg @ 2011.11.17. 20:34)
Egyébként nem tartom kizártnak azt se, hogy egy picit visszamenjen Zoe New Yorkba (ha jól emlékszem, akkor a Men in trees-ben is volt néhány ilyen epizód), mivel az ő elhatározása szerint csak 1 évet akar maradni. De tény, hogy elég gyorsan sikerült megszeretni a sorozatot és hacsak nagyon nem rontanak el valamit a készítők, akkor (remélhetőleg) még sokáig köztünk marad. smileeee.gif

Ezen már én is gondolkoztam, hogy mi lesz, ha letelik az-az egy év, mert Zoe utána (szerintem) visszamehetne New York-ba. De, ahogy elnézem, egyre jobban kezdi megszeretni a kisvárost, úgyhogy akár maradhatna is Bluebell-ben.
Kíváncsi leszek majd, hogy ezen a vonalon, hogy folytatják majd az írók. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2011. november 21. 19:14 #78
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4471
Azonosító: 4076
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.11.20. 21:35)

Kíváncsi leszek majd, hogy ezen a vonalon, hogy folytatják majd az írók. smileeee.gif


Ez szerintem a sorozat sikerétől fog függeni, de azért olyan nagy meglepetésre nem számítok, szerintem a régi jól bevált módszert használják majd az írók: néhány rész New York (persze előtte azért valami szerelmi szál Bluebellben biztos lesz), majd rájön, hogy ő nem a Nagy Almába való és visszamegy. Vagy valami hasonló. De ez szerintem nem is annyira fontos, mert ez a sorozat nem feltétlenül a története miatt jó. A hangulat és a figurák szerintem önmagukban elviszik a hátukon az egészet, az embernek kedve lenne odaköltözni. Még az utálatosnak szánt karakterekre sem igazán lehet haragudni (nem tudom, hogy a készítők álmodták-e meg így, vagy Jaime Kingnek köszönhető, de Lemon is aranyos a maga módján, akár azt is mondhatnám, hogy szerethető).
Van egy olyan hangulati elem is, amit ha jól emlékszem még senki nem említett, pedig nagyon sokat hozzá tesz az egészhez: az akcentus. Bár felirattal nézem, de ezt a tájszólást öröm hallgatni smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: saii, Adrianna
2011. november 29. 18:05 #79
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5974
Csatolások: 135887
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (otyg @ 2011.11.21. 19:14)
Van egy olyan hangulati elem is, amit ha jól emlékszem még senki nem említett, pedig nagyon sokat hozzá tesz az egészhez: az akcentus. Bár felirattal nézem, de ezt a tájszólást öröm hallgatni  smileeee.gif

Igazad van, én főleg Lemon esetében (0:41-től) figyeltem meg, amit írsz.
Tényleg élvezet hallgatni az akcentusát smileeee.gif

Ugyanakkor ebben a videóban viszont kicsit másképp beszél. Egyébként jó látni így őket, hogy körbedicsérik egymást. Hozzáteszem, tényleg jó csapat jött össze. meghajolo.gif

Idézet (otyg @ 2011.11.21. 19:14)
Még az utálatosnak szánt karakterekre sem igazán lehet haragudni (nem tudom, hogy a készítők álmodták-e meg így, vagy Jaime Kingnek köszönhető, de Lemon is aranyos a maga módján, akár azt is mondhatnám, hogy szerethető).

Ezzel én is egyetértek, tulajdonképpen senkire nem mondanám, hogy utálom. Mert tényleg nincs ilyen karakter a sorozatban, aki mondjuk nagyon ellenszenves lenne.
Lemon az elején nem tetszett, de akkor sem utáltam, csak vele kevésbé szimpatizáltam. Most a legutóbbi részben például kifejezetten tetszett, de az Ő karakterével kapcsolatban még nem merek komolyan nyilatkozni, mert kíváncsi vagyok mit hoznak majd a következő részek. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2011. december 01. 22:24 #80
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5974
Csatolások: 135887
Azonosító: 67913
Offline offline
Jópofa részek következnek thumbsup.gif

A 9.-ből még nincs magyar felirat, de az már lement ezen a héten, jövőhét hétfőn pedig jön Holiday Hart of Dixie wink.gif

2 felhasználónak tetszik: Domcicc, saii
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!